Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #7011 22 lipca 2011, 15:13

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Wiecie co zauważyłam jak się huśtałam ?? że mam tak spuchnięte nogi jak cholera a stopy to wyglądają jak bym miała płaskostopie taki spuchnięte są :|

no tak to jest na końcówce- pij więcej może wody.
A skoro piszesz, że w niedzielę kupisz klapki, to co wybierasz się na zakupy? Hmmm a Ty nie miałaś leżeć ??

Zgłoś nadużycie #7012 22 lipca 2011, 15:41

Elexis Zadomowiona
Moje stopy też są gigantyczne. Musisz leżeć, nogi trochę wyżej i będzie dobrze!

Zgłoś nadużycie #7013 22 lipca 2011, 15:44

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

no tak to jest na końcówce- pij więcej może wody.
A skoro piszesz, że w niedzielę kupisz klapki, to co wybierasz się na zakupy? Hmmm a Ty nie miałaś leżeć ??

męża samego nie puszczę na zakupy a pustej lodówki nie chcę mieć w następnym tygodniu  ;) pojedziemy na zakupy i wrócimy to bede leżeć :D a wody piję że ciągle chodzę tylko siusiu :| już dziś wypiłam prawie 1,5l :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #7014 22 lipca 2011, 15:44

Konto usunięte

Elexis napisał(a)

Moje stopy też są gigantyczne. Musisz leżeć, nogi trochę wyżej i będzie dobrze!

właśnie podkładam sobie pod nogi dwie poduszki jaśki :)

Zgłoś nadużycie #7015 22 lipca 2011, 15:45

schmetterling Supermama
z tą naszą Margolcią to już tak jest,na pupie nie usiedzi choćby się waliło i paliło ;) ;)
no ja już poprasowałam,a przy tym się oparzyłam i mam brzydką szramę na ręce,a jak boli :( :( czekam teraz na mojego Maniutka ;)
też mam nadzieję że mnie jakaś fala radości ogarnie przed porodem ,ale narazie to się nie zanosi na to ,chodzę jakaś poddenerwowana a i jeszcze rodzinka mi w kość daje,no psychicznie mnie wykończą ....ciągle tylko słysze a czemu tak a nie inaczej,a czemu to zrobiłas,a czemu tego nie zrobiłas,a  zrób tak a nie tak.Takie uroki mieszkania blisko rodziny...Ale powiedziałam ,kilka lat bierzemy kredyt na mieszkanie i spadamy stąd....babcia przepisała na mnie dom,ciekawe co będzie jak się dowiedzą że mam zamiar ten dom sprzedać i wiać stąd jak najdalej...hmmm

Zgłoś nadużycie #7016 22 lipca 2011, 15:46

paprotka25 Supermama
zrobiłam leczo :) ale mam skleroze, jak kupowałam składniki to zapomniałam ( jak zawsze) o kiszonych ogórkach... szybko poleciałam do warzywniaka i dokupiłam, tylko jakieś takie mało kwaśne ale mogą być :) zaraz sobie trochę nałoże tak w ramach obiadu, bo nic dzisiaj nie gotowałam. Po 16 ma przyjechać siostra na szybką kawke  to jakoś mi zleci czas.
Margolciu, nic się nie martw, jeszcze troszkę i opuchlizna zejdzie i wszystko wróci do normy :)

Zgłoś nadużycie #7017 22 lipca 2011, 15:47

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

z tą naszą Margolcią to już tak jest,na pupie nie usiedzi choćby się waliło i paliło ;) ;)
no ja już poprasowałam,a przy tym się oparzyłam i mam brzydką szramę na ręce,a jak boli :( :( czekam teraz na mojego Maniutka ;)
też mam nadzieję że mnie jakaś fala radości ogarnie przed porodem ,ale narazie to się nie zanosi na to ,chodzę jakaś poddenerwowana a i jeszcze rodzinka mi w kość daje,no psychicznie mnie wykończą ....ciągle tylko słysze a czemu tak a nie inaczej,a czemu to zrobiłas,a czemu tego nie zrobiłas,a  zrób tak a nie tak.Takie uroki mieszkania blisko rodziny...Ale powiedziałam ,kilka lat bierzemy kredyt na mieszkanie i spadamy stąd....babcia przepisała na mnie dom,ciekawe co będzie jak się dowiedzą że mam zamiar ten dom sprzedać i wiać stąd jak najdalej...hmmm

odezwała się ta która tylko leży :D hahah nie dość że nie leży to jeszcze się okalecza :P

