Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7071 23 lipca 2011, 8:40

dora27 Supermama
Olce szybkiego porodu życzę, jak i Wam wszystkim :) co za radość ze jedna z Was dzisiaj już trzyma w ramionach maleństwo (mówię o Olce oczywiście :) . Czekamy na jej powrót :)

Zgłoś nadużycie #7072 23 lipca 2011, 9:00

Konto usunięte

olka2747 napisał(a)

dziewczyny od 1 w nocy mam skurcze i wiem, że to już te skurcze. Jest już 3:30 męczę sie już 2,5godziny. Boli jak cholera, występują różnie raz co 10 minut, potem co 8 minut, co 6,7,9,i znów 10 a nawet dwa razy co 5 minuti tak ciągle patrze na tylko na zegarem i czekam na kolejny :-( Niewiem tylko kiedy dzwonić do szpitala i kiedy jechać...jeśli dotrwam do rana to jeszcze się odezwe

nie dotrwała czyli jest w szpitalu miejmy nadzieję że  szybko się rozpakowała :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7073 23 lipca 2011, 9:04

Konto usunięte
Dzień dobry dziewczyny ja sobie dziś wstałam o 8:50 a zasnęłam o 2 w nocy bo mnie brzuch bolał ale wyobraźcie sobie że jestem wyspana :) Mąż dziś wziął wolne i teść i od 7 już remontują pokoik (już przykręcają płyty na ściany :D )a ja piję kawkę i oglądam bajki :D

Zgłoś nadużycie #7074 23 lipca 2011, 9:07

Karolinia Supermama

olka8922 napisał(a)

no to pewnie to te skurcze :) z jednej strony Ci wspolczuje, z drugiej zazroszcze :) powodzenia i daj znac jak tylko bedzies mogla co i jak.
Ja wstalam juz z pol godziny temu, mam silne pieczenie w cewce moczowej :( :( :( nie wiem co robic, pojade do szpitala to mi powiedza ze z taka "blachostka" moglam isc do lekarza a lekarz nic mi nie pomoze i zaczyna prace ok.11-stej :(

Też miałam tak ostatnio, zadzwoniłam do mojej położnej to poradziła mi nasiadówkę z sody oczyszczonej, 1 łyżka na litr wody, naprawdę pomaga.
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #7075 23 lipca 2011, 9:12

Karolinia Supermama
Oj Margolcia ja to wogóle nie wiem jak Ty dajesz radę z dwójeczką, podziwiam ;) Ja wczoraj położyłam się po 23, obudziłam się przed 2 i nie mogę spać, tak mi żebra w nocy bolały że szok ;p A dzisiaj mieliśmy jechać rozejrzeć sie po hurtowniach, zacząć jakieś zakupy bo Paweł ma wolne, ale oczywiście każe mi najpierw poleżeć i pospać a już mi się nie chce!! Teraz poszedł kosić trawnik, ale zaraz przyjdzie bo deszcz zaczyna padać ehh masakra ;p
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #7076 23 lipca 2011, 9:29

Konto usunięte

Karolinia napisał(a)

Oj Margolcia ja to wogóle nie wiem jak Ty dajesz radę z dwójeczką, podziwiam ;) Ja wczoraj położyłam się po 23, obudziłam się przed 2 i nie mogę spać, tak mi żebra w nocy bolały że szok ;p A dzisiaj mieliśmy jechać rozejrzeć sie po hurtowniach, zacząć jakieś zakupy bo Paweł ma wolne, ale oczywiście każe mi najpierw poleżeć i pospać a już mi się nie chce!! Teraz poszedł kosić trawnik, ale zaraz przyjdzie bo deszcz zaczyna padać ehh masakra ;p

jakoś ciągnę Karolina :) ciąza juz jest pikusiem w porównaniu jak ja dam radę jak już będą z nami :)

Zgłoś nadużycie #7077 23 lipca 2011, 9:50

Elexis Zadomowiona

Donia1982 napisał(a)

witam :)
olka juz pewnie pojechała. może trzyma juz swoje dzieciątko w ramionach...

Fajnie ma :)

Zgłoś nadużycie #7078 23 lipca 2011, 9:51

mamaela Supermama

olka2747 napisał(a)

dziewczyny od 1 w nocy mam skurcze i wiem, że to już te skurcze. Jest już 3:30 męczę sie już 2,5godziny. Boli jak cholera, występują różnie raz co 10 minut, potem co 8 minut, co 6,7,9,i znów 10 a nawet dwa razy co 5 minuti tak ciągle patrze na tylko na zegarem i czekam na kolejny :-( Niewiem tylko kiedy dzwonić do szpitala i kiedy jechać...jeśli dotrwam do rana to jeszcze się odezwe

no to ten ból krzyża jednak coś zapowiadał- fajnie, że już się rozpakowuje :) Powodzenia Ola i odezwij się :)

Zgłoś nadużycie #7079 23 lipca 2011, 9:54

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Dzień dobry dziewczyny ja sobie dziś wstałam o 8:50 a zasnęłam o 2 w nocy bo mnie brzuch bolał ale wyobraźcie sobie że jestem wyspana :) Mąż dziś wziął wolne i teść i od 7 już remontują pokoik (już przykręcają płyty na ściany :D )a ja piję kawkę i oglądam bajki :D

No to może ten twój remoncik ostro ruszy :) Oglądaj te bajeczki i się relaksuj :)

Zgłoś nadużycie #7080 23 lipca 2011, 9:55

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

jakoś ciągnę Karolina :) ciąza juz jest pikusiem w porównaniu jak ja dam radę jak już będą z nami :)

Dasz radę, kto jak nie TY?

