Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7131 23 lipca 2011, 18:29

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

co się teraz dzieje z tym forum ?? !! porażka jakaś!! dodaję wpis i pojawia się napis "popraw następujące błędy " jakie błędy ?? !!

tez tak miałam którys dzien wstecz :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7132 23 lipca 2011, 18:40

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

tez tak miałam którys dzien wstecz :D

wkurza mnie już te forum !!!
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7133 23 lipca 2011, 18:43

snoopy90 Fajna mama
mnie tez :( coraz mniej chce mi sie tutaj zagladać jak tak nawala :(

Zgłoś nadużycie #7134 23 lipca 2011, 18:58

agf Supermama
Ja wróciłam, ale jakos w drodze do domu straszna mnie ochota naszła na kruche ciasto z jagodami. Tak się napaliłam, wchodzę w neta po przepis, a tam wszedzie margaryna. A tego składnika akurat nie mam :/ Wkurzyłam się i zjadłam bułkę z masłem i konfiturą truskawkową. I trochę mi lepiej. Coś słodkiego mi się wciąż chce...

Zgłoś nadużycie #7135 23 lipca 2011, 19:03

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Ja wróciłam, ale jakos w drodze do domu straszna mnie ochota naszła na kruche ciasto z jagodami. Tak się napaliłam, wchodzę w neta po przepis, a tam wszedzie margaryna. A tego składnika akurat nie mam :/ Wkurzyłam się i zjadłam bułkę z masłem i konfiturą truskawkową. I trochę mi lepiej. Coś słodkiego mi się wciąż chce...

byś musiała mnie widzic jakie słodkości na droge kupiłam dzisiaj :D jadłam cała droge 300km i jeszcze mi jeden batonik został

Zgłoś nadużycie #7136 23 lipca 2011, 19:10

agf Supermama
Hihi, dobrze wiedzieć, ze nie tylko ja mam taką fazę, bo naprawdę już mam wyrzuty sumienia! Nigdy się tak nie objadałam! Zawsze się pilnowałam! A teraz po prostu nie mogę... I nawet owoce jako zapychacze nie pomagają. Wcześniej miałam fazę na czekoladę, teraz na jakieś wypieki -jagodzianki, ciastka francuskie, ciasta z owocami...

Zgłoś nadużycie #7137 23 lipca 2011, 19:21

mamaela Supermama

agf napisał(a)

To zrób ucierane z jagodami, do niego można dodać olej, a kruche to niestety wszystkie z margaryną lub masłem

Zgłoś nadużycie #7138 23 lipca 2011, 19:43

Konto usunięte
a ja teraz zajadam juz drugiego wafelka w czekoladzie, brzoskwinkę już zjadłam i dwa banany :)

Zgłoś nadużycie #7139 23 lipca 2011, 19:49

Konto usunięte
Ania dywan teraz mamy, w domu to już panele będa i bez gadania... bo naprawdę dość, kłaki to horror :) kurz włazi... uhh.  no ale moja to linieje już z 3 tygodnie chyba... i wcale nie jest lepiej słuchaj :) kurcze jakiś kłakowy szał! też wydaje mi się żę wcześniej to aż tak dlugo to nie twało... i nie tak ilościowo! a wyjątkowo często ją teraz czeszemy :P (zwykle patyk w krzaki i po sprawie :P sama się wyczesze)
Pamiętaj, jak Ci będą suszyć głowe o zwierzaki po prostu powiedz 'nasza sprawa, my sobie z tym doskonale poradzimy, nasze zwierzaki, nasze dziecko i nasze życie' na spokojnie i bez krzyków. rady radami, czy to rodzice czy sąsiedzi, czy znajomi... można wysłuchać, ale Wy dobrze wiecie co dla Was jest ok a co nie. 
cholera! zwierzak to nie zabawka i go się nie porzuca ot tak sobie! i już :)
Olka u nas tak do 13 lało... a teraz tak ślicznie i przyjemnie, słońce wyszło, ale chłodno w miarę... pięknie jest :) no trochę wieje, ale naprawde przyjemnie... i dosłownie - jak taką ładną jesienią :) jedynie kałuże 3 dniowe jeszcze nie przeschły ;)
ja ostatnio też mam parcie na słodkie. cukru mało w organizmie to się domaga :D popodjadam 2 dni i przejdzie ;)
byłam w realu i kupiłam i pampersy przecenione i mokre chusteczki :) opyla się!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7140 23 lipca 2011, 19:59

