Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6611 19 lipca 2011, 12:23

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Gosia -  O rany ale masz dzisiaj zdołowany dzień, najpierw ta mucha, teraz te rozstępy. Miziaj sobie ten brzuszek dalej porządnie, żeby go jak najbardziej uelastycznić. Rozstępy najpierw są brzydkie fioletowe, potem się zrobią białe i będą mniej widoczne- jakoś to będzie.A piersi wracają do wyglądu. A na rozstępy, żeby je spłycić są kremy (fakt taki ponoć superowy kosztuje ok. 150 zł), ale wyczytałam też że kolagen pomaga- i właśnie dziś rano zastanawiałam się czy nie zostawić sobie tego kremu z konkursu i nie paciać nim potem brzucha i piersi- niby on do twarzy ale zawsze czysty kolagen? A na plaży pokażesz się z 2 przepięknych dzieciaków i to na nie będą patrzyć ludzie :)

dzięń do kitu :( wyłam dobrą godzinę :| piszesz że bledną tylko że ja mam bardzo ciemną karnację więc będzie widać białe strużki na brzuchu :(   a na plażę kupię sobie jednoczęściowy strój :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6612 19 lipca 2011, 12:32

olka2747 Gotowa na wszystko
Dzień dobry :-) Znidzę, że humory masakryczne. Dziewczynki nie smućcie się, nie długo już nam zostało mi tylko 2,5 tygodnia :-)
Margolcia nie martw sie tymi rozstępami bo masz tylko na brzuchu który możesz zakryć, a ja mam na biodrach i to od cholery, takie właśnie fioletowe :-( A od początku ciąży mam też na piersiach, ale tak smarowałam że na piersiach są już prawie nie widoczne. Ale te na biodrach jak ja schowam idąc na plażę ?? ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #6613 19 lipca 2011, 12:36

Konto usunięte

olka2747 napisał(a)

Dzień dobry :-) Znidzę, że humory masakryczne. Dziewczynki nie smućcie się, nie długo już nam zostało mi tylko 2,5 tygodnia :-)
Margolcia nie martw sie tymi rozstępami bo masz tylko na brzuchu który możesz zakryć, a ja mam na biodrach i to od cholery, takie właśnie fioletowe :-( A od początku ciąży mam też na piersiach, ale tak smarowałam że na piersiach są już prawie nie widoczne. Ale te na biodrach jak ja schowam idąc na plażę ?? ?? ?? ?

ja kupię strój jednoczęściowy a Ty kombinezon :D

Zgłoś nadużycie #6614 19 lipca 2011, 12:37

Margolcia napisał(a)

ja kupię strój jednoczęściowy a Ty kombinezon :D

haha ty to jeszcze jakoś byś wyglądała, aja ?? ? Jak debil :-)

Zgłoś nadużycie #6615 19 lipca 2011, 12:38

olka8922 Gotowa na wszystko
Gosias nie przejmuj sie, po co sie denerwowac w ciazy? Dobrze, ze Twoja mama mieszka daleko, to chociaz nie musisz jej czesto sluchac :)
Schmetterling mi tesciowa czesto gada ze za duzo przytylam.Znajoma ostatnio spotkalam to tez powiedziala, ze widzi ze w ciazy duzo przytyje bo na buzi juz jestem pyza :| ale ona bla nacpana jak ze mna gadala, to moze sie dwoilo w oczach :P zreszta w dupie to mam, nie mam zamiaru jesc tylko surowek w ciazy byleby nie przytyc, pfff.Zagotuj sobie wode w garnku na kawe :)
Romka wszystko bedzie dobrze, tylko sie nie denerwuj :) i daj znac co i jak jak wrocisz :)
Margolcia przestan narzekac.Co rano wstane i czytam posty to Ty to zawsze marudzisz, albo cos boli, albo nie moglas spac, albo sprzatasz i pozniej cos boli.Przestan :) rozstepy ja tez mam.Ciemne, jak fioletowe :/ na piersiach i na pachwinach.Jak pokazalam je chlopakowi to powiedzial, ze i tak mnie kocha i ze chyba nie liczylam na to, ze w ciazy pozostane calkowicie nie naruszona :| w sumie to prawde mowil, bo fajnie byc w ciazy, fajnie pozniej miec dzidzie ale trzeba sie liczyc z tym ze mozna duzo przytyc, miec rozstepy, itp. Nie przejmuj sie, kup sobie krem zeby Ci zbledly te rozstepy, ja juz sobie kupilam i smaruje takim kakaowym.Zreszta ktos juz z forum pisal, ze jej siostrze wyskoczyly i z czasem zbledly.Damy rade :) z rozstepami Robert dalej Cie bedzie kochal :D :)
Ja wstalam po 10-tej, fajnie mi sie spalo.Tylko te popieprzone golebie, dalej siadaja na satelite i gruchaja, szalu dostane ;/ na dworze ciepelko, maly po sniadaniu szalejem, jeszcze 13dni :) zeby tylko nie chcial iedziec dluzej w brzuchu... :| pozdro 600 i do uslyszenia ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6616 19 lipca 2011, 12:39

