Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7171 24 lipca 2011, 8:08

Elexis Zadomowiona

olka8922 napisał(a)

a na kiedy masz termin?

Na 20 sierpnia :) Więc jeeszcze trochę:/ ale już chciałabym mieć ten cały poród za sobą :)

Zgłoś nadużycie #7172 24 lipca 2011, 8:33

dora27 Supermama

olka2747 napisał(a)

hej Kochane :-) Tak tulę juz swoje maleństwo. O piątej wyjechalismy do szpitala i już miałam 9cm rozwarcia. A o 7:20 urodziłam mojego skarba, siłami natury, ale na kolanach,mówię Wam o wiele lżej :-) Ale niestety trochę pękłam więc mnie zszywali. Rodziłam łącznie z bólami 7 godz :-)
O 14 wypuścili nas do domku :-) Mam tylko ogromny problem z karmieniem, niemam pokarmu, a mały z butelki też nie chce jeść. Daje mu 30ml, ciągnie półgodziny ale dalej jest 30ml. I ciągle mu się zwraca, często wymiotuje, przez co z mężem śpimy na zmiane bo boimy się zasnąć, bo co chwila się zachłysnie, albo mu się uleje. trzymam za Was teraz kciuki i dziekuje za wsparcie Jesteście KOCHANE!!! Odezwę się nie długo pa

Olu gratulacje!! :) cieszę się że już po wszystkim :)

Zgłoś nadużycie #7173 24 lipca 2011, 8:48

magdab Gotowa na wszystko

olka2747 napisał(a)

hej Kochane :-) Tak tulę juz swoje maleństwo. O piątej wyjechalismy do szpitala i już miałam 9cm rozwarcia. A o 7:20 urodziłam mojego skarba, siłami natury, ale na kolanach,mówię Wam o wiele lżej :-) Ale niestety trochę pękłam więc mnie zszywali. Rodziłam łącznie z bólami 7 godz :-)
O 14 wypuścili nas do domku :-) Mam tylko ogromny problem z karmieniem, niemam pokarmu, a mały z butelki też nie chce jeść. Daje mu 30ml, ciągnie półgodziny ale dalej jest 30ml. I ciągle mu się zwraca, często wymiotuje, przez co z mężem śpimy na zmiane bo boimy się zasnąć, bo co chwila się zachłysnie, albo mu się uleje. trzymam za Was teraz kciuki i dziekuje za wsparcie Jesteście KOCHANE!!! Odezwę się nie długo pa

GRATULACJE!!!!
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #7174 24 lipca 2011, 9:29

snoopy90 Fajna mama

olka2747 napisał(a)

Super :) gratuleje kochana :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7175 24 lipca 2011, 9:37

Romka Fajna mama
Gratulacje dla Olki! A z pokarmem na pewno sie unormuje! Na początku ma jeszcze zapas z zycia płodowego ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #7176 24 lipca 2011, 9:41

snoopy90 Fajna mama
fajnie że tego samego dnia wypuscili :D tez bym tak chciała :D

Zgłoś nadużycie #7177 24 lipca 2011, 10:35

snoopy90 Fajna mama
Niedziela a u takie puski ??

Zgłoś nadużycie #7178 24 lipca 2011, 10:36

agf Supermama

olka2747 napisał(a)

GRATULACJE! Pięknie ci to szybciutko poszło, jejeku, raz dwa i już! Normalnie nie mogę uwierzyć! A dzieciątko na pewno się wszystkiego nauczy! :)

Zgłoś nadużycie #7179 24 lipca 2011, 10:51

Donia1982 Gotowa na wszystko

olka2747 napisał(a)

hej Kochane :-) Tak tulę juz swoje maleństwo. ... trzymam za Was teraz kciuki i dziekuje za wsparcie Jesteście KOCHANE!!! Odezwę się nie długo pa

Gratuluje Olka !powodzenia w karmieniu.
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #7180 24 lipca 2011, 10:58

mamaela Supermama

olka2747 napisał(a)

Gratulacje!! A karmieniem się nie przejmuj- będzie dobrze, pewnie maluch jest zmęczony po porodzie i jeszcze nie ma siły jeść :)

Zgłoś nadużycie #7181 24 lipca 2011, 11:03

mamaela Supermama
Witam, jakoś tu faktycznie pustawo :) aż dziwne ?? Gratulacje dla Olki- szybko jej to poszło. Ale chyba nie chciałabym byc wypisana w tym samym dniu ?? U mnie chłodno, ale nie pada :) Pies dostał focha i się na mnie obraził, bo mu założyłam kaganiec i go wyczesałam- miałam już dość tych kłaków. 15 minut czesania  i prawie cała reklamówka wyczesanej siersci. Ale on tego nie lubi i mnie podgryza  w rękę ze szczotką, więc do skagańcowałam i się obraził na mnie :) Leży na tarsie, a jak chciałam go pogłaskać to łepek obrócił w drugą stronę :) Śmieszny jest :) Mąż pojechał zawieźć syna do kolegi, więc siedzę chwilkę sama i dlatego zajrzałam tu. I wcinam na drugie śniadanie ciasto marchewkowe :)

