Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6791 21 lipca 2011, 8:08

agf Supermama
Witam,
widzę, że Margolcia jeszcze nie pisała to może leży i śpi, a nie od rana zmywanie, obiad, sprzątanie :)
Oliwkowa- zawsze to o tydzień dłużej odpoczynku dla ciebie i tydzień więcej na przygotowania :)
Ja dziś wstałam wyjątkowo  wcześnie o 7.30, bo mam troszkę pracy na komputerze. Na razie kawka :)

Zgłoś nadużycie #6792 21 lipca 2011, 9:10

Konto usunięte
Dzień dobry :) ja dopiero wstałam noc jakoś minęła,ciężka była bo miałam cały czas twardy brzuch ciężko mi było się przewrócić na boki bo i biodra mnie bolą. Mam jakąś dziwną wydzielinę jakby taką brązową ,jak kawa z mlekiem  może to nic strasznego :) teraz piję kawkę . Wczoraj nie było prądu od 20 do 5 rano więc nie miałam jak pozmywać naczyń więc jak kawkę wypiję to POMALUTKU je pozmywam bo już nawet czystej łyżki nie ma ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6793 21 lipca 2011, 9:16

agf Supermama
Margolcia - to na raty zmywaj, po dwa kubeczki i się kładź :) A prądu to pewnie przez te burze nie było, co? U mnie wczoraj koło 16 zrobiła się ciemno strasznie, leżałam w sypialni i czytałam książkę i w sumie nie widziałam co za oknem. I jak coś trzasnęło to się zerwałam i pobiegłam do pokoju bo się wystraszyłam czy mi kwiatki z parapetu nie psadły.  I dobrze, że wstałam, bo okna pozamykałam - cały parapet był już mokry. Bo nie dość , że burza, lało wściekle to jeszcze taki był przy tym wiatr, że szok!

Zgłoś nadużycie #6794 21 lipca 2011, 9:18

Konto usunięte

agf napisał(a)

Margolcia - to na raty zmywaj, po dwa kubeczki i się kładź :) A prądu to pewnie przez te burze nie było, co? U mnie wczoraj koło 16 zrobiła się ciemno strasznie, leżałam w sypialni i czytałam książkę i w sumie nie widziałam co za oknem. I jak coś trzasnęło to się zerwałam i pobiegłam do pokoju bo się wystraszyłam czy mi kwiatki z parapetu nie psadły.  I dobrze, że wstałam, bo okna pozamykałam - cały parapet był już mokry. Bo nie dość , że burza, lało wściekle to jeszcze taki był przy tym wiatr, że szok!

tak burza była jak cholera a wiatr taki ze sąsiadom dach zerwało :| ale teraz jest ładnie ,słoneczko świeci ale jest duszno bardzo jakby miała być powtórka z rozrywki :)

Zgłoś nadużycie #6795 21 lipca 2011, 9:54

Konto usunięte
ja już naczynia zmyłam ale bez spieszenia się ;) zaraz zabiorę się za ogórki i też na raty będę je robić :D wiecie jak dziwnie tak coś robić pomału ?? ale czego się nie zrobi dla Kropelek :D

Zgłoś nadużycie #6796 21 lipca 2011, 9:58

agf Supermama
Oj, no ciężko, bo to głowa chce robić, bo przecież dobrze się czuje ;)

Zgłoś nadużycie #6797 21 lipca 2011, 10:02

Konto usunięte

agf napisał(a)

Oj, no ciężko, bo to głowa chce robić, bo przecież dobrze się czuje ;)

no tak hahaha :)

Zgłoś nadużycie #6798 21 lipca 2011, 10:08

snoopy90 Fajna mama
siemanko wczoraj zaginełam troche bo musiałam sprawy pozałatwiać,a dzis juz zdażyłam mamie urwać litere Z na klawiaturze:/ aj niewiem jak to przyprawic teraz;/u mnie burzy nie było ale pada :(

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6799 21 lipca 2011, 10:11

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

siemanko wczoraj zaginełam troche bo musiałam sprawy pozałatwiać,a dzis juz zdażyłam mamie urwać litere Z na klawiaturze:/ aj niewiem jak to przyprawic teraz;/u mnie burzy nie było ale pada :(

ja kiedyś urwałam literkę X i na kropelkę ją przykleiłam taka mądra byłam :D

Zgłoś nadużycie #6800 21 lipca 2011, 10:14

snoopy90 Fajna mama
a te moje Z trzeba jakoś przyczepić tylko cieżkie doście jest :(

