Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6451 17 lipca 2011, 16:58

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Wróciłam już z Ikei- kupiliśmy to co chcieliśmy- regalik z wysuwanymi skrzyneczkami do postawienia koło łóżeczka na kosmetyki, pieluchy itd., kinkiet taką niebieską gwiazdeczkę i zielony ręcznik kąpielowy - to dla malutkiej. A jeszcze dokupilismy kilka szklanek takich dużych po 1,99, świeczki, pojemniki nażywność - taki komplet z pokryweczkami 17 szt. za 15,99 i takie podkładki na stół pod talerze, bo te co mam takie już zużyte.
Potem pojechaliśmy do Emiku, mąż kupił sobie płytę Zamachowskiego z grupą MoZarta. Naprawdę niektóre piosenki są fajne, zwłaszcza "Kobiety jak kwiaty"- no mówię Wam super. Jak znajdę link na Youtouba- to Wam wyślę do nagrania koncertowego- posłuchajcie i puśćcie mężom :)
I już zrobiłam obiadek- właśnie czekam aż syn wróci, bo pojechał pokąpać się nad staw (odpuścił sobie zakupy z nami). Dziś szaszłyki, fryteczki i sałatka z pomidora z kukurydzą.

"kobiety jak te kwiaty " :) http://www.youtube.com/watch?v=3rX_S9eoV7I
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6452 17 lipca 2011, 17:23

Konto usunięte
agf, i słusznie, czasem trzeba sobie odpuścić :)
muzza, dlatego na pieluchowe zakupy wzięłam doświadczona siostrę :D heh bo normalnie pewnie bym kupiła niewiadomoco :P
Margolcia będę musiała podstępem wprowadzić sojowe kotlety do naszego jadłospisu :D pewnie też się nie kapnie :) a nóż mu posmakują :D
ja dawno po obiadku, ale zmęczona, duchota u mnie dzisiaj... i piekielny wiatr. normalnie strach okno otworzyć :)  
jakiś taki średni dzień dziś. 
kurcze kurki to bym zjadła, ale póki w ciązy jestem, kupne odpuszczam :) nigdy nie wiadomo...
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6453 17 lipca 2011, 17:28

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

agf, i słusznie, czasem trzeba sobie odpuścić :)
muzza, dlatego na pieluchowe zakupy wzięłam doświadczona siostrę :D heh bo normalnie pewnie bym kupiła niewiadomoco :P
Margolcia będę musiała podstępem wprowadzić sojowe kotlety do naszego jadłospisu :D pewnie też się nie kapnie :) a nóż mu posmakują :D
ja dawno po obiadku, ale zmęczona, duchota u mnie dzisiaj... i piekielny wiatr. normalnie strach okno otworzyć :)  
jakiś taki średni dzień dziś. 
kurcze kurki to bym zjadła, ale póki w ciązy jestem, kupne odpuszczam :) nigdy nie wiadomo...

u mnie też jakiś taki ten dzień beznadziejny się zrobił :( chcę wyrwać męża żebyśmy jechali do mojej bliźniaczki bo już za nią i jej dziećmi tęsknię ale to chyba nie przejdzie :( :( :(

Zgłoś nadużycie #6454 17 lipca 2011, 17:36

Konto usunięte
jakis taki do kitu dzień. zaszyjcie sie w domu razem i się sobą pocieszcie :) jutro pewnie znów za remont się weźmie i co? :)

Zgłoś nadużycie #6455 17 lipca 2011, 17:37

mamaela Supermama
ja chciałam coś podziubać w ogródku, ale za gorąco jest- nie wyłaże z domu...

Zgłoś nadużycie #6456 17 lipca 2011, 17:37

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

jakis taki do kitu dzień. zaszyjcie sie w domu razem i się sobą pocieszcie :) jutro pewnie znów za remont się weźmie i co? :)

nie chce mi się siedzieć w domu :( tak jutro znów remont, Aga w rossmanie jest promocja płynu Oilatum soft za 19,99 :)

Zgłoś nadużycie #6457 17 lipca 2011, 17:42

Konto usunięte
mówisz? kurcze warto byłoby kupić... będzie trzeba się przejść :)
dzięki ;)
no to przyduś że Ci smutno bez siostry :) zlituje się pewnie :)

Zgłoś nadużycie #6458 17 lipca 2011, 17:47

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

mówisz? kurcze warto byłoby kupić... będzie trzeba się przejść :)
dzięki ;)
no to przyduś że Ci smutno bez siostry :) zlituje się pewnie :)

sorry to krem :| JADĘ DO SIOSTRY!!!!!!!! HURRA!!!!

Zgłoś nadużycie #6459 17 lipca 2011, 18:19

agf Supermama
A ja nie wytrzymałam i się zdrzemnęłam. Teraz kawusia na pobudke i musze chyba mężowi przypomnieć o tym obiedzie co to miał go zrobić ... ;)

Zgłoś nadużycie #6460 17 lipca 2011, 18:46

Konto usunięte
hehe wywalczyłaś :D no to miłego popołudnia/wieczoru? :D naciesz się siostrą jak się stęskniłaś :D
eee kremu to nie chce :P  
agf, ja wnioskuje że obiadu dziś nie będzie :D heh facety te nasze no, leniuchy!

