Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6871 21 lipca 2011, 18:13

muzzza Fajna mama
Black_Rose może nie miał nic złego na myśli tylko tak lapnął, ale przyznam że jakby mój nawet nieswiadomie coś  powiedział na temat mojego ciała to śmierć na miejscu !( wie o tym i cicho jest :) ) nie dość że to my się męczymy, to jeszcze im źle. ale pisz lepiej jak tam Maja ?

Zgłoś nadużycie #6872 21 lipca 2011, 18:15

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

co za odważna wypowiedz !! :D

A co jemu wolno takie tesksty walić do babeczki po porodzie, która 9 miesięcy nosiła jego córcię i znosiła wszystkie trudy ciąży i porodu ? I co pod ochroną ma być jak żubr?Nic z tego! mój mąż wyjechał z uwagą o moim tyłku i też mu się dostało, wprawdzie dodał od razu, że i tak mnie kocha, ale zrozumiał sam, że przesadził i dzisiaj jak przyszedł to stwierdził, że ja tylko tak niekorzystnie wczoraj wygladałam  w tamtych spodniach :) Bo dzisiaj w dzinsach to wyglądam super :) Chyba przemyslał sobie :)

Zgłoś nadużycie #6873 21 lipca 2011, 18:16

olka8922 Gotowa na wszystko

Black_rose napisał(a)

Wiecie co... muszę się Wam poskarżyć! Normalnie mam męża-dupka. Cóż...trochę późno to odkryłam.
Po ciąży wyglądam dobrze. Tzn. blizna po CC goi się średnio fajnie, a zaraz nad nią są malutkie 4 rozstępy. Potem jest niewielki kulkowaty brzuszek i od pępka wygladam już w górę dobrze. Także jak ubiorę coś ciaśniejszego, to wyglądam jakbym wcale w ciąży nie była!Może mi zostały z 3kg+. Czuję się dobrze w tym moim nowym ciele nawet z tymi przeklętymi rozstępami! I w życiu do głowy, by mi nie przyszło żeby popatrzeć na siebie z wyrzutem w lustrze-jestem INNA i akceptuję to.
A mój luby palnął mi dziś hasłem spoglądając na moją bliznę z kwaśną miną, że "będzie widać". No to ja zdziwiona mówię, że przecież tylko on będzie te moje 4 rozstępy i bliznę oglądał :) , a ten "no własnie..." :/ Normalnie ton miał taki, że nie wiedziałam czy mam go przepraszać za to, że nie wyglądam już jak modelka z okładki czy co? Zrobiło mi się strasznie przykro, bo spojarzałam na siebie jak na karykaturę dawnej mnie- okropny sflaczały brzuch, piersi pewnie będą obwisłe, jakieś rozstępy i blizna. Gdy wyszedł do pracy poryczałam się.
Ale wiecie co? Poszłam po rozum do głowy. Jestem DLA SIEBIE dobra. Nie idealna, ale dobra. I może zostanie mi jakiś ubytek w skórze, ale nie dam sobie wmówić, że jestem przez to nieatrakcyjna. Trochę ćwiczeń i brzuch będzie wyglądał fajnie.

szczerze, to dziwnie Twoj maz zareagowal na ta blizne. Mi wyskoczyly rozstepy na piersiach i pachwinach, dola mialam, wstydzilam sie pokazac chlopakowi to powiedzial, ze i tak mnie kocha i czy liczylam na to, ze w ciazy w ogole zostane nienaruszona :) az sie czlowiekowi lepiej zrobilo po jego slowach :) a ten Twoj maz niech nie bedzie taki madry, pewnie sam nie wyglada jak Brad Pitt :P zreszta Ty dopiero urodzilas corke, Twoje cialo jest jak po wybuchu ;) pewnie ladnie wygladasz, jak zostalo Ci tylko 3kg do zrzucenia to pewnie nie jest zle ;) jak tam Maja? przyzwyczailas sie juz do roli matki? a tez niech ten Twoj sie cieszy, ze mialas cesarke i masz chociaz dol sprawny, bo roznie to bywa po porodzie naturalnym ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6874 21 lipca 2011, 18:19

Donia1982 Gotowa na wszystko
Romka - najciężej jest właśnie kiedy nie wiesz co cię czeka. nie wiesz czy będziesz miała cc czy nie. 
Blackrose: mój mąż też jest taki bezpośredni . czasem myslę że bywa nawet obcesowy. my kobiety jestesmy bardziej delikatne i dyplomatyczne.
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #6875 21 lipca 2011, 18:24

snoopy90 Fajna mama
zdecydowanie jestesmy delikatne i wogule a oni czasem gadaja zanim pomyśla :(

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6876 21 lipca 2011, 18:46

Konto usunięte
mnie na szczęście jeszcze nigdy mąż nie obraził ani nie był tak wredny wobec mnie :) akceptuje mnie taką jaka jestem i za to go kocham :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6877 21 lipca 2011, 19:09

muzzza Fajna mama
kupiłam dziś do szpitala: okropny stanik z canpola i jeden zwykły bawełniany, koszulę na guziki do połowy rozpinaną i jedną nierozpinaną ale na ramiączkach, majtki siatkowe 5 szt. , podkłady belli paczka, wkładki laktacyjne, szlafrok i kosmetyki to wiadomo. Myślicie że styknie czy coś jeszcze ?

