Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7031 22 lipca 2011, 18:22

snoopy90 Fajna mama
mnie właśnie plecy od początku do połowy ciąży bolały a teraz jest ok :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7032 22 lipca 2011, 18:31

paprotka25 Supermama
mnie dzisiaj też bolały plecy, ale to może przez to że jakoś krzywo spałam, teraz już jest lepiej, ale za to trochę posiedziałam i bolą mnie żebra...

Zgłoś nadużycie #7033 22 lipca 2011, 18:32

snoopy90 Fajna mama
mnie nieraz w nocy boli jakby miednica,albo biodro z prawej strony

Zgłoś nadużycie #7034 22 lipca 2011, 18:47

mamaela Supermama
Witam ponownie, na jakiś czas sobie wyłączyłam laptopa- robiłam obiadek i
zajęłam się malowanie obrazeczków na szyby w pokoju malutkiej, bo
farbki dziś listonosz przyniósł. I już skończyłam- 24 mniejsze i większe
obrazki- wesołe i kolorowe, teraz schną a jutro będę miała radochę
naklejania.Mąż przyszedł popatrzył i stwierdził, że śliczne i że się
marnowałam w tej mojej pracy z takim talentem plastycznym ;)   Na dworze
dalej leje i pies się szwęda po domu jak potłuczony ;) no i oczywiście na kolejny spacer mnie w tym deszczu wyciągnał- wróciłam mokra i trzeba się było przebrać :( Teraz leży mi pod ławą, śpi i śmierdzi po deszczu... Obiadek dzisiaj był śmieszny bo każdy jadł co innego- syn makaron z mięskiem z wczoraj bo zostało, mąż ten sam makaron w pomidorówce a ja kukurydzę-2 kolby wpitoliłam- pychotka :) . Naczynia po obiadku pomyte,mąż słucha jakiejś listy przebojów, muzyczka leci to mała się kręci w brzuchu, a ja mogę znów poczytać co tutaj słychać :)
Przeczytałam ostatnie wpisy i normalnie jak bym czytała o emerytkach :) tu boli, tam boli, ale my ciężarówki to mamy los :) Mnie plecy nie bolą, ale za to żebra bo mnie mała skopała jakąś godzinkę temu- zaraz po obiadku.

Zgłoś nadużycie #7035 22 lipca 2011, 18:50

olka2747 Gotowa na wszystko

snoopy90 napisał(a)

mnie nieraz w nocy boli jakby miednica,albo biodro z prawej strony

co do bioder i miednicy to też zawsze bolą po nocy.  Tak już chyba będzie do końca, dobrze, że mi już nie długo zostało, tylko 2 tygodnie :-)

Zgłoś nadużycie #7036 22 lipca 2011, 18:50

snoopy90 Fajna mama
he zebra to całkiem inna historia :D

Zgłoś nadużycie #7037 22 lipca 2011, 18:54

mamaela napisał(a)

Witam ponownie, na jakiś czas sobie wyłączyłam laptopa- robiłam obiadek i
zajęłam się malowanie obrazeczków na szyby w pokoju malutkiej, bo
farbki dziś listonosz przyniósł. I już skończyłam- 24 mniejsze i większe
obrazki- wesołe i kolorowe, teraz schną a jutro będę miała radochę
naklejania.Mąż przyszedł popatrzył i stwierdził, że śliczne i że się
marnowałam w tej mojej pracy z takim talentem plastycznym ;)   Na dworze
dalej leje i pies się szwęda po domu jak potłuczony ;) no i oczywiście na kolejny spacer mnie w tym deszczu wyciągnał- wróciłam mokra i trzeba się było przebrać :( Teraz leży mi pod ławą, śpi i śmierdzi po deszczu... Obiadek dzisiaj był śmieszny bo każdy jadł co innego- syn makaron z mięskiem z wczoraj bo zostało, mąż ten sam makaron w pomidorówce a ja kukurydzę-2 kolby wpitoliłam- pychotka :) . Naczynia po obiadku pomyte,mąż słucha jakiejś listy przebojów, muzyczka leci to mała się kręci w brzuchu, a ja mogę znów poczytać co tutaj słychać :)
Przeczytałam ostatnie wpisy i normalnie jak bym czytała o emerytkach :) tu boli, tam boli, ale my ciężarówki to mamy los :) Mnie plecy nie bolą, ale za to żebra bo mnie mała skopała jakąś godzinkę temu- zaraz po obiadku.

