Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6671 19 lipca 2011, 19:53

Konto usunięte
agf, wczęśniej rósł na wyrost,  a teraz jego waga się uspokoiła i się wyrównuje do rówieśników ;) i dobrze. lekarka mówi że tak do 3,5 może dociągnąć, więcej już raczej nie. lżej pójdzie ;) heh i nie będę musiała ubranek dokupywać :D
a z tą bakterią to chyba przez to mam dzisiaj taki dobry humor :) wiem na czym stoje, jutro będzie zaleczanie, w szpitalu na tej podstawie podejmą decyzje co robić i super :) jakoś przyjemnie dzień zleciał :D  
Gosias u mnie wczoraj była awantura rodzinna... nie dotyczyła bezpośrednio mnie ale boli jak cholera jak się widzi że bliscy awanturują się... wieczorem wręcz sama nie wiedziałam co z sobą zrobić :/ przykre to wszystko.... oby było dobrze... 
Wiesz, moja babcia była taka teściową dla mojego taty, wracał z roboty i od razu do roboty bo to trzeba zrobić i to i to i to... i wiecznie wszystko źle. 
Najwazniejsze że Wy się kochacie i szanujecie.
Szkoda że tak jak ja już wprowadzasz tą patologie :P kopanie dziecka w brzuchu :) mój jakoś do tego w przeciąu ostatnich kilku dni się dość obniżył, i faktycznie powiem Wam że dużo lepiej mi się i oddycha, i siedzi i w ogóle...
Margolcia, zebra pewnie nie jest taka giga... brzuszek się wciągnie to i będzie mniej widoczna, zblednie ładnie... takie uroki ciąży :/ i pamiątki. a trochę czasu zleci i wszystkie wrócimy do formy, ładnych zgrabnych figur i wszystkiego :)
Wenus Ty jesteś drobinka, to i dziecko pewnie nie będzie kolosalnych rozmiarów :) i dobrze, poród łatwiej pójdzie ;) gdyby coś było nie tak, lekarze by Ci powiedzieli :)
Margolcia ja w tym roku swoich warzywek nie mam, ale za rok to poszaleje :D za to udało mi się w warzywniaku takie dobre ogórasy wciąnąć że połowe zjadłam w 5 minut po powrocie do domu :D idealne były :D
Na ukąszenia komarów Fenistil ponoć jest dobry. ja oczywiście nie mam i co jestem w aptece to zapomne... więc się męczę i drapie jak potluczona. na jednej stopie jednej nocy bez raida naliczyłam 10 ukąszeń. czy Wy wiecie co ja przeżywałam? w tym 4 na jednym palcu u nogi...
Paprotka u mnie ocet się nie sprawdza, to mit :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6672 19 lipca 2011, 19:57

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

agf, wczęśniej rósł na wyrost,  a teraz jego waga się uspokoiła i się wyrównuje do rówieśników ;) i dobrze. lekarka mówi że tak do 3,5 może dociągnąć, więcej już raczej nie. lżej pójdzie ;) heh i nie będę musiała ubranek dokupywać :D
a z tą bakterią to chyba przez to mam dzisiaj taki dobry humor :) wiem na czym stoje, jutro będzie zaleczanie, w szpitalu na tej podstawie podejmą decyzje co robić i super :) jakoś przyjemnie dzień zleciał :D  
Gosias u mnie wczoraj była awantura rodzinna... nie dotyczyła bezpośrednio mnie ale boli jak cholera jak się widzi że bliscy awanturują się... wieczorem wręcz sama nie wiedziałam co z sobą zrobić :/ przykre to wszystko.... oby było dobrze... 
Wiesz, moja babcia była taka teściową dla mojego taty, wracał z roboty i od razu do roboty bo to trzeba zrobić i to i to i to... i wiecznie wszystko źle. 
Najwazniejsze że Wy się kochacie i szanujecie.
Szkoda że tak jak ja już wprowadzasz tą patologie :P kopanie dziecka w brzuchu :) mój jakoś do tego w przeciąu ostatnich kilku dni się dość obniżył, i faktycznie powiem Wam że dużo lepiej mi się i oddycha, i siedzi i w ogóle...
Margolcia, zebra pewnie nie jest taka giga... brzuszek się wciągnie to i będzie mniej widoczna, zblednie ładnie... takie uroki ciąży :/ i pamiątki. a trochę czasu zleci i wszystkie wrócimy do formy, ładnych zgrabnych figur i wszystkiego :)
Wenus Ty jesteś drobinka, to i dziecko pewnie nie będzie kolosalnych rozmiarów :) i dobrze, poród łatwiej pójdzie ;) gdyby coś było nie tak, lekarze by Ci powiedzieli :)
Margolcia ja w tym roku swoich warzywek nie mam, ale za rok to poszaleje :D za to udało mi się w warzywniaku takie dobre ogórasy wciąnąć że połowe zjadłam w 5 minut po powrocie do domu :D idealne były :D
Na ukąszenia komarów Fenistil ponoć jest dobry. ja oczywiście nie mam i co jestem w aptece to zapomne... więc się męczę i drapie jak potluczona. na jednej stopie jednej nocy bez raida naliczyłam 10 ukąszeń. czy Wy wiecie co ja przeżywałam? w tym 4 na jednym palcu u nogi...
Paprotka u mnie ocet się nie sprawdza, to mit :)

