Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6631 19 lipca 2011, 14:19

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

[QUOTE=snoopy90;40993]jakie ostre słowa :D
wiesz, pytam, zeby wiedziec i zeby nie bylo niejasnosci ;)
ja dopiero skonczylam gadac z mama na skypie, taka sie glodna zrobilam, ze masakra.Ide cos zjesc, pozmywac i bede pisala list zeby mi anulowali karnet na silownie, bo od sierpnia zaczynam miec aktywny ;/ niedosc ze czlowiek po porodzie bezie wykonczony, to na pewno nie bedzie mial czasu i checi na cwiczenia.A to karnet jeszcze 3miesiace aktywny, niezaleznie czy chodzisz czy nie pobieraja mi z konta 28funtow miesiecznie ;/ troche duzo, poza tym nie chce mi sie chodzic.Napisze ze jestem w ciazy, ze we wczesnej ciazy stracilam prace i nie mam kasy, oby zrozumieli moja sytuacje :)

pewnie zrozumieją i anulują :D a w jakim ty kraju siedzisz ze w funtach masz walute?

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6632 19 lipca 2011, 14:37

agf Supermama
Każda narzeka - a to za duży brzuch, a to za mały, dziecko za małe, dziecko za duże... My to już chyba tak mamy... Ja już w stresie, bo ide jutro na powstórkowe usg, już ostatnie, wymusiłam na mojej lekarce żeby mi dała skierowanie, bo chcę to ostatnie usg mam nadzieję skorygować. Ja się znów boję, ze dziecko za duże i że mi wyjdzie termin za miesiąc na przykład ...

Zgłoś nadużycie #6633 19 lipca 2011, 14:42

olka8922 Gotowa na wszystko

snoopy90 napisał(a)

pewnie zrozumieją i anulują :D a w jakim ty kraju siedzisz ze w funtach masz walute?

no wiesz, ciekawe czy nie beda chcieli mi przesunac z 2miesiace, bo jak zamawialam ten karnet to byl kontrakt obejmujacy pol roku... tylko to by wiedzial, ze sie zaciaze :D w pazdzierniku zamowilismy karnet a w listopadzie dowiedzialam sie o ciazy :P a siedze w nudnej i deszczowej Anglii :P dzisiaj tak zaczelo lac i wiac z rana, ze myslalam ze mi okna powyrywa.
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6634 19 lipca 2011, 14:44

agf napisał(a)

Każda narzeka - a to za duży brzuch, a to za mały, dziecko za małe, dziecko za duże... My to już chyba tak mamy... Ja już w stresie, bo ide jutro na powstórkowe usg, już ostatnie, wymusiłam na mojej lekarce żeby mi dała skierowanie, bo chcę to ostatnie usg mam nadzieję skorygować. Ja się znów boję, ze dziecko za duże i że mi wyjdzie termin za miesiąc na przykład ...

nic sie nie martw, jutro pojdziesz to sie dowiesz, bedziesz wiedziala na czym stoisz ;) kurde Wy chociaz wiecie czy dziecko za male czy za duze :| ja widzialam swojego bobasa ostatnim razem w 20tygodniu i nie mam pojecia czego sie spodziewac, czy bedziesz kolos czy raczej drobny chlopaczek... chociaz brzuch tez nie jest wielki, wiec okaze sie na porodowce...

Zgłoś nadużycie #6635 19 lipca 2011, 14:45

muzzza Fajna mama
heh, też zauważyłam że raczej żadna z nas nie napisze że jest super, zawsze coś. Ja jak łapię doła to sobie myślę że  niektórzy wszystko by oddali żeby mieć takie problemy jak my, i głupio mi się wtedy robi z powodu tego mojego wydziwiania :) chociaż nie powiem że rozstępy, cellulit i inne są miłe :/  mam dzisiaj w pip roboty, wymieniłam już kółko do wózka bo dętke mi dali rozerwaną, dokupiłam parę pierdółek, zrobiłam zakupy domowe a teraz biorę się za  obiad, prasowanie i pranie... to jest życie ;)