właśnie, poczekaj jeszcze trochę to się doczekasz :-) . Ja z biodrami już mam spokój od miesiąca, bo mały się już przekręcił główką w dół więc nie ma jak mnie kopać już po żebrach, ale wiem co to za ból był :-) MASAKRA.

Zgłoś nadużycie #7038 22 lipca 2011, 19:18

Konto usunięte
witam ponownie :) dopiero wróciłam od cioci dała nam reklamówę jabłek i taką dużą cukinię więc jutro będę gotowała cukinię a dziś placuszki z jabłkam :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7039 22 lipca 2011, 19:27

Konto usunięte
a ja bym cukinie upiekła :D mniamm
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7040 22 lipca 2011, 19:29

mamaela Supermama

olka2747 napisał(a)

właśnie, poczekaj jeszcze trochę to się doczekasz :-) . Ja z biodrami już mam spokój od miesiąca, bo mały się już przekręcił główką w dół więc nie ma jak mnie kopać już po żebrach, ale wiem co to za ból był :-) MASAKRA.

Oj wiem, zresztą ból pleców to u mnie standard i bez ciąży- mam uszkodzony kręgosłup po wypadku, więc wystarczy czasem, że źle stanę lub położę i z bólu wytrzymać nie mogę, tak szczerze to aż się dziwię, że teraz tak mało go odczuwam- ale to pewnie dlatego, że nie muszę non stop siedzieć przed komputerem albo za kierownicą jak to było w pracy.
A z poprzedniej ciąży to ostatni miesiąc też bolały mnie biodra- miednica się niestety rozsuwa przed porodem, więc pewnie za 2-3 tygodnie zacznę to czuć bo mała już obrócona :) Ale żebra dalej bolą, bo wypina mi tam dupcię :)

Zgłoś nadużycie #7041 22 lipca 2011, 19:49

gosias Fajna mama
Witajcie, mnie jakos w tej ciązy plecy nie bolą, teraz tylko podbrzusze, dzieciątko nieźle się opuściło, jak stoję to normalnie taką małą piłeczkę tylko widzę w góry :) Dzisiaj diabetolog odstawiła mi całkowicie insulinę, jupiiii! U mnie dzisiaj była świetna pogoda, chociaz co jakiś czas padało ale za to ani duszno, lekki wiaterek, ok.22stopni, idealnie jak na koniec ciąży :) Mój synek miał dzisiaj dzień przytulasa, ciągle się tulił, mówił, że mnie kocha, kurczę, czy on coś przeczuwa, codziennie okazujemy mu czułośc, ale dzisiaj domagał się więcej...milusio :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #7042 22 lipca 2011, 19:54

snoopy90 Fajna mama
ja sie juz nie moge mojej małej doczekać a tu ok 6 tyg jeszcze :( a tez bym sobie już ją tuliła ,mówiła do niej :D :D

Zgłoś nadużycie #7043 22 lipca 2011, 19:55

mamaela Supermama

gosias napisał(a)

