Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7771 27 lipca 2011, 9:47

schmetterling Supermama

muzzza napisał(a)

ojj ja się też dzisiaj nie wyspałam , obudziłam się o 4 ej bo mi się wydawało że brzucha nie mam :) okazało się że jest nadal :) i już miałam usnąć, kiedy naszła mnie wspaniała myśl, że jeszcze chwila i nie będę mogła tak sobie iść spać kiedy mi się zachce... i tak przez laaaaata ... no i nie mogłam już zasnąć

ojjj też tak mam często....czasem sobie leże i tak jakby zapominam że wogóle w ciązy jestem,chcę się podnieść a tu brzuch... i już zaczyna się myślenie ;)

Zgłoś nadużycie #7772 27 lipca 2011, 9:49

Elexis Zadomowiona

schmetterling napisał(a)

dzień dobry :)
ja dzisiaj dość wcześnie,wstałam o 7:15,posprzątałam a teraz jem śniadanko.Też w nocy spać nie mogłam,jak wstałam o 3 siku tak chyba do 4 nie mogłam usnąć,jeszcze zaczęłam tak jak Ty Elexis myśleć o porodzie i o tych innych rzeczach to już wogóle ciężko było :( :(

jeszcze 25 dni BOJE SIĘ!!!

no prawda Wenus coś nie widać hmmm.A co do nacinania to u mnie w szpitalu podpisuję taki papier czy wyrażam zgode czy nie na nacinanie,no jak wyrażę to wiadomo jak jest potrzeba to tną,a jak nie to nie potną i koniec.Tak samo jeśli chodzi o poród jak dziecko jest ułożone pośladkowo,wtedy robią cesarkę ,ale jeśli matka się uprze że chce urodzić naturalnie to robią wszystko żeby urodziła naturalnie,bo i takie panie się zdarzają.Ogólnie wiem że jest dość sporo do podpisywania ,przynajmniej u mnie.

hehe Ty rodzisz dzień po mnie, a widzę, że zaczynamy się podobnie stresować :) Ja jak zasnęłam po trzeciej tak dopiero teraz wstałam i to ledwo :) Jeszcze z zamkniętymi oczami wysyłałam smsa do męża bo do castoramy pojechał i wysłałam go do mamy i nie mogłam się nadziwić skąd ona wie, że właśnie wstałam :)
Co do nacinania - to bez tego przecież czasami się nie da i co wtedy jak ktoś podpisze, że nie chce? Tak pytam z ciekawości, bo ja tam się zgodzę na wszystko żeby tylko urodzić :)

Zgłoś nadużycie #7773 27 lipca 2011, 9:52

Moniczka21 Supermama
mamuśki przyszłe- to nie jest tak,że dziecko nie da zasnąć wtedy kiedy my chcemy, trzeba się tylko nauczyć chodzićspaćkiedy zasypia dzieckoi wtedy snu Wam na pewno wystarczy bo taki maluch na początku to tylko śpi, je i robi kupkę i siusiu :P
dziecko to największy skarb:*:*

Zgłoś nadużycie #7774 27 lipca 2011, 9:52

Konto usunięte
Dzień dobry mi chyba się wody sączą bo wstałam dziś  rano siusiu patrzę na wkładkę a ona mokra jakbym popuściła i Kropelki strasznie aktywne są hmm jutro mam do lekarza wizytę na 17:40 więc dziś poobserwuję wkładki żeby nie siać paniki i zobaczymy co i jak będzie ,kurcze nad wyraz spokojna jestem aż się sama sobie dziwię :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7775 27 lipca 2011, 9:52

Konto usunięte
Dzień dobry mi chyba się wody sączą bo wstałam dziś  rano siusiu patrzę na wkładkę a ona mokra jakbym popuściła i Kropelki strasznie aktywne są hmm jutro mam do lekarza wizytę na 17:40 więc dziś poobserwuję wkładki żeby nie siać paniki i zobaczymy co i jak będzie ,kurcze nad wyraz spokojna jestem aż się sama sobie dziwię :)

Zgłoś nadużycie #7776 27 lipca 2011, 9:54

Konto usunięte
aha i jeszcze jedno zauważyłam że mam pełniejsze piersi :)

Zgłoś nadużycie #7777 27 lipca 2011, 9:54

Elexis Zadomowiona
Margolcia najważniejsze, że jesteś spokojna :) A skurcze jakieś masz? czy tylko te wody Ci się sączą?

Zgłoś nadużycie #7778 27 lipca 2011, 9:56

Konto usunięte

Elexis napisał(a)

Margolcia najważniejsze, że jesteś spokojna :) A skurcze jakieś masz? czy tylko te wody Ci się sączą?

tylko wody ale nie jestem pewna czy to są wody dlatego nie chcę panikować :D

Zgłoś nadużycie #7779 27 lipca 2011, 10:06

muzzza Fajna mama
grunt to nie panikować, może Kropelki coś Ci wycisnęły z pęcherza :)
mam kolejne żenujące pytanie, w czym zabierzecie dzieci do domu? bo kurde cały czas sobie myślałam że jak będzie chłodnawo to jakies śpioszki, czapeczka i do rożka. I tu pojawia się ta straszna wątpliwość, przecież będzie w foteliku !!! :) można po prostu przykryć kocykiem , nie? :)

Zgłoś nadużycie #7780 27 lipca 2011, 10:08

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Margo a może to wcale nie wody? Może teścik sobie kup to będziesz wiedzieć na pewno. Ale dobrze że taka spokojna jesteś- aż dziwne ;) Kurcze w sumie jeszcze sporo czasu, choć z drugiej strony na bliźniaki i tak już długo :)

editwil jaki teścik ??

