Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7051 22 lipca 2011, 20:24

snoopy90 Fajna mama
he zawsze cos nas bedzie boleć :D he ja własnie butelki ogladam na allegro i wózek

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7052 22 lipca 2011, 20:30

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

a ja bym cukinie upiekła :D mniamm

nigdy nie piekłam cukini. jak to się robi ?? placuszki już się zmażą dodałam cynamonu jeszcze do ciasta :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7053 22 lipca 2011, 20:31

Konto usunięte
Black Rose dokładnie - najlepiej nie jeść nic poza sucharami :)  
ostatnio dziewczyny że owoców pestkowych typu brzoskwinie, wiśnie jeść nie można. poczytaj na necie o zupełnie zakazanych. a reszte - rozsądnie, małe ilośći i patrz jak Mała reaguje :) jak nie zaszkodzi to jedz :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7054 22 lipca 2011, 20:33

Black_rose Supermama

snoopy90 napisał(a)

he zawsze cos nas bedzie boleć :D he ja własnie butelki ogladam na allegro i wózek

te z aventu są fajne-maluch się musi namęczyć by się napić i potem ssie pierś bez problemu

Zgłoś nadużycie #7055 22 lipca 2011, 20:34

Konto usunięte
Margolcia, ja zawsze kroiłam cukinię wzdłuż na pół, pestki wywalałam, robiłam farsz - najlepiej z mielonego, a jak nie to kiełbaska z czymśtam, na wierzch kładłam pomidora i serek zółty tarty, ładnie oczywiście przyprawić, do piekarnika i piec aż zmięknie :)
i ewentualnie robiłam babkę ziemniaczaną z cukinią, z tym że cukinii 1/3 w tej babce być powinna bo zbyt wodniste wyjdzie :)
i w ogóle... cukinia jest fantastyczna :D

Zgłoś nadużycie #7056 22 lipca 2011, 20:40

Konto usunięte
dziewczyny, ja się eksmituję na dziś z forum już chyba :) miłego wieczoru Wam życzę, niewiele bolesności i dużo relaksu :D

Zgłoś nadużycie #7057 22 lipca 2011, 20:46

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

Black Rose dokładnie - najlepiej nie jeść nic poza sucharami :)  
ostatnio dziewczyny że owoców pestkowych typu brzoskwinie, wiśnie jeść nie można. poczytaj na necie o zupełnie zakazanych. a reszte - rozsądnie, małe ilośći i patrz jak Mała reaguje :) jak nie zaszkodzi to jedz :)

E tam dziewczyny najlepiej to nic nie jeść, w końcu na gluten z suchara też może mieć uczulenie :)
Zumiarem, rozsądkiem, obserwować małą i nie fisiować za bardzo i będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #7058 22 lipca 2011, 20:48

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

nigdy nie piekłam cukini. jak to się robi ?? placuszki już się zmażą dodałam cynamonu jeszcze do ciasta :)

z cukini, jak taka większa, to moja mama robi kotelty ala schabowe. Obiera, kroi  plastry- soli, pieprzy, trochę vegety potem w jajko i w bułkę tartą i smaży kotlety

Zgłoś nadużycie #7059 22 lipca 2011, 21:07

snoopy90 Fajna mama

Black_rose napisał(a)

te z aventu są fajne-maluch się musi namęczyć by się napić i potem ssie pierś bez problemu

no własnie te zamierzam kupić mała do herbatki i wieksza na mleko w razie czego :D i znalazłam sprzedającego co ma wanienki ,butelki ,posciel,ubranka i do mam po porodzie rózne drobiazgi i raz za przesyłke sie płaci a np wanienka 10zł taniej niż w sklepie :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7060 22 lipca 2011, 21:13

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

no własnie te zamierzam kupić mała do herbatki i wieksza na mleko w razie czego :D i znalazłam sprzedającego co ma wanienki ,butelki ,posciel,ubranka i do mam po porodzie rózne drobiazgi i raz za przesyłke sie płaci a np wanienka 10zł taniej niż w sklepie :D

wrzuć linka do jakiejkolwiek jego aukcji to zerknę o ma, bo też mnie czekają zakupy

Zgłoś nadużycie #7061 22 lipca 2011, 21:30

paprotka25 Supermama
Gosiu, ciesze się że jż odstawiasz insuline :) super wiadomość :)
Kasiu, jedz normalnie i obserwuj małą, nie ma innej metody, bo głodówki i suchy chleb jak dla konia to nie jest dobre wyjście... musisz się dobrze odżywiać bo nie będziesz miała siły
My jutro jedziemy na grilla do mojej koleżanki ze studiów, miała jeszcze być druga koleżanka ale nie wiem co się z nią dzieje, nie odpisuje na smsy, nie odbiera telefonów, nie wiemy czemu... Mam tylko nadzieje że będzie jakaś znośna pogoda, może być chłodno ale oby tylko nie padało :)
Dzisiaj mąż wróci normalnie z pracy o 22 :) co prawda też niby miał zostać ale niech ktoś inny zostanie, powiedziałam że ma wrócić i już bo jak nie to się obraże :) hehe nie ma jak psychologiczne podejście ;) a on by się wreszcie wykończył, a tak to wróci normalnie, wcześniej się położy spać a nie w środku nocy, no i przypomne sobie jak wygląda :)   zjadłam troszkę leczo bo już mi się jeść zachciało, a jak Jarek wróci to może ugotuje budyń, takiego mam smaka a dla siebie samej mi się nie opłaca gotować bo nie zjem tyle :)

Zgłoś nadużycie #7062 22 lipca 2011, 21:32

paprotka25 Supermama

Aga.W napisał(a)

