Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6551 18 lipca 2011, 18:54

agf Supermama
Och, ja sie wyspałam, potem posiedziałam na llegro -kupiłam pościeli zestaw, kołderkę, rożek i przybornik :)   Mężuś wócił z pracy i stwierdził, ze dzis jakoś ma siłę to zrobi obiad :) I smaży placuszki ziemniaczane. Ależ sie zdziwiłam :0 Wczoraj zrobił, dziś robi... Co to się porobiło :)

Zgłoś nadużycie #6552 18 lipca 2011, 18:55

agf Supermama
A co do schylania to nie wiem czy tez już tak macie, ale mi zaczyna to sprawiać trudność. Tzn. czesem jak się nachulę to jakoś tak niefortunnie, ze brzuch przycisnę zbytnio i wtedy zaboli :(

Zgłoś nadużycie #6553 18 lipca 2011, 19:01

mamaela Supermama

agf napisał(a)

A co do schylania to nie wiem czy tez już tak macie, ale mi zaczyna to sprawiać trudność. Tzn. czesem jak się nachulę to jakoś tak niefortunnie, ze brzuch przycisnę zbytnio i wtedy zaboli :(

oj tak też mam z tym moim brzuszkiem i jeszcze jak gwałtownie się obrócę, to tak mi się ciągnie brzuch niefajnie i też pobolewa

Zgłoś nadużycie #6554 18 lipca 2011, 19:05

Konto usunięte
mi cięzko się schylać jest już od dawna a zwłaszcza jak dzieci wypchają główki mi w żebra i muszę się schylić :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6555 18 lipca 2011, 19:06

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Pewnie chodzi im o to, że dzieci teoretycznie przyzwyzajają się już w brzuchu do pewnych rzeczy- np. do muzyki i może chodzi im o to, że będą lubiały być bujane potem też :)

możliwe że i o to chodzi najwyżej będę je bujać :)

Zgłoś nadużycie #6556 18 lipca 2011, 19:09

Konto usunięte
i schylanie i obracanie to horror :) ale jak trzeba... to trzeba. ja mam nisko brzuch, więc w zasadzie sprawia mi kłopot nawet przy siedzeniu, bo jak facet siedzę :)  o złączonych nogach moge zapomnieć :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6557 18 lipca 2011, 19:12

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

i schylanie i obracanie to horror :) ale jak trzeba... to trzeba. ja mam nisko brzuch, więc w zasadzie sprawia mi kłopot nawet przy siedzeniu, bo jak facet siedzę :)  o złączonych nogach moge zapomnieć :)

ja też z rozchylonymi nogami siedzę :)

Zgłoś nadużycie #6558 18 lipca 2011, 19:15

Konto usunięte
no to damy z nas jak nie patrzeć ;) takie uroki hehe :D
a masz tak że jak wchodzisz po schodach to kopiesz brzuch? :D bo ja notorycznie :P

Zgłoś nadużycie #6559 18 lipca 2011, 19:22

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

no to damy z nas jak nie patrzeć ;) takie uroki hehe :D
a masz tak że jak wchodzisz po schodach to kopiesz brzuch? :D bo ja notorycznie :P

hahaha nie :)

Zgłoś nadużycie #6560 18 lipca 2011, 19:25

Konto usunięte
hehe no ja tak mam :P idę i autentycznie czuje na nogach swój brzuch :P wtedy mój Maluch ma dopiero kołysanie :P
no ale bokiem po schodach wchodzić nie będę... :D

Zgłoś nadużycie #6561 18 lipca 2011, 19:26

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

hehe no ja tak mam :P idę i autentycznie czuje na nogach swój brzuch :P wtedy mój Maluch ma dopiero kołysanie :P
no ale bokiem po schodach wchodzić nie będę... :D

hahaha Ty już w ciąży kopiesz swoje dziecko!!!! :D

Zgłoś nadużycie #6562 18 lipca 2011, 19:27

Konto usunięte
normalnie, patologia od samego początku... takie życie :P hehe to za to że boksuje mnie po pęcherzu :P hehehe

Zgłoś nadużycie #6563 18 lipca 2011, 19:33

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

normalnie, patologia od samego początku... takie życie :P hehe to za to że boksuje mnie po pęcherzu :P hehehe

hahaha o matko!! hahah :D teraz akurat dzieci kopią mnie z każdej strony czyli góra dół i boki :D

Zgłoś nadużycie #6564 18 lipca 2011, 19:42

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

hahaha o matko!! hahah :D teraz akurat dzieci kopią mnie z każdej strony czyli góra dół i boki :D

No Ty to masz dubeltowe uroki kopania :)

Zgłoś nadużycie #6565 18 lipca 2011, 19:43

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

No Ty to masz dubeltowe uroki kopania :)

hahah ale aż mnie macha na boki :)

Zgłoś nadużycie #6566 18 lipca 2011, 19:47

Konto usunięte
właśnie zjadłam jogurt wiśniowy i dopiero luknęłam że on był do 15 lipca ważny :| ale w smaku był bardzo dobry :D mam nadzieję że nic mi nie będzie :|

Zgłoś nadużycie #6567 18 lipca 2011, 19:48

olka8922 Gotowa na wszystko
a moj maluch znowu ma czkawke :D ochleje sie woda, mu sie zwieksza objetosc wod plodowych i korzysta wodożlop :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6568 18 lipca 2011, 19:54

Konto usunięte
kurde no denerwuje mnie te forum już :( non stop prawie STRONA NIEDOSTĘPNA!! badziewie!!

Zgłoś nadużycie #6569 18 lipca 2011, 20:05

Konto usunięte
idę sobie juz z tego forum bo tylko się denerwuję !! nawet nie wiem czy dojdzie ten post :( papap do jutra :)

Zgłoś nadużycie #6570 18 lipca 2011, 20:07

agf Supermama
Grrrrr, znowu przez kilka godzin nie mogłam tu wejść. Co się dzieje ??