Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7651 26 lipca 2011, 15:05

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ale pyszne pierogi babka zrobiła,matko chyba zjem ze sto :D JAK BY BYŁA INNA TO BYM JĄ PO STOPACH CAŁOWAŁA NORMALNIE ZA TE PIEROGI :D :D

jak by była inna hahahah :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7652 26 lipca 2011, 15:06

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

jak by była inna hahahah :D

:D :D :D ale nie jest inna,więc nie muszę całowac :D

Zgłoś nadużycie #7653 26 lipca 2011, 15:08

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

:D :D :D ale nie jest inna,więc nie muszę całowac :D

hahaha ciekawe która z Was to farciara hahahah :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7654 26 lipca 2011, 15:42

agf Supermama
Mniam, mniam, wszelkie pierogi uwielbiam. Zbieram się w tym tygodniu do zrobienia tych, co ela przepis podała-z kasza gryczaną. A póki co to skończyłam kuchnię... Matko, nawet fronty szafek przetarłam i słoiki na cukier, sól pomyłam...  A teraz jak usiadłam to mąż sprzedał mi smsem info, że zrobi dziś placki ziemniaczane i żebym obierała ziemniaków dużo... Oj, no nic, wezmę je do pokoju przytargam na fotel, bo już stać nie mogę.

Zgłoś nadużycie #7655 26 lipca 2011, 15:45

snoopy90 Fajna mama
ja wszystko na siedząco robie :D AGF zazdroszcze placków ja mialam 2 dni temu ale tyle ryjów do jedzenia ze moze tylko po 2 szt bylo :( a godzine smazylam

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7656 26 lipca 2011, 15:49

agf Supermama
Oooo, to niefajnie :(   Dla mnie teraz najgorsze by było stanie i smażenie, bo jednak źle mi się stoi dłuższy czas. Dlatego ja tylko obieram, mężuś przygotowuje, a potem stoi i smaży całą furę :)

Zgłoś nadużycie #7657 26 lipca 2011, 16:06

paprotka25 Supermama
a ja zjadłam ciacho z kremem :) męzuś teraz się położył na chwile bo jest zmęczony po pracy, a jak wstanie to jedziemy na zakupy.
O Wy paskudy, narobiłyście mi smaka na placki :) może by tak zrobić na kolacje ?? tylko że ja idę na łatwizne i ziemniaki tre na wiórki, jest zdecydowanie szybciej :) a też są bardzo dobre :)

Zgłoś nadużycie #7658 26 lipca 2011, 16:08

paprotka25 Supermama
a co do smażenia to ja wrzucam na patelnie i idę sobie do pokoju, tylko ide po chwili odwrócić na drugą str i znowu siadam, więc nie siedze cały czas w kuchni :)

Zgłoś nadużycie #7659 26 lipca 2011, 16:21

Moniczka21 Supermama
ja pod koniec ciąży jak smażyłąam naleśniki to ustać nie mogłam i se krzesło do kuchenki podstawiałam :) hi hi , takmnie łapały kurcze po wewnętrznej stronie ud już...
dziecko to największy skarb:*:*

Zgłoś nadużycie #7660 26 lipca 2011, 16:25

olka8922 Gotowa na wszystko

Aga.W napisał(a)

a ja dopiero na tyłku usiadłam... i rilaks do końca dnia :)
agf to widzę że też poszalałaś :D i dobrze dobrze, teraz odpoczywaj zasłużenie ;D
Olka często ogarniam, ale mój facet to brudzi jak stado dzieci :D nie wiem jak mu się to udaje :) i nic nie pomaga - krzyki, prośby, rozmowy ;) taki jest... póki mam energie i siłę to sprzątam... a jak nie, to nie będę :D
Ja osobiście do Ciebie pisałam o wymazie na strptokoka :P bo Wy tam w tej anglii w ogóle macie dramat a nie służbę zdrowia... naprawdę :) podziwiam że jeszcze nerwicy jakiejś nie masz :)
Ela podoba mi się okreslenie GLUT ŚLUZU... chryste... ale my oblechy jesteśmy. gluty śluzu... ahh

