Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7611 26 lipca 2011, 13:44

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

no widzisz i dobrze, że się wychyliłaś z tym allegro, zawsze warto szukać. To wywalam aukcje tamtego z obserwowanyh i przejrzę co ma ten Twój :)

duzo w podobnych canach maja :D a twoj ma sliczne buciki takie biale na chrzeszt(moj ma zas zwierzatka kapcie)i twoj ladniejsze skarpetki ma :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7612 26 lipca 2011, 13:45

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

no wlasnie nic nie mam a moj mi zabronil wychodzic z domu dzis bo mu marudzilam caly wieczor wczoraj ze brzuch boli i mam zakaz :D

kanapka z dżemem, kisielek, soczek... coś tam powinnaś znaleźć słodkiego :)

Zgłoś nadużycie #7613 26 lipca 2011, 13:46

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

to mam nadzieje, ze u mnie to byly zwykle upawy ;) tez bym wolala zeby moj czop byl taki, ze nie daloby sie pomylic z uplawami.Ja to w ogole mam jazdy z ta wydzielina: raz jest zolta, raz biala i b.gesta a nastepnego dnia mam tak sucho ze caly dzien laze bez wkladki i majty tez sa suche :|

a co to ten czop ??

Zgłoś nadużycie #7614 26 lipca 2011, 13:46

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

NUTELLA :D :D :D tylko troche twarda bo ktos dowcipny do lodowki wlozyl :D

Zgłoś nadużycie #7615 26 lipca 2011, 13:47

olka8922 Gotowa na wszystko

Aga.W napisał(a)

dzień dobry!!
ja dziś mam znów dzień sprzątania :) eehh jak się nie posprząta to brud by nas zjadł. hmm bałagan w sumie...
okna mnie denerwuja... brudne ale będę twarda i nie umyje :P mam nadzieje...
Gosias - to to o czym pisałyśmy :) przez co musiałam te oblechowe globulki brać :P
Brioszka może coś Ci zaszkodziło po prostu? napeeewno....
Margolcia ciesze się że noc minęła bezproblemowo niemalże :D Kropelki się posłuchały i spokój :)
a co do czopu to może odejść nawet z 2 tyg. przed porodem. mojej siostrze uciekł z tydizen przed porodem i wszystko było ok :) a  i tak musieli jej wywoływac ostatecznie :P także nawet jakby to czop, nie ma co panikować :)
Snoopy Editvil ma racje, stres samowkręcany jest naprawdę zbędny.  gdyby coś było naprawdę nie - tak, to by Cię od razu do szpitala wysłali. Leż dziś i odpoczywaj, i zero czytania w necie! szlaban!
ja ostatecznie baldachimu nie brałam :) mam jedynie obijacz, kołderkę i obijacz :)
generalnie stelaż mam... i jakiś 'niepasujący' baldachim także jak będzie trza, to się zamontuje... ale nie wydaje mi się. dziecko daleko od okna będzie...
kurcze te czopy brzmią tak paskudnie... mam nadzieję że przeocze :P hehehe
kurcze 12 godzina ... czas jakieś śniadanie wcisnąć w siebie :D
miłego dnia dziewczyny!!

oj Aga Aga z tym Twoim sprzataniem... taka jestes aktywna, ze jakos Ci nie wierze, ze kiedykolwiek moglby zjesc Was balagan :P przeciez Ty czesto cos ogarniasz.
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #7616 26 lipca 2011, 13:47

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

no wlasnie nic nie mam a moj mi zabronil wychodzic z domu dzis bo mu marudzilam caly wieczor wczoraj ze brzuch boli i mam zakaz :D

a poza tym jak Ci zabrania wychodzić z domu to powinien zadbać żebyś miała w domu jakieś przekąski, oj niekumaty ten twój chłop, przecież jak nie ma w domu nic dobrego to aż kusido wyjścia- Ty go wyedukuj troszkę :)

Zgłoś nadużycie #7617 26 lipca 2011, 13:47

agf Supermama

mamaela napisał(a)

Hihi, ja jak miałam taką ochotę ostatnio na ciasto ze śliwkami to w końcu zjadłam bułkę  z masłem i konfiturą truskawkową - marny zamiennik, ale podziałało :)

Zgłoś nadużycie #7618 26 lipca 2011, 13:48

snoopy90 Fajna mama
i do tego pusty sloik :( podlość ludzka nie zna granic :D

Zgłoś nadużycie #7619 26 lipca 2011, 13:48

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

NUTELLA :D :D :D tylko troche twarda bo ktos dowcipny do lodowki wlozyl :D

to włóż słoik do gorącej wody, po chwili będzie miękka- mój syn namiętnie chowa do lodowki a potem.. mama pomóż :)