Aga już mi przeszło :) ale więcej dzieci nie planuję ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6673 19 lipca 2011, 20:05

snoopy90 Fajna mama
teraz tak sie mówi ze wiecej sie nie planuje alle zaś póżniej sie pomysli o nastepnym pewnie :)

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6674 19 lipca 2011, 20:06

Konto usunięte
i bardzo dobrze że Ci przeszło :D pamiętaj że to Twoje Kropelki się do nich przyczyniły :P pewnie za jakiś czas na zebrę spojrzysz z sentymentem :)  
heeh a ja na swój cellulit :P

Zgłoś nadużycie #6675 19 lipca 2011, 20:08

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

teraz tak sie mówi ze wiecej sie nie planuje alle zaś póżniej sie pomysli o nastepnym pewnie :)

wiesz mi dwójka w zupełności wystarczy tym bardziem że będę mieć syna i córkę :D

Zgłoś nadużycie #6676 19 lipca 2011, 20:09

snoopy90 Fajna mama
u mnie zebra to mało powiedziane :) ja sie smieje że mnie tygrysy napadły i poszarpały takie mam krechy czerwone,aż fioletowe niektóre :/ celulit tez okropny ale kilka kresek z piersi znikło :D :D :D

Zgłoś nadużycie #6677 19 lipca 2011, 20:09

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

i bardzo dobrze że Ci przeszło :D pamiętaj że to Twoje Kropelki się do nich przyczyniły :P pewnie za jakiś czas na zebrę spojrzysz z sentymentem :)  
heeh a ja na swój cellulit :P

wiesz teraz wiem że to był pierwszy odruch tego co zobaczyłam ,przeżyję i pewnie nie jedno jeszcze mnie zwali z nóg ale cóż będę mieć swoje Kropelki :D

Zgłoś nadużycie #6678 19 lipca 2011, 20:13

Konto usunięte
no napewno, kurcze myśle że tez bym się podłamała. także uważam że to uzasadniona reakcja, najważniejsze że pierwszy szok minął i już jest luz :D

Zgłoś nadużycie #6679 19 lipca 2011, 20:15

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

no napewno, kurcze myśle że tez bym się podłamała. także uważam że to uzasadniona reakcja, najważniejsze że pierwszy szok minął i już jest luz :D

pewnie ,popłakałam ,pomyślałam i jest juz o niebo lepiej :D mąż nawet powiedział że ZAWSZE moje ciało będzie dla niego najpiękniejsze a przecież to jest najważniejsze- podobać się swojemu mężowi a nie innym :)

Zgłoś nadużycie #6680 19 lipca 2011, 20:15

Konto usunięte
idę sie relaksować w łazience :D
trzymajcie się dziewczyny, miłego wieczoru!!

Zgłoś nadużycie #6681 19 lipca 2011, 20:16

Konto usunięte
i słusznie, będzie Cię kochał bez względu na takie drobnostki, bo to jest drobnostka :)
3maj się :)

Zgłoś nadużycie #6682 19 lipca 2011, 20:17

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

idę sie relaksować w łazience :D
trzymajcie się dziewczyny, miłego wieczoru!!

dość często się relaksujesz w tej łazience co Ty tam robisz ?? podejrzewam Cię o coś nieprzyzwoitego :D   hahah

Zgłoś nadużycie #6683 19 lipca 2011, 20:18

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

i słusznie, będzie Cię kochał bez względu na takie drobnostki, bo to jest drobnostka :)
3maj się :)

i to jest cudowne usłyszeć od męża takie słowa dlatego już nawet nie wnikam w te dziadostwo :) ale krem i tak kupię ;)

Zgłoś nadużycie #6684 19 lipca 2011, 20:18

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

dość często się relaksujesz w tej łazience co Ty tam robisz ?? podejrzewam Cię o coś nieprzyzwoitego :D   hahah

napewno ;) w końcu to RELAKS nazywa :P

Zgłoś nadużycie #6685 19 lipca 2011, 20:21

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

napewno ;) w końcu to RELAKS nazywa :P

no nie hehehe :D ach ta Aga :D

Zgłoś nadużycie #6686 19 lipca 2011, 20:23

snoopy90 Fajna mama
wróci na forum to zapytamy jak było :D ciekawe ile jej czasu taki relaks zajmuje :D

Zgłoś nadużycie #6687 19 lipca 2011, 20:24

paprotka25 Supermama
skończyłam sprzątać :) teraz wstawiłam wode, ugotuje sobie 2 jaja na miękko :) ale mi przyszła ochota :)

Zgłoś nadużycie #6688 19 lipca 2011, 20:25

paprotka25 Supermama
dziewczyny czy mi się dobrze wydaje że zniknęła część stron naszego wątku? było chyba ponad 600 a jest 300 coś...

Zgłoś nadużycie #6689 19 lipca 2011, 20:25

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

wróci na forum to zapytamy jak było :D ciekawe ile jej czasu taki relaks zajmuje :D

hahahah :) pewnie juz dziś nie wróci ;) u mnie majstry już pojechali ,mężuś jeszcze coś tam robi zaraz wyjdę i zobaczę  może zaciągnę go na RELAKS hahahaha :D

Zgłoś nadużycie #6690 19 lipca 2011, 20:26

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

dziewczyny czy mi się dobrze wydaje że zniknęła część stron naszego wątku? było chyba ponad 600 a jest 300 coś...

faktycznie dopiero zauważyłam jak napisałaś :| ciekawe dlaczego ??