Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6311 16 lipca 2011, 10:10

olka8922 Gotowa na wszystko
kurde ale u mnie deszcz leje... :/ mi sie najlepiej spi jak deszcz pada, dupa, moglam dzisiaj dluzej pospac to specjalnie wstalam wczesnie do lekarza, a teraz siedze przed kompem bo nie usne :( :/
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6312 16 lipca 2011, 10:13

Romka Fajna mama
Olka  -miło,że znalazł się ktos życzliwy.Zobaczcie jakie czasy -człowiek najpierw sprawdza kto  w aucie -dopiero jak widzi dziecko to się uspokaja.Częściej spodziewamy się czegos przykrego,życzliwość drugiego człowieka nas zaskakuje;/ Margolcia wytrzymasz ;) Tylko nie rzucaj sie w wir pracy!Ja troszke musze ogarnąć, bo dzieciaki przyjeżdżają.Ale nie za dużo, bo wczoraj miałam koszmarny wieczór! Skurcze często, a okazało się,że to jelita;( Czymś sie zatrułam, rano rozwolnienie, ale strachu się najadłam...
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #6313 16 lipca 2011, 10:20

Romka napisał(a)

Olka  -miło,że znalazł się ktos życzliwy.Zobaczcie jakie czasy -człowiek najpierw sprawdza kto  w aucie -dopiero jak widzi dziecko to się uspokaja.Częściej spodziewamy się czegos przykrego,życzliwość drugiego człowieka nas zaskakuje;/ Margolcia wytrzymasz ;) Tylko nie rzucaj sie w wir pracy!Ja troszke musze ogarnąć, bo dzieciaki przyjeżdżają.Ale nie za dużo, bo wczoraj miałam koszmarny wieczór! Skurcze często, a okazało się,że to jelita;( Czymś sie zatrułam, rano rozwolnienie, ale strachu się najadłam...

Romka dawno nie spotkalam sie z taka zyczliwoscia, zeby kobieta zatrzymala sie i podwiozla mnie pod sam dom.Rozumiem, zeby mnie podwiozla na przystanek autobusowy, ale pod dom ??   Wczoraj tez mialam koszmarny wieczor.Moze latego ze caly czas w ruchu bylam.Pierw na jeziorku z siostra a pozniej ledwo co wrocilismy i musielismy jechac po szafke z licytacji, a jechalo sie ponad pol godziny.Juz jakos nie potrafie jak wczesniej byc dlugo w jednej pozycji, a w aucie sie siedzialo, az kregoslup bolal i brzuch sie napinal.Wrocilismy, polozylam sie, a jak wchodzilam po schodach zeby isc do toalety to tak mnie brzuch bolal, ze sie uginalam w pol :/ mam nadzieje, ze rozwolnienie juz Ci minelo i nie bedziesz sie tak meczyla jak ostatnio paprotka :) i sie nie martw, pewnie rozwolnienie bylo tak jak pisalas od czegos co zjadlas ;)

Zgłoś nadużycie #6314 16 lipca 2011, 10:22

Konto usunięte
Nie no Romka wiem że nie mogę przeholować z pracą ale siedzieć i leżeć cały dzień też nie zamierzam bo zwariuję :( zmyję naczynia ,obiorę sobie ziemnaki do obiadu. jakąś kolacyjkę wieczorem  zrobię dla męża a co wcześniej  to nie mam pojęcia :( Wiecie co z tą okazją to tak pomyślałam że chyba ciężarnej krzywdy by nie zrobili co ??
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6315 16 lipca 2011, 10:24

desdemona Zaprawiona w bojach
Dzien dobry :)
Co do majtek siateczkowych to ja kupilam bezproblemowo w aptece taki:
http://allegro.pl/majtki-poporodowe-2szt-i1716810283.html
Oczywiscie zaraz otworzylam, miecietki sa i sieteczkowe, mocno sie nacigaja, jedne pelne figi, drugie ciut nizsze a'la szorty.
W opakowaniu 2 sztuki, nie wiem czy to nie za malo - chyba dokupie drugie opakowanie dla swietego spokoju.
Ja wieczorem mialam horror - meza nie bylo bo pojechal do babci po wylewie, starszy juz spal a ja sobie ogladalam jakis filmik przy wylaczonym swietle - nagle blysk, huk, myslalam ze zawalu na miejscu dostane, cos zaskwierczalo, dym poszedl i telewizor szlag trafil.
Pierwsza moja mysla byla panika czy mam to to wylaczyc z kontaktu, czy nie ruszac i czy sie ruszac wogole z lozka bo maly tez skoczyl przestraszony, balam sie ze zaczne rodzic hehe.
A jeszcze mezula nie bylo wiec telefon szybki - ale to zorganizowany chlop jednak jest, wrocil o 23 do domu ale z nowym telewizorem - i od rana usiluje sie przyzwyczaic do tego "cuda".
Dobrze sie wszystko skonczylo, w tamtym starym spalily sie lampy i od razu do wywalenia, teraz juz luzik ale co sie strachu najadlam to moje :D .

