Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #751 7 kwietnia 2011, 21:30

Konto usunięte
no właśnie  ja bym sobie tak chciała pospać do 11 przynajmniej bo przecież mogę :P a tu klops... budzę się o 8, oczy jak 5 zł i co tu począć :) nawet pospać na zapas się nie da :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #752 8 kwietnia 2011, 0:03

olka8922 Gotowa na wszystko
heh, mi tez by sie solarium przydalo... az sie skora prosi zeby ja troche opalic :P a co do spania, to ja w nocy nie moge spac ale jak nad ranem usne to ciezko wstac z lozka. Chociaz wolalabym spac nawet do tej 8, ale za to nie budzic sie w nocy, w nocy to koszmar, spac nie moge, na plecach mi nie wygodnie, a jak na boku za dlugo poleze to mnie ramie boli... kiedys caly czas spalam na brzuchu, teraz nie da rady :) jutro ide do lekarza na 11:30, jak mi nic nie zrobi z tym swiadem to chyba podpale przychodnie !! :P bo na wieczor to strasznie mi dokucza... :/ dobranoc ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #753 8 kwietnia 2011, 7:17

wenus1988 Gotowa na wszystko

agf napisał(a)

Jej, jakie wy wszystkie wysokie jesteście. Ja przy was to normalnie kaczuszka! 154 cm. wzrostu, ok 55-56 kg normalnie agi, teraz 58. Zawsze chciałam być wysoka, ale cóż. Wyobraźcie sobie jak ja będę śmiesznie wygladać- niziutka, uda mi grubieją, później z brzuchem. Ech, normalnie będzie śmiesznie :D

Nie martw sie ja mam 150cm :-) A ważę 42kg, też jestem ciekawa jak ludzie beda reagowac na mój śmieszny widok.... bo bede wygladac jak dziecko w ciąży :)

a co do spania ja to chyba nie jestem wielkiem śpiochem... wstaje razem z mężem jak do pracy o 6 rano i po prostu wiecej juz sie nie klade bo mi sie nie chce choć chodza cały dzien sie zanudzam. A kłade sie spac koło 20-21

Zgłoś nadużycie #754 8 kwietnia 2011, 8:50

gosias Fajna mama
Nie wiem, czy można wyspać się na zapas :) ale warto skorzystać teraz, jak jeszcze nie macie dzidziusia. Ja w pierwszej ciąży teraz ciągle spałam, teraz synek budzi się miedzy 5-6, do 8 jeszcze lezymy w łóżku, ale raczej wygłupy łóżkowe niz spanie :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #755 8 kwietnia 2011, 9:03

paprotka25 Supermama

wenus1988 napisał(a)

Nie martw sie ja mam 150cm :-) A ważę 42kg, też jestem ciekawa jak ludzie beda reagowac na mój śmieszny widok.... bo bede wygladac jak dziecko w ciąży :)
a co do spania ja to chyba nie jestem wielkiem śpiochem... wstaje razem z mężem jak do pracy o 6 rano i po prostu wiecej juz sie nie klade bo mi sie nie chce choć chodza cały dzien sie zanudzam. A kłade sie spac koło 20-21

Wiesz co mnie też ludzie uznają za młodszą i to mnie strasznie denerwuje.
Gorzej miała moja przyjaciólka( ma 150cm wzrostu)  jak była w ciąży miała 25 lat i była już mężatką z 3 letnim starzem, jak jechała autobusem to oczywiście nikt jej nie ustąpił miejsca tylko wszyscy gadali - taka gówniara zrobiła sobie bachora to niech teraz stoi! No ludzie to są poprostu bezczelni i podli ( oczywiście nie wszyscy). Nie znają Cię a zwyzywają od najgorszych. Jak tak można! ja też podobno nie wyglądam na swój wiek i już się obawiam jak to będzie jak latem wyjdę z dużym brzuchem... już mnie to przeraża...
Apropo wzrostu to mam 168 i ważyłam zawsze 55kg no teraz 57,5.

Zgłoś nadużycie #756 8 kwietnia 2011, 9:20

Konto usunięte
jak ja uslysze cos na swoj temat to normalnie chyba udusze :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #757 8 kwietnia 2011, 9:23

paprotka25 Supermama
no ja też nie zamierzam siedzieć cicho

Zgłoś nadużycie #758 8 kwietnia 2011, 9:49

Black_rose Supermama
Generalnie do tej pory wolałam przemilczeć głupie czy wredne komentarze, ale odkąd jestem w ciąży to nie dość, że jestem jakaś bardziej zdecydowana to jeszcze gwałtowniej reaguję - np. jak coś mnie wkurzy to z grubej rury palnę ;) . Trochę dziwnie mi z tym "wojowniczym" instynktem :P Ciekawe czy mi tak zostanie czy to tylko hormony.