Konto usunięte

olka2747 napisał(a)

haha ty to jeszcze jakoś byś wyglądała, aja ?? ? Jak debil :-)

hahaha rozśmieszyłaś mnie :) pierwszy uśmiech dziś na mojej twarzy :) chustą plażową zakryjesz bioderka :)

Zgłoś nadużycie #6617 19 lipca 2011, 12:45

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

Gosias nie przejmuj sie, po co sie denerwowac w ciazy? Dobrze, ze Twoja mama mieszka daleko, to chociaz nie musisz jej czesto sluchac :)
Schmetterling mi tesciowa czesto gada ze za duzo przytylam.Znajoma ostatnio spotkalam to tez powiedziala, ze widzi ze w ciazy duzo przytyje bo na buzi juz jestem pyza :| ale ona bla nacpana jak ze mna gadala, to moze sie dwoilo w oczach :P zreszta w dupie to mam, nie mam zamiaru jesc tylko surowek w ciazy byleby nie przytyc, pfff.Zagotuj sobie wode w garnku na kawe :)
Romka wszystko bedzie dobrze, tylko sie nie denerwuj :) i daj znac co i jak jak wrocisz :)
Margolcia przestan narzekac.Co rano wstane i czytam posty to Ty to zawsze marudzisz, albo cos boli, albo nie moglas spac, albo sprzatasz i pozniej cos boli.Przestan :) rozstepy ja tez mam.Ciemne, jak fioletowe :/ na piersiach i na pachwinach.Jak pokazalam je chlopakowi to powiedzial, ze i tak mnie kocha i ze chyba nie liczylam na to, ze w ciazy pozostane calkowicie nie naruszona :| w sumie to prawde mowil, bo fajnie byc w ciazy, fajnie pozniej miec dzidzie ale trzeba sie liczyc z tym ze mozna duzo przytyc, miec rozstepy, itp. Nie przejmuj sie, kup sobie krem zeby Ci zbledly te rozstepy, ja juz sobie kupilam i smaruje takim kakaowym.Zreszta ktos juz z forum pisal, ze jej siostrze wyskoczyly i z czasem zbledly.Damy rade :) z rozstepami Robert dalej Cie bedzie kochal :D :)
Ja wstalam po 10-tej, fajnie mi sie spalo.Tylko te popieprzone golebie, dalej siadaja na satelite i gruchaja, szalu dostane ;/ na dworze ciepelko, maly po sniadaniu szalejem, jeszcze 13dni :) zeby tylko nie chcial iedziec dluzej w brzuchu... :| pozdro 600 i do uslyszenia ;)

wkur***aś mnie ale wiem że masz rację więc Ci daruję ;)

Zgłoś nadużycie #6618 19 lipca 2011, 12:53

gosias Fajna mama
Właśnie wróciłam z przychodni, 2 godziny tam siedziałam, potem jeszcze ktg, skurczy nie ma, ale gin potwierdziła,że mała jest bardzo nisko i byc może urodzę szybciej...W poniedziałek jak nie urodzę znów na ktg. Muszę chwilę odsapnąc i brac się za obiad...PA
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #6619 19 lipca 2011, 13:10

gosias napisał(a)

Właśnie wróciłam z przychodni, 2 godziny tam siedziałam, potem jeszcze ktg, skurczy nie ma, ale gin potwierdziła,że mała jest bardzo nisko i byc może urodzę szybciej...W poniedziałek jak nie urodzę znów na ktg. Muszę chwilę odsapnąc i brac się za obiad...PA

Przepraszam, ale nie pamiętam. Na kiedy ty masz termin ?? ?

Zgłoś nadużycie #6620 19 lipca 2011, 13:17

agf Supermama
Ojojoj Gosia, to już tak bliziutko, bliziutko... A ty taka spokojna się wydajesz... Może po tej wizycie rodzinnej tak z ciebie zeszło całe napięcie? ;)
Oj, rzostępowe dziewczynki - no niefajne to, ale one potem są mniej widoczne. Ja mam z czasów dojrzewania tak na boczkach jakby, nad udami i one są jasne i tak naprwdę to ich nie widać. A na plaży noszę majtki wiązane po bokach na sznureczki, bo jak się skóra opali to właśnie jeszcze mniej je u mnie widać :) Więc żadne kombinezony czy inne majtochy na plażę nie wchodzą w grę ;)

Zgłoś nadużycie #6621 19 lipca 2011, 13:27

Konto usunięte
znalazłam  Krem na rozstępy i blizny AVA to preparat do pielęgnacji ciała
wybielający blizny na skórze, zmniejszający istniejące rozstępy
różorodnego pochodzenia (ciąża, gwałtowne tycie lub chudnięcie) oraz
zapobiegający powstawaniu nowych.

