Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6571 18 lipca 2011, 20:09

agf Supermama

Aga.W napisał(a)

i schylanie i obracanie to horror :) ale jak trzeba... to trzeba. ja mam nisko brzuch, więc w zasadzie sprawia mi kłopot nawet przy siedzeniu, bo jak facet siedzę :)  o złączonych nogach moge zapomnieć :)

Jejku, ja już też w rozkroku ;) Tak z tydzień temu sie zaczęło... I jak wieczorem chcemy coś na kompie obejrzeć, zawsze się kładliśmy z laptopem na kanapie rozłożonej, tak teraz siedzę po turecku, bo położyć się na brzuchu nie mogę, a bokiem też niewygodnie oglądać  :(

Zgłoś nadużycie #6572 18 lipca 2011, 20:22

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

idę sobie juz z tego forum bo tylko się denerwuję !! nawet nie wiem czy dojdzie ten post :( papap do jutra :)

strona niedostępna - u mnie jest o chwilę, wkurza to strasznie. Do tego nie wiem czy zauwazyłyscie, że w części forum organizacyjne w części o problemach w działaniu serwisu wyłączyli możliwość wpisów- cwaniacy żeby się nie skarzyć :(

Zgłoś nadużycie #6573 18 lipca 2011, 20:24

snoopy90 Fajna mama
ja mam to samo;/ zaraz kompa przez okno wyrzuce;/ wrrrrr

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6574 18 lipca 2011, 20:31

agf Supermama
A słuchajcie, tak mi się teraz przypomniało, że u nas mąż musi mieć podczas porodu jakiś specjalny strój - spodnie+ góra z fizeliny. Szukam po aptekach int. ale nie wiem nawet jak to nazwać i nie mogę znaleźć. Może któras z was już kupowała?

Zgłoś nadużycie #6575 18 lipca 2011, 20:37

mamaela Supermama

agf napisał(a)

A słuchajcie, tak mi się teraz przypomniało, że u nas mąż musi mieć podczas porodu jakiś specjalny strój - spodnie+ góra z fizeliny. Szukam po aptekach int. ale nie wiem nawet jak to nazwać i nie mogę znaleźć. Może któras z was już kupowała?

A nie dostaniesz tego w szpitalu? Masz sama kupować?

Zgłoś nadużycie #6576 18 lipca 2011, 20:41

agf Supermama
Dla męża do porodu trzeba kupić, a wolałabym nie zostawiać tego na sam koniec jednak.

Zgłoś nadużycie #6577 18 lipca 2011, 20:43

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

u nas w szpitalu za 10 albo 5 zł sprzedają niepamietam dokładnie ceny ale coś koło tego

Zgłoś nadużycie #6578 18 lipca 2011, 21:05

paprotka25 Supermama
nie wiem jak to jest w szpitalu którym bede rodzić ale jak leżałam w innym to tam było tak że trzeba było mieć swój garniturek, mozna było go kupić w sklepiku szpitalnym z tym że on był otwarty bodajże do 18 czy 20 a co jak się w nocy przyjedzie? z tego co wiem to czasami u położnych są na sprzedaż w ich dyżurce, ale lepiej się wcześniej dowiedzieć bo bez niego mężuś nie wejdzie na porodówke. Ja któregoś dnia przejdesie do sklepiku z ciuchami ciążowymi niedaleko ode mnie, tam podobno mają też różne kosmetyki, majciochy poporodowe, podkłady i właśnie podobno te garniturki też. A w aptece też raczej powinny być :)

Zgłoś nadużycie #6579 18 lipca 2011, 21:07

paprotka25 Supermama
a i znajoma mi mówiła że to mężuś zakłada na bokserki i podkoszulek  :) to niech założy sobie jakieś wyjściowe majciochy w razie gdyby garniturek prześwitywał ;)

