Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6751 20 lipca 2011, 16:47

paprotka25 Supermama
u mnie już po burzy :) przejaśniło się i jest chłodniej :) wcinam brzoskwinie :) zjadłam już chyba z 5 :) ale są pyszne :) ciekawe czy są bardzo kaloryczne? ;)

Zgłoś nadużycie #6752 20 lipca 2011, 16:49

Donia1982 Gotowa na wszystko

gosias napisał(a)

Witajcie, u mnie rano padało troszkę a teraz duchota! Kurczę kto mnie znajomy spotka to tylko pyta"a ty jeszcze chodzisz?"a co mam fruwac? Oj cięzko mi strasznie...i dosłownie i w przenośni...Miłego...

witam dziewczyny . a ja wczoraj w sklepie spotkałam znajomego. patrzy sie na mój brzuch i patrzy i nie wie co powiedzieć.... to go wybawiłam z opresji i sama wspomniałam o ciąży :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #6753 20 lipca 2011, 16:50

paprotka25 Supermama

muzzza napisał(a)

pranie mi już trzeci dzień schnie, taka wilgoć w powietrzu. Sufit trzeba cały zeskrobać i malować raz jeszcze, w dodatku podjechałam z mamusią na placki, wracam a tu 50 zł do zapłaty bo nie uiściłam jakiejś opłaty parkingowej , co za chamstwo normalnie! a w życiu nie zapłacę, niech mnie zamkną , takie rzeczy babie w ciąży robić... :)

nie wiem jak jest u Ciebie ale u nas jak zapłacisz w ciągu bodajże 7 dni to płacisz tylko 25 zł :) ja bym zapłaciła, po co później mają Cię ganiać. My kiedyś wyskoczyliśmy na mieście tylko na momencik i nie wypisaliśmy karty parkingowej ( godzinna 2 zł) no i 25 zł poszło, mamy nauczkę, lepiej dać te 2 zł :)

Zgłoś nadużycie #6754 20 lipca 2011, 16:57

olka8922 Gotowa na wszystko
Romka duzo ludzi pracuje jakby byli zmuszani albo przywiazani do krzesla :P niestety ale tego skurat nie unikniesz i tak jest wszedzie :|
Paprotka tak malutko przytylas ze brzoskwinie na pewno Ci nie wejda w boczki ;) a z tego co wiem to owoce ogolnie sa malo kaloryczne ;)
Moj maluch znowu ma czkawke i lewa strona brzucha mi podskakuje :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6755 20 lipca 2011, 17:02

paprotka25 Supermama
mój najczęściej ma czkawke po prawej stronie :)

Zgłoś nadużycie #6756 20 lipca 2011, 17:10

z tego co wiem niektóre owoce sa bardzo kaloryczne . ale to i tak dużo lepiej niz słodycze ;) a mówi to osoba która właśnie wcina drożdźówkę :)

Zgłoś nadużycie #6757 20 lipca 2011, 18:33

Ona_123 Supermama
To wracaj szybko do zdrówka!! :)
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #6758 20 lipca 2011, 18:37

muzzza Fajna mama

paprotka25 napisał(a)

nie wiem jak jest u Ciebie ale u nas jak zapłacisz w ciągu bodajże 7 dni to płacisz tylko 25 zł :) ja bym zapłaciła, po co później mają Cię ganiać. My kiedyś wyskoczyliśmy na mieście tylko na momencik i nie wypisaliśmy karty parkingowej ( godzinna 2 zł) no i 25 zł poszło, mamy nauczkę, lepiej dać te 2 zł :)

ooo, ale jak słowo daję, nie widziałam nic że tu się płaci, żadna strefa , ba, stałam przy znaku parking- koniec, i ani wzmianki że się płaci ! naciągacze :/ ale jakby tak 25 zł faktycznie u nas bylo, to pomyślę... :)
editwil, zdrowiej szybko!

Zgłoś nadużycie #6759 20 lipca 2011, 18:45

mamaela Supermama

editwil napisał(a)

Hej dziewczyny w najbliższych dniach chyba nie będę zaglądać. Mam polipa na woreczku żółciowym i chyba pójdę do szpitala na operacje. Brzuch tak boli że i tak nie usiedzę dłużej. A więc do usłyszenia za jakiś czas :)

O matko- no to trzymaj się i zdrówka życzę :)