Zgłoś nadużycie #7182 24 lipca 2011, 11:16

Brioszka Gotowa na wszystko
Dawno do sierpniowych nie zagladałam :) czekam na ciocię, która ma mi przywieść darowane rzeczy od pracodawców mojej siostry czyli kojec, kółko do siedzenia i poduchę do karmienia. Nie mogę się doczekać, bo to będą pierwsze duże rzeczy dla młodego. Jutro idę ogladać łóżeczko, bo znalazłam ofertę na allegro z Torunia, ale wole dotknąć przez zakupem. Młody jest ustawiony miednicowo, znacie jakieś sposoby abym mu pomogła się przemieścić? Nie chcę mieć cesarki ;(

Zgłoś nadużycie #7183 24 lipca 2011, 11:19

martka27 Początkująca
Witam

Zgłoś nadużycie #7184 24 lipca 2011, 11:20

martka27 Początkująca
Jestem tu nowa, termin mam na 1 sierpnia. Jesli wytrzymam do tego czasu, to jestem umówiona ze swoja lekarką właśnie na 1 sierpnia o 7 rano w szpitalu, mam byc na czczo.Zrobią mi ktg, usg i moja lekarka zdecyduje czy będzie cesarka czy poród naturalny.

Zgłoś nadużycie #7185 24 lipca 2011, 11:28

martka27 Początkująca
a ja kupiłam takie łóżeczko i komodę
http://allegro.pl/arus-lozeczko-z-szuflada-komoda-zyrafka-3-kolory-i1670687887.html
już wszystko czeka dla mojej cóeci, torba spakowana, każdy w pogotowiu :)

Zgłoś nadużycie #7186 24 lipca 2011, 11:41

mamaela Supermama

Brioszka napisał(a)

Dawno do sierpniowych nie zagladałam :) czekam na ciocię, która ma mi przywieść darowane rzeczy od pracodawców mojej siostry czyli kojec, kółko do siedzenia i poduchę do karmienia. Nie mogę się doczekać, bo to będą pierwsze duże rzeczy dla młodego. Jutro idę ogladać łóżeczko, bo znalazłam ofertę na allegro z Torunia, ale wole dotknąć przez zakupem. Młody jest ustawiony miednicowo, znacie jakieś sposoby abym mu pomogła się przemieścić? Nie chcę mieć cesarki ;(

gdzieś były wymienione ćwiczenia na próby obraca dziecka- tylko gdzie to było?

Zgłoś nadużycie #7187 24 lipca 2011, 11:44

martka27 napisał(a)

a ja kupiłam takie łóżeczko i komodę
http://allegro.pl/arus-lozeczko-z-szuflada-komoda-zyrafka-3-kolory-i1670687887.html
już wszystko czeka dla mojej cóeci, torba spakowana, każdy w pogotowiu :)

Mnie nie stać na takie bajery. łóżeczko będzie dużo skromniejsze, ale mam nadzieje, że równie wygodne, bo nie chce młodego przyzywyczaić do spania z nami ;)

Zgłoś nadużycie #7188 24 lipca 2011, 11:45

mamaela napisał(a)

gdzieś były wymienione ćwiczenia na próby obraca dziecka- tylko gdzie to było?

Na forum czy w artykułach?

Zgłoś nadużycie #7189 24 lipca 2011, 11:46

gosias Fajna mama
My wrócilismy z kościoła, pogoda u mnie fantastyczna, świetna temp.,słoneczko, zaraz skoczymy jeszcze na spacerek, jakos tak energia mnie rozpiera...Helena ciągle się pręży, wczoraj wieczorem tak mi na dół uciskała, ale chyba jeszcze posiedzi; wogóle to chciałabym już urodzic, ale sierpień jest fajnym miesiącem...no zobaczymy, jak widac po Olce nigdy nie wiado...Miłej niedzieli mamuśki :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #7190 24 lipca 2011, 11:47

agnes143 Początkująca
cześć dziewczyny, ma któraś z Was bóle przepowiadające? ja mam termin na 7 sierpień i 16 lipca w sobote miałam chyba już te bóle, z 2 godziny trwały, co chwile czułam skurcze, zrobiłam tak jak na szkole rodzenia radzili no i przeszło, podobno od takich skurczy liczy się 2 tygodnie do porodu, czyli został mi teoretycznie tydzień, ciekawe jak to będzie