Zgłoś nadużycie #6316 16 lipca 2011, 10:30

Romka Fajna mama

Margolcia napisał(a)

Nie no Romka wiem że nie mogę przeholować z pracą ale siedzieć i leżeć cały dzień też nie zamierzam bo zwariuję :( zmyję naczynia ,obiorę sobie ziemnaki do obiadu. jakąś kolacyjkę wieczorem  zrobię dla męża a co wcześniej  to nie mam pojęcia :( Wiecie co z tą okazją to tak pomyślałam że chyba ciężarnej krzywdy by nie zrobili co ??

Nie mam pojęcia,czy dla jakiegoś potwora jest różnica, czy to ciężarna, czy nie.Ostatnio czytałam o wypadku samochodowych,tir wjechał w ciężarną.Ewidentna jego wina, a komentarze pod widaomościa byly przerażające.Ludzie obwiniali kobietę,że w ciązy kierowała!!!!!!!!!!Nie wiem, skąd się tacy debile biorą?Przepraszam za określenie, ale czasem brak słów..

Zgłoś nadużycie #6317 16 lipca 2011, 10:30

Niby krzywdy ciezarnej nie powinni zrobic,ale kto Cie tam wie? Kobieta niedosc ze miala duuuuzy samochod to jeszcze czarny, jak mafia :D zawsze rodzice mi powtarzali, ze nie gadac i nie wsiadac do samochodu z nieznajomymi, wiec pewnie dlatego byla pierwsza taka mysl, czy wsiasc.Ale jestem pewna ze jakby to byl mezczyzna a nie kobieta to bym nie wsiadla, nawet jakby mial czworke dzieci w aucie.

Zgłoś nadużycie #6318 16 lipca 2011, 10:31

Konto usunięte

Romka napisał(a)

Nie mam pojęcia,czy dla jakiegoś potwora jest różnica, czy to ciężarna, czy nie.Ostatnio czytałam o wypadku samochodowych,tir wjechał w ciężarną.Ewidentna jego wina, a komentarze pod widaomościa byly przerażające.Ludzie obwiniali kobietę,że w ciązy kierowała!!!!!!!!!!Nie wiem, skąd się tacy debile biorą?Przepraszam za określenie, ale czasem brak słów..

nie no jak w takiej sytuacji takie komentarze były umieszczane to ja zmieniam zdanie :(

Zgłoś nadużycie #6319 16 lipca 2011, 10:32

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

Niby krzywdy ciezarnej nie powinni zrobic,ale kto Cie tam wie? Kobieta niedosc ze miala duuuuzy samochod to jeszcze czarny, jak mafia :D zawsze rodzice mi powtarzali, ze nie gadac i nie wsiadac do samochodu z nieznajomymi, wiec pewnie dlatego byla pierwsza taka mysl, czy wsiasc.Ale jestem pewna ze jakby to byl mezczyzna a nie kobieta to bym nie wsiadla, nawet jakby mial czworke dzieci w aucie.

hehe wiecie co ja też bym nie wsiadła do faceta do auta ,kobieta co innego ale facet ?? nie!! tym bardziej ze sama byłaś :|

Zgłoś nadużycie #6320 16 lipca 2011, 10:32

Romka sa i tacy, ktorzy nie potrafia stwierdzic kogo byla wina... Bo kobieta w ciazy to juz w ogole nic nie powinna, nawet autem kierowac :/ przesada.

