Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6811 21 lipca 2011, 11:06

snoopy90 Fajna mama
no przyjemne z pozytecznym :D wiec nie mają sie juz co czepiać Ciebie :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6812 21 lipca 2011, 11:06

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

no przyjemne z pozytecznym :D wiec nie mają sie juz co czepiać Ciebie :D

o właśnie!!
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6813 21 lipca 2011, 11:09

Konto usunięte
czesc dziewczyny!
ja dzisiaj gniłam w wyrze ile wlezie :) o jak dobrze się polenic :)
u mnie od wczoraj pada dosłownie bez przerwy - w depreche można wspasc :)
samopoczucie mimo wszystko rewelacyjne, dolegliwości standardowe ale przecież to norma :) jakoś ostatnio wybitnie mi ze wszystkim dobrze :D może dlatego że gin mnie uspokoiła, i wózek zamówiony... taki spokój :D
Ela, moja siostra też urodziła swoją małą 2.11 :) każdy trzymał kciuki zeby nie 1.11 :) i koleżanka to samo.... obydwie również przenosiły :P jakiś ten 2.11 to chyba dzień przenoszonych :D
Margolcia, dobrze, rób sobie powolutku, na raty, jak najmniej i w ogóle, wkońcu sama rozumiesz, że czym bardziej się wylenisz, tym Kropelki dłuzej posiedzą na miejscu ;)
miłego dnia dziewczyny!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6814 21 lipca 2011, 11:10

snoopy90 Fajna mama
mnie mama relaksuje muzyka disco polo :D hehe teraz leci jakaś piosenka i koleś spiewa Przeleć mnie w tej koniczynie :D hahaha :D :D nie moge z tego

Zgłoś nadużycie #6815 21 lipca 2011, 11:12

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

czesc dziewczyny!
ja dzisiaj gniłam w wyrze ile wlezie :) o jak dobrze się polenic :)
u mnie od wczoraj pada dosłownie bez przerwy - w depreche można wspasc :)
samopoczucie mimo wszystko rewelacyjne, dolegliwości standardowe ale przecież to norma :) jakoś ostatnio wybitnie mi ze wszystkim dobrze :D może dlatego że gin mnie uspokoiła, i wózek zamówiony... taki spokój :D
Ela, moja siostra też urodziła swoją małą 2.11 :) każdy trzymał kciuki zeby nie 1.11 :) i koleżanka to samo.... obydwie również przenosiły :P jakiś ten 2.11 to chyba dzień przenoszonych :D
Margolcia, dobrze, rób sobie powolutku, na raty, jak najmniej i w ogóle, wkońcu sama rozumiesz, że czym bardziej się wylenisz, tym Kropelki dłuzej posiedzą na miejscu ;)
miłego dnia dziewczyny!

wiem wiem Aga :) teraz sobie leżę bo mam twardy brzuch i troszeczkę boli ,jem śniadanie ale wzięłam 4 gryzy kanapki i już nie mogę jakoś apetytu nie mam :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6816 21 lipca 2011, 11:15

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

wiem wiem Aga :) teraz sobie leżę bo mam twardy brzuch i troszeczkę boli ,jem śniadanie ale wzięłam 4 gryzy kanapki i już nie mogę jakoś apetytu nie mam :|

ja wogule nie jadłam sniadania dzisiaj tez nie mam ostatnio apetytu:/

Zgłoś nadużycie #6817 21 lipca 2011, 11:23

Konto usunięte
o aptetycie już dawno zapomniałam :) 11.30 a ja nawet kawałka niczego nie zjadłam :) i pewnie z przymusu obiore sobie z 2 ogórki, zjem i starczy do obiadu :)
może sobie film wlącz jakiś, leż sobie i odpoczywaj :) po tym wiecznym zapierniczu zasługujesz na odrobinę lenistwa :)
pamiętaj że masowanie brzucha może wzmagać skurcze i twardnienie :)

Zgłoś nadużycie #6818 21 lipca 2011, 11:31

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

o aptetycie już dawno zapomniałam :) 11.30 a ja nawet kawałka niczego nie zjadłam :) i pewnie z przymusu obiore sobie z 2 ogórki, zjem i starczy do obiadu :)
może sobie film wlącz jakiś, leż sobie i odpoczywaj :) po tym wiecznym zapierniczu zasługujesz na odrobinę lenistwa :)
pamiętaj że masowanie brzucha może wzmagać skurcze i twardnienie :)

to masować czy nie ??

Zgłoś nadużycie #6819 21 lipca 2011, 11:35

wenus1988 Gotowa na wszystko

Margolcia napisał(a)

Dziewczyny ja się strasznie boję ,miało być 4 tyg a ona daje mi tydzień lub dwa no szok jakiś :| będę leżeć bo na prawdę nie będę miała gdzie wrócić z dziećmi po wypisie ze szpitala.

