Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6711 20 lipca 2011, 10:08

Karolinia Supermama
U mnie tez od rana leje, błyska, grzmi... Ale teraz się trochę jakby przejaśnia... Mam nadzieję, że się rozpogodzi, bo dziś do gin i na zakupy, a nie lubię prowadzić jak pada ;p Ciekawa jestem czy moja niunia dzis się w końcu pokaże, jak nie to idę prywatnie na 3D, bo nie mam nic jeszcze a czas już chyba zacząć zakupy kurczę... A te unisexy to takie nieciekawe ;)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #6712 20 lipca 2011, 10:09

Karolinia Supermama
U mnie tez od rana leje, błyska, grzmi... Ale teraz się trochę jakby przejaśnia... Mam nadzieję, że się rozpogodzi, bo dziś do gin i na zakupy, a nie lubię prowadzić jak pada ;p Ciekawa jestem czy moja niunia dzis się w końcu pokaże, jak nie to idę prywatnie na 3D, bo nie mam nic jeszcze a czas już chyba zacząć zakupy kurczę... A te unisexy to takie nieciekawe ;)

Zgłoś nadużycie #6713 20 lipca 2011, 10:14

snoopy90 Fajna mama
a ja wstałam kolo 3 do łazienki na siusiu i po drodze do łazienki  tak mnie brzuch rozbolał myślalam ze juz rodze ale doszłam do łóżka położyłam sie zrobiło sie lepiej czekałam aż sie mała poruszy i sie ruszyła i zasnełam ,ciekawe czemu bolało:/

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6714 20 lipca 2011, 10:17

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

u mnie starasznie duszno :D a w jakim regionie mieszkasz?

podlasie
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6715 20 lipca 2011, 10:18

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

a ja wstałam kolo 3 do łazienki na siusiu i po drodze do łazienki  tak mnie brzuch rozbolał myślalam ze juz rodze ale doszłam do łóżka położyłam sie zrobiło sie lepiej czekałam aż sie mała poruszy i sie ruszyła i zasnełam ,ciekawe czemu bolało:/

może na pęcherz Ci naciskała ??

Zgłoś nadużycie #6716 20 lipca 2011, 10:20

Karolinia Supermama

Margolcia napisał(a)

podlasie

Ja tez na Podlasiu, a gdzie  rodzisz Margolciu ??

Zgłoś nadużycie #6717 20 lipca 2011, 10:22

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

może na pęcherz Ci naciskała ??

mozliwe wczeniej tak jeszcze nie miałam :d masakra :D a tu pieewsza mysl ze jeszcze nie mam wszystkiego i torby do szpitala nawet.heh myslalam ze rodze :D

Zgłoś nadużycie #6718 20 lipca 2011, 10:22

Konto usunięte

Karolinia napisał(a)

Ja tez na Podlasiu, a gdzie  rodzisz Margolciu ??

w Białymstoku a Ty ??

Zgłoś nadużycie #6719 20 lipca 2011, 10:23

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

mozliwe wczeniej tak jeszcze nie miałam :d masakra :D a tu pieewsza mysl ze jeszcze nie mam wszystkiego i torby do szpitala nawet.heh myslalam ze rodze :D

też tak kilka razy miałam :) na szczęście to był fałszywy alarm :D

Zgłoś nadużycie #6720 20 lipca 2011, 10:24

Karolinia Supermama
Ja też , ale prywatnie czy w szpitalu ?? Ja mam na Warszawskiej swoją położną

Zgłoś nadużycie #6721 20 lipca 2011, 10:26

Konto usunięte

Karolinia napisał(a)

Ja też , ale prywatnie czy w szpitalu ?? Ja mam na Warszawskiej swoją położną

ja też na Warszawskiej hehe moim ginekologiem prywatnym jest ordynator szpitala Kobylec :)

