Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #711 7 kwietnia 2011, 15:06

Black_rose Supermama

gosias napisał(a)

Witajcie dziewczynki, matko nie było mnie od piątku a tu tyle nowych postów! Przetrwałam jakoś pobyt w szpitalu ale niestety mam cukrzycę ciążową :( Teraz mierzenie cukru i dieta dla cukrzyków!!! I już jestem 2 kg w dół! Oby dziecko rosło!Pozdrawiam Was

Gosiu będzie dobrze < przytul > Na takiej diecie też da się dobrze przybierać i maleństwo może się dobrze rozwijać. Będziesz miała co prawda utrudnienie, bo jednak pilnować się trzeba, ale dasz radę! Jesteś silna kobitka i wszystko się ułoży!

Zgłoś nadużycie #712 7 kwietnia 2011, 15:07

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

Margolcia Ty masz po prostu dobrze "wychowanego" męża :D hihi Może mojego na szkołę mogłabym podesłać?

heh możesz :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #713 7 kwietnia 2011, 15:08

olka8922 Gotowa na wszystko
schmetterling ja czesto panikuje :p ale ta skora mnie przeraza bo coraz bardziej swedzi a kremuje ja codziennie i oliwke nakladam.jutro pogadam z lekarzem, powiem ze nie wyjde jak cos z tym nie zrobi.
a co do kanapek do pracy to ja robie dla chlopa, bo teraz nie pracuje to nawet glupio byloby nie robic, skoro on pracuje a ja sie bycze ;) ja teraz w ciazy probuje tak duzo nie przytyc zeby po porodzie nie bylo meczarni z dietami czy odmawianiem sobie duzo rzeczy, chociaz juz przytylam 8kg a jestem w23tygodniu :|
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #714 7 kwietnia 2011, 15:09

schmetterling Supermama
ja mojego nie podeślę ,zazdrość by mnie przeżarła na wylot hehe :) ale fakt szkółka jakaś malutka by się przydała,bo tak to on bardzo dobrym człwiekiem jest :)

Zgłoś nadużycie #715 7 kwietnia 2011, 15:09

wenus1988 Gotowa na wszystko

gosias napisał(a)

Witajcie dziewczynki, matko nie było mnie od piątku a tu tyle nowych postów! Przetrwałam jakoś pobyt w szpitalu ale niestety mam cukrzycę ciążową :( Teraz mierzenie cukru i dieta dla cukrzyków!!! I już jestem 2 kg w dół! Oby dziecko rosło!Pozdrawiam Was

ochoo współczuję.... nie wiem czy byłabym w stanie odmawiać sobie tylu przyjemności.... pwoodzenia :) bedzie dobrze :) :)

Zgłoś nadużycie #716 7 kwietnia 2011, 15:10

schmetterling Supermama

olka8922 napisał(a)

schmetterling ja czesto panikuje :p ale ta skora mnie przeraza bo coraz bardziej swedzi a kremuje ja codziennie i oliwke nakladam.jutro pogadam z lekarzem, powiem ze nie wyjde jak cos z tym nie zrobi.
a co do kanapek do pracy to ja robie dla chlopa, bo teraz nie pracuje to nawet glupio byloby nie robic, skoro on pracuje a ja sie bycze ;) ja teraz w ciazy probuje tak duzo nie przytyc zeby po porodzie nie bylo meczarni z dietami czy odmawianiem sobie duzo rzeczy, chociaz juz przytylam 8kg a jestem w23tygodniu :|

ja też panikowałam ale odpuściłam ,a może za dużo tych cudów nakładasz ?? a ile masz wzrostu i ile ważysz teraz?

