Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6291 15 lipca 2011, 21:27

Konto usunięte
Ja wpisałam na nokaut, próbowałam na ceneo, ale chyba coś nie tak, dałam do mojego stronę wcześniej linka :) A opinię o kosmetyku dopiero jak przetestuję :)

Zgłoś nadużycie #6292 15 lipca 2011, 21:28

paprotka25 Supermama

Aga.W napisał(a)

CHOLERA NAD CHOLERY PRZEKLĘTE!!! komar mnie ugryzł w palec u nogi w 2 miejsach. to przecież jest jakiś skandal. umre na swędzenie.... normalnie.

Aga ,bidulo, oj najgorsze jest właśnie jak komar użre w palec u nogi... masakra jakaś, współczuje... mnie odpukać ani jeden w tym roku jeszcze nie ugryzł a zawsze mnie uwielbiały, później oczywiście do krwi rozdrapywałam i chodziłam cała w bąblach...

Zgłoś nadużycie #6293 15 lipca 2011, 21:29

paprotka25 Supermama
a żeby dodać tą opinie to trzeba się logować na tych stronach czy można bez logowania?

Zgłoś nadużycie #6294 15 lipca 2011, 21:32

agf Supermama
Paprotka - to aktywny dzionek :) U mnie też zawsze wiecej się dzieje jak mąż nie w pracy :) A co do tych majtek to jak kupuję te Hartmanna siateczkowe, wysłałam dzis zapytanie do gościa z allegro, bo mi pasuje u niego kupić (plus inne rzeczy), a miał tylko wpisany rozmiar L (do 120 cm), a ja chciałam S/M i niegdzie nie mogłam znaleźć. Ale zauważyłam, że niektórzy nie piszą tak rozmiarem tylko samo R1 (do 120 cm) lub R2 (do 160cm) i odpisał mi "R1 to majtki L, R2 to majtki XL, nie ma dostepnych majtek s/m z siatkowych".
Więc znaczy się R1 czy też L będą dla mnie najodpowiedniejsze i wyjaśniła się tajemnica dlaczego nie mogłam znaleźć mniejszych ;)

Zgłoś nadużycie #6295 15 lipca 2011, 21:48

mamaela Supermama
Te z Canpola majtochy są z flizeliny- ponoć przewiewne i mają formę fig.
Natomiast te Hartmanna są z siatki i mają formę bokserek (nie wiem czy to fajnie mieć siatki wokół ud?)- też je widziałam na Allegro i może  ew. sobie kupię, ale pomyślę jeszcze. U mnie pytałam w  3 aptekach i mają tylko te Canpola.

Zgłoś nadużycie #6296 15 lipca 2011, 21:50

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

Te z Canpola majtochy są z flizeliny- ponoć przewiewne i mają formę fig.
Natomiast te Hartmanna są z siatki i mają formę bokserek (nie wiem czy to fajnie mieć siatki wokół ud?)- też je widziałam na Allegro i może  ew. sobie kupię, ale pomyślę jeszcze. U mnie pytałam w  3 aptekach i mają tylko te Canpola.

ja tam bardziej campol bym kupiła :D bo znana firma :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6297 15 lipca 2011, 21:53

oliwkowa.mama Zadomowiona
paprotka25 napisał: 
dzień dobry :) ja nie śpie od 8 ale dopiero niecałą godz temu wstałam, u mnie pochmurno ale może deszczu z tego nie będzie. Wiecie co ja się wykończe z tymi żebrami, wczoraj aż się powyłam z bólu, już nawet jak leżałam to mnie bolały, teraz posiedziałam trochę i już czuje że się odzywają... musze chyba dra we wtorek zapytać co mogę z nimi zrobić bo już nie mam siły :( poza tym co jakiś czas robi mi się tak jakoś dziwnie, ciężko mi się oddycha, tak jakby ktoś mi położył cegłówke na klatce piersiowej, chwile mnie trzyma takie ściśnięcie, wali mi serce i przestaje i tak co jakiś czas... może to od serca? macie coś podobnego?
Pisałyście o śluzie, wiecie co ja zawsze miałam raczej sporo, wkładek zużywam ok 5 dziennie, i ostatnio momentami jest on taki jakby bardziej wodnisty...
paprotka ja mialam to samo jakos z 3 tyg tenu moze wiecej nie paMIETAM juz dokładnie ale wtedy dużo sie ruszałam szybko chodziłam sprzatałam itp i okazało sie ze skraca mi sie szyjka nie miałam zadnych skurczy ani bóli  po prostu w pernym momęcie robiło mi sie tak jakby słabo i musiałam na chwile usiąść albo sie położyc serce waliło mi szybciej i czułam jakby oblewał mnie pot potam gr kazał mi dużo leżec odpoczywac i wszystko przeszło szyjka juz dalej sie nie skracała wiec na wszelki wypadek ogranicz spacery i wiecej lez a potem napewno twoj lekaz ci powie co sie dzieje ale lepiej dmuchac na zimne
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #6298 15 lipca 2011, 21:59