To leż lepiej i nic nie rób! Specjalnie ci tak powiedziała bo pewnie ma jakies przecieki że ciagle latasz i cos robisz :-) ;-) hehe Powodzenia... w sumie ja sobie tez juz wiecej jak 3 tygodnie nie daje :)

Zgłoś nadużycie #6820 21 lipca 2011, 11:40

snoopy90 Fajna mama
ale sie cos nie zabardzo czuje :(

Zgłoś nadużycie #6821 21 lipca 2011, 11:45

wenus1988 Gotowa na wszystko
U mnie w szpitalu lekarze i polozne krzyczały jak widzieli ze ktos masuje brzuch... nie wolno masowac... Pobudza to skurcze macicy. Chyba ze ciaza przenoszona juz to wtedy karza szczypac masowac i co tylko sie da :) :)

Zgłoś nadużycie #6822 21 lipca 2011, 11:52

mamaela Supermama
Witam, ja dzisiaj pospałam do 10, nawet dobrze mi się spało :) Chociaż na dworze zimno i mokro. Na dzisiaj przełożyłam sobie kosmetyczkę z wczoraj na dziś- wczoraj chcieli mi zmienić godzinę na 19, a tak późno mi się nie chciało jechać. jadę dzisiaj na 13, to pewnie ok. 15 będę z powrotem w domu- chwila relaksiku będzie :) Margolcia jak leżeć to leżeć- żadne tam prace domowe- ta wydzieliny i skurcze to wiesz informacja- leżeć !! :) Czy 2.11 lepszy niż 1.11 no czy ja wiem- 1.11 to wszystkich świętych, a 2.11 to zaduszki wspominanie zmarłych- to tylko u nas jakoś przyjęło obchodzić się to na odwrót :) A i tak syn zawsze miał problemy z urodzinami- bo koledzy albo na wyjeździe cmentarnym albo McDonalds nie robił w tym dniu, zawsze coś...
Ja dzisiaj mam w planach skończyć myć tę łazienkę, bo wczoraj w połowie przerwałam jak się jakoś dziwnie zmęczona poczułam. I mam trochę prasowania, dzisiaj chłodno to będzie sie to przyjemniej robiło. No i jakiś obiad muszę wymyslec- taki szybki żebym go zdążyła zrobić po kosmetyczce.

Zgłoś nadużycie #6823 21 lipca 2011, 11:55

agf Supermama
Tak samo z piersiami - nie masować, nie próbować nic z brodawkami (gdzieś tu było o tym  żeby je pobudzić do prosukcji siary) - to może oksytocynę produkowac i przyspieszać poród.
Ja juz po pierwszej drzemce. I co z tego, że wcześniej wstałam jak i tak posiedziałam, a potem zasnęłam? ;) Nie wiemjak się wybudzić teraz. Drugiej kawy nie chcę, bo na wieczór mam ją zarezerwowaną...

Zgłoś nadużycie #6824 21 lipca 2011, 11:56

Konto usunięte
snoopy no nie masować :) swoją drogą nawet jak przenoszona, masaż brzuszka powoduje że skurcze są bardziej bolesne i co za tym idzie, poród bardziej męczący.

Zgłoś nadużycie #6825 21 lipca 2011, 12:07

gosias Fajna mama
Hejka, Margolcia ja to i tak jestem pełna podziwu,że te Twoje maleństwa jeszcze siedzą w brzuchu, w sumie jak na ciążę bliźniaczą to są prawie donoszone, pewnie, każdy dzień to dla nich lepiej jeszcze w brzuchu, ale..U mnie właściwie tydzień został do terminu z usg a 2tyg.z om, niby mam nisko brzuch ale jakos nie czuję, że niedługo urodzę...W niedzielę przyjeżdża właścicielka domu z facetem i chciałam już miec poród za sobą, ale to nie jest tak jak ja chcę! wogóle to baję się, że jak przenoszę to kolosa urodzę(w związku z tą przeklętą cukrzycą)! ogólnie to u mnie samopoczucie byle jakie, jakoś tak mi źle...chciałam trochę sprzatac ale sił mi brak, może spróbuję tego masowania brzucha :) wczoraj Hubert mi proponował, żebym na jego piłce poskakała :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #6826 21 lipca 2011, 12:36

snoopy90 Fajna mama
a czyli nie masujemy brzucha :D

Zgłoś nadużycie #6827 21 lipca 2011, 12:59

oliwkowa.mama Zadomowiona
ja głaszcze brzuszek od poczatku i maz tez no moze bez przesady nie zaczesto ale jednak i jak narazie nie mam skurczy ;/ termin miał byc niby na 1 a terz okazuje sie ze jak narazie nic nie ruszyło brzuch wysoko szyjka sie nie zmienia i nie skraca ;/ moze zaczne go czesciej masowac koło 1 moze cos ruszy :)
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #6828 21 lipca 2011, 13:12

agf Supermama
ja do terminu z OM grzecznie się za mocno nie ruszam :) A potem najwyżej zacznę jakies porty ekstremalne uprawiać ;)

Zgłoś nadużycie #6829 21 lipca 2011, 13:14

snoopy90 Fajna mama
ja czasem głaszcze jak sie mała wypycha to potem sie chowa jak ja dotkne :D

Zgłoś nadużycie #6830 21 lipca 2011, 13:20

agf Supermama

snoopy90 napisał(a)

ja czasem głaszcze jak sie mała wypycha to potem sie chowa jak ja dotkne :D

Hihi, ja też tak robię. Jak mi się tyłkiem wypycha, że aż zaczyna mnie boleć to klepnę delikatnie w ta pupę, pogłaszczę i się chowa :)