Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7551 26 lipca 2011, 10:06

agf Supermama
Witam,
 ja dziś sobie pospałam do 9, wstałam, ogarnęłam pokój, pościeliłam łóżko, wstawiłam zmywarkę. Teraz siadłam z kawką, ale dziś musze trochę bardziej posprzatać, bo może mama wpadnie po południu ;)

Zgłoś nadużycie #7552 26 lipca 2011, 10:15

paprotka25 Supermama
cześć :) właśnie jem śniadanie, o 9 obudzili mnie kosiarami pod oknem... i już nie dało rady pospać.
Margolciu, widzisz a tak się martwiłaś że nie wyrobicie się z remontem a tu pokój Kropelek już prawie gotowy :)
u mnie ponuro i chłodno, zaraz ide ogarnąć kuchnie bo wczoraj miałam lenia

Zgłoś nadużycie #7553 26 lipca 2011, 10:17

paprotka25 Supermama

Brioszka napisał(a)

Cześć wszystkim. Od wczoraj coś się ze mną dzieje... wieczorem miałam biegunkę, cos okropnego. Jednak tym nie jestem, aż tak bardzo przerażona, bo biorę żelazo, a przy nim albo biegunka albo zatwardzenie, wylosowałam biegunkę. Gorsza była noc... cały czas myślałam, że będę wymiotować, nie pamietam kiedy było mi tak niedobrze... mam nadzieję, że mój organizm nie oczyszcza się przed porodem bo ja jestem dopiero w 33 tc ;(

nic sie nie martw, ja jakiś czas temu też miałam biegunkę, trzy dni mnie trzymała, brałam smekte i przeszło, pewnie cos zjadłaś albo może jakaś bakteria z powietrza Cię dopadła

Zgłoś nadużycie #7554 26 lipca 2011, 10:23

mamaela Supermama
Witam Wszystkie, ja dzisiaj zostałam obudzono przez syna, usłyszałam jego budzik :) Poleżałam jeszcze trochę, dałam małej się skopać :) i zeszłam na dół do Adama. Okazało się, że wczoraj się koło północy zgadali z kolegą, że połażą po Wrocławiu, no i się szykuje na autobus na 11. Czyli dzisiaj jestem sama w domku do 17, no oczywiście z psem :) Jako, że wczoraj posprzątałam aż za dużo to brak mi pomysłu na dziś- może trochę chwastów na grządkach z kwiatami powyrywam ??   Ja od kilku dni śpię jak aniołek, nawet do toalety nie wstaję. Wprawdzie mąż mówi, że mała się wierci i kopie w nocy, bo czuje jak się do mnie przytula, ale jak widać robi to na tyle nieboleśnie, że mnie nie budzi :) Dobre dziecko, daje się mamie wyspać, nie to co jej brat- bo on nawalał mnie tak, że się spać nie dało ;)

Zgłoś nadużycie #7555 26 lipca 2011, 10:24

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

wiem wiem :) i cholernie się z tego cieszę :D

No widzisz i po co były te stresy z remontem- wyjdzie na to, że pokoik będzie piękny jeszcze zanim się zawiniesz do szpitala :)

Zgłoś nadużycie #7556 26 lipca 2011, 10:27

Elexis Zadomowiona

mamaela napisał(a)

Witam Wszystkie, ja dzisiaj zostałam obudzono przez syna, usłyszałam jego budzik :) Poleżałam jeszcze trochę, dałam małej się skopać :) i zeszłam na dół do Adama. Okazało się, że wczoraj się koło północy zgadali z kolegą, że połażą po Wrocławiu, no i się szykuje na autobus na 11. Czyli dzisiaj jestem sama w domku do 17, no oczywiście z psem :) Jako, że wczoraj posprzątałam aż za dużo to brak mi pomysłu na dziś- może trochę chwastów na grządkach z kwiatami powyrywam ??   Ja od kilku dni śpię jak aniołek, nawet do toalety nie wstaję. Wprawdzie mąż mówi, że mała się wierci i kopie w nocy, bo czuje jak się do mnie przytula, ale jak widać robi to na tyle nieboleśnie, że mnie nie budzi :) Dobre dziecko, daje się mamie wyspać, nie to co jej brat- bo on nawalał mnie tak, że się spać nie dało ;)

