Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7631 26 lipca 2011, 14:15

Konto usunięte
a ja dopiero na tyłku usiadłam... i rilaks do końca dnia :)
agf to widzę że też poszalałaś :D i dobrze dobrze, teraz odpoczywaj zasłużenie ;D
Olka często ogarniam, ale mój facet to brudzi jak stado dzieci :D nie wiem jak mu się to udaje :) i nic nie pomaga - krzyki, prośby, rozmowy ;) taki jest... póki mam energie i siłę to sprzątam... a jak nie, to nie będę :D
Ja osobiście do Ciebie pisałam o wymazie na strptokoka :P bo Wy tam w tej anglii w ogóle macie dramat a nie służbę zdrowia... naprawdę :) podziwiam że jeszcze nerwicy jakiejś nie masz :)
Ela podoba mi się okreslenie GLUT ŚLUZU... chryste... ale my oblechy jesteśmy. gluty śluzu... ahh
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7632 26 lipca 2011, 14:16

Konto usunięte
Ale się rozpisaliście  , pięć  stron od rana :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7633 26 lipca 2011, 14:16

Konto usunięte
a ja się położyłam "na trochę" o 10 i dopiero wstałam :)

Zgłoś nadużycie #7634 26 lipca 2011, 14:18

Konto usunięte
i niech któraś napisze że ja nie mam lenia w sobie ?? ;)

Zgłoś nadużycie #7635 26 lipca 2011, 14:19

Konto usunięte
kurde nie chciało mi dodać całego posta musiałam na trzy części go rozłożyć a ile klełam przy tym , ale mnie te forum drażni :(

Zgłoś nadużycie #7636 26 lipca 2011, 14:20

schmetterling Supermama
O j te gluty,jeść mi się odechciało ;) ;)
Moj chłop też brudzi jak stado dzików,ale wystarczy krzyk i sprząta na błysk,także nie ma tragedi :) wczoraj powiedziałam że nie będe odkurzała ,a on pewnie się za to weźmie dopiero jak na podłodze będzie pół metrowa warstwa sierści,taki dywanik z kłaków-to od razu wyjął odkurzacz ;) ;)
ja to pierdziele,nie będe sie wysilać,całą ciążę robiłam wszystko bo dobrze się czułam i miałam chęci,ale te ostatnie dni sobie odpuszczam i nie robię NIC :D

Zgłoś nadużycie #7637 26 lipca 2011, 14:22

schmetterling Supermama
i gg mi nie działa do cholery,niby się coś tam loguje ale nie moze sie zalogowac

Zgłoś nadużycie #7638 26 lipca 2011, 14:24

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

O j te gluty,jeść mi się odechciało ;) ;)
Moj chłop też brudzi jak stado dzików,ale wystarczy krzyk i sprząta na błysk,także nie ma tragedi :) wczoraj powiedziałam że nie będe odkurzała ,a on pewnie się za to weźmie dopiero jak na podłodze będzie pół metrowa warstwa sierści,taki dywanik z kłaków-to od razu wyjął odkurzacz ;) ;)
ja to pierdziele,nie będe sie wysilać,całą ciążę robiłam wszystko bo dobrze się czułam i miałam chęci,ale te ostatnie dni sobie odpuszczam i nie robię NIC :D

ja całą ciążę mam zakaz odkurzania ale czasem jak mąż jest w pracy to zdarzyło mi się chyba ze dwa razy odkurzyć i jak wracał to pytał "po co odkurzałaś" a ja nie odkurzałam -ZAMIOTŁAM :)

Zgłoś nadużycie #7639 26 lipca 2011, 14:27

agf Supermama
Olka- wypytaj, wypytaj, może w Anglii to nie jest jeszcze standard to badanie, choć w sumie to dziwne, bo wydawało mi się, że to my zawsze jacyś zacofani...
Margolcia -widzę, że się dopominasz pochwały za to leżenie i tego lenia :)
Ja jak zaległam na przerwę tak się podnieść nie mogę i zawlec do sprzątania tej kuchni... A tam muszę płytę umyć, zmywarkę opróżnić, blaty pościerać. A podłogi to zawsze mój mąż robi - od poczatku jak mieszkamy tak się utarło - ja może ze 3 razy prze te 6 lat umyłam podłogi albo odkurzyłam ;)