gosias Fajna mama
Ja nie jestem jakoś szczególnie za zwierzakami, ale powiem Wam cos strasznego...jak znajomi zaszli w ciążę to...dali uśpic pieska, mieli takiego zwykłego malucha z krótką sierścią, mieli go chyba z 5lat, spał z nimi i wogóle!nie wiem, jak można było tak zrobic, szczególnie,że mają rodziców na wsi...My mamy od kilku lat królika, ja mam alergię na sierściuchy(wiem o tym od roku) ale nawet przez myśl mi nie przeszło,żeby się go pozbywac...jak juz człowiek się decyduje na zwierzę to z całą odpowiedzialnością...No cóż są ludzie i ludzie...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #7141 23 lipca 2011, 20:05

gosias Fajna mama
Wiecie co cały dzień myślę o Olce, czy już po, miała termin 2dni po mnie...mnie strasznie ciągnie na dół, mała się pręży, chciałabym już też żeby się zaczęło...
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #7142 23 lipca 2011, 20:08

Konto usunięte
Gosias, cierpliwości, jeszcze chwila i będzie po ;)
też nie wyobrażam sobie jak można psa uśpić... a daj spokój, tacy ludzie powinni mieć dożywotni zakaz kupowania/posiadania zwierząd. od komarów w domu po bydło rolne.
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7143 23 lipca 2011, 20:24

snoopy90 Fajna mama

gosias napisał(a)

Wiecie co cały dzień myślę o Olce, czy już po, miała termin 2dni po mnie...mnie strasznie ciągnie na dół, mała się pręży, chciałabym już też żeby się zaczęło...

moze Cie złapać w każdej chwili a jak co to skorzystaj z faceta aby przyszpieszyć :D

Zgłoś nadużycie #7144 23 lipca 2011, 20:25

olka8922 Gotowa na wszystko
kurde, ja tez bym chciala zeby mi sie juz porod zaczal ;) i zeby maluszek nic ode mnie nie zlapal przy porodzie naturalnym... Mi zostalo 9dni, moze w tym tygodniu cos sie zacznie, oby :)
Gosia ale masz brzuszek ladny :) kragly :)
Nie rozumiem jak mozna postapic tak ze zwierzakiem. Ludzie nie maja sumienia, tyle lat miec psa i ot tak go uspic.A gdzie sie schowalo przywiazanie do psa i obowiazek posiadania?! przesada :| tak jak Aga napisala - powinni miec dozywotni zakaz posiadania zwierzat.
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #7145 23 lipca 2011, 20:25

snoopy90 Fajna mama

gosias napisał(a)

Ja nie jestem jakoś szczególnie za zwierzakami, ale powiem Wam cos strasznego...jak znajomi zaszli w ciążę to...dali uśpic pieska, mieli takiego zwykłego malucha z krótką sierścią, mieli go chyba z 5lat, spał z nimi i wogóle!nie wiem, jak można było tak zrobic, szczególnie,że mają rodziców na wsi...My mamy od kilku lat królika, ja mam alergię na sierściuchy(wiem o tym od roku) ale nawet przez myśl mi nie przeszło,żeby się go pozbywac...jak juz człowiek się decyduje na zwierzę to z całą odpowiedzialnością...No cóż są ludzie i ludzie...

okropni ci znajomi byli :(

Zgłoś nadużycie #7146 23 lipca 2011, 20:27

mnie caly czas boli krocze i uda, tylko sie schyle, ukucne a uda tak bola, strasznie... :| i nie wiem czemu ale dzisiaj bylam juz 4razy na kibelku :P wczesniej albo mialam zaparcia albo zalatwialam sie raz na dzien, a dzisiaj juz 4razy bylam. a dzien sie jeszcze nie skonczyl :P

Zgłoś nadużycie #7147 23 lipca 2011, 20:30

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

mnie caly czas boli krocze i uda, tylko sie schyle, ukucne a uda tak bola, strasznie... :| i nie wiem czemu ale dzisiaj bylam juz 4razy na kibelku :P wczesniej albo mialam zaparcia albo zalatwialam sie raz na dzien, a dzisiaj juz 4razy bylam. a dzien sie jeszcze nie skonczyl :P

lewatywe sobie zrób to przejdzie hahahah :P

Zgłoś nadużycie #7148 23 lipca 2011, 20:31

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

no Olka jeszcze troche i ci sie skonczy :D bedziesz miała maleństwo i przestanie wszystko boleć :D

Zgłoś nadużycie #7149 23 lipca 2011, 20:32

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

hahaha :D dobre :D ty masz zawsze dobry rady :D

Zgłoś nadużycie #7150 23 lipca 2011, 20:38

Margolcia napisał(a)

ale po co skoro dzisiaj juz 4razy bylam na kibelku? lewatywe to jak jest zatwardzenie, a ja mam dzisiaj nadmiar kupy w jelitach :P po tych pielgrzymkach do kibelka czuje sie jak piorko :D