Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7791 27 lipca 2011, 10:17

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Margo, ale wiesz co, ja bym wolała zadzwonić do lekarza i może wizytę na dziś przesunąć, bo jeśli to wody możesz zacząć rodzić a miałaś mieć cesarkę... Po prostu zadzwoń i zapytaj?

ale ona ma dziś wolne :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7792 27 lipca 2011, 10:17

Elexis Zadomowiona

schmetterling napisał(a)

i nie wiem czy odrazu po wyjściu ze szpitala małą w fotelik pakowac ?? Bo wrazie czego to mam takie nosidełko z rączkami ,takiego kształtu jak gondola od wózka tylko takie leciutkie,nie wiem jak to opisac ;)

Ale Ty w tym nosidełku chcesz samochodem ją wieźć?

Zgłoś nadużycie #7793 27 lipca 2011, 10:18

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

i nie wiem czy odrazu po wyjściu ze szpitala małą w fotelik pakowac ?? Bo wrazie czego to mam takie nosidełko z rączkami ,takiego kształtu jak gondola od wózka tylko takie leciutkie,nie wiem jak to opisac ;)

wiem o co Ci chodzi ja też takie mam ale ja raczej w foteliki je wsadzę zawsze to bezpieczniej

Zgłoś nadużycie #7794 27 lipca 2011, 10:19

schmetterling Supermama
Elexis ,może i masz rację i równo urodzimy :D fajnie by było :D
Nawet nie wiedziałąm że takie testy istnieją ,dobrze wiedzieć :)
Margolcia ja też bym chyba zadzwoniła do lekarza,tak jak Edit radzi.

Zgłoś nadużycie #7795 27 lipca 2011, 10:21

Konto usunięte
jak na razie wkładka jest sucha więc nie panikujmy ;)

Zgłoś nadużycie #7796 27 lipca 2011, 10:21

schmetterling Supermama
własnie nie wiem,dziewczyna od której kupowałam wózek itp właśnie w tym nosidełku przywoziła małą swoją do domu,siedziała z tyłu i trzymała to nosidełko.Ale tak sobie przemyślałam,że fotelik bezpieczniejszy przecież ,właśnie w tej chwili mnie natchnęło ... :| ehh całe życie człowiek się uczy :|

Zgłoś nadużycie #7797 27 lipca 2011, 10:22

Konto usunięte

editwil napisał(a)

ja Kubę właśnie w tym od wózka wzięłam, za to Werkę w fotelik, bezpieczniej dziecko jednak przypiąć. A na wyjście ja miałam body, kaftanik i śpioszki, czapeczka i kocyk na to w lecie, a w zimie dodatkowo kombinezon

editwil ty masz dzieci powiedz mi co można podać dziecku jak jest senne ,bez vigoru ,oczka ma takie mętne i bez wyrazu i śpi cały czas ??

Zgłoś nadużycie #7798 27 lipca 2011, 10:23

Elexis Zadomowiona
No pewnie, że bezpieczniejszy. Nie ma co ryzykować, do tego pierwszy przejazd :) Mnie teść wkurza bo jak mu mówiłam, że fotelik kupiliśmy to on na to "oj przecież jakbyśmy wieźli gdzieś małego to będę bezpiecznie jechał". Uwielbiam takie gadanie!

Zgłoś nadużycie #7799 27 lipca 2011, 10:27

schmetterling Supermama
to tak jak w tej reklamie żeby pasy z tyłu zapinali ....można jechac bezpiecznie,ale zawsze mozna trafic na wariata który nie jedzie bezpiecznie niestety....

Zgłoś nadużycie #7800 27 lipca 2011, 10:28

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Hm wiesz moje jak są takie to po prostu pierwszy objaw choroby. Ja bym nic nie podawała, bo co dasz? Słodycze i cola pobudzają. A to u jakiego dziecka? Małe czy duże?