Zgłoś nadużycie #6622 19 lipca 2011, 13:28

wenus1988 Gotowa na wszystko
heyka...
Troche sie zmartwiłam, odebrałam dziś wypis ze szpitala i jak miałam USG robione i wyczytałam dzis na wypisie że moja mała waży 2035g.... 35tc czy to nie za mało? A ja czasem to już czuję że na dniach urodze takie mam bóle.. kurcze to mikro maleństwo sie urodzi!!!!!

Zgłoś nadużycie #6623 19 lipca 2011, 13:30

gosias Fajna mama

olka2747 napisał(a)

Przepraszam, ale nie pamiętam. Na kiedy ty masz termin ?? ?

z usg na 28.07 a z om 4.08
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #6624 19 lipca 2011, 13:41

snoopy90 Fajna mama

wenus1988 napisał(a)

heyka...
Troche sie zmartwiłam, odebrałam dziś wypis ze szpitala i jak miałam USG robione i wyczytałam dzis na wypisie że moja mała waży 2035g.... 35tc czy to nie za mało? A ja czasem to już czuję że na dniach urodze takie mam bóle.. kurcze to mikro maleństwo sie urodzi!!!!!

ty tez jesteś nie za duzo to moze malenstwo tez takie bedzie ;) nie bój sie jeszcze pewnie urosnie:d

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6625 19 lipca 2011, 13:47

wenus1988 napisał(a)

heyka...

To nie jest, aż tak małobo w tych ostatnich 5 tyg. dziecko najszybciej przybiera na wadze, podobno 25g dziennie, wszędzie tak piszą. Ja czytam, bo też się boję że mój bobas będzie za mały bo mam bardzo mały brzuch. Wy słyszycie od teściowych, sąsiadówi znajomych, że jesteście wielkie i Was to martwi. A ja słyszę ciągle od znajomych: Ojej a gdzie ty masz to dziecko, że masz taki mały brzuszek,  Lub taki mały brzuch i już 36 tydzień ?? ? Więc ja też się martwię, nawet mój mąż mówi, że mam bardzo mały i też się martwi bo widzę, jak go pytam czy mam trochę większy to ma minę nie wyraźną i mówi, że chyba nie.!!! Bo mi się wydaje, że ja od 6-7 miesiąca mam brzuch cały cza staki sam, że stanął w miejscu :-( Wy mówicie,  że Wam ciężko chodzić po schodach itp. ja tylko tyle że się męczę, ale po schodach biegam normalnie i schylam się też bez problemu. A nawet wydaje mi się, że miesiąc temu było ze mną gorzej a tu już tak blisko aja zamiast ciężej to się czuję coraz lepiej.

Zgłoś nadużycie #6626 19 lipca 2011, 13:59

gosias Fajna mama
Kurcze wiecie co, ja przed samym porodem strochu jakoś nie czuję, może dlatego, że juz wiem jak to wygląda, ale z drugiej strony każdy poród inny, bardziej się martwię, ze weźmie mnie jak męża nie będzie w domu i co ja wtedy zrobię z Hubertem ?? Mamy plan żeby podrzucic go do sąsiadów, ale wiem, czy nie będzie płakał ?? ?
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #6627 19 lipca 2011, 14:09

snoopy90 Fajna mama
popłaka i przestanie :D wazne zeby sie nim zajeli

Zgłoś nadużycie #6628 19 lipca 2011, 14:12

Margolcia napisał(a)

wkur***aś mnie ale wiem że masz rację więc Ci daruję ;)

ze niby czym wk*****am? bo nie rozumiem :|

Zgłoś nadużycie #6629 19 lipca 2011, 14:12

snoopy90 Fajna mama
jakie ostre słowa :D

Zgłoś nadużycie #6630 19 lipca 2011, 14:16

[QUOTE=snoopy90;40993]jakie ostre słowa :D
wiesz, pytam, zeby wiedziec i zeby nie bylo niejasnosci ;)
ja dopiero skonczylam gadac z mama na skypie, taka sie glodna zrobilam, ze masakra.Ide cos zjesc, pozmywac i bede pisala list zeby mi anulowali karnet na silownie, bo od sierpnia zaczynam miec aktywny ;/ niedosc ze czlowiek po porodzie bezie wykonczony, to na pewno nie bedzie mial czasu i checi na cwiczenia.A to karnet jeszcze 3miesiace aktywny, niezaleznie czy chodzisz czy nie pobieraja mi z konta 28funtow miesiecznie ;/ troche duzo, poza tym nie chce mi sie chodzic.Napisze ze jestem w ciazy, ze we wczesnej ciazy stracilam prace i nie mam kasy, oby zrozumieli moja sytuacje :)