Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7431 25 lipca 2011, 15:31

agnes143 Początkująca
jedni mówią, że ją zdetonowali za miastem a inni że to nie była bomba, sama już nie wiem, ale dla zabicia czasu sobie dziś gotowałam, najpierw zrobiłam leczo potem upiekłam sernik, mąż się ucieszy :)

Zgłoś nadużycie #7432 25 lipca 2011, 15:32

Konto usunięte

agnes143 napisał(a)

jedni mówią, że ją zdetonowali za miastem a inni że to nie była bomba, sama już nie wiem, ale dla zabicia czasu sobie dziś gotowałam, najpierw zrobiłam leczo potem upiekłam sernik, mąż się ucieszy :)

całe szczęście że nic nikomu się nie stało :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7433 25 lipca 2011, 15:36

Konto usunięte
agnes nigdy prawdy nie powiedzą :P
Margolcia to normalne że się denerwujesz... masz to tego pełne prawo ;)
sama mimo że chce już rodzić, też denerwuje się jak potłuczona... chociaz wiem już i tak że z domem nie zdąrzymy, to wczoraj się okazało że jeszcze kolejny poślizg czasowy... no co zrobić, są rzeczy których się nie przeszkoczy,a  dziecko nei poczeka w brzuszku dłużej :)
i tez po porodzie na 'prowizorkę' idę do mamy :/grunt żeby wszystko poszło dobrze z porodem i z dzieciaczkami, a reszta przyjdzie sama :) bo co to jest ten krótki czas 'prowizorki' w perspektywie tego jak fajnie będize po tej prowizorce ;D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7434 25 lipca 2011, 15:37

agnes143 Początkująca

Margolcia napisał(a)

całe szczęście że nic nikomu się nie stało :)

no dokładnie, na szczęście już po wszystkim i mam pełny dostęp do szpitala jakby mała chciała już wyjść :)

Zgłoś nadużycie #7435 25 lipca 2011, 15:40

Elexis Zadomowiona

agnes143 napisał(a)

no dokładnie, na szczęście już po wszystkim i mam pełny dostęp do szpitala jakby mała chciała już wyjść :)

To dobrze, że dzielnie to przetrzymałyście :)

Zgłoś nadużycie #7436 25 lipca 2011, 15:42

snoopy90 Fajna mama
tak czytam czytam i czytam,ide skoncze obiad zaraz chlopak z pracy wroci jak zobaczy moj nastroj to sobie pojdzie spowrotem do pracy :( wyczytalam duzo rzeczy na temat małowodzia i to chyba powazna sprawa jest :( ahhhh do dupy to wszystko

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7437 25 lipca 2011, 15:45

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

tak czytam czytam i czytam,ide skoncze obiad zaraz chlopak z pracy wroci jak zobaczy moj nastroj to sobie pojdzie spowrotem do pracy :( wyczytalam duzo rzeczy na temat małowodzia i to chyba powazna sprawa jest :( ahhhh do dupy to wszystko

I po cholerę to wszystko czytałaś, idź do lekarza i pogadaj z nim/nią. Do czwartku ni nie zwojujesz jak sie będziesz stresowała

Zgłoś nadużycie #7438 25 lipca 2011, 15:46

agnes143 Początkująca
dziewczyny mam pytanko odnośnie materaców do łóżeczka, jakie kupiłyście albo kupicie? słyszałam że te z kokosem i gryką są bardzo dobre ale jak zaczęłam o tym czytać to wręcz przeciwnie, okazuje się, że kokos dla takiego maleństwa jest stanowczo za twardy, wogóle dużo negatywnych opini o tym materacu jest, no i w programie "mamo to ja" też odradzali ten materac

Zgłoś nadużycie #7439 25 lipca 2011, 15:50

suzana_i Gotowa na wszystko
Margolcia, nie stresuj sie remontem, sama pisałaś, że już bliżej końca niż początku. Musisz sie rozluźnić a na pewno jeszcze Twoje bliźnaki pomieszkają w brzuszku, a jeśli nawet się okarze, że to już na dniach to mąż wtedy z pewnością też da sobie rady, szpachlowanie, malowanie jeden dzień to, drugi to i jeszcze panele ale to też z pomocą jednej dwóch osób kwestia dnia dwóch, na pewno nie musisz się tym martwić i jak wrócisz to bedziesz miec slicznie wyremontowany pokoik dla dzieci.