Zgłoś nadużycie #6760 20 lipca 2011, 18:46

Konto usunięte
hej dziewczyny :D
Romka, co do wychowaczego i propozycji z urzędu pracy - moja szwagierka 3 lata jest zarejestrowana i matka z małym dzieckiem to ostatnia osoba któej ktoś da propozycje pracy :) dostała przez ten czas może dwie? ale ze względu na to że małe dziecko, i nie miałaby z kim zostawić - nic z tego. 
mnie w nocy dzisiaj takie skurcze mordercze łapały w nogach że wymiękłam i kupiłam wkońcu magnez :D i będe się faszerować :)
no i wkońcu dzisiaj wózek zamówiliśmy :D możliwe że będzie już w piątek :D a jak nie to pewnie w przyszłym tygodniu. doczekać się nie mogę!
swoją droga wkońcu dziś sama odebrałam swoje kosmetyki, dorwałam min. White Comfort, w ulotce jest napisane że redukuje zmarszczki. mam JEDYNIE 25 lat, i chyba trochę za wcześnie na taki kremik nie? jak uważacie?
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6761 20 lipca 2011, 18:48

editwil napisał(a)

Hej dziewczyny w najbliższych dniach chyba nie będę zaglądać. Mam polipa na woreczku żółciowym i chyba pójdę do szpitala na operacje. Brzuch tak boli że i tak nie usiedzę dłużej. A więc do usłyszenia za jakiś czas :)

wracaj szybko do zdrowia! czekamy tu na ciebie :)

Zgłoś nadużycie #6762 20 lipca 2011, 19:09

Romka Fajna mama
Z tym parkowaniem tez miałam przeboje -przed pogrzebem  Stasia zostawiłam auto na parkingu(płaci się od 10 godz) i pojechałam na Polna przepisać wizyte u diabetyka.a okazało się,że od razu lekarka mnie przyjęła , no i po auto byłam po 11.Oczywiście mandat za wycieraczką.Pojechałam od razu do biura strefy parkowania, powiedizałam,że jestemw  ciąży, pokazałam bad usg, powiedziałam,że zasłabłam i musieli mnie przetrzymac i dlatego nie zdążyłam.Obejrzał kartę ciąży, sprawdził w kompie,że mam czyste konto i odpuścił! A tez bym płaciła 50 zł!!!!
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #6763 20 lipca 2011, 19:26

Konto usunięte
to dobrze że Ci odpuścili, bo czasem się trafi na uparciuchów... służbistów...

Zgłoś nadużycie #6764 20 lipca 2011, 19:38

paprotka25 Supermama

Aga.W napisał(a)

hej dziewczyny :D
Romka, co do wychowaczego i propozycji z urzędu pracy - moja szwagierka 3 lata jest zarejestrowana i matka z małym dzieckiem to ostatnia osoba któej ktoś da propozycje pracy :) dostała przez ten czas może dwie? ale ze względu na to że małe dziecko, i nie miałaby z kim zostawić - nic z tego. 
mnie w nocy dzisiaj takie skurcze mordercze łapały w nogach że wymiękłam i kupiłam wkońcu magnez :D i będe się faszerować :)
no i wkońcu dzisiaj wózek zamówiliśmy :D możliwe że będzie już w piątek :D a jak nie to pewnie w przyszłym tygodniu. doczekać się nie mogę!
swoją droga wkońcu dziś sama odebrałam swoje kosmetyki, dorwałam min. White Comfort, w ulotce jest napisane że redukuje zmarszczki. mam JEDYNIE 25 lat, i chyba trochę za wcześnie na taki kremik nie? jak uważacie?

ja od 3 dni biore aspargin, bo strasznie mnie nogi mierzwią jak się kłade spać i nie mogę im znaleźć odpowiedniej pozycji.
Też dostałam ten krem White Comfort, w ulotce właśnie jest napisane że to krem przeciwzmarszczkowy, i też go nie będę używać bo nie mam zmarszczek ;) może sprezentuje go mojej mamie... a ten drugi kolagen to już chyba możemy stosować nie? nie ma w nim chyba określonego wieku?
Ale masz fajnie z tym wózeczkiem :) my też niedługo zaczniemy go załatwiać, ciekawe ile my będziemy czekać bo chcemy kolor na zamówienie :)

Zgłoś nadużycie #6765 20 lipca 2011, 19:43

mamaela Supermama

Romka napisał(a)

Z tym parkowaniem tez miałam przeboje -przed pogrzebem  Stasia zostawiłam auto na parkingu(płaci się od 10 godz) i pojechałam na Polna przepisać wizyte u diabetyka.a okazało się,że od razu lekarka mnie przyjęła , no i po auto byłam po 11.Oczywiście mandat za wycieraczką.Pojechałam od razu do biura strefy parkowania, powiedizałam,że jestemw  ciąży, pokazałam bad usg, powiedziałam,że zasłabłam i musieli mnie przetrzymac i dlatego nie zdążyłam.Obejrzał kartę ciąży, sprawdził w kompie,że mam czyste konto i odpuścił! A tez bym płaciła 50 zł!!!!

a widzisz, że na brzuszek czasem można coś wynegojować :)