Zgłoś nadużycie #6801 21 lipca 2011, 10:15

snoopy90 Fajna mama
ja ciagle cos psuje ittd,w rekach mi się rozpada

Zgłoś nadużycie #6802 21 lipca 2011, 10:15

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

a te moje Z trzeba jakoś przyczepić tylko cieżkie doście jest :(

kropelką ją potraktuj mówię Ci więcej się nie urwie hahahah :D

Zgłoś nadużycie #6803 21 lipca 2011, 10:18

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

kropelką ją potraktuj mówię Ci więcej się nie urwie hahahah :D

heh no własnie nie mam kropelki a tu na wsi w sklepie to pewnie nie wiedza co to :/ musze jechać do miasta :D

Zgłoś nadużycie #6804 21 lipca 2011, 10:22

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

heh no własnie nie mam kropelki a tu na wsi w sklepie to pewnie nie wiedza co to :/ musze jechać do miasta :D

hahaha :D nie no coś Ty ja żartuję nie przyklejaj jej na kropelkę tylko ja byłam taka mądra i przykleiłam i laptop poszedł na bubel :)

Zgłoś nadużycie #6805 21 lipca 2011, 10:25

agf Supermama
Trzeba spróbować to jakoś nasadzić. Czasem są takie sprężynki w klawiaturze i trzeba to wcisnąć... Ale pewnie każdy komp inny...

Zgłoś nadużycie #6806 21 lipca 2011, 10:25

snoopy90 Fajna mama
hehe to nie przykleje a juz chcialam sie szykowac do miasta:d auto wczoraj od mechanika odebrałam teraz mogę śmigać :D :D heh uwielbiam jezdić :D musze do domu sie powoli zbierać do faceta mojego :) :) trasa długa 300 km najgorsze te miasta sa po drodze....mogli by zbudowac jakis autostrady a nie:/

Zgłoś nadużycie #6807 21 lipca 2011, 10:43

desdemona Zaprawiona w bojach
Ja wczoraj po wizycie i ktg - wszystko w porzadku, maly ma sie komfortowo i wygodnie mu w brzuszku poki co, za tydzien nastepna wizyta, potem 2.08 i 8-10.08 witamy sie na swiecie.
Margolciu jakbym miala do Ciebie ciut blizej to bym Ci nakopala do tego chudego zadka - uparciuchu - czy do Ciebie cokolwiek dociera?
My opieprzamy to nic, lekarz mowi ze masz lezec a Ty zmywasz i ogorki robisz - no nic tylko przelozyc przez kolano i sprac jak gowniarza!
Jak lezec to lezec i koniec - ogorki nie uciekna, gary tez - odpusc sobie dziewczyno tym bardziej ze tak niewiele Ci juz zostalo - pomysl nie o garach, syfie itp tylko o sobie i dzieciach.

Zgłoś nadużycie #6808 21 lipca 2011, 10:45

Konto usunięte

desdemona napisał(a)

Ja wczoraj po wizycie i ktg - wszystko w porzadku, maly ma sie komfortowo i wygodnie mu w brzuszku poki co, za tydzien nastepna wizyta, potem 2.08 i 8-10.08 witamy sie na swiecie.
Margolciu jakbym miala do Ciebie ciut blizej to bym Ci nakopala do tego chudego zadka - uparciuchu - czy do Ciebie cokolwiek dociera?
My opieprzamy to nic, lekarz mowi ze masz lezec a Ty zmywasz i ogorki robisz - no nic tylko przelozyc przez kolano i sprac jak gowniarza!
Jak lezec to lezec i koniec - ogorki nie uciekna, gary tez - odpusc sobie dziewczyno tym bardziej ze tak niewiele Ci juz zostalo - pomysl nie o garach, syfie itp tylko o sobie i dzieciach.

Gratuluję :) robię wszystko na raty serio nie latam juz jak dziki koń tylko pomalutku :) akurat ogórki namoczyłam i teraz odpoczywam potem umyje sloiki i odpocznę i tak w kółeczko :) nic na pewno się nie stanie jak tak flegmatycznie się ruszam :)

Zgłoś nadużycie #6809 21 lipca 2011, 11:02

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

Gratuluję :) robię wszystko na raty serio nie latam juz jak dziki koń tylko pomalutku :) akurat ogórki namoczyłam i teraz odpoczywam potem umyje sloiki i odpocznę i tak w kółeczko :) nic na pewno się nie stanie jak tak flegmatycznie się ruszam :)

heh na forum sie odpoczywa co nie ??

Zgłoś nadużycie #6810 21 lipca 2011, 11:04

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

heh na forum sie odpoczywa co nie ??

jasne :) leżę i jestem na forum :D