Zgłoś nadużycie #7440 25 lipca 2011, 15:52

agnes143 napisał(a)

dziewczyny mam pytanko odnośnie materaców do łóżeczka, jakie kupiłyście albo kupicie? słyszałam że te z kokosem i gryką są bardzo dobre ale jak zaczęłam o tym czytać to wręcz przeciwnie, okazuje się, że kokos dla takiego maleństwa jest stanowczo za twardy, wogóle dużo negatywnych opini o tym materacu jest, no i w programie "mamo to ja" też odradzali ten materac

też z chęcią dowiem sie jak to z tymi materacykami, bo tak naprawde tylko te widziałam na allegro, fakt że narazie pobieżnie czytałam opisy aukcji ale te rzuciły mi sie w oczy

Zgłoś nadużycie #7441 25 lipca 2011, 15:55

mamaela Supermama
Ja dziś mam jakiegoś powera do pracy, muszę zwolnić bo już wiem, że mąż wroci i mnie opieprzy, że za dużo dziś robiłam. I już się zastanawiam czy może podłogi znów nie ubrudzić- żeby nie widział że ją szorowałam, bo jak nic mi się oberwie ?? ;)   Podłogę wyszorowałam w całym domu (140m podłogi, hmmm za duzo, mogłam tylko dół, a polazłam na górę i tam też umyłam), do tego jeszcze ganek i balkon wymyty, w pralce bebla mi się 4 pranie, 3 już powieszone- ale słońce wyszło więc korzystam :) Obiad ugotowany- syn właśnie zajada się golonką i idzie na rybki. Ja z mężusiem zjem po 17. Umyłam naczynia, posprzatałam kuchnię, powycierałam kurze i wyszorowałam piekarnik (bo się jakiś brudny zrobił). I nawet nie czuję się zmęczona wcale. A najfajniejszą rzeczą jaką dziś robiłam to była... zamęta dla ryb, no mówię Wam mielismy z synem ubaw jak to robilismy (przeczytalismy w necie jak się to robi) - a pachniemy oboje jak ciasto :) , bo dodawaliśmy aromaty do ciasta :) No i teraz synek jedzie na rybki z tą zanętą :) . A ja tu czytam, odpoczywam i poleżę troszkę :)

Zgłoś nadużycie #7442 25 lipca 2011, 15:57

mamaela Supermama

agnes143 napisał(a)

ja jeszcze nie mam kupionego, ale właśnie nad tym myslałam- no to poczytam jeszcze o tych materacykach, bo mi zrobiłaś mętlik w głowie

Zgłoś nadużycie #7443 25 lipca 2011, 16:02

agnes143 Początkująca

mamaela napisał(a)

ja jeszcze nie mam kupionego, ale właśnie nad tym myslałam- no to poczytam jeszcze o tych materacykach, bo mi zrobiłaś mętlik w głowie

najlepsze opnie ma materac z pianki lateksowej tylko, że niestety jest dość drogi, ale w tym programie mówili, że lepiej jak materacyk będzie miękkszy niż za twardy (kokos)

Zgłoś nadużycie #7444 25 lipca 2011, 16:04

Konto usunięte
snoopy durna babo jedna!! kto Ci pozwolił na necie czytać hę ?? ??
czy to poważna sprawa czy  nie, to Ci powie lekarz a nie internet! o, i tyle, luzuj natychmiast i już, jeszcze dziecko stresujesz tym internetami!
agnes ja po rozmowie z babką w sklepie kupie gryke-kokos. piankę raz na rok powinno się wymieniać, bo się zurzywają, a gryka-kokos starczy na 3 lata spokojnie dziecku :)
i w sumie widze że po materacyku mojej siostrzenicy że wygląda coraz gorzej :) wydam trochę więcej ale co tam...
wiesz, te materacyki nei są takie twarde i nie sądzę żeby dziecku to mogło zaszkodzić :/ sama już nie wiem... ja tam same pozytywne opinie slyszałam (poza ceną :P )