Zgłoś nadużycie #6878 21 lipca 2011, 19:09

Black_rose Supermama

Margolcia napisał(a)

tak w ogóle Black_rose jak Maja się chowa ?? spokojna czy wiercipięta ?? jak noc mijają ?? tak w ogóle karmisz piersią czy z butelki ??

No powiem Wam, że dziecko to dziwna sprawa jest :D ... bo to kij wie czemu płacze :/... generalnie mała śpi cały dzień, ale wieczorem potrafi dawać popalić od 18-23 :/ potem idzie spać i tak aż do następnego wieczora. Ale jeszcze sobie reguluje cykl dnia (daj Boże żeby jej sie na rano te pobudki przesunęły z tego wieczora). Rośnie nam jak na drożdżach (400g/2 tyg.) i ostatnio coś apetyt dopisuje :/, bo chce częściej ssać-karmię piersią. Ale jak już padam to daję czasem butelkę NANu HA i mam chociaż pewność, że mała się najadła. Wczoraj np. mała się darła o 23, bo jej było za zimno i jak tylko zmieniłam pieluszkę na kocyk to zaraz zasnęła (a darła się dobre 30min i nie szło jej uspokoić). Mam nadzieję, że Wasze maluchy będą raczej wolały pobudki ranne ;)

Zgłoś nadużycie #6879 21 lipca 2011, 19:10

Black_rose Supermama

muzzza napisał(a)

kupiłam dziś do szpitala: okropny stanik z canpola i jeden zwykły bawełniany, koszulę na guziki do połowy rozpinaną i jedną nierozpinaną ale na ramiączkach, majtki siatkowe 5 szt. , podkłady belli paczka, wkładki laktacyjne, szlafrok i kosmetyki to wiadomo. Myślicie że styknie czy coś jeszcze ?

klapki gumowe pod prysznic, woda mineralna :)

Zgłoś nadużycie #6880 21 lipca 2011, 19:15

paprotka25 Supermama
kurcze Kasiu, przykro mi że Twój mąż tak się paskudnie zachował, napewno to było nieprzyjemne usłyszeć cośv takiego od najbliższej osoby, ja bym się chyba do mojego nie odzywała jakby mi coś takiego powiedział. Mam nadzieje że przemyśli że palnął głupote i Cię przeprosi...
A jak się czujesz? w sensie fizycznym... jak Maja? masz troszkę czasu dla siebie czy mała nie daje Ci odpocząć?
Margolciu, nie wiem co Ci radzić, może lepiej leż spokojnie w domu i czekaj aż maluchy same postanowią wyjść na świat? mozliwe że dłużej je przetrzymasz w środku niz jakbys miała mieć już cc

Zgłoś nadużycie #6881 21 lipca 2011, 19:16

Donia1982 Gotowa na wszystko

muzzza napisał(a)

dowód osobisty, chusteczki, laczki. no i dla malucha.
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #6882 21 lipca 2011, 19:23

Konto usunięte

Black_rose napisał(a)

No powiem Wam, że dziecko to dziwna sprawa jest :D ... bo to kij wie czemu płacze :/... generalnie mała śpi cały dzień, ale wieczorem potrafi dawać popalić od 18-23 :/ potem idzie spać i tak aż do następnego wieczora. Ale jeszcze sobie reguluje cykl dnia (daj Boże żeby jej sie na rano te pobudki przesunęły z tego wieczora). Rośnie nam jak na drożdżach (400g/2 tyg.) i ostatnio coś apetyt dopisuje :/, bo chce częściej ssać-karmię piersią. Ale jak już padam to daję czasem butelkę NANu HA i mam chociaż pewność, że mała się najadła. Wczoraj np. mała się darła o 23, bo jej było za zimno i jak tylko zmieniłam pieluszkę na kocyk to zaraz zasnęła (a darła się dobre 30min i nie szło jej uspokoić). Mam nadzieję, że Wasze maluchy będą raczej wolały pobudki ranne ;)