oliwkowa.mama Zadomowiona
witajcie mamy
ale wy tu duzo piszecie ja rzadko zagladam a potem trzeba czytac i czytac :) fajnie bo jakies zajecie jak juz jesy chwila wolnegou nas nadal nic sie nie zmienia mała dalej szczelnie siedzi w domku swoim. W nocy była tala mega burza jak trzasnęła to mała mi sie pod zebra schowała któraś mama ostatnnio tak miała myślałam ze to nie możliwe a tu sama tego doswiadczyłam fajnie czuje sie ze dizecko juz tak dużo rozumie mimo ze jest jeszcze w brzuchu. Ja chciała bym juz urodzic tak mi zaczyna dokuczac kregosłup i to tam na wysokości łopatek albo żebra masakra. NIe mam żadnych bóli tam na dole raz mi sie zdarzyły nie czuje tez zeby brzuch mi sie opuscil;/ nie wiem czy to sie zauwaza ? ide jeszcze do doktora ok 20 to zobaczymy czy juz cos sie tam ruszyło w kierunku rozpakunku czy nie
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #6299 15 lipca 2011, 22:19

agf Supermama
Siedzę i się co chwila normalnie skecam. Dziś znów ból straszny w dole brzucha, ale stwierdziłam, że to jednak nie skurcze  tylko mały. bo jak tylko zaczyna mnie tak potwornie dół brzucha boleć to zaraz na górze mi się jego coś wypycha, pupa chyba. Więc to on mi tam tak wszystko gniecie :( Nospa wiec tu chyba nie pomoże. Teraz normalnie już nie wiem jak mam siedzieć, aż momentami klnę w duchu... I boję się,że znów nie będę mogła zasnąć  :(

Zgłoś nadużycie #6300 15 lipca 2011, 22:19

Konto usunięte

agf napisał(a)

Ja muszę mieć ciszę absolutną żeby zasnąć :(

Ja tak samo :) a jeszcze u mnie wylewają tą posadzkę a ja ledwo na oczy już patrzę :| umyłam ogórki na jutro tylko mam mały problem bo nie mam chrzanu :( więc raczej nic z ogórkowego dnia  jutro :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6301 15 lipca 2011, 22:19

agf Supermama
A te majtki-figi jednorazowe mam , ale chyba z Baby Ono. Jednak któraś tu dziewczyna pisała, że te bokserki z siatki są lepsze,więc na wszelki wypadek je też kupię.

Zgłoś nadużycie #6302 15 lipca 2011, 23:28

olka8922 Gotowa na wszystko
a My dzisiaj spedzilismy dzien w miare aktywnie - pojechalismy z moja siostra, jej chlopakiem i ich coreczka nad jeziorko i zrobilismy grilla :) kupilam sobie polska kielbase z serem i momentami czulam sie jak w Polsce :D posiedzielismy troche, zjedlismy i wrocilismy.W domu zostawilam telefon, bo byl prawie rozladowany.Dzisiaj po 12-stej bylam w przychodni dowiedziec sie jakie sa wyniki z moczu i wymazu to nie bylo jeszcze.Jak wrocilam z jeziorka to spojrzalam na telefon i mialam wiadomosc glosowa od poloznej.Okazalo sie ze mam infekcje w moczu :( mowila ze z wymazu jeszcze wynikow nie ma i zebym koniecznie zglosila sie do lekarza po antybiotyk.Zadzwonilam szybko do przychodni i jutro na 8:30 mam wizyte u lekarza :( kurde zeby ta infekcja maluszkowi nie zaszkodzila :( dobrze ze jednak wyniki przyszly, moze popoludniem. Dobrze ze polozna sie zainteresowala czy sa, bo znajac zycie by nikt do mnie z przychodni nie zadzwonil i bym czekala do nastepnego tygodnia :/ a tak to jutro z rana pojde i zaczne szybko brac zeby dziadostwo wyleczyc jak najszybciej....Bylismy tez odebrac ta szafke do przewijania z szufladami - jest swietna ;) to by bylo na tyle ;) trzymajcie kciuki zebym sie wyleczyla i zeby z Kamilem bylo wszystko dobrze bo sie martwie :(
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6303 15 lipca 2011, 23:36

kurde... od godziny probuje sie zalogowac na strone, a od 40minut wyslac wiadomosc, zeby az tak bylo przeciazone?:/ przesada z tymi konkursami. Czlowiek nawet normalnie z forum nie moze skorzystac, bo sepy pisza ile wlezie zeby tylko cos wygrac :| ile ten konkurs w ogole trwa ktos wie? :)