Zgłoś nadużycie #7445 25 lipca 2011, 16:10

gosias Fajna mama
Witajcie, Margolcia kochana spokojnie, może to i już...co ma byc to będzie, jestesmy z Tobą. Ja jestem po wizycie u gin, szyjka krótka, ktg ok. nasłuchałam się malutkiej...zrobiła mi jeszcze wymaz gbs...i wogóle to jakby się ze mną żegnała, niby za tydzień mam przyjśc, ale życzyła mi szybkiego i lekkiego porodu...Mnie ciągle boli podbrzusze, ale to nic. U mnie pogoda do bani, nic tylko spac!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #7446 25 lipca 2011, 16:12

agnes143 Początkująca

Aga.W napisał(a)

snoopy durna babo jedna!! kto Ci pozwolił na necie czytać hę ?? ??
czy to poważna sprawa czy  nie, to Ci powie lekarz a nie internet! o, i tyle, luzuj natychmiast i już, jeszcze dziecko stresujesz tym internetami!
agnes ja po rozmowie z babką w sklepie kupie gryke-kokos. piankę raz na rok powinno się wymieniać, bo się zurzywają, a gryka-kokos starczy na 3 lata spokojnie dziecku :)
i w sumie widze że po materacyku mojej siostrzenicy że wygląda coraz gorzej :) wydam trochę więcej ale co tam...
wiesz, te materacyki nei są takie twarde i nie sądzę żeby dziecku to mogło zaszkodzić :/ sama już nie wiem... ja tam same pozytywne opinie slyszałam (poza ceną :P )

ile produktów tyle opinii :) położna też mi odradzała kokos, a w sklepie jak się pytałam to sprzedawca strasznie go zachwalał, prawdopodobnie dlatego, że był najdroższy :) ja skłaniam się chyba ku dwuwarstwowemu z łuski gryki i pianki, jest średniotwardy, twardszy niż zwykła pianka i miększy niż kokos, wkońcu coś trzeba kupić :)

Zgłoś nadużycie #7447 25 lipca 2011, 16:15

Donia1982 Gotowa na wszystko
snoopy spokojnie... strach ma wielkie oczy. nie można wierzyć we wszystko co pisza w necie.
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #7448 25 lipca 2011, 16:17

Konto usunięte
no, chyba najlepiej wypośrodkowac :)

Zgłoś nadużycie #7449 25 lipca 2011, 16:21

ja jako świeżynka w temacie słyszałam, że dzieciaczki jak są małe to właśnie i tak na początku powinny spać bez poduszeczki na płasko. Czyli tak na mój rozumek to materacyk nie moze byc za bardzo miekki bo bedzie sie uginac pod ciezarem bobasów i tym samym chyba niekoniecznie dobrze dla kregosłupa. Sama nie wiem :( najwiecej widziałam własnie tych materacyków gryka kokos i w srodek cos tam (nie pamiętam co -skleroza) :)   

Zgłoś nadużycie #7450 25 lipca 2011, 16:23

mamaela Supermama

suzana_i napisał(a)

ja jako świeżynka w temacie słyszałam, że dzieciaczki jak są małe to właśnie i tak na początku powinny spać bez poduszeczki na płasko. Czyli tak na mój rozumek to materacyk nie moze byc za bardzo miekki bo bedzie sie uginac pod ciezarem bobasów i tym samym chyba niekoniecznie dobrze dla kregosłupa. Sama nie wiem :( najwiecej widziałam własnie tych materacyków gryka kokos i w srodek cos tam (nie pamiętam co -skleroza) :)   

No pewnie, że dzieci śpią bez poduszki i tak naprawdę to im dłużej bez niej tym lepiej :)   Za miękki nie może być, a taka jest zazwycczaj pianka(gąbka), ale mój syn akurat taki miał materac(15 lat temu to nawet nie wiem czy były inne :) ) i ma proste plecki.