Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7411 25 lipca 2011, 14:35

Konto usunięte
przepraszam dziewczyny z krzyczę ale nie wiem co mam robić boję się tak strasznie :( co będzie jak to już ?? gdzie my wrócimy po szpitalu jak Robert nie skończy remontu :( ryczeć mi się chce normalnie :( :( :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7412 25 lipca 2011, 14:35

Konto usunięte
przepraszam dziewczyny z krzyczę ale nie wiem co mam robić boję się tak strasznie :( co będzie jak to już ?? gdzie my wrócimy po szpitalu jak Robert nie skończy remontu :( ryczeć mi się chce normalnie :( :( :(

Zgłoś nadużycie #7413 25 lipca 2011, 14:37

snoopy90 Fajna mama
nie zalamuj sie bedzie dobrze :D musi byc :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7414 25 lipca 2011, 14:42

snoopy90 Fajna mama
Wiecie co,ja chce zeby mnie polozyli w szpitalu i uzupełnili te wody płodowe;( jakos sie boje o moją mała :(

Zgłoś nadużycie #7415 25 lipca 2011, 14:52

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

a ja dziś mam cholernie zły dzień-humor. do pupy!!
no więc pościerałam kurze, odkurzyłam, pozmywałam... i chyba okna pomyje.
już z 6 ose dziś zabiłam przed chwilą. plaga istna... EHHHH
mnie wczoraj wieczorem tak brzuch nawalał że nie wiedziałam co z sobą zrobic :/ w nocy przeszło na szczęście... i dziś względny spokój :) apetyt miałam rano... już się wyczerpał. ide chyba coś posprzątać jeszcze....

Wyluzuj troszkę i olej okna, bo jak osy latają to Cię jeszcze jakaś przy tym myciu okien upitoli :)

Zgłoś nadużycie #7416 25 lipca 2011, 14:55

mamaela Supermama

agf napisał(a)

Hm, w sumie to dziwne, bo ja nawet za dużo nie piję. Ale widocznie już tak mam. Skoro nie mówili, ze za dużo to znaczy dobrze. Może dlatego, że siku mi się chciało  i małemu też , bo miał pęcherz wypełniony,  hihi ;)

no to na pewno dlatego :) Jak mi robił USG i wyszło wtedy te 6 (czyli maławo) to też spytał czy przed samym USG byłam siusiu, powiedziałam że tak tuż przed wejściem, dlatego stwierdził że to może dlatego jest mniej :)

Zgłoś nadużycie #7417 25 lipca 2011, 14:59

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

a moja gi moze zdecydowac zeby mnie do szpitala dali na pare dni i moze oni mi uzupelnią szybciej te wody :D ??

Na tym etapie ciąży to chyba żadko uzupełniają wody, zwłaszcza jeśli nie zostanie stwierdzone ich sączenie się.  Mogą owszem cię położyć by na bieżąco robić KTG i USG częściej by poziom wód, stan łóżyska i przyrastanie dziecka kontrolować. Ale Ty nie gdybaj, tylko idź w czwartek do doktorki i to ona zadecyduje co dalej :)

Zgłoś nadużycie #7418 25 lipca 2011, 15:04

Konto usunięte
Ania, uważaj na siebie po drodze!
Margolcia, rycz - wyrycz się, trochę ciśnienie zejdzie i nie będzie tak źle. może to jeszcze nie to...
ja 3mam za Was swoje cztery kciuki i wierzę że wszystko będize dobrze.
a nawet jak to już, i remontu nie skończycie, poradzicie sobie napewno! nie musi być przeciez od razu idealnie? :) spokojnie... w sypialni łóżeczko postawicie i jakoś to będzie...
słuchaj, dacie sobie radę :) więcej wiary w Was!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7419 25 lipca 2011, 15:04

snoopy90 Fajna mama
chyba nie wytrzymie do tego czartku,zanioslam tez krew i mocz do labolatorium mam nadzieje ze wyniki beda ok ,tez sie w czwartek dowiem dopiero

Zgłoś nadużycie #7420 25 lipca 2011, 15:06

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Na logikę Gosia nawet jak urodzisz na dniach to przecież to będą wcześniaki, będą pewnie malutkie i potrzymają was tam trochę w tym szpitalu, więc będzie się musiał mąż w tym czasie maksymalnie sprężyć i skończyć remont, musi kogoś poszukac do pomocy żeby szło to szybciej. Nie licz raczej, że cię z wcześniakami, po cesarce po tygodniu wypiszą. No inaczej być nie może...
Nie panikuj bo to Ci nie pomoże.  :)

Zgłoś nadużycie #7421 25 lipca 2011, 15:06

Elexis Zadomowiona

Margolcia napisał(a)

Nie stresuj się tym teraz, leż spokojnie, a co będzie to będzie!