Zgłoś nadużycie #7640 26 lipca 2011, 14:28

Konto usunięte

agf napisał(a)

Olka- wypytaj, wypytaj, może w Anglii to nie jest jeszcze standard to badanie, choć w sumie to dziwne, bo wydawało mi się, że to my zawsze jacyś zacofani...
Margolcia -widzę, że się dopominasz pochwały za to leżenie i tego lenia :)
Ja jak zaległam na przerwę tak się podnieść nie mogę i zawlec do sprzątania tej kuchni... A tam muszę płytę umyć, zmywarkę opróżnić, blaty pościerać. A podłogi to zawsze mój mąż robi - od poczatku jak mieszkamy tak się utarło - ja może ze 3 razy prze te 6 lat umyłam podłogi albo odkurzyłam ;)

no toć ba!! ;)

Zgłoś nadużycie #7641 26 lipca 2011, 14:31

Konto usunięte
Margolcia to pięknie że się tak byczyłaś :D prawidłowo!!
Ania, ja co drugi dzień odkurzam a kłaków caly czas przybywa... zgroza!
a mój to by odkurzył gdyby mu do kolan sięgały... tak sądzę :/ te facety!!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7642 26 lipca 2011, 14:42

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

Margolcia to pięknie że się tak byczyłaś :D prawidłowo!!
Ania, ja co drugi dzień odkurzam a kłaków caly czas przybywa... zgroza!
a mój to by odkurzył gdyby mu do kolan sięgały... tak sądzę :/ te facety!!

no jak mojego prosze zeby odkurzyl to mowi ze jest czysto,i ze odkurzacz nowy trzeba kupic :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7643 26 lipca 2011, 14:47

Konto usunięte
te forum popsuło mi humor!! nie dodaje moij postów gryy ciągle popraw błędy!!

Zgłoś nadużycie #7644 26 lipca 2011, 14:48

agf Supermama
Oj, to jak to dobrze, że my taki układ nieformalny co do podłóg mamy :)

Zgłoś nadużycie #7645 26 lipca 2011, 14:50

schmetterling Supermama

agf napisał(a)

Oj, to jak to dobrze, że my taki układ nieformalny co do podłóg mamy :)

też tak chcę ,a NIE ŻE WSZYSTKO KRZYKIEM WYMUSZAĆ MUSZE :( :(

Zgłoś nadużycie #7646 26 lipca 2011, 14:53

agf Supermama
No widzisz, trzeba była na początku zasady ustalić :) Ale wiesz, w sumie jak się pojawi dziecko to też jakby "nowa droga życia", więc może jest okazja... ? :)
Dobra, idę do tej kuchni, bo normalnie sie od kompa nie mogę oderwać...

Zgłoś nadużycie #7647 26 lipca 2011, 14:59

schmetterling Supermama
zasady niby były jakieś ustalone,ale rzadko się o nich przypomina coś mojemu facetowi.Ale maSZ rację,dzidzia będzie,to i na nowo trzeba się będzie zorganizować ;)

Zgłoś nadużycie #7648 26 lipca 2011, 14:59

Konto usunięte
ja już ziemniaki wstawiłam do obiadu i nie czekam na męża bo jestem strasznie głodna :)

Zgłoś nadużycie #7649 26 lipca 2011, 15:00

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

zasady niby były jakieś ustalone,ale rzadko się o nich przypomina coś mojemu facetowi.Ale maSZ rację,dzidzia będzie,to i na nowo trzeba się będzie zorganizować ;)

u mnie tam żadnych zasad nie ma o co poprosze męża to zrobi i odwrotnie

Zgłoś nadużycie #7650 26 lipca 2011, 15:03

schmetterling Supermama
ale pyszne pierogi babka zrobiła,matko chyba zjem ze sto :D JAK BY BYŁA INNA TO BYM JĄ PO STOPACH CAŁOWAŁA NORMALNIE ZA TE PIEROGI :D :D