Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6691 19 lipca 2011, 20:28

snoopy90 Fajna mama
heh ciekawe :/ tez dopiero teraz zauwazyłam:/

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6692 19 lipca 2011, 20:32

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

heh ciekawe :/ tez dopiero teraz zauwazyłam:/

pewnie za dużo tego było i zrobili archiwizację części.... ale to tylko moje gdybanie

Zgłoś nadużycie #6693 19 lipca 2011, 20:54

agf Supermama
Rzeczywiście było więcej. To chyba najdłuższy wątek był :)

Zgłoś nadużycie #6694 19 lipca 2011, 21:11

Konto usunięte

agf napisał(a)

Rzeczywiście było więcej. To chyba najdłuższy wątek był :)

tak najdłuższy był ale już nie jest ,ciekawe co pousuwali .
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6695 19 lipca 2011, 21:14

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

tak najdłuższy był ale już nie jest ,ciekawe co pousuwali .

zerkałam inne wątki też poucinali troszkę

Zgłoś nadużycie #6696 19 lipca 2011, 21:16

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

zerkałam inne wątki też poucinali troszkę

i może przez te długie wątki tak powoli chodziło forum

Zgłoś nadużycie #6697 19 lipca 2011, 21:21

Konto usunięte
oj Wy dziumdzie durnowate :D jestem kąpielowym maniakiem, jak byłam młodsza rodzice mi grozili że będę rachunki za wodę płacić :P
ale zasadniczo i w łazience można się RELAKSOWAĆ :P ale jako że wyglądam jak wieloryb i tak również się czuje i przemieszczam... no i moja zwinność równiez jest wielorybia... w najbliższym czasie takie cuda mi nie grożą :D
czas na relaks w mniej ekstremalnych dla ciężarnych miejscach :P  
filmik i wyro, też dobry RELAKS :)
3majcie się ponownie :D relaksującego wieczoru :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6698 19 lipca 2011, 21:25

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

oj Wy dziumdzie durnowate :D jestem kąpielowym maniakiem, jak byłam młodsza rodzice mi grozili że będę rachunki za wodę płacić :P
ale zasadniczo i w łazience można się RELAKSOWAĆ :P ale jako że wyglądam jak wieloryb i tak również się czuje i przemieszczam... no i moja zwinność równiez jest wielorybia... w najbliższym czasie takie cuda mi nie grożą :D

hahahah :D dobra dobra Aga Ty się nie tłumacz juz my tam swoje wiemy :D hahahah

Zgłoś nadużycie #6699 19 lipca 2011, 21:28

Romka Fajna mama
Ufff, przeczytałam wszystko! Przede wszytskim u diabetologa wszystko ok, podwyższone cukry wtedy, gdy więcej odpoczywałam, bo były skurcze -brak ruchu i juz! Z ktg juz nie ma problemu! Dodali im jakies punkty, a że nie mam gdzie robić ktg, więc mam jeżdzić do nich.Tylko,że w takich godz, gdy jest diabetolog, bo trzeba odczytac wynik.Dostałam jakieś tabletki na opryszczkę -jutro wykupię,trzeba je brac co 4 godz 5 razy dziennie. Byłam w pracy, nadal nie wiem, co z moją umową(mam do konca lipca).Na szczęście resztę wypłaty dostanę jutro!Juz mnie to wkurzało, bo obiecała,że jak tylko dostanie poprawione zwolnienie to od razu przeleje,a minęły dwa tygodnie.Myslą,że my na kasie śpimy?;/Mi też dziś ciężko.Naczekałam sie w tej poradni -13nr  do lekarza, 15 nr do KTG.Potem do pracy podpisac dokumenty.Kolega przywiózł mi zdjęcia z zeszłorocznej pielgrzymki -zobaczyłam zdjęcia Stasia i znów ryczłam.Minął miesiąc od jego śmierci -nic lżej :( Muszę się położyć,bo ciśnienie słabe i czuje się nieszczególnie;/
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #6700 19 lipca 2011, 21:39

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

tak we wyrku tez dobry RELAKS i zalezy jaki filmik :)

Zgłoś nadużycie #6701 19 lipca 2011, 21:47

mamaela Supermama

Romka napisał(a)

Ufff, przeczytałam wszystko! Przede wszytskim u diabetologa wszystko ok, podwyższone cukry wtedy, gdy więcej odpoczywałam, bo były skurcze -brak ruchu i juz! Z ktg juz nie ma problemu! Dodali im jakies punkty, a że nie mam gdzie robić ktg, więc mam jeżdzić do nich.Tylko,że w takich godz, gdy jest diabetolog, bo trzeba odczytac wynik.Dostałam jakieś tabletki na opryszczkę -jutro wykupię,trzeba je brac co 4 godz 5 razy dziennie. Byłam w pracy, nadal nie wiem, co z moją umową(mam do konca lipca).Na szczęście resztę wypłaty dostanę jutro!Juz mnie to wkurzało, bo obiecała,że jak tylko dostanie poprawione zwolnienie to od razu przeleje,a minęły dwa tygodnie.Myslą,że my na kasie śpimy?;/Mi też dziś ciężko.Naczekałam sie w tej poradni -13nr  do lekarza, 15 nr do KTG.Potem do pracy podpisac dokumenty.Kolega przywiózł mi zdjęcia z zeszłorocznej pielgrzymki -zobaczyłam zdjęcia Stasia i znów ryczłam.Minął miesiąc od jego śmierci -nic lżej :( Muszę się położyć,bo ciśnienie słabe i czuje się nieszczególnie;/

