Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7831 27 lipca 2011, 11:31

Konto usunięte
Dziewczyny przeczekam do jutra zobaczymy co się będzie dziać nawet mężowi nic nie powiem bo spakuje mnie do samochodu i wywiezie do szpitala :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7832 27 lipca 2011, 11:31

schmetterling Supermama
mi też teściu gadał coś jak z nim jechałam żebym nie zapinała pasów bo przecież w ciąży jestem i nie muszę ,ale powiedziałam raz ,głośno i wyraźnie że zawsze zapinam pasy i od tego czasu mam spokój.Widzisz,są ludzie bez wyobraźni,Twój teściu być może też do takich należy (bez obrazy) bo mój napewno.Aga ,cholercia coś Ci zaszkodzić musiało.Przyznaj sie ,co żeś zeżarła paskudo jedna :D ?? A małą Olę to bym raz dwa do lekarza brała,z takim maleństwem to nie ma na co czekać,mi się wydaje.

Zgłoś nadużycie #7833 27 lipca 2011, 11:32

Konto usunięte

wampirella napisał(a)

Cześć mamusie, nie było mnie jakiś czas ze wzgl. na brak neta. Ale już mam :) . Trudno w to uwierzyć ale moja Selenka ma już miesiąc i 2 dni :) ( jak ten czas szybko leci). Jest istnym aniołkiem, bardzo grzeczna więc ja mam wiele czasu dla siebie. Nadal siedze za granicą ale myślę że za jakieś 3 tygodnie będę już w Polsce :) Pozdrawiam was i życzę szczęśliwych porodów :) !

jaka ona śliczna!!!!! fajnie że nie daje Ci w kość :) też chcę takie Aniołki ;)

Zgłoś nadużycie #7834 27 lipca 2011, 11:32

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

Dziewczyny przeczekam do jutra zobaczymy co się będzie dziać nawet mężowi nic nie powiem bo spakuje mnie do samochodu i wywiezie do szpitala :)

he jak zwykle po swojemu :D moze powiedz mezowi :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7835 27 lipca 2011, 11:33

desdemona Zaprawiona w bojach

snoopy90 napisał(a)

tez mam takie hujow*** nocki ze szok jeszcze teraz sobie wbilam mega duze ilosci wody nie gazowanej pije ,przez to moje malowodzie i dopiero jest jazda z siku w nocy normalnie co 15 min i to tak pecherz cisnie ze mam wraznie ze nie dojde do kibelka tylko po drodze sie zesiusiam :D

Hehe ja tez tak mam, zlopie tej wody hektolitry skoro ma to dziecku pomoc a potem w nocy nie dosc ze brzuch boli to lece jak na zawal bo tak mi sie chce ze ledwie dobiegam :D .

Zgłoś nadużycie #7836 27 lipca 2011, 11:33

snoopy90 Fajna mama

wampirella napisał(a)

Cześć mamusie, nie było mnie jakiś czas ze wzgl. na brak neta. Ale już mam :) . Trudno w to uwierzyć ale moja Selenka ma już miesiąc i 2 dni :) ( jak ten czas szybko leci). Jest istnym aniołkiem, bardzo grzeczna więc ja mam wiele czasu dla siebie. Nadal siedze za granicą ale myślę że za jakieś 3 tygodnie będę już w Polsce :) Pozdrawiam was i życzę szczęśliwych porodów :) !

tak wlasnie eczoraj myslalam o tobie ze Cie dlugo niema :D super ze mala aniolek :D licze ze moja tez taka bedzie :D

Zgłoś nadużycie #7837 27 lipca 2011, 11:33

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

he jak zwykle po swojemu :D moze powiedz mezowi :D

no co Ty mnie zaboli brzuch to mówi "jedziemy do szpitala ?? "

Zgłoś nadużycie #7838 27 lipca 2011, 11:35

snoopy90 Fajna mama

desdemona napisał(a)

Hehe ja tez tak mam, zlopie tej wody hektolitry skoro ma to dziecku pomoc a potem w nocy nie dosc ze brzuch boli to lece jak na zawal bo tak mi sie chce ze ledwie dobiegam :D .

heh to pewnie mnie tez brzuch od tej ilosci wody boli :D az mi bulgocze w zoladku :D a tez masz malo wód?

Zgłoś nadużycie #7839 27 lipca 2011, 11:36

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

heh moj tez chcial mnie ostatnio wywieś

Zgłoś nadużycie #7840 27 lipca 2011, 11:37

Elexis Zadomowiona

Margolcia napisał(a)

Ale może jakby zobaczył, że jesteś spokojna to i on by był spokojny?