Zgłoś nadużycie #7422 25 lipca 2011, 15:07

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

chyba nie wytrzymie do tego czartku,zanioslam tez krew i mocz do labolatorium mam nadzieje ze wyniki beda ok ,tez sie w czwartek dowiem dopiero

No to teraz 2 dni spokojnei poczekaj, nie stresuj się na zapas

Zgłoś nadużycie #7423 25 lipca 2011, 15:07

Konto usunięte
8 ose wykończyłam. wiecie co, osy najlepiej likwidować pilotem to tv :) szmaty jakieś to przeżytek :) szmatą kilka razy trzeba a pilotem raz dziabnąć i po bydlaku :)
okna sobie odpuściłam...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7424 25 lipca 2011, 15:11

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

8 ose wykończyłam. wiecie co, osy najlepiej likwidować pilotem to tv :) szmaty jakieś to przeżytek :) szmatą kilka razy trzeba a pilotem raz dziabnąć i po bydlaku :)
okna sobie odpuściłam...

u mnie wczoraj byl nalot os :D pies polowal i ja tez a w koncu same wylecialy :D

Zgłoś nadużycie #7425 25 lipca 2011, 15:23

Elexis Zadomowiona

snoopy90 napisał(a)

u mnie wczoraj byl nalot os :D pies polowal i ja tez a w koncu same wylecialy :D

ja na 11 piętrze mieszkam, osy widuję tylko jak na spacer wychodzę ;)

Zgłoś nadużycie #7426 25 lipca 2011, 15:24

olka8922 Gotowa na wszystko

schmetterling napisał(a)

Margolcia,a może te wczorajsze zakupy Cię osłabiły i tera takie rzeczy się dzieją? Leż i odpoczywaj !!!
A co do tej ilości wód itp to ja nie miałam czegoś takiego mierzonego w 34 tc ,nie mam nic na usg takiego,dlaczego ?? ?Tylko lekarka powiedziała że łożysko wporzĄDKU i wody też ok,ale nie miałam nic mierzone.Teraz na wizycie sie zapytam bo już zaczęło mnie to oczywiście niepokoić ,a że mam mały brzuch to już wogóle ,36 tydzien 104 cm :| bez sensu

nie przejmuj sie wielkoscia brzucha. Pewnie jakby cos sie dzialo to by Ci lekarz powiedzial... A Ja? jestem w 39tygodniu ciazy a mam 108cm w pasie :| tez mi sie wydaje ze brzuch jest za maly jak na ten tydzien :|
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #7427 25 lipca 2011, 15:25

olka8922 Gotowa na wszystko

schmetterling napisał(a)

Margolcia,a może te wczorajsze zakupy Cię osłabiły i tera takie rzeczy się dzieją? Leż i odpoczywaj !!!
A co do tej ilości wód itp to ja nie miałam czegoś takiego mierzonego w 34 tc ,nie mam nic na usg takiego,dlaczego ?? ?Tylko lekarka powiedziała że łożysko wporzĄDKU i wody też ok,ale nie miałam nic mierzone.Teraz na wizycie sie zapytam bo już zaczęło mnie to oczywiście niepokoić ,a że mam mały brzuch to już wogóle ,36 tydzien 104 cm :| bez sensu

nie przejmuj sie wielkoscia brzucha. Pewnie jakby cos sie dzialo to by Ci lekarz powiedzial... A Ja? jestem w 39tygodniu ciazy a mam 108cm w pasie :| tez mi sie wydaje ze brzuch jest za maly jak na ten tydzien :|
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #7428 25 lipca 2011, 15:26

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Na logikę Gosia nawet jak urodzisz na dniach to przecież to będą wcześniaki, będą pewnie malutkie i potrzymają was tam trochę w tym szpitalu, więc będzie się musiał mąż w tym czasie maksymalnie sprężyć i skończyć remont, musi kogoś poszukac do pomocy żeby szło to szybciej. Nie licz raczej, że cię z wcześniakami, po cesarce po tygodniu wypiszą. No inaczej być nie może...
Nie panikuj bo to Ci nie pomoże.  :)

wiem o tym ale i tak się cholernie boję :(

Zgłoś nadużycie #7429 25 lipca 2011, 15:27

agnes143 Początkująca
siemanko, no i po wszystkim, tzn po bombie :) maleństwo spokojnie przeczekało i nie chciało się urodzić :) na moje szczęście :)

Zgłoś nadużycie #7430 25 lipca 2011, 15:28

Konto usunięte

agnes143 napisał(a)

siemanko, no i po wszystkim, tzn po bombie :) maleństwo spokojnie przeczekało i nie chciało się urodzić :) na moje szczęście :)

wybuchła ?? ?? ??