Aga to musisz porzadek zrobic z tym Twoim chlopem ;) jak to tak mozna ?? baba sprzata a ten caly czas brudzi? :P a wiem, pamietam jak pisalas o tym wymazie.Zapisalam sobie na kartce jak to sie nazywa po angielsku i jak bylam u poloznej to dalam jej kartke i zapytalam czy moge zrobic sobie na to wymaz.To zaczelami o tym gadac co to jest itp i powiedziala, ze mialam na to wymaz robiony.Bo ja bylam z tym szczypaniem wczesniej i mialam robione 2wymazy - jeden 5lipca a drugi 12-stego.Polozna mowila,ze m.in. na to tez mi w wymazie sprawdzali.I wyszlo ze tego nie mam. A co do nerwicy, to juz ja chyba mam, tylko taka utajona :D
ogolnie to cisnienie mam dobre, w moczu nie ma bakterii, dzidzius skierowany glowka do dolu, sluchalam bicia serca ;) nastepna wizyte mam 1sierpnia, w dzien porodu, obym juz na nia nie dotarla ;) chce juz urodzic i na nastepnej wizycie bedzie taka polozna, ktorej nie lubie :/
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #7661 26 lipca 2011, 16:30

agf napisał(a)

Olka- wypytaj, wypytaj, może w Anglii to nie jest jeszcze standard to badanie, choć w sumie to dziwne, bo wydawało mi się, że to my zawsze jacyś zacofani...
Margolcia -widzę, że się dopominasz pochwały za to leżenie i tego lenia :)
Ja jak zaległam na przerwę tak się podnieść nie mogę i zawlec do sprzątania tej kuchni... A tam muszę płytę umyć, zmywarkę opróżnić, blaty pościerać. A podłogi to zawsze mój mąż robi - od poczatku jak mieszkamy tak się utarło - ja może ze 3 razy prze te 6 lat umyłam podłogi albo odkurzyłam ;)

Uuuu... to fajnie ze Ci tak maz pomaga :) moj odkurza ale podlogi to juz sama myje.Chociaz w weekend umyl caaala lazienke, poczawszy od umywalki skonczywszy na wannie ;) no i naprawil mi ta szafke co kupilam na licytacji, szuflady sie zapadaly to przyniosl pare srubek z pracy i mi wywiercil i naprawil i juz poprane ciuszki powkladalam do szuflad :) a tak jak pisalam wyzej Adze, dzisiaj sie pytalam poloznej to mowila, ze jak mi pobierali 2wymazy w lipcu to m.in. to tez sprawdzali :)

Zgłoś nadużycie #7662 26 lipca 2011, 16:30

agf Supermama

paprotka25 napisał(a)

tylko że ja idę na łatwizne i ziemniaki tre na wiórki, jest zdecydowanie szybciej :) a też są bardzo dobre :)

My wrzucamy do maszynki :) Raz dwa i już :)

Zgłoś nadużycie #7663 26 lipca 2011, 16:32

paprotka25 napisał(a)

a co do smażenia to ja wrzucam na patelnie i idę sobie do pokoju, tylko ide po chwili odwrócić na drugą str i znowu siadam, więc nie siedze cały czas w kuchni :)

ja tez tak robilam wczesniej, ale jak pare razy zapomnialo mi sie przewrocic albo za pozno spojrzec w kuchni i jedlismy przypalone mielone to jakos wole stac albo siadam w jadalni na krzesle i mam widok na kuchenke :D

Zgłoś nadużycie #7664 26 lipca 2011, 16:32

agf Supermama

olka8922 napisał(a)

