Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #731 7 kwietnia 2011, 15:25

schmetterling Supermama
no u mnie akurat babsztyle chodzą wścibskie wiochmenki,dlatego napisałam babsztyl ,jeśli uraziłam kogoś to sorki,nie chciałam :( chodzi mi o te z mojej wsi :(

Zgłoś nadużycie #732 7 kwietnia 2011, 15:26

Konto usunięte
Juz mam wieczorkiem sobie wypełnię a teraz lecę na urodziny babci męża ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #733 7 kwietnia 2011, 15:26

wenus1988 Gotowa na wszystko
spoko tak tylko napisałam :) W koncu to tez ludzie jakoś tam zarabiaja... a ze akurat w ten sposób to ich wybór :)

Zgłoś nadużycie #734 7 kwietnia 2011, 15:27

schmetterling Supermama
ooo to będzie imprezka :) dobrej zabawy :) nie szalej tylko za dużo :)

Zgłoś nadużycie #735 7 kwietnia 2011, 15:27

Black_rose Supermama
baw się dobrze :D !

Zgłoś nadużycie #736 7 kwietnia 2011, 15:30

desdemona Zaprawiona w bojach
Ja spis powszechny zaliczylam na samym poczatku, na szczescie podstawowy wiec pare minut i z glowy, spokoj :) .
Gosiu - tule do brzucholka bo do serducha juz nie da rady i trzymam kciuki :D .
Bedzie dobrze, Ty silna kobitka jestes i druga silna kobitke masz w brzuszku to we dwie poradzicie sobie z dieta, cukrzyca i pomiarami poziomu glukozy.
Ja wlasnie w sobote ide na pomiar glukozy 75 g trzypunktowy i tez jestem ciekawa co wylezie....

Zgłoś nadużycie #737 7 kwietnia 2011, 16:30

agf Supermama
Jej, jakie wy wszystkie wysokie jesteście. Ja przy was to normalnie kaczuszka! 154 cm. wzrostu, ok 55-56 kg normalnie agi, teraz 58. Zawsze chciałam być wysoka, ale cóż. Wyobraźcie sobie jak ja będę śmiesznie wygladać- niziutka, uda mi grubieją, później z brzuchem. Ech, normalnie będzie śmiesznie :D

Zgłoś nadużycie #738 7 kwietnia 2011, 18:28

Konto usunięte
już wróciłam :) nie szalałam jak to na urodzinach babci :D i nawet zdążyłam na msze rekolekcyjną :)

Zgłoś nadużycie #739 7 kwietnia 2011, 18:32

olka8922 Gotowa na wszystko
uuu... wzorowa wnusia, pierw do babci a pozniej do kosciola :) ja zrobilam obiad, obejrzalam sad rodzinny i siedzimy teraz przy tv :) czulam po 17-stej ruchy synusia, zobaczymy co mi jutro lekarz powie  :) pozdrawiam
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #740 7 kwietnia 2011, 18:36

Konto usunięte
super :) fajnie ze już czujecie maluchy swoje :) już ja sie nie mogę doczekać :) a tak jakoś wyszło :)

Zgłoś nadużycie #741 7 kwietnia 2011, 18:45

olka8922 Gotowa na wszystko
kurna przeraza mnie ta moja skora, tak swedzi :( a pewnie lada chwila poczujesz ruchy, i to podwojne :) ciekawa jestem jak na usg widac blizniakow, u nas jedno sie w monitorku nie miescilo a co dopiero dwojka :) musi byc ciekawie :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #742 7 kwietnia 2011, 18:47

Konto usunięte
hahahahahha :) widać widać :) idz do dermatologa :)

Zgłoś nadużycie #743 7 kwietnia 2011, 18:49

Black_rose Supermama
takie bliźniaki to pewnie będą dawały Ci nieźle popalić jak się rozszaleją... w sumie to trochę Ci współczuję ;) moja jedna mała złośnica umie mnie nieźle skopać, ale dwójka? No...strach się bać...Chciaż z drugiej strony może będą miały mniej miejsca i przez to będa mniej dokuczały? Pytałaś może o to lekarza Margolciu?