super że apetyt ma :) właśnie to jest najgorsze jak nie wiesz dlaczego płacze :|

Zgłoś nadużycie #6883 21 lipca 2011, 19:29

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

kurcze Kasiu, przykro mi że Twój mąż tak się paskudnie zachował, napewno to było nieprzyjemne usłyszeć cośv takiego od najbliższej osoby, ja bym się chyba do mojego nie odzywała jakby mi coś takiego powiedział. Mam nadzieje że przemyśli że palnął głupote i Cię przeprosi...
A jak się czujesz? w sensie fizycznym... jak Maja? masz troszkę czasu dla siebie czy mała nie daje Ci odpocząć?
Margolciu, nie wiem co Ci radzić, może lepiej leż spokojnie w domu i czekaj aż maluchy same postanowią wyjść na świat? mozliwe że dłużej je przetrzymasz w środku niz jakbys miała mieć już cc

no ja tez tak uwazam bo jak sie poloze  się 26 to na drugi dzien mi zrobia cięcie a nóż dłużej je donoszę :)

Zgłoś nadużycie #6884 21 lipca 2011, 19:47

agf Supermama
Margolcia - ja bym chyba poczekała na rozwój wypadków, bo każdy dodatkowy dzień to dużo znaczy. A jak masz wskazanie na cc to pewnie w szpitalu cię nie będę chcieli długo przetrzymywać tylko od razu zrobią, a tak to jest szansa, że dłużej dasz radę (leżąc!)
Olka -co do tych twoich bolącyh pleców czy korzonków,  ja nie chcę straszyć, ale ostatnio położna mówiła, że różne choroby i dolegliwości przed porodem nalezy zawsze łączyć z porodem... I wymieniła np. biegunkę i ból własnie jakby korzonków - często są to objawy zwiastujące... Nie pamiętam tylko w którym ty jesteś tygodniu, bo to chodzi o dolegliwości już pod koniec.

Zgłoś nadużycie #6885 21 lipca 2011, 19:51

Konto usunięte
nooo :D wózek już mam, stoi i czeka na Synka :D pojeździliśmy, pobawiliśmy się,  wszystko super, składa się świetnie, wszystko proste w obsłudze :D wtyka/wytyka gondole, i spacerówe tak samo :D i paprotka, u producenta kosztuje na stronce 1199, a my jakimś cudem 1059 zapłaciliśmy :D także jeszcze lepiej :)  
akurat trafiliśmy na dostawcę, od razu nam podał nr telefonu do serwisu - w razie czego, powiedział jak wszystko robić itp. w porządku :D  
kurcze... no to teraz naprawdę wszystko mam gotowe!! 
Black Rose, kochana ja Cię rozumiem, mój wiecznie ma obawy jak ja wyglądam i jak ja będę wyglądać - często odnosze wrażenie (jest to tylko wrażenie) że tylko to dla niego się liczy. na początku się przejmowałam, teraz mam w nosie, bo i tak wiem że z kg sobie poradzę i dużo szybciej wróce ja do formy niż on - bo tez mu się przytyło :)  
ale mój taki jest i tyle. wredna małpa :)
blizna się nie przejmuj. ładnie zblednie i będzie ok, a po czasi i rozstępy będzie cięzko wypatrzeć :) grunt że Ty jesteś z siebie zadowolona :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6886 21 lipca 2011, 19:59

agf Supermama
Kasia - ja już nieraz się przekonałam, ze pewne rzeczy my inaczej odbieramy, a faceci co innego mają na myśli, tylko oni palną co im slina na język przyniesie, a jak się potem okazuje co innego mieli na myśli. U nas nieraz były kłótnie o różne wypowiedzi, a na spokojnie potem okazywało się,  że jedno zdanie - to samo zdanie- dla mnie znaczy co innego niż dla niego. Oni dziwni są , nie przejmuj sie :)

Zgłoś nadużycie #6887 21 lipca 2011, 20:00

paprotka25 Supermama
Aga, ekstra że wózeczek macie już w domku :) ciesze się że jest taki przyjemny w obsłudze :) juz się nie mogę doczekać jak sama bedę go testować :) i fajnie że jeszcze taniej go kupiliście :)

Zgłoś nadużycie #6888 21 lipca 2011, 20:04

paprotka25 Supermama
dzwonił mąż i dzisiaj też musi zostać do 2... a już miałam nadzieje że dziś już wróci normalnie...
zrobiłam sobie jajecznice z kiełbaską i cebulą a do tego 3 malutkie kromeczki chlebka z masełkiem, teraz przejem arbuzem :)

Zgłoś nadużycie #6889 21 lipca 2011, 20:09

agf Supermama
A ja mam na dzisiaj dwie jagodzianki zakupione :) Od wczoraj mnie na jagodzianki naszło :(

Zgłoś nadużycie #6890 21 lipca 2011, 20:09

agf Supermama
A ja mam na dzisiaj dwie jagodzianki zakupione :) Od wczoraj mnie na jagodzianki naszło :(