Zgłoś nadużycie #717 7 kwietnia 2011, 15:11

Mnie tez szkoda mego bo caly dzien zapiernicza a ja sobie w domku wyleguję :) no ale po porodzie oczwiście zacznie sie praca 24h na dobę z dzidziolkiem :-)

Zgłoś nadużycie #718 7 kwietnia 2011, 15:13

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja mojego nie podeślę ,zazdrość by mnie przeżarła na wylot hehe :) ale fakt szkółka jakaś malutka by się przydała,bo tak to on bardzo dobrym człwiekiem jest :)

ale nie do mnie na szkolenie tylko do mojego meża hehehehe :) wiec bys nie musiala byc zazdrosna o faceta ;)

Zgłoś nadużycie #719 7 kwietnia 2011, 15:14

schmetterling Supermama
aaaaahaaaa widzisz zacofana jakaś jestem widocznie :) no ale swoją drogą to nic nigdy nie wiadomo :) hehe

Zgłoś nadużycie #720 7 kwietnia 2011, 15:16

Black_rose Supermama
No. To ja poproszę pełen pakiet kursu - gotowanie i sprzątanie :D Chyba, że ma jeszcze jakieś lekarstwo na "gadżeciarstwo" to też by się przydało, bo jak nowe cuda techniki na rynek wypuszczają to jak dziecko w sklepie z zabawkami :D

Zgłoś nadużycie #721 7 kwietnia 2011, 15:16

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

aaaaahaaaa widzisz zacofana jakaś jestem widocznie :) no ale swoją drogą to nic nigdy nie wiadomo :) hehe

hahahaha ;)

Zgłoś nadużycie #722 7 kwietnia 2011, 15:19

olka8922 Gotowa na wszystko
ja mam 162cm i waze 67kg.Duzo sie wydaje, ale torba nie jestem. Wszystko chyba w brzuch idzie, bo brzuch juz odstaje a kolezance jak mowilam ze tyle juz przytylam to mowila ze nie widac.Albo nie widac albo chciala byc mila ;) a czytalamze jak jest swiad i wypryski to moze cos zlego oznaczac, jutro pojde do lekarza i pokaze mu plecy.
teraz sie czlowiek wyleguje, bo zbiera sily do porodu :D pozniej to sie dopiero zacznie... :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #723 7 kwietnia 2011, 15:19

schmetterling Supermama
dziewczyny a się tak zapytam poza tematem,bierzecie udział w ty spisie powszechnym w internecie? Bo ja chciałam to dzisiaj wypełnić ,żeby żaden babsztyl mi się z tyłkiem do domu nie pchał ,ale wypełniłam jedną stronę i zabiła mnie zawiłość tego :/

Zgłoś nadużycie #724 7 kwietnia 2011, 15:21

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

dziewczyny a się tak zapytam poza tematem,bierzecie udział w ty spisie powszechnym w internecie? Bo ja chciałam to dzisiaj wypełnić ,żeby żaden babsztyl mi się z tyłkiem do domu nie pchał ,ale wypełniłam jedną stronę i zabiła mnie zawiłość tego :/

podaj mi link bo ja nawet nie moglam znalezc tego formularza :(

Zgłoś nadużycie #725 7 kwietnia 2011, 15:23

schmetterling Supermama
wpisz w google "spis powszechny" i ci wyskoczy to ta pierwsza pozycja chyba

Zgłoś nadużycie #726 7 kwietnia 2011, 15:23

Black_rose Supermama
jeszcze nie wypełniałam, ale gdzieś tam to mam w planie...
PS. oooooo mała łobuzica się obudziła i szaleje :D

Zgłoś nadużycie #727 7 kwietnia 2011, 15:24

schmetterling Supermama
o juz mam
http://form.spis.gov.pl/

Zgłoś nadużycie #728 7 kwietnia 2011, 15:24

babsztyl...... ;/ moja siostra akurat sie załapała tam do pracy wiec sobie chodzi tak po ludzikach.... chociaz dorobi

Zgłoś nadużycie #729 7 kwietnia 2011, 15:24

Konto usunięte
ale żadnego formularza nie widzę

Zgłoś nadużycie #730 7 kwietnia 2011, 15:25

Black_rose Supermama
Oj Wenus nie marudź :) nikt nie miał niczego złego na myśli :) Chociaż sama nie lubię jak mi się obcy ludzie po domu pałętają ;)