1,5 roku ma

Zgłoś nadużycie #7801 27 lipca 2011, 10:31

Elexis Zadomowiona

schmetterling napisał(a)

to tak jak w tej reklamie żeby pasy z tyłu zapinali ....można jechac bezpiecznie,ale zawsze mozna trafic na wariata który nie jedzie bezpiecznie niestety....

Dokładnie. A o te pasy to z teściem też nie można się dogadać, bo po co ma zapinać. Ostatnio jak jechaliśmy przez całą Łódź to stwierdził, że ja mam nie zapinać, po co, przecież kawałek jedziemy. A ja jestem tak nauczona, że jak wsiadam to pierwsze co robię to pasy zapinam. Zwłaszcza, że teść lubi się gdzieś zapatrzyć, zamyślić..

Zgłoś nadużycie #7802 27 lipca 2011, 10:32

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Kurcze Margo nie wiem, ja bym stawiała, że jakieś choróbsko się przyplątało i organizm w ten sposób się broni. Niech się wyśpi bo może śpiąca jest, pogoda też swoje robi i zobacz czy nie ma dodatkowo gorączki czy czegoś, a jakby traciła kontakt to już obowiązkowo lekarz

no właśnie cały czas śpi

Zgłoś nadużycie #7803 27 lipca 2011, 10:34

Elexis Zadomowiona

Margolcia napisał(a)

no właśnie cały czas śpi

a temperaturę mierzyłaś?

Zgłoś nadużycie #7804 27 lipca 2011, 10:37

Konto usunięte
to nie moje dziecko tylko mojej siostry ona pisze mi smsy a ja jej odpisuje zapytalam sie czy mierzyla jej temperaturę jeszcze mi nie odpisała

Zgłoś nadużycie #7805 27 lipca 2011, 10:38

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Moja jakieś 3 tygodnie temu tak miała, większość dnia przespała, jeść nie chciała i w ogóle niemrawa. Ale kontaktowa, nie taka nieprzytomna. I okazało się że zęby 5 jej wyszły i to było przyczyną.

to tak właśnie zachowuje się córcia mojej bliźniaczki

Zgłoś nadużycie #7806 27 lipca 2011, 10:41

Elexis Zadomowiona
Jak półtora roku to mogą jej teraz trójki albo czwórki wychodzić, może to jest przyczyną..

Zgłoś nadużycie #7807 27 lipca 2011, 10:42

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Wiwm, wiem że nie Twoje :) Domyśliłam się że siostry. Wiesz z dziećmi nigdy nie wiadomo, każdy zna swoje i wie kiedy ma np do lekarza. Ale jeśli będzie taka nietomna i gorączka i w ogóle nie będzie jadła czy piła to do lekarza. Jak pije, kontaktowa i w miarę ok to można przeczekać i zobaczyć. Ja nie jestem za lekarzami, chodzimy jak musimy.

pije ,kontaktuje ,wlasnie wstala to jej Kasia jedzenie szykuje zobaczymy czy zje

Zgłoś nadużycie #7808 27 lipca 2011, 10:45

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Wiesz co nawet jeść za bardzo nie musi, byleby dużo piła. No mi wydaje się, że raczej jej powinno samo przejść. Zobaczy, poobserwuje. Wiadomo mama wie lepiej i lepiej zna dziecko :)

dużo pije ,wiem wiem ale to ja się strasznie boję :|

Zgłoś nadużycie #7809 27 lipca 2011, 10:47

Elexis Zadomowiona
Margolcia ale przynajmniej o swoich wodach nie myślisz.

Zgłoś nadużycie #7810 27 lipca 2011, 10:50

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Wiesz co nawet jeść za bardzo nie musi, byleby dużo piła. No mi wydaje się, że raczej jej powinno samo przejść. Zobaczy, poobserwuje. Wiadomo mama wie lepiej i lepiej zna dziecko :)

Ola ma apetyt  :)