Zgłoś nadużycie #7781 27 lipca 2011, 10:10

schmetterling Supermama
Elexis,podobno nie tną i koniec,jak zgody nie wyrazisz,tak czy siak wtedy sama popękasz prawdopodobnie,tak słyszałam od dziewczyny która rodziła niedawno w tym szpitalu co ja będe rodziła,wogóle już kilka razy to słyszałam :) zobaczymy,ja tam na wszystko się zgadzam,byle urodzić i mieć to już za sobą ,ciekawe która z nas pierwsza będzie :D

Margolcia aż dziwne że taka spokojna jesteś,tak jak piszesz,obserwuj co i jak i nie denerwuj się.

Zgłoś nadużycie #7782 27 lipca 2011, 10:10

Konto usunięte

muzzza napisał(a)

grunt to nie panikować, może Kropelki coś Ci wycisnęły z pęcherza :)
mam kolejne żenujące pytanie, w czym zabierzecie dzieci do domu? bo kurde cały czas sobie myślałam że jak będzie chłodnawo to jakies śpioszki, czapeczka i do rożka. I tu pojawia się ta straszna wątpliwość, przecież będzie w foteliku !!! :) można po prostu przykryć kocykiem , nie? :)

muzzza no nie wiem co tam się ze mną dzieje poczekam do jutra :) a co do wyjścia to ja przygotowałam dzieciom czapeczki body śpioszki skarpetki i kaftaniki i przygotowałam też po dresach jakby bylo zimno i kocyki

Zgłoś nadużycie #7783 27 lipca 2011, 10:12

Konto usunięte

editwil napisał(a)

W aptece można kupić test który pokazuje czy to wody. Albo do położnej, choć chyba masz daleko.
http://www.i-apteka.pl/product-pol-2935-TEST-Bobo-Safe-do-wykr-plynu-owodniowego-3szt.html

cholera mam daleko do położnej heh kurcze a do aptek będę mogła pojechać dopiero jutro :(

Zgłoś nadużycie #7784 27 lipca 2011, 10:13

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

Elexis,podobno nie tną i koniec,jak zgody nie wyrazisz,tak czy siak wtedy sama popękasz prawdopodobnie,tak słyszałam od dziewczyny która rodziła niedawno w tym szpitalu co ja będe rodziła,wogóle już kilka razy to słyszałam :) zobaczymy,ja tam na wszystko się zgadzam,byle urodzić i mieć to już za sobą ,ciekawe która z nas pierwsza będzie :D

Margolcia aż dziwne że taka spokojna jesteś,tak jak piszesz,obserwuj co i jak i nie denerwuj się.

no Ania ja też się sobie dziwię :) może dlatego że nie jestem pewna czy to są wody tym bardziej że ginekolorzka mówiła że może się zacząć sączyć :|

Zgłoś nadużycie #7785 27 lipca 2011, 10:13

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

no Ania ja też się sobie dziwię :) może dlatego że nie jestem pewna czy to są wody tym bardziej że ginekolorzka mówiła że może się zacząć sączyć :|

Zgłoś nadużycie #7786 27 lipca 2011, 10:14

schmetterling Supermama
ja na wyjście mam dla małej pjacyka ,pod to body jak by zimno było,łapki niedrapki ,czapeczkę i rożek taki cieplutki mam,albo kocyk ,nie wiem jeszcze

Zgłoś nadużycie #7787 27 lipca 2011, 10:14

Elexis Zadomowiona
Nieźle ,że jest taki test, pierwszy raz go widzę, czego to ludzie nie wymyślą :)
 schmetterling  właśnie też się zastanawiałam, która z nas pierwsza będzie :) a może równo urodzimy :)
Margolcia podziwiam Cię za ten spokój!

Zgłoś nadużycie #7788 27 lipca 2011, 10:15

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja na wyjście mam dla małej pjacyka ,pod to body jak by zimno było,łapki niedrapki ,czapeczkę i rożek taki cieplutki mam,albo kocyk ,nie wiem jeszcze

o też właśnie mam pajacyki i niedrapki ale ja to wszystko przygotowałam bo nie wiadomo jaka bedzie pogoda :)

Zgłoś nadużycie #7789 27 lipca 2011, 10:16

schmetterling Supermama
i nie wiem czy odrazu po wyjściu ze szpitala małą w fotelik pakowac ?? Bo wrazie czego to mam takie nosidełko z rączkami ,takiego kształtu jak gondola od wózka tylko takie leciutkie,nie wiem jak to opisac ;)

Zgłoś nadużycie #7790 27 lipca 2011, 10:17

Elexis Zadomowiona
a ja właśnie sobie uświadomiłam, że żadnego kocyka nie mam:/ Mam kołderki, rożka itd, a kocyka ani jednego...no nic w ikei będę w sobotę, to kupię..