Romka - Twoja umowa o pracę musi zostać przedłużona do terminu porodu i przysługiwać Ci będzie urlop macierzyński ( 20 tyg. podstawowy+ 2 tyg. dodatkowy) i zasiłek macierzyński.
Pracodawca nie ma tu żadnego pola do popisu- musi przedłużyć i już.
poniżej link z interpretacjami dot. tego zagadnienia poczytaj sobie
http://www.legeo.pl/pytania/5723/ciaza-umowa-o-prace-na-czas-okreslony-konczy-si...

Zgłoś nadużycie #6702 19 lipca 2011, 22:36

snoopy90 Fajna mama
no póki jestes w ciazy to musi ci przedłuzyc,nie moze zwolnic ale jak ci sie skonczy macierzynski to wtedy moze i raczej tak robią

Zgłoś nadużycie #6703 19 lipca 2011, 23:21

Romka Fajna mama
tak właśnie myślałam;( Tylko co z wychowawczym ?? Po macierzyńskim moge zawsze iśc do urzędu pracy, ale jak mi dadzą propozycje pracy?Wiadomo,że jak się odmówi -dwa czy trzy razy to odbierają;( No dobra, nie będę o tym myśleć teraz .Kurczę -jak w przeminęło z wiatrem, hehe, pomyslę o tym jutro
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #6704 19 lipca 2011, 23:24

paprotka25 Supermama
mężuś dzwonił, i musi zostać w pracy do 2 w nocy :( zrobiłam sos do spaghetti na jutro bo do południa mamy trochę do załatwienia a po 13 Jarek jedzie do pracy więc tylko ugotuje makaron i będzie obiad :) teraz umyłam włosy, zaraz ide wysuszyć i może poczekam aż mężuś wróci chociaż pewnie dopadnie mnie spanie i będę się musiała położyć. Dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #6705 20 lipca 2011, 6:56

Karolinia Supermama

Romka napisał(a)

tak właśnie myślałam;( Tylko co z wychowawczym ?? Po macierzyńskim moge zawsze iśc do urzędu pracy, ale jak mi dadzą propozycje pracy?Wiadomo,że jak się odmówi -dwa czy trzy razy to odbierają;( No dobra, nie będę o tym myśleć teraz .Kurczę -jak w przeminęło z wiatrem, hehe, pomyslę o tym jutro

To jak Ci dadzą propozycję poracy to bierzesz ze sobą maleństwo i idziesz na rozmowę ;) Gwarancja, że na wejściu usłyszysz:"Przykro nam, oferta nieaktualna"
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #6706 20 lipca 2011, 6:58

Konto usunięte
Dzień dobry :)   dziś wstałam w b.dobym humorze a dlaczego to nie wiem grunt że jest :D   zrobiłam kanapeczki mężowi do pracy teraz piję kawkę zjem bułeczkę do niej i zaraz będę myć głowę :)

Zgłoś nadużycie #6707 20 lipca 2011, 8:06

dora27 Supermama
dzień dobry przyszłe mamusie :) Margolciu cieszę się że dzisiaj dopisuje humor, tak trzymać :) fajnego dzionka wszystkim życzę!

Zgłoś nadużycie #6708 20 lipca 2011, 9:00

agf Supermama
Romka - nawjważniejsze, że z cukrami ok i wyjaśniła sie sprawa KTG. A z tym urzędem i ofertami pracy to nie wiem jak u ciebie, ale u nas to tak szybko urząd pracy nie proponuje...
Ja już po kąpieli, wcinam śniadanko, bo po 9.00 mąż przyjeżdża i jedziemy na SR. Potem mamy niecałą godzinkę na jakieś zakupy może i jedziemy od razu na USG. Dzień pełen wrażeń ...

Zgłoś nadużycie #6709 20 lipca 2011, 10:03

Konto usunięte
Dziewczyny jaka burza jest u mnie szok!!ciemo jest jak o 21 wieczorem  jeszcze w tym roku takiej nie było a ja się cholernie boję burz :| v deszczycho leje aż stoi na ulicy bo nie ma gdzie płynąc a i ktoś flesza nie wyłączył w aparacie bo non stop błyska :D

Zgłoś nadużycie #6710 20 lipca 2011, 10:04

snoopy90 Fajna mama
u mnie starasznie duszno :D a w jakim regionie mieszkasz?