Zgłoś nadużycie #7018 22 lipca 2011, 15:48

paprotka25 Supermama
Aniu, popryskaj sobie to oparzenie panthenolem, albo jak nie masz to włóż rękę pod zimną wodę, zawsze trochę złagodzi

Zgłoś nadużycie #7019 22 lipca 2011, 15:49

agf Supermama
Hihi, Margolcia, ale cię Ela pilnuje ;)

Zgłoś nadużycie #7020 22 lipca 2011, 15:49

Konto usunięte
a ja właśnie smażę kotlety z piersi kurczaka i tak w między czasie lukam na forum :P ziemniaczki za jakieś 5-10 min będą gotowe do tego ogóreczek małosolny i obiad gotowy :) czekam tylko na męzusia

Zgłoś nadużycie #7021 22 lipca 2011, 15:50

Konto usunięte

agf napisał(a)

Hihi, Margolcia, ale cię Ela pilnuje ;)

hahah też to zauważyłam :D

Zgłoś nadużycie #7022 22 lipca 2011, 15:51

Karolinia Supermama
A my mamy odwrotnie- jak się okazało, że jestem w ciąży to przeprowadziliśmy się do mojej mamy, w związku z tym, że planowaliśmy budowę własnego domku, no a budować, płacić za wynajem i utrzymywać rodzinę z jednej wypłaty no i  macierzyńskiego to tak ciężko... No i czekamy teraz na pozwolenie na budowę, miałam nadzieję,że to szybciej pójdzie,a le narazie to masakra ;p p
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #7023 22 lipca 2011, 15:51

agf Supermama
A ja mimo tego, że wstałam po 10.00 to znów musiałam drzemkę zaliczyć. No kurde, czuję się jak w 1 trymestrze z tymi drzemkami! Ja chcę energii! Teraz główkę umyłam,zaraz pójdę suszyć, na męża czekam i jedziemy po zakupy i do koleżanki. Obiadu nie robię, bo pewnie u niej coś zjemy :)

Zgłoś nadużycie #7024 22 lipca 2011, 15:52

Karolinia Supermama
Ooo właśnie mój Kotuś dzwonił, że ma weekend wolny (w końcu!!!) więc szykują się zakupki ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #7025 22 lipca 2011, 15:53

snoopy90 Fajna mama
pewnie po co robić obiad jak można u kogoś zjeść :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #7026 22 lipca 2011, 16:02

Konto usunięte
Karolina, nic nie mów o pozwoleniu na budowę :D my ubiegłe święta bożego narodzenia mieliśmy już w nowym domu spędzić :) po wiecznym odkładaniu terminów w maju dostaliśmy pozwolenie :)  
papierki nas wykończą :D
Ania a wiesz co, pod koniec czerwca ja miałam taką nerwówkę... teraz koniec 37 t.c. i już luz :) mam nadzieje że i Ty doświaczysz tego relaksu i spokoju :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #7027 22 lipca 2011, 16:16

snoopy90 Fajna mama
heyka wszystko ogarnełam juz :d moge wracac do domu,za 2 tyg znowu musze do mamy na pare dni :D podpis bede miale czesciej bo zasiłek dla bezrobotnych przyznali :D :D :D :D :D :D : :D super

Zgłoś nadużycie #7028 22 lipca 2011, 17:33

olka2747 Gotowa na wszystko
hej. Nie dzwoniłam do położnej. Do tej pory leżałam i grzałam te plecy i po mału przechodzi. Boli jeszcze ale dużo mniej, przynajmniej mogę się już schylić, czyli to poprostu korzonki. mam nadzieję, że do jutra całkiem przejdzie.

Zgłoś nadużycie #7029 22 lipca 2011, 18:00

snoopy90 Fajna mama
to dobrze że ból przechodzi :D

Zgłoś nadużycie #7030 22 lipca 2011, 18:18

Konto usunięte
i oby przeszło :) w ciąży to wszystko dosłownie może boleć...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*