Zgłoś nadużycie #6304 16 lipca 2011, 8:07

Romka Fajna mama
dzień dobry! Juz od rana nie mogłam się zalogować -ciągle pokazywało mi błąd;/Czyżby przeciążenie ??   Nigdy wcześniej nie miałam jednorazowych majtek!!! Teraz dostałam od koleżanki Babyono 5 szt rozmiar xl.Nawet nie otwierałam, bo każda para opakowana w osobny woreczek.Mam nadzieję,że to wystarczy.Asia przyjeżdża -zrobię w końcu porządek z ciuszkami -niektóre w ogóle nie będę Małemu zakładać, więc pora posegregować ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #6305 16 lipca 2011, 9:16

agf Supermama
Cześć w sobotni poranek!
Ja dopiero wstałam :) Olka - ty to dla mnie normalnnie nr 1 jesteś jeśli o te infekcje i mocz chodzi... Normalnie nie wiem co oni ci tam robią... Może od wody ichniej tak łapiesz, bo ewidentnie jesteś w tym najlepsza ;) Nic sie nie martw, teraz to już końcówka, więc jakby nie było to będzie zaraz koniec.
Ja nawet się wyspałam i powiem wam, że podłożyłam sobie małą poduszkę -jaśka, ale nie po nogi czy kolana tylko jak leżałam na boku to tak z przodu pod brzuchem. I lepiej! Brzuch tak nieboli , moze dlatego, że tak w dół nie spada :)

Zgłoś nadużycie #6306 16 lipca 2011, 9:43

mamaela Supermama
Witajcie, nas dzisiaj pies obudził o 8 rano, domagał się śniadanka :) No trudno trzeba było wstać i nakarmić żarłoka, bo hałasował. Od wczoraj chodzi za mną jajecznica mojego mężusia, wczoraj nawet w sklepie kupiłam co tam potrzebuje i dziś rano zrobiłam piękne oczka i zrobił mi ją ;) Pyszna, ale się najadłam :) Tak więc ja i mężuś już po śniadanku, a syn jeszcze śpi- wstanie to coś sobie zrobi na śniadanko.
U mnie przyjemnie chłodno, ale nie zimno, dobrze się oddycha :)
Trochę ogarnę bałaganik, bo dzisiaj teściowa do nas przyjeżdża posiedzieć.Najpierw zabieramy ją na zakupy do Sellgrosa, bo coś tam chce a potem przyjeżdza do nas i będzie pewnie do 19. Ale ostatnio jest raczej przyjaźnie nastawiona (wiem, że nawet kotlety ze schabu już ubiła na obiad i zabiera ze sobą), więc powinno być spokojnie :)
A jutro wyciągam mężusia do Ikei- chcę kupić taki regalik z pojemnikami wysuwanymi żeby postawić koło łóżeczka na kosmetyki i pieluchy, a potem będzie jak znalazł na zabawki małej. I mają tam ładne ręczniki kąpielowe z kapturkiem- zobaczę jakiej są jakości.

Zgłoś nadużycie #6307 16 lipca 2011, 9:46

mamaela Supermama
A i wczoraj wieczorem nałożyłam po raz pierwszy na twarz ten kolagen, a dziś rano po raz drugi- na razie uczulenia nie ma, zobazymy jakie będą efekty potem. Zaczęłam od tego dużego opakowania (ja mam oba na twarz), bo to małe (ten kolagen biały) otworzyłam z folii i jakoś zapach mi nie przypadł do gustu - jakiś taki rybi ?? ?? A może to tylko mój ciążwoy nos jest przewrażliwony. A ten drugi ładnie pachnie, tak lekko cytrynowo ;)

Zgłoś nadużycie #6308 16 lipca 2011, 9:55

agf napisał(a)

Cześć w sobotni poranek!
Ja dopiero wstałam :) Olka - ty to dla mnie normalnnie nr 1 jesteś jeśli o te infekcje i mocz chodzi... Normalnie nie wiem co oni ci tam robią... Może od wody ichniej tak łapiesz, bo ewidentnie jesteś w tym najlepsza ;) Nic sie nie martw, teraz to już końcówka, więc jakby nie było to będzie zaraz koniec.
Ja nawet się wyspałam i powiem wam, że podłożyłam sobie małą poduszkę -jaśka, ale nie po nogi czy kolana tylko jak leżałam na boku to tak z przodu pod brzuchem. I lepiej! Brzuch tak nieboli , moze dlatego, że tak w dół nie spada :)