Zgłoś nadużycie #744 7 kwietnia 2011, 18:52

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

takie bliźniaki to pewnie będą dawały Ci nieźle popalić jak się rozszaleją... w sumie to trochę Ci współczuję ;) moja jedna mała złośnica umie mnie nieźle skopać, ale dwójka? No...strach się bać...Chciaż z drugiej strony może będą miały mniej miejsca i przez to będa mniej dokuczały? Pytałaś może o to lekarza Margolciu?

nie, jeszcze nie pytałam ale 20 mam wizyte u gina to zapytam heh :) będę miała okazję znów zobaczyć swoje Kropelki bo bede miala szczegółowe USG :) a tak na marginesie to tez się zastanawiam jak to będzie z tymi ruchami hehe :)

Zgłoś nadużycie #745 7 kwietnia 2011, 19:07

Konto usunięte
ale się dzisiaj rozszalałyście! a ja zabiegana dopiero nadrabiam lekturę :P
ja Wam powiem że najbardziej to mi brakuje solarium, mam strasznie jasną cerę i te pare wyjść zimą jakoś ratowało sytuacje a tak to gdyby spadł śnieg to kamuflować bym się nie musiała :)
byłam dzisiaj u fryzjera i pozbyłam się połowy włosów! lżej, łatwiej i nie plączą się już badziewiaki. już końcówki miałam roztrojone... bo rozdwojenie to za mało. no :)
a mój chłopaczek kopie jak wściekły, nie odpuszcza... ktoś tu pisał że brzuchowe dzieciaki śpią 20godz na dobę. mój chyba 20 min...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #746 7 kwietnia 2011, 19:10

Konto usunięte
fryzjera to i ja muszę odwiedzić bo z włosami to tragedia :(

Zgłoś nadużycie #747 7 kwietnia 2011, 19:13

Konto usunięte
a jeszcze co do spania do 11... czy położę się spać o 22 czy o 2 w nocy i tak budzę się przed 7, maks 8. a później się zmuszam - byle chociaż do 9. kondycja mi spadła na minus :) chodzę w żółwim tempie... dzisiaj jak wlazłam na 4 piętro u rodziców to prawie padłam na twarz :)  
ale niech ja tylko urodze, o jezuuuuu opalaaaanie, 300 godzin dziennie, jak mi tego słońca brakujje...
i tak mi się marzy pobiegać, rozruszać... ahhh! tak, niech tylko dojdę do siebie, pozagajam się, podrzucam malucha teściom albo tatuś się zajmie i ide godzine pohasać :)  
a nie jak taki kapeć... swoją drogą jutro wkońcu na basen idę :D

Zgłoś nadużycie #748 7 kwietnia 2011, 19:13

Konto usunięte
no moje włosy były istnym kryminałem. już nie mogłam ich rozczesać i w złości zdarzyło mi się powyrywać nieco :P  
i witaminki i odżywki nic nie pomogły...

Zgłoś nadużycie #749 7 kwietnia 2011, 20:12

agf Supermama
Kurcze, ja z przyzwoitości i tak żeby dnia nie tracić nastawiam budzik na 9.00, ale wstać nie mogę. Co dzień proszę męża żeby do mnie też dzwonił i budził, bo bez budzika to dzień w dzień spałam do 10 czy 11. Non stop bym mogła. I średnio co drugi dzień drzemię też 2 godzinki w ciągu dnia. Już bym chciała chyba żeby mi się tak spać nie chciało ... :/

Zgłoś nadużycie #750 7 kwietnia 2011, 20:41

Konto usunięte

agf napisał(a)

Kurcze, ja z przyzwoitości i tak żeby dnia nie tracić nastawiam budzik na 9.00, ale wstać nie mogę. Co dzień proszę męża żeby do mnie też dzwonił i budził, bo bez budzika to dzień w dzień spałam do 10 czy 11. Non stop bym mogła. I średnio co drugi dzień drzemię też 2 godzinki w ciągu dnia. Już bym chciała chyba żeby mi się tak spać nie chciało ... :/

agf teraz się wysypiajmy bo potem jak maluchy przyjdą na świat to nie będziemy miały na to czasu :)