Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7891 27 lipca 2011, 13:16

agnes143 Początkująca

snoopy90 napisał(a)

to trzymamy kciuki za ciebie :D a co bedziesz miala?

dzięki, kciuki się przydadzą :) będziemy mieć córeczkę - Wiktorię

Zgłoś nadużycie #7892 27 lipca 2011, 13:22

agf Supermama
Dobra, to kciuki za jedną i za drugą trzymamy :)

Zgłoś nadużycie #7893 27 lipca 2011, 13:22

Black_rose Supermama

suzana_i napisał(a)

Black_rose
czy jak będziesz miała chwilkę mogłabyś napisać jak sprawuje ci sie wózek Coletto Giovanni? Z góry dzięki

nie skrzypi/nie piszczy/nie trzeszczy ;) mała ma dużo miejsca;  świetnie przepina się gondolkę i fotelik; łatwo się składa i rozkłada; zakochana jestem w tych blokowanych przednich kółkach bo bardzo zwrotny jest wózek dzięki temu -w markecie świetnie się sprawuje i nawet w sklepie z ubraniami dał rade się przecisnąć między wieszakami. Budka/pokrowce -ładnie osłaniają mała i nic jej nie wieje. Torba jest pojemna (pampersy,butelka,pieluszke etc-wszystko pomieści). Trochę mała jak dla mnie torba pod wózkiem (ale paka pampersów wchodzi). Przewijaka używam na potęgę jak jestem poza domem-świetna sprawa. Prowadzi się super-dziury i wertepy mu nie straszne ;) . Drugi raz też bym kupiła.

Zgłoś nadużycie #7894 27 lipca 2011, 13:28

snoopy90 Fajna mama

agnes143 napisał(a)

dzięki, kciuki się przydadzą :) będziemy mieć córeczkę - Wiktorię

tez chcialam Wiktorie ale moj sie uparł na Oliwie teraz

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7895 27 lipca 2011, 13:31

Black_rose Supermama

Moniczka21 napisał(a)

mamuśki przyszłe- to nie jest tak,że dziecko nie da zasnąć wtedy kiedy my chcemy, trzeba się tylko nauczyć chodzićspaćkiedy zasypia dzieckoi wtedy snu Wam na pewno wystarczy bo taki maluch na początku to tylko śpi, je i robi kupkę i siusiu :P

tak :) i taka cudowna była moja mała przez pierwsze 2 tygodnie ;) teraz zaczyna pokazywać pazurki... bo poza spaniem/jedzeniem i kupką to jeszcze jest faza gdy oczy ma jak spodki i się rozgląda na przemian z beczeniem bez powodu... zresztą niestety sen po 2-3h to nie to samo co spanie 10h bez przerwy :/ po trzeciej nocnej pobudce zastanawiam się "co się dzieje/gdzie ja jestem" ... "aaa.. no tak... dziecko trzeba nakarmić"... mam nadzieję, że się do tego przyzwyczaić da...

Zgłoś nadużycie #7896 27 lipca 2011, 13:31

agf Supermama
Snoopy - może sie okazać, że zdecydujecie jak się urodzi ;)

Zgłoś nadużycie #7897 27 lipca 2011, 13:33

snoopy90 Fajna mama
tez na to licze ze jak zobaczymy malą to imie samo najdzie

Zgłoś nadużycie #7898 27 lipca 2011, 13:36

Konto usunięte
no ja już leczo ugotowałam i nawet się nie zmęczyłam :D jakiegoś powera mam dziś :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7899 27 lipca 2011, 13:37

agf Supermama

Black_rose napisał(a)

tak :) i taka cudowna była moja mała przez pierwsze 2 tygodnie ;) teraz zaczyna pokazywać pazurki... bo poza spaniem/jedzeniem i kupką to jeszcze jest faza gdy oczy ma jak spodki i się rozgląda na przemian z beczeniem bez powodu... zresztą niestety sen po 2-3h to nie to samo co spanie 10h bez przerwy :/ po trzeciej nocnej pobudce zastanawiam się "co się dzieje/gdzie ja jestem" ... "aaa.. no tak... dziecko trzeba nakarmić"... mam nadzieję, że się do tego przyzwyczaić da...

Wiesz, ale ja mam wrażenie, ze ty sobie całkiem fajnie radzisz. Ja to się obawiam, że jak tu wejdę po porodzie to będę załamana i tylko marudzić wam będę ... :/

Zgłoś nadużycie #7900 27 lipca 2011, 13:38

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

no ja już leczo ugotowałam i nawet się nie zmęczyłam :D jakiegoś powera mam dziś :D

heh to tak jak ja :D tylko musialam chwile odpoczac i sie posilic kanapeczka przed dalsza praca :D cos mnie zgaga dopada a gdzies tablety schowalam i niewiem gdzie