Agf rzeczywiscie najczesciej z forum mam jakies problemy :( w Polsce tego nie mialam, nigdy zanych problemow z pecherzem, moczem, grzybica itp.Odkad przylecialam do Anglii to sie wszystko zaczelo.Nawet 2lata temu bylam w Polsce na miesiac zeby sie wyleczyc, bylam u lekarza rodzinnego, urologa, gastrologa, ginekologa i wszystko bylo okej.Ginekolog dal mi tabletki na grzybice, wyleczylam sie, wrocilam do Anglii i spowrotem to samo :( nie wiem czy to alergia czy co :( myslisz ze mozna miec jakies uczulenie na wode? jak na razie wyeliminowalam proszek o prania i piore bielizne w platkach mydlanych, zobaczymy... a i wczoraj sobie kupilam w polskim sklepie szare mydlo "Bilay Jelen" do podmywania sie.
W ogole jestem taka wkur*iona ze szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niedosc ze polozylam sie przed 24 bo nie moglam usnac, budzik nastawilam na 6:30.Od 6 juz nie spalam bo idiotyczne golebie mi siedzialy na satelicie i gruchaly nawzajem :[ w koncu pojechalam do przychodni, mowie ze mam wizyte u lekarza na 8:30.Baba do mnie kiedy sie umowilam i jak.Mowilam ze wczoraj dzwonilam przed 19-sta, umowiono mnie na 8:30, przychodnia czynna do 20-stej takze tak pozno dzwonilam do dopiero wtedy odsluchalam wiadomosc glosowa od poloznej.Baba do mnie ze mnie bardzo przeprasza, ze lekarze dopiero przyjmuja od 11 a ja mam wizyte na 13:30 !  szok, wkurw, niedowierzanie.Wyszlam i myslalam ze szlag mnie trafie.Najgorsze bylo to ze jak wysiadlam z autobusu i szlam do przychodni to zaczal kropic deszcz a jak wyszlam z przychodni to juz lalo na calego.Ubralam kaptur i wlaczylam sobie muzyke w telefonie.Idac na przystanek podjechala do mnie kobieta swoim autem, zatrzymala sie i zapytala czy mnie podwiezc.Z poczatku sie balam, bo byla duzym samochodem i wiadomo, obca.Ale ona byla z synkiem w przychodni i widziala ta cala akcje jak mnie potraktowali.Sama byla zdziwiona, poza tym widziala ze deszcz leje, ciezarna w zaawansowanej ciazy... Zobaczylam ze dziecko jest w samochodzie, mowilam jej ze mam bilet na autobus ale wsiadlam.Gadalam z nia cala droge, mowilam ze mam infekcje a oni takie szopki odstawiaja.Podwiozla mnie pod sam dom :) do tej pory leje deszcz.Az sie nadziwic nie moglam jaka zyczliwa kobieta mi sie trafila :) kochany jeszcze spi, a ja posiedze i poczekam az wstanie, pozniej pewnie gdzies na zakupy pojedziemy i musze czekac do tej 13:30 ;/ a chcialam wizyte jak najszybciej bo wiadomo, najlepiej jak najszybciej zaczac brac ten antybiotyk co mi przepisza, bo zostalo mi 16dni i teraz nigdy nie wiadomo kiedy sie zacznie akcja porodowa :P

Zgłoś nadużycie #6309 16 lipca 2011, 9:59

agf tez sobie podkladam poduszke pod brzucha :D wygodniej sie spi i nie boli tak turlanie sie na drugi bok ;) chociaz ostatnio juz spie bez poduszki, dosc dlugo spalam z poduszka, ale teraz odlozylam, bo ciagle musialam w nocy ja jakos poprawiac i ona ma w srodku kacze piora, musialo pare wyjsc jak spalam, raz to nawet nad ranem czulam jak cos mnie kluje w tylek, a to do koszuli nocnej pioro mi sie wbilo ;) troche tez sie obawiam ze jakby mi wody plodowe odeszly to poduszke zaleje, bo ona jest dosc duza i nie mam jej tylko pod brzuchem :P

Zgłoś nadużycie #6310 16 lipca 2011, 10:00

Konto usunięte
Hey dziewczyny ja w nocy się obudziłam jak mąż wstawał i szykował się do wyjazdu :( jednak nie dla mnie spanie bez męża :( :( :( 0d 2 do 4 nie mogłam zasnąć bo muchy latały to siedziałam i je tłukłam jedną po drugiej.Chciałam wejść na forum ale było cały czas "strona niedostępna". I jak się położyłam to co jakiś czas się budziłam bo każdy szmer słyszałam :( A teraz mężuś dzwonił i powiedział że wrócą gdzieś o 19-20 :( ja się chyba zanudzę :(
Nasze Kropelki już z nami !!!