Zgłoś nadużycie #7620 26 lipca 2011, 13:49

Moniczka21 Supermama
TO TAKI KOREK  który ochrania szyjkę macicy przed drobnoustrojami, jak szyjka zaczyna się skracać to wtedy on ospada. nie da sie tego pomylić, to jest zbitka śluzu może być brązzowawy lub z nitkami krwi, ale nie pomylisz tego/... chyba że ci nie odleci w domu tylko w szpitalu podczas lewatywy czy cos...
dziecko to największy skarb:*:*

Zgłoś nadużycie #7621 26 lipca 2011, 13:49

snoopy90 napisał(a)

a co to ten czop ??

on zatyka szyjke macicy i chroni dziecko przed bakteriami i infekcjami :) wpisz sobie w google czop śluzowy ;) ale chyba dobrze wytlumaczylam ;)

Zgłoś nadużycie #7622 26 lipca 2011, 13:49

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

a poza tym jak Ci zabrania wychodzić z domu to powinien zadbać żebyś miała w domu jakieś przekąski, oj niekumaty ten twój chłop, przecież jak nie ma w domu nic dobrego to aż kusido wyjścia- Ty go wyedukuj troszkę :)

z tym to nie bylo problemu bo na dole mam super cukiernie :D chyba zlamie zakaz i pojde tam zaraz po ciacho z kremem

Zgłoś nadużycie #7623 26 lipca 2011, 13:50

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

a co to ten czop ??

taki glut śluzu, który zasklepia szyjkę macicy (taki koreczek :) )
http://www.mamopedia.pl/ciaza/porod/czop-sluzowy

Zgłoś nadużycie #7624 26 lipca 2011, 13:51

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

on zatyka szyjke macicy i chroni dziecko przed bakteriami i infekcjami :) wpisz sobie w google czop śluzowy ;) ale chyba dobrze wytlumaczylam ;)

heh i co mam zrobic jak odleci,wypadnie?

Zgłoś nadużycie #7625 26 lipca 2011, 13:52

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

z tym to nie bylo problemu bo na dole mam super cukiernie :D chyba zlamie zakaz i pojde tam zaraz po ciacho z kremem

nie no cukiernię ma prawie pod nosem i marudzi... :( A co ja mam powiedzieć- najbliższy cywilizowany sklep z porządnym zaopatrzeniem 4 km od domu....

Zgłoś nadużycie #7626 26 lipca 2011, 13:54

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

nie no cukiernię ma prawie pod nosem i marudzi... :( A co ja mam powiedzieć- najbliższy cywilizowany sklep z porządnym zaopatrzeniem 4 km od domu....

oj to wspolczuje z tym sklepem

Zgłoś nadużycie #7627 26 lipca 2011, 13:55

snoopy90 napisał(a)

Nic :) wtedy moze sie zaczac porod w ciagu 24godzin jezeli odpadnie podbarwiony krwia, a moze odejsc tez tydzien a nawet miesiac przed terminem.

Zgłoś nadużycie #7628 26 lipca 2011, 13:55

Moniczka21 Supermama

snoopy90 napisał(a)

jeśli odpadnie kiedy masz już jakieś skurcze to powolutku możesz się szykować do szpitala :D ja miałam tak,że rano się budzę i czuję lekk iból brzucha,poszłam do wc, po wysiusianiu się podtarłam i mi wyszedł ten glut, w rezultacie o 17 byłam już na porodówce z 2 cm rozwarciem...
dziecko to największy skarb:*:*

Zgłoś nadużycie #7629 26 lipca 2011, 13:59

snoopy90 Fajna mama

Moniczka21 napisał(a)

jeśli odpadnie kiedy masz już jakieś skurcze to powolutku możesz się szykować do szpitala :D ja miałam tak,że rano się budzę i czuję lekk iból brzucha,poszłam do wc, po wysiusianiu się podtarłam i mi wyszedł ten glut, w rezultacie o 17 byłam już na porodówce z 2 cm rozwarciem...

mhhhhh czyli nie panikowac ?? :D ja to chyba od razu jak cos z krwia zobacze to do szpitala pojade :D :D :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #7630 26 lipca 2011, 14:11

snoopy90 napisał(a)

mhhhhh czyli nie panikowac ?? :D ja to chyba od razu jak cos z krwia zobacze to do szpitala pojade :D :D :D :D :D :D

hehe, ja pewnie tez :D
ide sie szykowac do poloznej, oby to bylo moje ostatnie spotkanie bo chce juz rodzic :) zapytam sie czemu nic mi wczesniej nikt nie wspomnial zeby zrobic ten wymaz na stepto cos tam, bo niby sie robi miedzy 35-37tygodniem ciazy a w Anglii w ogole o tzm nie wspominaja ;/ pozdrawiam i milego dnia ;)