Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7451 25 lipca 2011, 16:29

Konto usunięte
kurcze też całe zycie spałam na 'piance' (bo przecież w meblach tapicerowanych kiedyś były wlaśnie pianki, szczególnei w meblach dla dzieci) i plecy zdrowe :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7452 25 lipca 2011, 16:34

Moniczka21 Supermama
ja mam materacyk z kokosem z jednej str. i bardziej miękki z drugiej, pamiętam że jak mały był malutki to używana była ta twardsza strona, bez poduszek żadnych. potem w użytek poszła miękka strona i maleńka cienka podusia. i jest wszystko ok :)
dziecko to największy skarb:*:*

Zgłoś nadużycie #7453 25 lipca 2011, 16:36

mamaela Supermama
Hihi - problem z podłogą, którą wymyłam w salonie mam z głowy- pies dostał kość z golonki syna i wcina właśnie centralnie na moich panelach w salonie, że już na czyste nie wyglądają :) Ale zajada z takim apetytem i tak się oblizuje, że nie mam sumienia go opieprzyć i wygonić :) No nic idę wieszać kolejne pranie...

Zgłoś nadużycie #7454 25 lipca 2011, 16:39

Donia1982 Gotowa na wszystko
pies w dom.... ile radości i ile pracy przy nim :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #7455 25 lipca 2011, 16:39

Konto usunięte
hehe no to psiakowi takiemu dobrze :D legalnie brudzić może :D

Zgłoś nadużycie #7456 25 lipca 2011, 16:51

olka8922 Gotowa na wszystko
Snoopy nie czytaj na necie, bo to jest najgorsze co moze byc... mnie pare razy bolal brzuch albo czytalam na temat infekcji moczowych w ciazy i pozniej bylo jeszcze gorzej, bo sie denerwowalam i schizowalam czytajac na necie.Nic sie nie martw, jakby to bylo jakies zagrozenie to Ci lekarz od razu powiedzial. Nic sie nie dzieje, pij duzo wody, a jak bedziesz na nastepnej wizycie to popytaj lekarza o tych wodach. Bedzie dobrze :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #7457 25 lipca 2011, 17:09

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

hehe no to psiakowi takiemu dobrze :D legalnie brudzić może :D

no brudzi, ale co tam, jak chcielismy psa to trzeba się z tym liczyć, ale on jest taki cudny i ma takie fajne oczka, że nawet nie ma człowiek sumienia się wkurzyć. A jak go okrzyczę to przychodzi i mi nogi liże :) no i co takiemu zrobić.... ?? :)

Zgłoś nadużycie #7458 25 lipca 2011, 17:19

Konto usunięte
każde zwierze brudzi :D norma. hehe ludzie też bałaganią swoją drogą ;) psiak w domu to niezbędna istota :) nawet jak brudzi :)

Zgłoś nadużycie #7459 25 lipca 2011, 17:37

muzzza Fajna mama
też mam psa i na szczęście ma długą sierść (seter), bo tak się niby wydaję że krótka sierść to mniej problemu! a tu na odwrót wszędzie się kłaki wbijają ! a długie się tylko w kątach zbierają :) a co do materacyka, to wszędzie słyszę o pianka- gryka- kokos , i tak właśnie miałam kupić. Tyle że poszłam do ikei i w szale zakupów kupiłam jakiś ( nie wiem jaki) ale wygodny według mnie, no i kosztował tyle co łóżeczko   :( więc mam nadzieję że będzie dobry...

Zgłoś nadużycie #7460 25 lipca 2011, 17:43

Elexis Zadomowiona
Materace w Ikei tyle kosztują:/ Ale myślę, że warto, są bardzo wygodne

Zgłoś nadużycie #7461 25 lipca 2011, 18:07

Karolinia Supermama
Och, o tym jeszcze nie myślałąm ;p Ja wogóle jakaś jestem zakręcona, w zasadzie zostało 2 miesiące i trochę a ja nic nie mam ;p a jak czytam po Was to już prawie torby spakowane do szpitala a ja nic totalnie ;p Ale nie chce mi się samej jeździć a Paweł cały czas w pracy... A zresztą teraz mam cały czas leżeć i nogi do góry, jako że strasnzie mi puchły i mam skoki ciśnienia.... Ehh, jakiś mam dziś średni humor, gdzie nie spojrzę to same negatywy ;p
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #7462 25 lipca 2011, 18:21

Black_rose Supermama

mamaela napisał(a)

A jak przestałam karmić to zmalały do B- i wtedy konieczne było nakładanie porządnych balsamów do biustu żeby przywrócić elastyczność skóry, choć nie da się ukryć jeśli wrócimy do wagi sprzed ciąży i nie zostaną nam pokładziki tłuszczyku to piersi niestety wiotczeją trochę i trzeba je porządnie pielęgnować. A jak nam zostanie kilka kg, to pewnie nie będzie tego efektu aż takiego.