Teraz się daje mamie wyspać, zobaczymy co to będzie jak urodzisz :) ) Zamiast kombinować co porobić to sobie odpocznij trochę :) Książkę poczytaj czy coś, masz ten czas dla siebie :)

Zgłoś nadużycie #7557 26 lipca 2011, 10:27

agnes143 Początkująca
hejka dziewczyny, Margolcia też przechodziłam stresy z remontem pokoju, mój mąż sam wszystko robił i miałam wrażenie, że końca nie ma, ciągle się coś przeciągało, ale na szczęście już po wszystkim, wszystko stoi już na swoim miejscu :) widziałam że wczoraj rozmawiałyście o pościeli do łóżeczka, też się zastanawiam czy już obłożyć pościel czy zostawić to mężowi jak ja będe w szpitalu, szczerze mówiąc korci mnie by już to zrobić :)

Zgłoś nadużycie #7558 26 lipca 2011, 10:28

snoopy90 Fajna mama
heyka :) ,moe brzuch bolał całą noc mój panikowal i kazal do szpitala sie ubierac,ale przeczekalam dzis tez troszke boli do lekarza dopiero w czwartek...achhhh i zas stres:/

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7559 26 lipca 2011, 10:29

snoopy90 Fajna mama

agnes143 napisał(a)

hejka dziewczyny, Margolcia też przechodziłam stresy z remontem pokoju, mój mąż sam wszystko robił i miałam wrażenie, że końca nie ma, ciągle się coś przeciągało, ale na szczęście już po wszystkim, wszystko stoi już na swoim miejscu :) widziałam że wczoraj rozmawiałyście o pościeli do łóżeczka, też się zastanawiam czy już obłożyć pościel czy zostawić to mężowi jak ja będe w szpitalu, szczerze mówiąc korci mnie by już to zrobić :)

ja musze poszukac dobrze i zamowic jakaś nie drogą posciel dla mojej niunie :D jak wam sie cos trafi na allegro do dawjcie linka :D ide na poszukiwania :D

Zgłoś nadużycie #7560 26 lipca 2011, 10:36

agnes143 Początkująca

snoopy90 napisał(a)

heyka :) ,moe brzuch bolał całą noc mój panikowal i kazal do szpitala sie ubierac,ale przeczekalam dzis tez troszke boli do lekarza dopiero w czwartek...achhhh i zas stres:/

ja też nie spałam najlepiej, jak nie plecy mnie bolały to nogi, co chwilę się budziłam i myślałam o porodzie, już nie pamiętam kiedy przespałam całą noc, ja lekarza mam jutro, oby miał więcej czasu dla pacjentek niż ostatnio:/

Zgłoś nadużycie #7561 26 lipca 2011, 10:37

paprotka25 Supermama
odpisali mi z allegro i mogę odebrać tą pościel osobiście, tylko wcześniej trzeba się z nimi umówić na konkretny dzień i godzine bo nie prowadzą sklepu tylko to jest szwalnia, ale nie będę musiała płacić za kuriera bo to by było bez sensu, dłużej bym czekała niż jak sami tam pojedziemy szczególnie że to na terenie miasta :) teraz tylko musimy wybrać wzór