Margolcia, ja zawsze kroiłam cukinię wzdłuż na pół, pestki wywalałam, robiłam farsz - najlepiej z mielonego, a jak nie to kiełbaska z czymśtam, na wierzch kładłam pomidora i serek zółty tarty, ładnie oczywiście przyprawić, do piekarnika i piec aż zmięknie :)
i ewentualnie robiłam babkę ziemniaczaną z cukinią, z tym że cukinii 1/3 w tej babce być powinna bo zbyt wodniste wyjdzie :)
i w ogóle... cukinia jest fantastyczna :D

kurcze fajniutki pomysł z tą cukinią :) zawsze tylko używałam jej do leczo, i nie pomyślałam że można z niej zrobić takie zapiekanki

Zgłoś nadużycie #7063 22 lipca 2011, 22:04

Romka Fajna mama
FAjnie Gosiu,że masz spokój z insuliną! Podziwiam,że tyle wytrzymałaś -dla mnie dieta i codzienne badanie cukru to i tak jest dużo! ;) :) Kasia -to tylko na poczatku tak strasznie wygląda ;) A grzyby nie mają żadnych wartości,a są cieżkostrawne, to spokojnie możesz sobie odpuścić, Margolcia jak zwykle w nosie ma leżenie( niegrzeczna dziewczynka)U nas pogoda kiepska, a jeszcze przede mną samotna noc, albo dwie! Warta gra z Arką w Gdyni i jedzie pociągiem!!!!!Jakoś wytrzymam ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #7064 22 lipca 2011, 22:06

paprotka25 Supermama
pewnie że wytrzymasz, pozamykasz dobrze drzwi żeby nikt Cię nie porwał, albo może niech córka do Ciebie z wnusiem przyjedzie zawsze będzie Ci raźniej

Zgłoś nadużycie #7065 22 lipca 2011, 22:08

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

kurcze fajniutki pomysł z tą cukinią :) zawsze tylko używałam jej do leczo, i nie pomyślałam że można z niej zrobić takie zapiekanki

no ja mam dość sporą tą cukinię  i właśnie chciałam leczo gotować jutro ,ale ugotuję z połowy leczo a z drugiej tą zapiekankę zrobię akurat dziś mięso mielone kupiłam ;)

Zgłoś nadużycie #7066 22 lipca 2011, 22:09

Konto usunięte

Romka napisał(a)

FAjnie Gosiu,że masz spokój z insuliną! Podziwiam,że tyle wytrzymałaś -dla mnie dieta i codzienne badanie cukru to i tak jest dużo! ;) :) Kasia -to tylko na poczatku tak strasznie wygląda ;) A grzyby nie mają żadnych wartości,a są cieżkostrawne, to spokojnie możesz sobie odpuścić, Margolcia jak zwykle w nosie ma leżenie( niegrzeczna dziewczynka)U nas pogoda kiepska, a jeszcze przede mną samotna noc, albo dwie! Warta gra z Arką w Gdyni i jedzie pociągiem!!!!!Jakoś wytrzymam ;)

grzeczna grzeczna ;) ale już mi brzydnie non stop leżeć ... zrozumcie :(

Zgłoś nadużycie #7067 22 lipca 2011, 22:19

Elexis Zadomowiona

snoopy90 napisał(a)

Ja tak większość rzeczy zamówiłam, za przesyłkę płaciłam 13 zł (kurier), a rzeczy cała masa. A jaka radość była przy wypakowywaniu tego :) ) Butelki kupiłam firmy tomme tippee, wyglądają bardzo porządnie :) I mają smoczek z małym przepływem, żeby maluch się musiał trochę pomęczyć :)

Zgłoś nadużycie #7068 23 lipca 2011, 4:35

olka2747 Gotowa na wszystko
dziewczyny od 1 w nocy mam skurcze i wiem, że to już te skurcze. Jest już 3:30 męczę sie już 2,5godziny. Boli jak cholera, występują różnie raz co 10 minut, potem co 8 minut, co 6,7,9,i znów 10 a nawet dwa razy co 5 minuti tak ciągle patrze na tylko na zegarem i czekam na kolejny :-( Niewiem tylko kiedy dzwonić do szpitala i kiedy jechać...jeśli dotrwam do rana to jeszcze się odezwe

Zgłoś nadużycie #7069 23 lipca 2011, 7:14

olka8922 Gotowa na wszystko

olka2747 napisał(a)

dziewczyny od 1 w nocy mam skurcze i wiem, że to już te skurcze. Jest już 3:30 męczę sie już 2,5godziny. Boli jak cholera, występują różnie raz co 10 minut, potem co 8 minut, co 6,7,9,i znów 10 a nawet dwa razy co 5 minuti tak ciągle patrze na tylko na zegarem i czekam na kolejny :-( Niewiem tylko kiedy dzwonić do szpitala i kiedy jechać...jeśli dotrwam do rana to jeszcze się odezwe

no to pewnie to te skurcze :) z jednej strony Ci wspolczuje, z drugiej zazroszcze :) powodzenia i daj znac jak tylko bedzies mogla co i jak.
Ja wstalam juz z pol godziny temu, mam silne pieczenie w cewce moczowej :( :( :( nie wiem co robic, pojade do szpitala to mi powiedza ze z taka "blachostka" moglam isc do lekarza a lekarz nic mi nie pomoze i zaczyna prace ok.11-stej :(
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #7070 23 lipca 2011, 8:32

Donia1982 Gotowa na wszystko

olka2747 napisał(a)

witam :)
olka juz pewnie pojechała. może trzyma juz swoje dzieciątko w ramionach...
Kochamy naszą słodką córeczkę : *