Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6511 18 lipca 2011, 16:11

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) no i zostałam sama w domu, mężuś poszedł na 14 do pracy i nawet jeszcze nie dzwonił, więc nie wiem czy wróci normalnie czy dopiero o 2 w nocy. Wyłożylam na balkon materacyk żeby się wietrzył, co prada pokrowiec był prany ale niech sobie poleży na powietrzu. Jakoś mnie dziwnie bolał brzuch, nawet nie miałam siły zrobić Jarkowi kanapek do pracy, sam sobie robił a mi kazał leżeć. Tak jakoś mnie trochę jakby na okres ale trochę inaczej i tak aż mnie przeszywało do pleców, nigdy tak nie miałam, może to jakiś skurcz? masakra, położyłam się i spałam prawie dwie godz, teraz juz jest ok ale się trochę wystraszyłam bo wcześniej tak nie miałam. Planowałam trochę posprzątać ale mam zakaz, jedyne co mogę zrobić to ogarnąć trochę na blacie w kuchni, tak żeby się nie schylać a podłogi mam zostawić. No nic zobacze może powolutku przelece z odkurzaczem i mopem, może Jarek mnie nie zamorduje.

Zgłoś nadużycie #6512 18 lipca 2011, 16:21

Konto usunięte
Ela, dla mnie boksowanie po pęcherzu to najgorsze co może być :P kopanie wątroby przy tym to pikuś :)
Paprotka Ty nie ryzykuj bo jeszcze Cie zamorduje i co będzie?
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6513 18 lipca 2011, 16:36

olka8922 Gotowa na wszystko
Witam! :)
ja pospalam do 10:30, od dwoch dni wyjatkowo dobrze mi sie spi.Fakt, wstaje w nocy siku i przebudzam sie w nocy, ale jak sie przebudze to szybko usypiam :) znowu mamy problem z golebiami, te angielskie orly znowu znosza galazki nam na talerz od polskiej tv, Wojtek dzisiaj prze praca otwieral okno i zrzucal galazki.Ja wstalam, zjadlam sniadanie, pogadalam 1,5h z siostra na skypie, bo na gg nie ma szans bo gadala ze mna i miala mala na rekach ;) dzisiaj na obiad zrobie mielone, fasolke szparagowa i ziemniaki :) wczoraj Wojtek gadal z rodzicami i jego mama jak zobaczyla moj brzuch to spec stwierdzil ze bede miala ciaze przenoszona :P Wojtek pare dni wczesniej tez mi mowil, ze nie wie czemu ale ma przeczucie ze pozniej urodze.Przerazilo mnie to, bo juz mi niewygodnie a co dopiero kolejny tydzien, dwa dluzej chodzic w ciazy :| mam nadzieje ze to tylko ich gdybania :P z piatku na sobote snilo mi sie ze rodzilam godzine :D ide zaraz zrobic mielone, Wojtek wczoraj zrobil przemeblowanie w sypialni, przesunal lozko i wstawil kolyske i ta szafke co bylismy odebrac w piatek, zmienil posciel i poodkurzal :) zloty chlopak :) ja dopiero wstalam, bo zamulilo mnie,poszlam polezec i przysnelo mi sie ;) antybiotyk biore od soboty, na razie poprawy nie widze, oby bylo lepiej. Pozdro 600 i do uslyszenia :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6514 18 lipca 2011, 16:36

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

Ela, dla mnie boksowanie po pęcherzu to najgorsze co może być :P kopanie wątroby przy tym to pikuś :)
Paprotka Ty nie ryzykuj bo jeszcze Cie zamorduje i co będzie?

No moja teraz po obróceniu to jakaś łaskawa się dla mojecho pecherza zrobiła, ale kolana wypycha w bok czasami tak mocno, że nie da rady leżeć na lewym boku, bo mi się taka mega kula robi i brzuch taki śmieszny krzywy :)
paprotka zamorduje jak zamorduje- pewnie się ulituje ale jak opieprzy!! :)
A co jak ci mopy, miotły, ścierki, odkurzaz i wszystko inne takie pochowa to co?

Zgłoś nadużycie #6515 18 lipca 2011, 16:46

muzzza Fajna mama
ja mam teraz tyle roboty w domu że na nic nie mam czasu. Nazbierało się prania, prasowania, zakupy i w ogóle wszystko na ostatnią chwilę... ale u mnie to normalne :) z dziwnych rzeczy ktzore mi się pierwszy raz trafiły to mega skurcz łydki, ale taki że normalnie mnie mięśnie bolą po nim i kuleję!