Zgłoś nadużycie #7081 23 lipca 2011, 9:59

mamaela Supermama
Witajcie, nas dzis obudził jakiś telefon - dzwonił przed 9 ktoś do mojego męża z pracy :( No i mąż wstał żeby pogadać i już do mnie nie wrócił do sypialni.... No to ja też wstałam zaraz po 9 i teraz czekam, bo mężuś robi śniadanko- zazyzyłam sobie jajek w majonezie to mi je teraz przygotowuje :) Synuś jeszcze śpi, więc będziemy jeść sami. A potem pewnie koło 12 pojedziemy na jakieś zakupki

Zgłoś nadużycie #7082 23 lipca 2011, 10:02

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Dasz radę, kto jak nie TY?

no nie mam wyjścia ;)

Zgłoś nadużycie #7083 23 lipca 2011, 10:03

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

No to może ten twój remoncik ostro ruszy :) Oglądaj te bajeczki i się relaksuj :)

no ja myślę :) bo może być nie ciekawie jak się nie zdąży :|

Zgłoś nadużycie #7084 23 lipca 2011, 10:05

Konto usunięte
dzień dobry!
ja sobie wcinam śniadanko właśnie :)
Olka szybkiego, lekkiego porodu... o ile już nie jesteś po :)
Druga Olka i Karolina, z tego co słyszałam w ciąży nasiadówki są niewskazane chyba? Olka nieszczęśnico, mam nadzieje że po porodzie będizesz miała już spokój... albo porządnie będizesz mogłą się wyleczyć jakimś silnym lekiem... bo to naprawdę okropne że ciągle coś Ci dokucza. a znam ten ból więc szczerze współczuje!
ja się NAWET wyspałam :) leje deszcz, cały czas od 2 dni. ale humor dobry :) wczoraj jak byłam w pracy widziałam zdjęcia mojego dyrektora synusia co 11 lipca im się urodził :D taki maluch pomarszczony :D i jedno zdjęcie 'poporodowe' z dzieciaczkiem na brzuchu mamy :)
nie mogę się już doczekać... :)
idę do kawki mleka sobie nalać :) miłego dnia dziewczyny! bezbolesnego i przyjemnego :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7085 23 lipca 2011, 10:08

Elexis Zadomowiona
A ja wstałam o 7, w nocy złapał mnie taki skurcz, że mi się śniło, że okresu dostałam, po czym się obudziłam przerażona sprawdzać czy nie krwawię :) Już mnie dobijają moje sny :) Ale skurcz był pojedynczy. Teraz sobie siedzę z kawką i myślę co by tu zmajstrować dzisiaj :) A Wy jakie macie plany na sobotę?

Zgłoś nadużycie #7086 23 lipca 2011, 10:13

Konto usunięte
taki plan że pada i nie ma planu... :) do kitu w taką pogodę :D ale można się polenić legalnie za to :D
mnie wieczorem brzuch okresowo bolał okrutnie, ale poleżałam i przeszło....
wcinam magnez to i skurcze nocne-nóg się nieco uspokoiły :)
pada i pada... do mamy chyba później pojadę pomóc jej trochę w porządkach :)

Zgłoś nadużycie #7087 23 lipca 2011, 10:20

Elexis Zadomowiona
Ja i tak wolę taką pogodę niż jak są upały i mam nogi spuchnięte jak baloniki i ruszyć się nie mogę :) )  Ja do mamy mam 100 km, a szkoda bo zawsze to jakaś rozrywka by była ją odwiedzić :)

Zgłoś nadużycie #7088 23 lipca 2011, 10:31

Konto usunięte
ja wole taka pogode ale tyko na okres ciąży :) tak poza ciąża to nawet 30 stopni mi nie przeszkadza :) a teraz przy 26 ledwo żyłam :)
ale mokro tak wszędzie, nawet na dwór się nie wyjdzie bo takie paskudztwo...
no ja do mamy mam 10 min samochodem :P wiec jest ok...

Zgłoś nadużycie #7089 23 lipca 2011, 10:37

Elexis Zadomowiona
Ja się cieszę z takiej pogody, ale wszyscy znajomi i rodzina mnie przeklinają bo woleliby słońce :D :D   Jak urodzę to z kolei będę chciała ładną pogodę żeby na spacery wychodzić :)

Zgłoś nadużycie #7090 23 lipca 2011, 10:42

Konto usunięte
no właśnie :D mam nadzieje że  w sierpniu będzie tak z 24 stopnie i słonecznie :D tak zamawiam sobie. o!