Zgłoś nadużycie #6461 17 lipca 2011, 19:01

Romka Fajna mama
Juz dawno się tak paskudnie nie czułam;/Duszno,że nie ma czym oddychac, w nocy taki skurcz,że prawie się poryczałam,Asia dopiero pojechałą,więc mogę postękać.Wcześniej trzeba było"trzymać twarz" Cukier dzis wysoki -po obiedzie 164, teraz 129, a we wtorek do diabetologa -mam nadzieję,że na koniec nie da mi insuliny;/
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #6462 17 lipca 2011, 19:05

Konto usunięte
odpocznij Romka, jakby nie było fajnie z rodzinką, jest Ci potrzebny wypoczynek :D i tak podziwiam że masz takiego powera :)
weź książkę, albo jakis filmik sobie włącz, i relaksuj sie jak przystało na kobietę ciężąrną! :D

Zgłoś nadużycie #6463 17 lipca 2011, 20:38

oliwkowa.mama Zadomowiona
witajcie mamy
 u mnie bez zmian nic a nic :) jedynie dzis troche mnie podolewa brzuch ale to mi nawet nie przeszkadza. Myslałam ze wyleciał mi dzis czop śluzowy ale jednak nie co prawda śluzu jakiegos takiego ala białko kurze miałam spoko ale zupełanie przezroczysty zadnej krwi do tej pory nic takiego nie miałam a zwłaszcza w takiej ilości
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #6464 17 lipca 2011, 20:42

paprotka25 Supermama
cześć :) my dzisiaj mieliśmy kolejny aktywny dzionek :) pojechalismy do koleżanki po łózeczko, mężuś właśnie skończył składać :) jakie ono ładniutkie :) już się nie mogę doczekać jak dokupimy pościel i położymy w nim młodego :) na razie siedzi tylko króliczek którego moja siosta kupiła Szymusiowi na dzień dziecka i czeka na właściciela  :)  po południu pojechaliśmy do szwagierki na kawke,a jak wróciliśmy to zjedliśmy obiad, dopiero ok 17 bo wcześniej nam się nie chciało, zrobiłam dzisiaj kotlety z piersi, ziemniaczki i mizerie :) teraz niedawno wróciliśmy bo poszliśmy na spacer do reala, kupiliśmy pół arbuza bo był po 75 gr za kg :) hihi taka malusia połóweczka bo waży prawie 6 kg :) ale mój dzielny mężuś go doniósł do domku :) a i oglądaliśmy farby w praktikerze :) wybraliśmy nawet kolor :) pomalujemy młodemu na zielono w odcieniu "zielone wzgórza" z dekorala :) śliczny jest taki wesolutki :) a może przy okazji jak będziemy malować pokój młodego to pomalujemy też nasz pokój i kuchnie, zobaczymy :)
Elu, fajnie że też upolowałaś chusteczki w dobrej cenie, powiem Ci że naprawde się opłaca bo wczoraj z ciekawości spojrzałam po ile są w auchanie i taka paczka 4+2 była za 42 zł! masakra to my mamy licząc za pół ceny :)

Zgłoś nadużycie #6465 17 lipca 2011, 20:42

agf Supermama
U mnie jakoś się nerwowa atmosfera zrobiła - co zdanie to się z mężem żremy... A te zdania to tak raz na godzinę :(

Zgłoś nadużycie #6466 17 lipca 2011, 20:42

snoopy90 Fajna mama
no ja dojechałam do mamy :D :D 4 godziny jechałam :) najgorsze to słonce było;/

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6467 17 lipca 2011, 21:33

Romka Fajna mama
Pogoda taka,ze nerwy puszczają,  a my wrażliwe ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #6468 17 lipca 2011, 21:39

agf Supermama
Ja już sama nie wiem przez co. Jutro idziemy na pierwsze zajęcia SR , wiem,że maż triochę sie boi, a i jalekko się denerwuję, choć w sumie wiem, ze nie ma czym... Poza tym jakoś tak dociera do nas, że czasu coraz mniej i jakiś taki strach nas ogrania.  Może to przez to...

Zgłoś nadużycie #6469 17 lipca 2011, 21:44

mamaela Supermama

agf napisał(a)

Ja już sama nie wiem przez co. Jutro idziemy na pierwsze zajęcia SR , wiem,że maż triochę sie boi, a i jalekko się denerwuję, choć w sumie wiem, ze nie ma czym... Poza tym jakoś tak dociera do nas, że czasu coraz mniej i jakiś taki strach nas ogrania.  Może to przez to...

Dokładnie pewnie to napięcie związane ze zbliżającym się finiszem Wam obojgu się udziela :)

Zgłoś nadużycie #6470 17 lipca 2011, 21:45

mamaela Supermama

paprotka25 napisał(a)

Elu, fajnie że też upolowałaś chusteczki w dobrej cenie, powiem Ci że naprawde się opłaca bo wczoraj z ciekawości spojrzałam po ile są w auchanie i taka paczka 4+2 była za 42 zł! masakra to my mamy licząc za pół ceny :)

No to faktycznie ogromna różnica- to chyba pojadę i kupię jeszcze jedno opakowanie, a co niech leży przecież się nie zestarzeje :)