Witajcie, mnie jakos w tej ciązy plecy nie bolą, teraz tylko podbrzusze, dzieciątko nieźle się opuściło, jak stoję to normalnie taką małą piłeczkę tylko widzę w góry :) Dzisiaj diabetolog odstawiła mi całkowicie insulinę, jupiiii! U mnie dzisiaj była świetna pogoda, chociaz co jakiś czas padało ale za to ani duszno, lekki wiaterek, ok.22stopni, idealnie jak na koniec ciąży :) Mój synek miał dzisiaj dzień przytulasa, ciągle się tulił, mówił, że mnie kocha, kurczę, czy on coś przeczuwa, codziennie okazujemy mu czułośc, ale dzisiaj domagał się więcej...milusio :)

super Gosia że już funkcjonujesz bez insuliny i kłucia odetchniesz trochę ;) Matko u Ciebie tak ciepło? u mnie piec się przestawił na grzanie, robi to automatycznie jak temeratura w dzień spada poniżej 15 stopni :( wię musi być tak przynajmniej zimno :( A synek to może faktycznie czuje, że mu mama wyfrunie z domku na kilka dni i wróci z tobołkiem z siostrą ?? :)

Zgłoś nadużycie #7044 22 lipca 2011, 19:57

gosias Fajna mama
Oj ciekawe jak to będzie, jak zareaguje, niedawno były u nas dzieci mojej siostry i zauważyłam,że wcale nie jest zazdrosny, ale co innego na chwilę a co innego 24h!
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #7045 22 lipca 2011, 19:59

snoopy90 Fajna mama
no pewnie coś czuje :D

Zgłoś nadużycie #7046 22 lipca 2011, 20:06

gosias napisał(a)

Oj ciekawe jak to będzie, jak zareaguje, niedawno były u nas dzieci mojej siostry i zauważyłam,że wcale nie jest zazdrosny, ale co innego na chwilę a co innego 24h!

Będzie dobrze :-) Będzie kochał i dbał o siostrę

Zgłoś nadużycie #7047 22 lipca 2011, 20:10

Konto usunięte
ciesze się Gosias że masz spokój z insuliną :)
to fak, ciekawe jak Twój Synek zareaguje na Córcię :) ale chyba nie będzie problemu? wiadomo że na bok go nie odsuniecie :)  
myśle że to taki fajny u niego okres, że będzie chciał Ci pomagać i zajmować się siostrzyczką :) będzie ok :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7048 22 lipca 2011, 20:20

Black_rose Supermama
Normalnie nic się człowiekowi nie chce... pogoda tak kijowa, że szok... nawet mała jest dziś jakaś spokojna podejrzenie (właśnie ciotka z nią "gada" to mam chwilę).
Narobilyście mi smaka na jagodzianki :) ... na szczęście mama akurat upiekła dziś babeczki z jagodami to zaspokoiłam głoda ;) . Masakra jest z tym, że nigdy nie wiem co mogę jeść jak karmię piersią, żeby czasem małej nie obsypało albo wzdęć nie miała. Położna mi np. pieczarek kazała nie jeść :/!?!? Normalnie najlepiej suchy chleb i woda. Karmienie piersią jakoś mi do gustu nie przypadło.

Zgłoś nadużycie #7049 22 lipca 2011, 20:20

agf Supermama
Gosia - mądry twój synek i na pewno się z siostrą dogada ;)
Olka - dobrze, że plecy przechodzą, mam nadzieję, że cię nie nastraszyłam, ale na wszelki wypadek wolałam powtórzyć słowa położnej.
My wróciliśmy z zakupów i od koleżanki i coś mnie strasznie dół brzucha boli. Chyba mi tam mały tak naciska. Czy wy też tak macie, że jak sa już głową w dół to boli podbrzusze? Może tam ukrwione jakoś bardziej wszystko, czy jak... ?

Zgłoś nadużycie #7050 22 lipca 2011, 20:22

Black_rose Supermama

gosias napisał(a)

Dzisiaj diabetolog odstawiła mi całkowicie insulinę, jupiiii!

Gosiu gratuluję! :D
Hehe teraz się czyta, że bolą plecy, brzuchy itp. a potem bedzie - boli krocze, rana, krzyże ;) ...