Zgłoś nadużycie #6636 19 lipca 2011, 14:48

snoopy90 Fajna mama
ja juz dzis tez wiecej nie mam sil nic robić :D plecy mnie bola mała w żebra wali ile wlezie...dobrze ze aktywna jest :D myslalam ze u mamy odpoczne no ale nie da sie,nie da sie!! :D

Zgłoś nadużycie #6637 19 lipca 2011, 15:04

muzzza napisał(a)

heh, też zauważyłam że raczej żadna z nas nie napisze że jest super, zawsze coś. Ja jak łapię doła to sobie myślę że  niektórzy wszystko by oddali żeby mieć takie problemy jak my, i głupio mi się wtedy robi z powodu tego mojego wydziwiania :) chociaż nie powiem że rozstępy, cellulit i inne są miłe :/  mam dzisiaj w pip roboty, wymieniłam już kółko do wózka bo dętke mi dali rozerwaną, dokupiłam parę pierdółek, zrobiłam zakupy domowe a teraz biorę się za  obiad, prasowanie i pranie... to jest życie ;)

prawda, My tak narzekamy jak nam ciezko i niewygodnie, a znam dziewczyne, ktora ma 27lat, jest rok po slubie i bierze 3rozne rodzaje tabletek od swojej ginekolog, zeby miec regularne cykle i zajsc w ciaze... ja pranie zrobilam wczoraj, dzisiaj pozmywalam i czeka mnie jeszcze obiad. Zycie jak w Madrycie :D

Zgłoś nadużycie #6638 19 lipca 2011, 15:07

snoopy90 napisał(a)

ja juz dzis tez wiecej nie mam sil nic robić :D plecy mnie bola mała w żebra wali ile wlezie...dobrze ze aktywna jest :D myslalam ze u mamy odpoczne no ale nie da sie,nie da sie!! :D

ja nie mam sil od rana, a jeszcze tyle rzeczy do ogarniecia :D dzisiaj wstawilam koszule nocne i szlafrok do prania, zeby byly czysciutkie do szpitala :) moj tez jest aktywny, tyle ze kopow z zebra nie dostaje, bardziej mi sie pod piersi pcha, chyba tylek wystawia :) ide pisac list.... trzymaj kciuki zebym nie byla zmuszona chodzic na silownie, bo sie zaplacze na smierc :P

Zgłoś nadużycie #6639 19 lipca 2011, 16:09

Konto usunięte
hej dziewczyny :D
ja dziś zalatana nieco, wieczorem Was poczytam a teraz tylko relacja :)
miałam wizytę dziś, mój Synuś 3100 waży - 37 tydzień. ma się świetnie, w najbliższym czasie się nie rodzi :) jeszcze poczeka ;)
na streptokoka złego lekarka sporządziła mi przepis na globulki, jutro do odbioru w aptece :) uspokoiła, grunt że człowiek wie na czym stoi, i żeby w szpitalu o tym fakcie też poinformować, i będą wiedzieli jak się za wszystko zabrać :)
u mnie dziś upalnie, ale jakiś taki przyjemny dzień :) póki co, miłego dnia Wam życzę!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6640 19 lipca 2011, 16:11

snoopy90 Fajna mama
hej :) no fajnie twój mały sobie waży :D jeszcze podrośnie pewnie troche przez to mu sie nie spieszy

Zgłoś nadużycie #6641 19 lipca 2011, 16:13

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

ja nie mam sil od rana, a jeszcze tyle rzeczy do ogarniecia :D dzisiaj wstawilam koszule nocne i szlafrok do prania, zeby byly czysciutkie do szpitala :) moj tez jest aktywny, tyle ze kopow z zebra nie dostaje, bardziej mi sie pod piersi pcha, chyba tylek wystawia :) ide pisac list.... trzymaj kciuki zebym nie byla zmuszona chodzic na silownie, bo sie zaplacze na smierc :P

to trzymam kciuki: :D nie chciałabym byc zmuszona do chodzenia na silownie po porodzie od razu :) no ale jka bym plcic musiała to bym chodziła

Zgłoś nadużycie #6642 19 lipca 2011, 16:18

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

znalazłam  Krem na rozstępy i blizny AVA to preparat do pielęgnacji ciała
wybielający blizny na skórze, zmniejszający istniejące rozstępy
różorodnego pochodzenia (ciąża, gwałtowne tycie lub chudnięcie) oraz
zapobiegający powstawaniu nowych.