Aga to musisz porzadek zrobic z tym Twoim chlopem ;) jak to tak mozna ?? baba sprzata a ten caly czas brudzi? :P a wiem, pamietam jak pisalas o tym wymazie.Zapisalam sobie na kartce jak to sie nazywa po angielsku i jak bylam u poloznej to dalam jej kartke i zapytalam czy moge zrobic sobie na to wymaz.To zaczelami o tym gadac co to jest itp i powiedziala, ze mialam na to wymaz robiony.Bo ja bylam z tym szczypaniem wczesniej i mialam robione 2wymazy - jeden 5lipca a drugi 12-stego.Polozna mowila,ze m.in. na to tez mi w wymazie sprawdzali.I wyszlo ze tego nie mam. A co do nerwicy, to juz ja chyba mam, tylko taka utajona :D
ogolnie to cisnienie mam dobre, w moczu nie ma bakterii, dzidzius skierowany glowka do dolu, sluchalam bicia serca ;) nastepna wizyte mam 1sierpnia, w dzien porodu, obym juz na nia nie dotarla ;) chce juz urodzic i na nastepnej wizycie bedzie taka polozna, ktorej nie lubie :/

No to Olka - wszystko super! Głowa w dół, wymaz zrobiony, wynik dobry, mocz dobry! Tylko tej nerwicy się pozbądź ;) Hihi, ale jej to chyba dopiero po porodzie. Albo i nie... :)

Zgłoś nadużycie #7665 26 lipca 2011, 16:32

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

My wrzucamy do maszynki :) Raz dwa i już :)

niestety takiego cudnego urządzonka jeszcze się nie dorobiłam więc zostaje mi tarka...

Zgłoś nadużycie #7666 26 lipca 2011, 16:33

schmetterling napisał(a)

ale pyszne pierogi babka zrobiła,matko chyba zjem ze sto :D JAK BY BYŁA INNA TO BYM JĄ PO STOPACH CAŁOWAŁA NORMALNIE ZA TE PIEROGI :D :D

ale masz fajnie z ta babka i pierogami :P sama bym zjadla pierozki ...

Zgłoś nadużycie #7667 26 lipca 2011, 16:34

agf Supermama

olka8922 napisał(a)

ja tez tak robilam wczesniej, ale jak pare razy zapomnialo mi sie przewrocic albo za pozno spojrzec w kuchni i jedlismy przypalone mielone to jakos wole stac albo siadam w jadalni na krzesle i mam widok na kuchenke :D

Heh, to widzę, że mamy dużo wspólnego :) Matko, przypalanie to ja mam we krwi. Jak nie będę stać nad kuchnia to nie ma szans, że się bez spalenia obejdzie...

Zgłoś nadużycie #7668 26 lipca 2011, 16:35

agf Supermama

paprotka25 napisał(a)

niestety takiego cudnego urządzonka jeszcze się nie dorobiłam więc zostaje mi tarka...

My się dorobiliśmy niedawno- na początku lipca. Dostaliśmy na urodziny od teściowej, bo akurat jak była u nas parę dni wcześniej to jej synuś się barował ze ścieraniem na tarce całego gara i jej się go żal zrobiło... ;)

Zgłoś nadużycie #7669 26 lipca 2011, 16:35

agf napisał(a)

No to Olka - wszystko super! Głowa w dół, wymaz zrobiony, wynik dobry, mocz dobry! Tylko tej nerwicy się pozbądź ;) Hihi, ale jej to chyba dopiero po porodzie. Albo i nie... :)

mocz niby dobry, ale jakos i tak mnie dziwi bo byl bardzo zolty :| a nerwica objawia sie tylko wtedy jak jestem u lekarza :P w zyciu codziennym nie mam :D

Zgłoś nadużycie #7670 26 lipca 2011, 16:38

agf napisał(a)

Heh, to widzę, że mamy dużo wspólnego :) Matko, przypalanie to ja mam we krwi. Jak nie będę stać nad kuchnia to nie ma szans, że się bez spalenia obejdzie...

u mnie to samo... jak nie placki, to mielone, jak nie mielone, to paluszki rybne. a z paluszkami rybnymi jest najgorzej bo strzelaja olejem na patelni i wtedy rzadziej obracam na druga strone bo sie boje ze mnie poparza :D
P.S. niechaco podziekowalam za wiadomosc :P