Zgłoś nadużycie #6321 16 lipca 2011, 10:34

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

Romka sa i tacy, ktorzy nie potrafia stwierdzic kogo byla wina... Bo kobieta w ciazy to juz w ogole nic nie powinna, nawet autem kierowac :/ przesada.

bo niektórzy traktują nas- ciężarne jak trędowate :( mamy brzuch to znaczy że już nic nie umiemy i nie możemy :( straszne :( :( :(

Zgłoś nadużycie #6322 16 lipca 2011, 10:36

Margolcia napisał(a)

hehe wiecie co ja też bym nie wsiadła do faceta do auta ,kobieta co innego ale facet ?? nie!! tym bardziej ze sama byłaś :|

Noo... baby na ogol sa bardziej zyczliwe :D zreszta ta kobieta mowila, ze ma czworke dzieci, 9letnie, 7letnie, 3letnie i 7miesieczne.3 dziewczynki i jeden rodzynek :D na kobiete w ciazy tez inaczej sie patrzy ;)

Zgłoś nadużycie #6323 16 lipca 2011, 10:38

Margolcia napisał(a)

bo niektórzy traktują nas- ciężarne jak trędowate :( mamy brzuch to znaczy że już nic nie umiemy i nie możemy :( straszne :( :( :(

bez kitu... chociaz ja ostatnio trafilam na takiego "madrego" polaczka w Anglii, ze przy pierwszej rozmowie zapytal sie "skoro zdecydowalas sie na ciemne wlosy to czemu nie chodzisz na solarium" :D   bo ciemna to juz musi byc opalona, niewazne ze w ciazy :D

Zgłoś nadużycie #6324 16 lipca 2011, 10:41

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

bez kitu... chociaz ja ostatnio trafilam na takiego "madrego" polaczka w Anglii, ze przy pierwszej rozmowie zapytal sie "skoro zdecydowalas sie na ciemne wlosy to czemu nie chodzisz na solarium" :D   bo ciemna to juz musi byc opalona, niewazne ze w ciazy :D

hahahahaha :D debil!!

Zgłoś nadużycie #6325 16 lipca 2011, 10:43

snoopy90 Fajna mama
hey :) ja dopiero wstałam już wcinam serek Danio :D mniam mniam w planach jeszcze kanapeczka z nutelle :D ostatnio na słodkie śniadania mnie wzieło :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6326 16 lipca 2011, 10:44

Margolcia napisał(a)

hahahahaha :D debil!!

hahahha, straszny debil :D ma 48lat, on zbiera na tace, syn jest ministrantem, a zona czyta kazania w kosciele :D taka polska wierzaca rodzinka :D

Zgłoś nadużycie #6327 16 lipca 2011, 10:45

Romka Fajna mama
Bo ja myslę,że w każdej sytuacji potrzebny jest zdrowy rozsądek.Wkurza mnie ,gdy ktos twierdzi,ze ciąża to nie choroba w takim kontekście,że normalnie powinna wszystko robić i na nic nie uważać, albo w drugąstronę -ledwo kilka dni a juz nawet na spacer nie mozna bo za ciężko.Wszystko zależy od wielu spraw i do wszystkiego trzeba podchodzić z głową.Pamiętam jak byłam w ciązy z pierwszym dzieckiem i moja teściowa była obrażona, bo ona specjalnie dla mnie usmażyła boczek, a ja , jej zdaniem, wzgardziłam! A u mnie na widok ociekającego tłuszczem boczku żołądek wywracał sie na druga stronę.I głupie komentarze,że kiedyś kobiety rodziły w polu i nikt się nie rozczulał jak od razu musiały wracać do pracy! Na takie gadanie szlag mnie trafia! W koło słysze o trudnościach w zajściu w ciążę,o kłopotach w utrzymaniu, o poronieniach.Mam w nosie co o mnie mówi -wolę słuchać ginekolog, która mi powtarza,ze ciąża kobiety po 40 to już nie to samo, co po 20,że musze uważać! Nie darowałabym sobie, gdyby coś sie Maluszkowi stało przez moją głupotę!

Zgłoś nadużycie #6328 16 lipca 2011, 10:45

Konto usunięte

olka8922 napisał(a)

hahahha, straszny debil :D ma 48lat, on zbiera na tace, syn jest ministrantem, a zona czyta kazania w kosciele :D taka polska wierzaca rodzinka :D

hahaha :) szok!! mają ludzie swoje myślenie :|

Zgłoś nadużycie #6329 16 lipca 2011, 10:45

snoopy90 napisał(a)

hey :) ja dopiero wstałam już wcinam serek Danio :D mniam mniam w planach jeszcze kanapeczka z nutelle :D ostatnio na słodkie śniadania mnie wzieło :D

pewnie tez i mala sie cieszy, jak tak jesz kanapeczki z Nutella :) ja wystarczy ze zjem ciastko zbozowe ze slodkimi owocami a maluch juz fikolki robi ;)

Zgłoś nadużycie #6330 16 lipca 2011, 10:48

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

a ja jeszcze nie jadłam śniadania ,ale zaraz coś sobie zrobię bo czuję jak mnie już ściska w żołądku