Zgłoś nadużycie #6722 20 lipca 2011, 10:26

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

też tak kilka razy miałam :) na szczęście to był fałszywy alarm :D

heh całe szczeście ,ale idzie sie wystraszyc :D dobrze ze chwile czekałam a nie budziłam wszystkich zeby mnie do szpitala zawiezli :D he teraz mnie to smieszy

Zgłoś nadużycie #6723 20 lipca 2011, 10:29

Karolinia Supermama

Margolcia napisał(a)

ja też na Warszawskiej hehe moim ginekologiem prywatnym jest ordynator szpitala Kobylec :)

:D Ale u Ciebie wcześniej, u mnie dopiero prezłom wrzesnia i października. Czekam potem na wrażenia;D

Zgłoś nadużycie #6724 20 lipca 2011, 10:42

Konto usunięte

Karolinia napisał(a)

:D Ale u Ciebie wcześniej, u mnie dopiero prezłom wrzesnia i października. Czekam potem na wrażenia;D

eee myslalam ze spotkam kogoś z forum heh :) tak ja w sierpniu :) w którym tyg jestes ??

Zgłoś nadużycie #6725 20 lipca 2011, 10:55

Karolinia Supermama
wg mnie 28 z usg koło 30

Zgłoś nadużycie #6726 20 lipca 2011, 10:57

Konto usunięte

Karolinia napisał(a)

wg mnie 28 z usg koło 30

aha u mnie 34 tc się zaczyna wg miesiączki a wg USG 35 :)

Zgłoś nadużycie #6727 20 lipca 2011, 11:04

schmetterling Supermama
dzień dobry :) Widzę że nam nasze forum trochę schudło ;) conajmniej o kilkaset postów ;)
Ja już po kawce,czajnik jakimś cudem się sam naprawił :D Wczoraj kupiłam taką śliczną pościel na allegro razem z ochraniaczem ,taki komplecik.Dostałam już kilka kompletów pościeli,ale chciałam mieć jeden nowy chociaż na powitanie dzidzi mojej ślicznej :D zaraz chyba jakieś ubranko jeszcze dokupię ,bo coś mnie korci :D
Widzę że dziś humory dopisują bardziej niż wczoraj ,tak trzymać :D u mnie tez już lepszy dzień ,bo i już mniej boli w dole brzucha.Teraz to chyba będę musiała tylko leżeć,bo co gdzieś pójdę to boli.... :| no ale nic jeszcze miesiąc ,wytrzymamy :)

Zgłoś nadużycie #6728 20 lipca 2011, 11:05

Karolinia Supermama
Ale u Ciebie 2 to pewnie szybciej... Ja już z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej to chyba do mnie jeszcze całkowicie nie dotarło ;)

Zgłoś nadużycie #6729 20 lipca 2011, 11:07

Romka Fajna mama
Pogoda do kitu -naszykowałam wczoraj białe pranie i nawet nie wstawiam, bo nie mam gdzie wywiesić;/W nocy burza, teraz chłodno.Pospałam do 6.30, zjadłam śniadanie i znów się położyłam.W końcu nie mam nic innego do roboty.Dziś chciałabym dostać się do okulisty.Mam nadzieję,że sie uda.Na to KTG wole jeździć do szpitala, zwłaszcza,że od razu ogląda je lekarz.Ta połozna, co robiła u mnie chyba w ogóle nie ma pojęcia o odczycie.Pod koniec czułam wyraźny skurcz(naprawdę umiem to rozróżnić!), a jak zapytałam, czy był jakiś skurcz stwierdziła,że nie! Najwyżej jakieś poruszenie.I jak tu wierzyć,że cokolwiek zauważy?
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #6730 20 lipca 2011, 11:30

Karolinia Supermama
Dobra czas się zbierać. Chociaż jak wolne to nie chce się z domku wylegac wogóle... No ale ;) Trzymajcie kciuki dziewczyny może się moje maleństwo pokaże, jak tak to jadę na zakupy odrazu, wieczorem zrobię niespodziankę dla Pawła;D Miłego popołudnia