Zgłoś nadużycie #6766 20 lipca 2011, 19:43

muzzza Fajna mama
to na ludzkich trafiłaś, nieczęsto się to zdarza. W ogóle to debilny ten aparat urzędowo- urzędowy. Tak piszecie coś o UP , ja się zarejestrowalam będąc już w ciąży, i musiałam co miesiąc jechać czy nie ma przypadkiem jakiejś propozycji pracy dla mnie! ba, jeszcze miesiąc temu byłam i teraz bym musiała pojść, tylko że powiedziałam lekarce o zwolnieniu, i wiecie co jest w tym najgłupsze ? że nie wystarczy zaświadczenie o tym ze jestem w 9 miesiącu ciąży i nie bardzo się nadaję do pracy, tylko mi wpisała że mam jakieś bóle :/ bez przesady...

Zgłoś nadużycie #6767 20 lipca 2011, 19:44

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

ja od 3 dni biore aspargin, bo strasznie mnie nogi mierzwią jak się kłade spać i nie mogę im znaleźć odpowiedniej pozycji.
Też dostałam ten krem White Comfort, w ulotce właśnie jest napisane że to krem przeciwzmarszczkowy, i też go nie będę używać bo nie mam zmarszczek ;) może sprezentuje go mojej mamie... a ten drugi kolagen to już chyba możemy stosować nie? nie ma w nim chyba określonego wieku?
Ale masz fajnie z tym wózeczkiem :) my też niedługo zaczniemy go załatwiać, ciekawe ile my będziemy czekać bo chcemy kolor na zamówienie :)

BluMag ma największą dawkę magnezu w 1 tabletce- warto kupić choć troszkę droższy, ale łyka sie tylko 1 tabletkę i mniej obciąża zoładek

Zgłoś nadużycie #6768 20 lipca 2011, 19:47

Konto usunięte
Paprotka, ten drugi kremik normalnie będę używac :) a ten chyba też mamie dam, bo co z nim zrobie? :)
co do wózka, wiesz co, nawet nie wiedziałam że aż tak się będę cieszyć :D szajba, mówie Ci :) chyba przez to że tak długo czekałam :)
babeczka w sklepie mi mówiła, że jak na stanie nie ma koloru, to może to trwać nawet do 3-4 tygodni. a jak jest, to kilka dni i dosyłają. ale to też zależy pewnie...   :) ponoć kontakt z producentem jest dobry i bezproblemowy :) może powoli zacznijcie się dowiadywać, u mnie zaliczki 100 zł wystarczyło :) także zaliczke wpłaćcie a wózek będą szykować w razie jak nie będzie :)

Zgłoś nadużycie #6769 20 lipca 2011, 19:54

Konto usunięte
Witam ponownie :) jestem już po wizycie u lekarza , a więc przytyłam 3 kg w dwa tygodnie !!! wyniki z moczu bez bakterii ,morfologia fantastyczna jak na bliźnięta (słowa ginekolorzki) ,HBS,HCV3 -ujemne :) wymaz pobrany jutro teść zawiezie do laboratorium ,muszę indywidualnie zawieźć bo pielęgniarka na urlopie jest przez tydzień jeszcze czasu,a ja nie mogę tak długo czekać gdyż ponieważ iż ... ginekolorzka daje mi jeszcze tydzień góra dwa do porodu :| ---> czyt. PANIKA!!! szyjkę mam bardzo króciutką jak wkładała palec do pochwy to czuła nóżki dzieci :| mam leżeć leżeć i jeszcze raz leżeć wstać mogę tylko do łazienki ,napić się i zjeść :( powiedziała też że liczy że spotkamy się za tydzień tj. 28 lipca bo teraz będę mieć co tydzień wizyty jeżeli nie urodzę w tym tygodniu. No to tyle z mojej wizyty. Ps: Kropelki rosną jak na drożdżach ,nie mają miejsca w brzuszku,serduszka biją jak dzwony tylko synka troszkę wolniej ale jest ok. :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6770 20 lipca 2011, 19:56

paprotka25 Supermama
ja mam z tym lepiej że mam na miejscu producenta tych wózków :) więc może nie będzie tak źle :) w przyszłym tygodniu Jarek ma pierwsze zmiany to może któregoś dnia popołudniu się tym zajmiemy :) a wogóle rozmawiałam ze znajomą o wózkach i mówiła mi że jej kuzynka też miała z tako i była bardzo zadowolona a najlepsze jest to że jak uszkodzi się jakiś nawet malutki duperel to nie ma problemu z gwarancją, naprawiają błyskawicznie :) nawet mi mówiła że jeszcze inna znajoma kupiła taki używany i nie miała paragonu i bez niego też jej wymienili jakąś część :)