Zgłoś nadużycie #7562 26 lipca 2011, 10:39

snoopy90 Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

odpisali mi z allegro i mogę odebrać tą pościel osobiście, tylko wcześniej trzeba się z nimi umówić na konkretny dzień i godzine bo nie prowadzą sklepu tylko to jest szwalnia, ale nie będę musiała płacić za kuriera bo to by było bez sensu, dłużej bym czekała niż jak sami tam pojedziemy szczególnie że to na terenie miasta :) teraz tylko musimy wybrać wzór

a z wyborem wzoru tez jest nie lada problem :D

Zgłoś nadużycie #7563 26 lipca 2011, 10:40

paprotka25 Supermama

mamaela napisał(a)

ja wczoraj też posprzątałam, więc dzisiaj tylko ogarnę kuchnie, obiadu nie gotuje bo mam jeszcze zupe z wczoraj :)
Mi się ostatnio coraz gorzej śpi, nie umiem się wygodnie ułożyć, kombinuje na różne sposoby i jest masakra, co wstaje do toalety to później usnąć nie mogę... ale Młody jest grzeczniutki, nie wierci się tak mocno żeby mnie obudzić, ale jak już poczuje że nie śpie to daje o sobie znać, pewnie chce żeby się nim zainteresować :)

Zgłoś nadużycie #7564 26 lipca 2011, 10:43

paprotka25 Supermama

snoopy90 napisał(a)

a z wyborem wzoru tez jest nie lada problem :D

no właśnie to będzie najgorsze ;) i jeszcze musi się i mnie i mężowi podobać :) ale chyba wybiore taki wzór żeby inne poszewki pasowały też do tego baldachimu i przybornika żeby nie kupować dwóch dużych kompletów, tylko jak coś dokupić poszewke na kołderkę i podusie a reszta będzie najwyżej troszkę inna

Zgłoś nadużycie #7565 26 lipca 2011, 10:44

Karolinia Supermama
Ej też tak macie że Wam się dzieciaczki układają po jednej stronie? Ja zawsze jak siedzę(tak na półleżąco) przed kompem, albo jak czytam to m i się tak wypina brzuch z prawej strony że komedia ;) I wieczorem jakPaweł rozmawia z brzuskziem to też tak samo, aż się ze mnie śmieje że mam trójkątny brzuszek ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #7566 26 lipca 2011, 10:45

Karolinia Supermama

paprotka25 napisał(a)

no właśnie to będzie najgorsze ;) i jeszcze musi się i mnie i mężowi podobać :) ale chyba wybiore taki wzór żeby inne poszewki pasowały też do tego baldachimu i przybornika żeby nie kupować dwóch dużych kompletów, tylko jak coś dokupić poszewke na kołderkę i podusie a reszta będzie najwyżej troszkę inna

A macie baldachim ?? My też mysleliśmy, ale doszłam do wniosku, że to tylko zbieracz kurzu będzie ;p
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #7567 26 lipca 2011, 10:48

snoopy90 Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

no wlasnie zgadac sie z mezem i miec takie samo zdanie to u nas juz problem bo kazdemu co innego sie podoba :D

Zgłoś nadużycie #7568 26 lipca 2011, 10:50

paprotka25 Supermama

Karolinia napisał(a)

A macie baldachim ?? My też mysleliśmy, ale doszłam do wniosku, że to tylko zbieracz kurzu będzie ;p

ja właśnie miałam nie kupować ale jak zaczęłam oglądać te komplety pościeli to strasznie mi się spodobał :) i kupujemy :) zresztą może się przydać żeby młodego nie raziło światło w oczka, i jak będzie miał spać żeby zbytnio nie rozpraszał się oglądając na boki

Zgłoś nadużycie #7569 26 lipca 2011, 10:50

snoopy90 Fajna mama

Karolinia napisał(a)

ja tez chcialam na poczatku ale zrezygnowalam

Zgłoś nadużycie #7570 26 lipca 2011, 10:51

paprotka25 Supermama

snoopy90 napisał(a)

no wlasnie zgadac sie z mezem i miec takie samo zdanie to u nas juz problem bo kazdemu co innego sie podoba :D

na szczęście mój mężuś należy do tych ugodowych więc mam nadzieje że nie będzie problemu :)