Zgłoś nadużycie #7841 27 lipca 2011, 11:37

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

heh moj tez chcial mnie ostatnio wywieś

Przeczekam jak mnie jutro nie będzie na forum to znaczy że już jestem w szpitalu :)

Zgłoś nadużycie #7842 27 lipca 2011, 11:39

schmetterling Supermama
Wampirella,cudownie że Selenka taka spokojna :) a jaka ślicznościa piękna z niej :)
Moje noce też są ostatnio coraz to gorsze,co chwilę na siku wstaję,albo się budzę tak o poprostu,tu coś gniecie,tam coś boli.
A macie tak że jak się nachodzicie np.dłużej to później boli Was tak jakby na dole brzucha te kości takie ,miednica czy coś i pachwiny ?? Bo ja tak mam ,już od jakiegoś czasu boli ,ale tylko jak się poruszam,bo jak siedzę nieruchomo,stoję czy leżę to nie.
Ty Paula masz problem z biegunką,a ja już 3 dzień w toalecie nie byłam .... :|

Zgłoś nadużycie #7843 27 lipca 2011, 11:39

Konto usunięte

Elexis napisał(a)

Ale może jakby zobaczył, że jesteś spokojna to i on by był spokojny?

haha już to widzę on tak panikuje jak cholera wiem że się martwi o mnie a tym bardziej o Kropelki i dlatego nie chcę siać paniki ;) jeszcze mi na zawał padnie :D

Zgłoś nadużycie #7844 27 lipca 2011, 11:41

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

Przeczekam jak mnie jutro nie będzie na forum to znaczy że już jestem w szpitalu :)

dobrze ze zapowiadasz bo znowu by bylo rozmyslanie gdzie sie podziewasz :D

Zgłoś nadużycie #7845 27 lipca 2011, 11:41

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

dobrze ze zapowiadasz bo znowu by bylo rozmyslanie gdzie sie podziewasz :D

Zgłoś nadużycie #7846 27 lipca 2011, 11:41

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

haha już to widzę on tak panikuje jak cholera wiem że się martwi o mnie a tym bardziej o Kropelki i dlatego nie chcę siać paniki ;) jeszcze mi na zawał padnie :D

heh dobrze ze tacy oni są :D

Zgłoś nadużycie #7847 27 lipca 2011, 11:41

Elexis Zadomowiona

Margolcia napisał(a)

ehh faceci :D

Zgłoś nadużycie #7848 27 lipca 2011, 11:42

snoopy90 Fajna mama
Elexis a ty na kiedy masz termin :D ??

Zgłoś nadużycie #7849 27 lipca 2011, 11:43

desdemona Zaprawiona w bojach
Snoopy tez mam malo wod, starzenie sie lozyska i przez to hipotroficzny plod - czyli maly jest za maly bo przez te wody i lozyslo dostaje za malo skladnikow odzywczych - wiec leze jak przykazali i pije jak smok wawelski az powariowac mozna.
Schmettreling ja sie wlasciwie tez dziwie bo zawsze mialam wlasnie problemy z zaparciami a te bigunki to od paru dni i to tak dziwnie, falowo.
Musze jutro lekarce chyba o tym wspomniec zeby sie nie okazalo ze to jednak sygnal ze sie cos zaczyna a ja olalam :) .

Zgłoś nadużycie #7850 27 lipca 2011, 11:43

Konto usunięte
Elexis dobrze że chociaż ten argument dociera :) ah mandat mandatem... pół biedy z tym, ale broń boże wypadek jakis... skąd taka nieodpowiedzialność u dorosłego faceta nie? :)
Desdemona bidulo i ciągle Cię męczą? ja wczoraj wieczorem jakiś kryminał jelitowy miałam... ale dzisiaj spokój ;)
zaciskaj zeby i niech mały jeszcze pobędzie w brzuchu :) a że masz dość to doskonale rozumiem bo mi tam już okrutnie ciąży ciąża :)
Wampirella fajnie że Wam się tak aniołkowo żyje :D i minął miesiąc? kiedy? :) ale leci ten czas...
Margolcia a Ty powiedz lepiej swojemu facetowi bo jakby co to on nie będzie wiedział co zrobić i co się dzieje. mów mów! jak zobaczy że spokojna jesteś to też wyluzuje :) na mojego to działa, wie o co chodzi, mówie że nie - to nie to i nie czas, to się uspokaja :)
Ania, mi się wydaje że to mój młody się zemścił że cały dzień zapierniczałam, pokopał mnie po wnętrznościach i pokarało. 
jadłam zupełnie standardowe rzeczy... ah te ciążowe organizmy płatają nam figle :P ale takiego figla pierwszy raz w ciąży miałam :D głupi kawał :P
a co do bolących kości, miednicy pachwin itp to jak najbardziej - wieczorem po całym dniu, koniec świata :) tak boli że nie wiadomo jak się położyć :) a rano to samo - bo zastane przez noc :D
jak emerytki  takie :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*