Oj postraszyłaś... no ale co tu się oszukiwać :/... jak mała poje i pierś jest pustawa to wygląda dość "flaczkowato" :/... no ale czego się spodziewałam jak o 2 rozmiary jest więcej i mamy z D ->F? :( a może podczas karmienia można stosować balsamy ujędrniające na skórę biustu - np. te co w ciąży?  Na opakowaniu pisze, że dla mam karmiących też to niby jest :/

Zgłoś nadużycie #7463 25 lipca 2011, 18:28

snoopy90 Fajna mama

Donia1982 napisał(a)

snoopy spokojnie... strach ma wielkie oczy. nie można wierzyć we wszystko co pisza w necie.

no pewni nie potrzebnie czytalam humor mi popsuło aby

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7464 25 lipca 2011, 18:38

Konto usunięte
no ja już po obiadku jakieś 2h ,mąż kosił trawę i nagle zaczął się trząść bo był głodny (znowu) a jak jest bardzo głodny to ręce mu drżą i słabo mu się robi bo ma hipoglikemię to szybciutko mu zagrzałam jeszcze raz obiad i zjadł i już jest dobrze,teraz ze swoim szwagrem szpachlują pokoik dla dzieci :) a ja mam cały czas twardy brzuszek i boli tak jak do okresu i tak w ogóle to już mi lepiej na psychice bo mąż powiedział żebym się nie martwiła bo zdążą z remontem ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7465 25 lipca 2011, 18:40

agf Supermama

mamaela napisał(a)

no to na pewno dlatego :) Jak mi robił USG i wyszło wtedy te 6 (czyli maławo) to też spytał czy przed samym USG byłam siusiu, powiedziałam że tak tuż przed wejściem, dlatego stwierdził że to może dlatego jest mniej :)

Spytałam dziś mojego "szpitalnego" lekarza o te wody i powiedział, że różne źródła różnie podają - według norm jest też 5-20, więc spoko :)

Zgłoś nadużycie #7466 25 lipca 2011, 18:45

agf Supermama

agnes143 napisał(a)

dziewczyny mam pytanko odnośnie materaców do łóżeczka, jakie kupiłyście albo kupicie? słyszałam że te z kokosem i gryką są bardzo dobre ale jak zaczęłam o tym czytać to wręcz przeciwnie, okazuje się, że kokos dla takiego maleństwa jest stanowczo za twardy, wogóle dużo negatywnych opini o tym materacu jest, no i w programie "mamo to ja" też odradzali ten materac

Myślę, że co osoba/program/firma to opinia. Kiedyś były tylko piankowe i dało radę. Albo w ogóle nie było - ja np. do kołyski materaca nie mam, będę kocyki układać i rożek, dopiero do łóżeczka (około 3 miesiąca). Kupiliśmy w końcu kokos-pianka-gryka, o mówią, że kokos-gryka może być za twardy. A tak naprawdę to myślę, że każdy jest dobry.

Zgłoś nadużycie #7467 25 lipca 2011, 18:47

agf Supermama

olka8922 napisał(a)

nie przejmuj sie wielkoscia brzucha. Pewnie jakby cos sie dzialo to by Ci lekarz powiedzial... A Ja? jestem w 39tygodniu ciazy a mam 108cm w pasie :| tez mi sie wydaje ze brzuch jest za maly jak na ten tydzien :|

A ja? 34 tydzień i już 107 cm i co ?? ! Myślę, że na te brzuchy i centymetry to kompletnie nie ma co patrzeć! Wystaczy, ze się jednej wiecej czy mnie tłuszczyku na boczkach odłoży i już inny wynik. A wielkość brzucha to myśle nic nam nie mówi. No, chyba , ze jakoś ekstremalnie, ale to wtedy wychodzi w badaniach, że coś nie tak...

Zgłoś nadużycie #7468 25 lipca 2011, 18:49

agf Supermama

snoopy90 napisał(a)

tak czytam czytam i czytam,ide skoncze obiad zaraz chlopak z pracy wroci jak zobaczy moj nastroj to sobie pojdzie spowrotem do pracy :( wyczytalam duzo rzeczy na temat małowodzia i to chyba powazna sprawa jest :( ahhhh do dupy to wszystko

Och, ty Snoopy !! Nie wolno czytać! Dowiesz się na wizycie, a może się okaże, że ci będzie lekarka tylko kazała więcej pić! I bedzie po sprawie!

Zgłoś nadużycie #7469 25 lipca 2011, 18:52

Black_rose Supermama
hej kobietki!
Snoopy90 gdyby było coś bardzo źle to by Cię pewnie od razu do szpitala skierowano, a nie kazano pogadać z lekarzem. Odpoczywaj i pij :)
Margolcia, jak już Ela napisała, będzie miał małż dużo czasu żeby wykończyć pokoik :) a jeśli to już, to przecież wszystko będzie dobrze :)
Aniu uważaj tam na siebie w drodze! A może jakaś koleżanka by się jednak zabrała z Tobą? A sasiadów zawsze można wytruć :P
agf mam nadzieję, że na wizycie wszystko świetnie!
Aga.W, dobrze, że odpuściłaś sobie te okna :) odpoczywaj koniecznie! Wiem, że brzuch jest wkurzający ale niech tam maluch się sam wybiera w swoim czasie na świat ;)
Kobietki nie martwcie się tak wielkością brzucha - u mnie było 100cm jak rodziłam (37tc). Także SPOKOJNIE ;)
Mała dała nam dziś czadu w nocy... zresztą cały dzień jest jakaś niespokojna i marudzi. Oby dziś dała pospać, bo będę chodziła jak zombie... Byliśmy u pediatry, bo małą coś ukąsiło i zrobił się bąbel z ropą :/-dostała antybiotyk w maści :/. Eh... z tymi dziećmi to niezłe zawirowanie...

Zgłoś nadużycie #7470 25 lipca 2011, 18:54

Konto usunięte
Margolcia, bo czasem wystarczy że to facet uspokoi nie? i od razu lżej na duchu :)
a ja jak humor miałam podły to teraz mam przepodły. myśle że nawet 3 tony czekolady by nie pomogły. jedynie młody by się rozszalał i skoki trenował w brzuchu.
jak do kitu poniedziałek, to taki cały tydzień... czyli pewnie w tym tyg. nie urodze :P