Ja wyszukałam informacje o takim i opinie- ale kosztuje ok. 150 zł :(
http://www.revitolstretchmark.pl/
Nie przejmuj się tak :) Jakoś sobie poradzisz z tym drobiazgiem kosmetycznym, wiem że mi latwo mówić bo nie mam, ale z drugiej strony jeszcze 2 miesiące przede mną to wszystko się może zdarzyć...

Zgłoś nadużycie #6643 19 lipca 2011, 16:20

mamaela Supermama

wenus1988 napisał(a)

heyka...
Troche sie zmartwiłam, odebrałam dziś wypis ze szpitala i jak miałam USG robione i wyczytałam dzis na wypisie że moja mała waży 2035g.... 35tc czy to nie za mało? A ja czasem to już czuję że na dniach urodze takie mam bóle.. kurcze to mikro maleństwo sie urodzi!!!!!

Już kilka razy pisałyśmy, że te pomiary z USG różnie się mają do faktyczej wagi dziecka- nie marw się, nieważne czy się urodzi ważą 2200 czy 3200- ważne żeby było zdrowe :) A wiesz ponoć małe jest piękne :)

Zgłoś nadużycie #6644 19 lipca 2011, 16:20

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

Ja wyszukałam informacje o takim i opinie- ale kosztuje ok. 150 zł :(
http://www.revitolstretchmark.pl/
Nie przejmuj się tak :) Jakoś sobie poradzisz z tym drobiazgiem kosmetycznym, wiem że mi latwo mówić bo nie mam, ale z drugiej strony jeszcze 2 miesiące przede mną to wszystko się może zdarzyć...

drogie ;/ ja juz chyba oleje moje rozstepy niech sie robi co chce :(

Zgłoś nadużycie #6645 19 lipca 2011, 16:28

mamaela Supermama
Ja dzisiaj zostałam wyciągnięta przez syna do Wrocławia. Ale i on i pies dali mi się wyspać do 10-tej. wstałam w dobrym humorze,wyspana, zjadłam przedziwne jak na mnie śniadanie- bo syn zażyczył sobie kanapki z nutelką i kakao i zrobiłam sobie to samo- ale się zamuliliśmy :) Aż się oboje z siebie śmialiśmy. Odebrałam z nim jego dowód osobisty, potem złożylam wniosek o zwrot niewykorzystanej części składki OCi A w PZU, bo sprzedaliśmy w czerwcu samochód, a do 31.08 mieliśmy opłacone ubezpieczenie- to nam trochę wpadnie kasy, będzie akurat na zakupy dla malutkiej :) Potem syn zaciągnął mnie do sklepu wędkarskiego- mam teraz na drzwiczkach lodówki obok kolagenu białe robaki na ryby :) A wracając zrobiliśmy drobne zakupy (oczywiście owoce) i zrobiliśmy sobie ucztę pizzową- wpitolilismy prawie całą dużą pizzę.  Mąż dzis wraca późno, więc obiadu nie robię- zje wczorajsze łazanki, więc mam czas na czytanie, bo rano ten serwis nie chciał działać.
Ja jako ciężarówka z tego serwisu dziś postaram się nie narzekać, a Wy dziewczyny smutne i złe usmiechnijcie się, będziecie mialy fajne maluszki niedługo i cieszcie się dzisiejszym słońcem, bo jutro mają być znów burze...