Zgłoś nadużycie #7901 27 lipca 2011, 13:40

Konto usunięte
Dziewczyny a ile należy się mojemu mężowi urlopu przy bliźniętach ??
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7902 27 lipca 2011, 13:41

agnes143 Początkująca

snoopy90 napisał(a)

tez chcialam Wiktorie ale moj sie uparł na Oliwie teraz

ja się zastanawiałam nad Oliwią, Klaudią i Wiktorią, a że długo nie mogłam się zdecydować mój mąż zdecydował za mnie :)

Zgłoś nadużycie #7903 27 lipca 2011, 13:52

Black_rose Supermama

agf napisał(a)

Wiesz, ale ja mam wrażenie, ze ty sobie całkiem fajnie radzisz. Ja to się obawiam, że jak tu wejdę po porodzie to będę załamana i tylko marudzić wam będę ... :/

będziesz szczęśliwa :) to pewne... ale zmęczenie jest po porodzie i nie ma się co oszukiwać-w końcu dopadnie każdego taki moment zwątpienia :) tylko, że to chwilowe i szybko mija (baby blues?)-a jak co, to masz nas i możesz marudzić do woli na wszystko :D Wszystkie damy i będziemy dawać sobie radę :) ... na początku jeśli maluch faktycznie tylko je i śpi to czasu jest bardzo dużo na sen i regenerację. Powoli się dostosujemy do tych rytmów życia naszych brzdąców :) .

Zgłoś nadużycie #7904 27 lipca 2011, 13:53

schmetterling Supermama

agnes143 napisał(a)

ja się zastanawiałam nad Oliwią, Klaudią i Wiktorią, a że długo nie mogłam się zdecydować mój mąż zdecydował za mnie :)

my też będziemy mieli Wiktorię :D
to co agnes,szybkiego i mało bolącego porodu życzę !! :)

Zgłoś nadużycie #7905 27 lipca 2011, 13:55

schmetterling Supermama

Black_rose napisał(a)

będziesz szczęśliwa :) to pewne... ale zmęczenie jest po porodzie i nie ma się co oszukiwać-w końcu dopadnie każdego taki moment zwątpienia :) tylko, że to chwilowe i szybko mija (baby blues?)-a jak co, to masz nas i możesz marudzić do woli na wszystko :D Wszystkie damy i będziemy dawać sobie radę :) ... na początku jeśli maluch faktycznie tylko je i śpi to czasu jest bardzo dużo na sen i regenerację. Powoli się dostosujemy do tych rytmów życia naszych brzdąców :) .

mam nadzieję się dostosujemy....ja też pewnie będę włazić i narzekać wiecznie ,albo będę ryczec gdzieś w kącie w domu.

Zgłoś nadużycie #7906 27 lipca 2011, 13:58

Konto usunięte
agnes nie pietruj się :D twarda matka polka bądz :D trzymamy kciuki a Ty się ciesz, szybciej będizesz miała to za sobą ;) i dzieciątko przy sobie :D przy tym to i poród nie straszny! :)
ja do lekarza teraz dopiero 4ego idę... ciekawe czy zdąrzę :D heh
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7907 27 lipca 2011, 14:01

agnes143 Początkująca

schmetterling napisał(a)

my też będziemy mieli Wiktorię :D
to co agnes,szybkiego i mało bolącego porodu życzę !! :)

fajnie będą dwie Wiki :) kurcze takie lekkie skurcze czuję i lekki ból w dole brzucha, idę się położyć, będę Was informować co i jak, no chyba, że dziś już czeka mnie porodówka, pozdrowionka

Zgłoś nadużycie #7908 27 lipca 2011, 14:02

agf Supermama

schmetterling napisał(a)

mam nadzieję się dostosujemy....ja też pewnie będę włazić i narzekać wiecznie ,albo będę ryczec gdzieś w kącie w domu.

W kącie w domu to może zbytnio nie pomóc - wolałabym wyjść nawet na spacer dookoła bloku na chwilę ochłonąć. Tylko zebym była w stanie...

Zgłoś nadużycie #7909 27 lipca 2011, 14:07

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

W kącie w domu to może zbytnio nie pomóc - wolałabym wyjść nawet na spacer dookoła bloku na chwilę ochłonąć. Tylko zebym była w stanie...

na tą chwile to ja to widzę tak : wrócimy ze szpitala,ja będę marzyła żeby się wyspać a tu trzeba się bedzię dzieckiem zająć,nie dość że gruba,ze sflaczałm brzuchem,cała obolała i rozkraczona to do tego rozwalona psychicznie.Bożeeee strasznie się tego boję :( :(

Zgłoś nadużycie #7910 27 lipca 2011, 14:08

paprotka25 Supermama
Agnes, super wieści, będziesz już miała z głowy, zdecydowanie lepiej szybciej urodzić niż przenosić, trzymam kciuki żebyś szybciutko urodziła.
Olka nic się nie martw i na Ciebie przyjdzie kolej, może to mycie podłóg przyspieszy poród a jak nie to bierz męża i do roboty :) może "przytulasy" pomogą :)
Ja właśnie smaże schabowe, wstawiłam wodę na kluseczki śląskie, sałateczka gotowa, czekam na mężusia, będzie za jakieś 20 min :) i razem zjemy obiadek :)