Zgłoś nadużycie #759 8 kwietnia 2011, 10:02

schmetterling Supermama
ale się rozpisałyście dziewczynki :)
ja w tym czasie już obiad zrobiłam i pranie :)
wstałam o 5.30 ,normalnie :/:/:/
a co do fryzjera też by mi się przydało wybrać,już się tak wybieram od 2 miesięcy i dojść nie mogę...
Wczoraj byłam u rodziców,w innej miejscowości,taka typowa wioska,często tam nie bywam,a jak już to siędzę w domu albo koło domu.No i poszłam ze znajomą na spacerek "do centrum" :) że tak powiem ,to myślałam że ludzie mnie wzrokiem zjedzą ,pierwszy raz mnie chyba z brzuszkiem widzieli,a wiecie jak to na wioskach ,wszyscy się znają i zaraz jakaś plota pójdzie porządna

Zgłoś nadużycie #760 8 kwietnia 2011, 10:53

agf Supermama
Jezu, o 5.30 to robiłam siku i na drugi boczek ;)

Zgłoś nadużycie #761 8 kwietnia 2011, 11:04

Black_rose Supermama
o 5.30 to mąż do pracy wychodzi, ale pomimo, że trzaskał się dziś niemiłosiernie to pospałam do szalonej 7:45 :P

Zgłoś nadużycie #762 8 kwietnia 2011, 11:39

desdemona Zaprawiona w bojach
U mnie codziennie pobudka o 7 i nie upros... maz do pracy, mlody do szkolki a ze teraz usypiam kolo 20-21 to i tak z nimi wstaje.
W weekendy gora do osmej, potem jakos sie czlowiek sam z siebie wybudza - ale prznajmniej cale noce przespane, trzeba sie cieszyc poki nie ma obowiazkowych pobudek na karmienie, zmiany pieluch albo pol nocy kolysania bo kolka itp... :)

Zgłoś nadużycie #763 8 kwietnia 2011, 11:58

Black_rose Supermama
nie potrafię sobie wyobrazić tych pobudek co chwilę... brrr... strach się bać...

Zgłoś nadużycie #764 8 kwietnia 2011, 12:07

schmetterling Supermama

Black_rose napisał(a)

nie potrafię sobie wyobrazić tych pobudek co chwilę... brrr... strach się bać...

ja też .....

Zgłoś nadużycie #765 8 kwietnia 2011, 12:32

Konto usunięte
Ja też :(

Zgłoś nadużycie #766 8 kwietnia 2011, 13:49

Konto usunięte
ja też... jestem miłośniczką spania, spanie to moje hobby :) a tu taki kawał że teraz dospać nie mogę bo się budzę a później to przymusowe wstawanie...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #767 8 kwietnia 2011, 19:17

witam! :) ja tez uwielbiam spaac :) dlatego tak pozno wchodze na forum :P wczoraj mialam chyba z 4strony do przeczytania, tyle zescie pisaly, chyba od 8 rano. Ja bylam u lekarza, powiedzialam ze mam świad na calym ciele, pokazalam swoje plecy i wyslal mnie na pobranie krwi ktora bedzie badana pod katem funkcji watroby, glukozy i jakies tam inne :P we wtorek srode maja byc wyniki. Mam nadzieje ze to nie cholestaza ciazowa, bo z tym drapaniem sie w nocy to jakas masakra byla dzisiaj.Przepisal mi tez tabletki antyhistaminowe Chlorphenamine Maleate 4mg, 86tabletek, do 3 dziennie.Czytalam na necie ze sa one w grupie C, co w ciazy nie wolno, lekarz mi pozwolil, ale wole jednak sobie odpuscic i poczekac do wynikow krwi, nie chce brac tych tabletek skoro nie sa pewne. Bede sie jeszcze bardziej balsamowala i jakos sie przemecze ;)

Zgłoś nadużycie #768 8 kwietnia 2011, 19:17

witam! :) ja tez uwielbiam spaac :) dlatego tak pozno wchodze na forum :P wczoraj mialam chyba z 4strony do przeczytania, tyle zescie pisaly, chyba od 8 rano. Ja bylam u lekarza, powiedzialam ze mam świad na calym ciele, pokazalam swoje plecy i wyslal mnie na pobranie krwi ktora bedzie badana pod katem funkcji watroby, glukozy i jakies tam inne :P we wtorek srode maja byc wyniki. Mam nadzieje ze to nie cholestaza ciazowa, bo z tym drapaniem sie w nocy to jakas masakra byla dzisiaj.Przepisal mi tez tabletki antyhistaminowe Chlorphenamine Maleate 4mg, 86tabletek, do 3 dziennie.Czytalam na necie ze sa one w grupie C, co w ciazy nie wolno, lekarz mi pozwolil, ale wole jednak sobie odpuscic i poczekac do wynikow krwi, nie chce brac tych tabletek skoro nie sa pewne. Bede sie jeszcze bardziej balsamowala i jakos sie przemecze ;)

Zgłoś nadużycie #769 8 kwietnia 2011, 19:36

wenus1988 Gotowa na wszystko
A ja tam jakoś nie lubię spac długo  ale lubie kłaść sie wczesnie spać :) Wysypiam sie szybko i ciekawość dnia mnie zżera i nie mogę dalej spać :-) Po prostu jestem typem człowieka który coś usłyszy szmery stuki to od razu musze wiedziec co to, nie moge wyleżeć nawet 10 min :) Nie lubie leżeć....

A propo wstawania nocnego jakie nas czeka.. Myślę że samo podekscytowanie że nowy członek rodziny jest w domku nie bedzie mi dawało spać :-) Wiadomo zmęczenie będzie ale jakoś szczególnie sie tego nie boję :-)

Zgłoś nadużycie #770 8 kwietnia 2011, 20:09

Konto usunięte
Też lubię dlugo pospać ale od jakiegoś czasu wstaję jak mąż wychodzi do pracy tj o 7:00 i nawet w dzień się nie zdrzemnę.