Zgłoś nadużycie #6516 18 lipca 2011, 16:56

Konto usunięte
muzza też dziś w nocy skurcz łydki mnie złapał morderczy. od razu sie zerwałam, usiadłam i walka z nogą...
właśnie pół arbuza niemalże wpierniczyłam. ale pycha :D
a do mnie te słynne kosmetyki jeszcze nie dotarły. może kurier zaginął gdiześ w akcji :) się okarze :)

Zgłoś nadużycie #6517 18 lipca 2011, 16:57

snoopy90 Fajna mama
hejka :d ja dopiero teraz tu zajrzałam :D duzo roboty miałam i nadal mam :D sprzątałam mamy mieszkanie które idzie tera do wynajęcia :D kurcze ile wspomnień z dziecinstwa tam zostaje :D szkoda mi tego mieszkania,ale wiadomo wszystkiego mieć nie można i mieszkać w dwóch mieszkaniach naraz :D mała dziś bardzo aktywna:d spać nie mogłam w nocy ,księzyc w twarz mi swieci po godzinie mnie oswieciło zeby rzucić poduszkę w drugi kąt i wkońcu zasnełam,i brak mojego faceta obok tez dało sie odczuć ,nie było na kogo nogi zarzucić :D autko zawiozłam do mechanika i cięzko mi sie było z nim dogadać :D wiadomo że facet z facetem w tych sprawach się lepiej dogada :D buziaki:* milego dnia

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6518 18 lipca 2011, 17:01

snoopy90 Fajna mama

Aga.W napisał(a)

muzza też dziś w nocy skurcz łydki mnie złapał morderczy. od razu sie zerwałam, usiadłam i walka z nogą...
właśnie pół arbuza niemalże wpierniczyłam. ale pycha :D
a do mnie te słynne kosmetyki jeszcze nie dotarły. może kurier zaginął gdiześ w akcji :) się okarze :)

a ja sie dziś w biedronce za arbuzem rozgładałam i nie spotkałąm:d to dziwne że mamy mamy juz kremy a ty nie...

Zgłoś nadużycie #6519 18 lipca 2011, 17:02

Konto usunięte
hehe może inny koniec Polski, kto wie :) z 5 konkursów temu też dość późno dostałam :)
ale wszystkie mamuśki chyba jeszcze nie dostały? bo nawet się nie orientuje :)

Zgłoś nadużycie #6520 18 lipca 2011, 17:04

snoopy90 Fajna mama
tez sie do konca nie orientuje ale po opisach widziała ze w jeden dzien duzo dostałyśmy naraz

Zgłoś nadużycie #6521 18 lipca 2011, 17:06

Konto usunięte
mi tam się nie pali ;) zobaczymy, jak do końca tyg. ani widu ani słychu to się podowiaduje :)
może dlatego że przegapiłam maila z prośbą o nr kontaktowy i dopiero po wysyłce zajrzałam do skrzynki. no nie ważne :) zobaczymy :)

Zgłoś nadużycie #6522 18 lipca 2011, 17:07

mamaela Supermama

muzzza napisał(a)

ja mam teraz tyle roboty w domu że na nic nie mam czasu. Nazbierało się prania, prasowania, zakupy i w ogóle wszystko na ostatnią chwilę... ale u mnie to normalne :) z dziwnych rzeczy ktzore mi się pierwszy raz trafiły to mega skurcz łydki, ale taki że normalnie mnie mięśnie bolą po nim i kuleję!

skurcze łydek to coś co już przerabiałam- lekarz kazał mi łykać mega dawki magnezu- biorę 2 tabl. Blumagu dziennie i dodatkowo 2 tabletki Magnezu na skurcze  (takie grenatowe opakowanie)- tam jest magnez, potas i coś tam jeszcze i od kilku dni spokój mam.

Zgłoś nadużycie #6523 18 lipca 2011, 17:09

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

tez sie do konca nie orientuje ale po opisach widziała ze w jeden dzien duzo dostałyśmy naraz

no chyba wszystkie dostałyśmy 14,07- napisz maila do tej babeczki moderatora, to może ona Ci powie gdzie jest Twoja przesyłka

Zgłoś nadużycie #6524 18 lipca 2011, 17:14

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

no chyba wszystkie dostałyśmy 14,07- napisz maila do tej babeczki moderatora, to może ona Ci powie gdzie jest Twoja przesyłka

no najlepsze rozwiązanie bedzie

Zgłoś nadużycie #6525 18 lipca 2011, 17:16

Konto usunięte
spoko, jeszcze chwilę się wstrzymam żeby nie siać paniki :)
jak jutro do wieczora nie przyjdzie, to napiszę :)

Zgłoś nadużycie #6526 18 lipca 2011, 17:18

snoopy90 Fajna mama
no albo napisz tam w komentarzach do konkursu moze sie sama odezwie

Zgłoś nadużycie #6527 18 lipca 2011, 17:20

snoopy90 Fajna mama
a co z konkursem faceci maja lepiej ?? miał być do 17 i nic niewiadomo;/

Zgłoś nadużycie #6528 18 lipca 2011, 17:20

Konto usunięte
ee w komentarze bawić się nie będę :D maila napisze. kawał czasu po konkursie, pewnie nikt tam nie zagląda :)

Zgłoś nadużycie #6529 18 lipca 2011, 17:23

snoopy90 Fajna mama
heh dośc sporo nowych komentarzy tam było jak patrzałam ostatnio

Zgłoś nadużycie #6530 18 lipca 2011, 17:24

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

a co z konkursem faceci maja lepiej ?? miał być do 17 i nic niewiadomo;/

17 był wczoraj, to pewnie dziś wieczorem albo jutro coś będzie za informacja