Zgłoś nadużycie #6580 18 lipca 2011, 21:08

oliwkowa.mama Zadomowiona
witajcie mamusie
U nas dzis chłodno i bardzo fajnie bo z mężem sie przeszliśmy na spacer a w te upały to ja nawet na balkon nie wychodze... może teraz bedzie troche chłoniejszych dni
u małej bez zmian dzis sie tak dobrze czułam jak bym nie była w ciązy i tez podobnjie jak tobie olka wydaje mi sie ze mała jakoś nie spieszy sie na ten świat nie chce jej przenosic ale nie czuje zadnych zwiastunów porodu zadnych bóli w krzyżu bardzo żadko złapie mnie ból brzucha taki jak na okres ale poleże i zaraz przechodzi mam nadzieje ze nie złapie mnie gdzieś np w sklepie jk wyskocze na chwile po coś i chlup wody ;/ najgorszy scenariusz
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #6581 18 lipca 2011, 21:10

agf Supermama

paprotka25 napisał(a)

a i znajoma mi mówiła że to mężuś zakłada na bokserki i podkoszulek  :) to niech założy sobie jakieś wyjściowe majciochy w razie gdyby garniturek prześwitywał ;)

U nas położna mówiła, że mąż ma mieć biały tshirt, jasne cienkie spodnie, białe skarpety, klapki i to ubranko właśnie.

Zgłoś nadużycie #6582 18 lipca 2011, 21:10

Romka Fajna mama
Jak rodziłam Tosię to za poród rodzinny płaciło się cegiełkę i wtedy dawali taki stroj! Niech Faceci pamiętają,żeby naprawdę ubrac się pod to lekko,żeby nie zasłabnąć!
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #6583 18 lipca 2011, 21:22

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

haha wyobraziłam sobie mojego męża w bokserkach które mu kupiłam czerwone z białym napisem "najlepsze ciacho w mieście" hahahah
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6584 18 lipca 2011, 21:31

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

strona niedostępna - u mnie jest o chwilę, wkurza to strasznie. Do tego nie wiem czy zauwazyłyscie, że w części forum organizacyjne w części o problemach w działaniu serwisu wyłączyli możliwość wpisów- cwaniacy żeby się nie skarzyć :(

też to zauważyłam ale żeby chociaż uprzedzili czy coś :|

Zgłoś nadużycie #6585 18 lipca 2011, 21:32

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

haha wyobraziłam sobie mojego męża w bokserkach które mu kupiłam czerwone z białym napisem "najlepsze ciacho w mieście" hahahah

mój też ma różne śmieszne :) z plemnikiem, myszką( z przodu myszka a z tyłu jej dupcia i ogonek) , z byczkiem, itp a najfajniejsze ma do spania, takie luźne bokserki w żabki :)

Zgłoś nadużycie #6586 18 lipca 2011, 21:37

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

mój też ma różne śmieszne :) z plemnikiem, myszką( z przodu myszka a z tyłu jej dupcia i ogonek) , z byczkiem, itp a najfajniejsze ma do spania, takie luźne bokserki w żabki :)

trzeba kupić jakieś "normalne" dla męża :D

Zgłoś nadużycie #6587 18 lipca 2011, 22:05

Konto usunięte
hehe normalne - wizytowe :D
wiem że u mnie w szpitalu dają. aczkolwiek rodzić będę sama :) jak zwiedziałam porodówkę to obydwoje dostaliśmy po zestawie :D i fakt, gorąco w tym jak diabli.
mnie szlag trafiał ze stroną niedostępną również, cośtam pewnie robią, ale fajnie by było gdyby jakoś o tym informowali :) przynajmniej byśmy się tak nie pieklil :D
zaraz zaczynam wieczorny rilaksik, także trzymajcie się dziewczyny!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6588 18 lipca 2011, 22:32

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

trzeba kupić jakieś "normalne" dla męża :D

Mi tam te z plemnikami wydają się być jak najbardziej na miejscu- w końcu skąś to dziecko jest :) plemniki to takie tematyznie właściwe są :)

Zgłoś nadużycie #6589 18 lipca 2011, 23:01

snoopy90 Fajna mama
he z plamnikami :D ide zaraz spać :D dzien byl pracowity :D jutro odpoczne :D jeszcze bym coś zjadła :D

Zgłoś nadużycie #6590 19 lipca 2011, 6:24

Romka Fajna mama
dzień dobry ;) Ja już szykuje sie do poradni cukrzycowej, ciekawe, co powiedzą na konieczność badań ktg ;) Niby gdzie to robić?Nie wiem, czy z przejęcia nie śpię juz prawie od godziny!;/Nie byłam 5 tygodni, więc nie mam pojęcia czego się spodziewać
http://grzdyl.blogspot.com