Zgłoś nadużycie #6646 19 lipca 2011, 17:17

paprotka25 Supermama
część :) widze dzisiaj kiepskie nastroje, nic się nie martwcie wszystko będzie ok, będziecie pięknie wyglądać, urodzicie cudne, zdrowe maluszki i wszystko się ułoży :)
Ja przed chwilą wróciłam od lekarza, serduszko wali, szyjka ok, przytyłam 900g więc jeszcze nie przekroczyłam 10 kg, zostało 100 g :) tak się rozgadałam z doktorkiem że zapomniałam wziąć zwolnienie, na szczęście nie zdąrzyłam odjechać bo dzwonił żebym wróciła,  wogóle dowiedziałam się od kobietek w poczekalni że mają likwidować porodówkę tam gdzie chce rodzić i przenosić do innego szpitala, ale na szczęście dr mi powiedział że to jeszcze nic pewnego i spokojnie zdąrze urodzić :) następna wizyta 9 sierpnia, a w poniedziałek usg :) teraz coś przekąsze i powolutku ogarne mieszkanie bo czuje się dzisiaj zdecydowanie lepiej niż wczoraj. A wogóle dzisiaj przed 7 obudziłam się bo zaczęła mi lecieć krew z nosa, tak sama z siebie, na szczęście szybko przeszło :)

Zgłoś nadużycie #6647 19 lipca 2011, 17:26

agf Supermama

olka8922 napisał(a)

nic sie nie martw, jutro pojdziesz to sie dowiesz, bedziesz wiedziala na czym stoisz ;) kurde Wy chociaz wiecie czy dziecko za male czy za duze :| ja widzialam swojego bobasa ostatnim razem w 20tygodniu i nie mam pojecia czego sie spodziewac, czy bedziesz kolos czy raczej drobny chlopaczek... chociaz brzuch tez nie jest wielki, wiec okaze sie na porodowce...

dzięki, pewnie tak... A ty też się nie martw, że nie wiesz, bo tu już niektóre dziewczyny pisały, że czasem lekarz nie podaje wcale wymiarów podczas usg żeby nie było potem nieporozumień, bo po urodzeniu może się np. wga znacznie różnić od tej z usg...

Zgłoś nadużycie #6648 19 lipca 2011, 17:29

agf Supermama

Aga.W napisał(a)

hej dziewczyny :D
ja dziś zalatana nieco, wieczorem Was poczytam a teraz tylko relacja :)
miałam wizytę dziś, mój Synuś 3100 waży - 37 tydzień. ma się świetnie, w najbliższym czasie się nie rodzi :) jeszcze poczeka ;)
na streptokoka złego lekarka sporządziła mi przepis na globulki, jutro do odbioru w aptece :) uspokoiła, grunt że człowiek wie na czym stoi, i żeby w szpitalu o tym fakcie też poinformować, i będą wiedzieli jak się za wszystko zabrać :)
u mnie dziś upalnie, ale jakiś taki przyjemny dzień :) póki co, miłego dnia Wam życzę!

Ty tak pisałaśkiedyś chyba, że tak dużo dziecko waży, a to jest chyba normalna waga. jak tak sobie patrzyłam to włąsnie około 3 kg powinno ważyć, więc książkowo :) I dobrze, że z tą bakterią cię uspokoiła. No to teraz tylko odpoczynek i czekanie :)

Zgłoś nadużycie #6649 19 lipca 2011, 17:47

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

dzięki, pewnie tak... A ty też się nie martw, że nie wiesz, bo tu już niektóre dziewczyny pisały, że czasem lekarz nie podaje wcale wymiarów podczas usg żeby nie było potem nieporozumień, bo po urodzeniu może się np. wga znacznie różnić od tej z usg...

no mi właśnie dr nie podaje rozmiarów małego bo stwierdził że po co ma snuć jakieś przypuszczenia skoro i tak dokładnie nie da się pomierzyć, a przyblizone wartości można znaleźć w książkach albo necie

Zgłoś nadużycie #6650 19 lipca 2011, 17:49

Konto usunięte
a ja wróciłam  z ogródka i przyniosłam ze sobą duża miskę ogórków :) wreszcie swoje :D komary ścieły mi brzuszek a swędzi jak cholera  :| więc jutro dzień ogórkowy :D a teraz jem obiad bo wcześniej mi się nie chciało.
Nasze Kropelki już z nami !!!