Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6271 15 lipca 2011, 19:17

Konto usunięte
no ja bym te wszystkie smakołyki na raz wciąnęła :D mniam :D
mmm posadzka w sypialni, brzmi dobrze :D niech pracują facety, a Ty leż plackiem i wypoczywaj żeby zdąrzyli ten remont skończyć :D
mnie kurcze wieczorem tak komary pokąsały że zadrapie się chyba. diabelstwo. skorzystały z opóźnienia we włączeniu raida :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6272 15 lipca 2011, 19:33

Konto usunięte
Dziewczyny mam dziś na noc wolną chatę -ROBIMY IMPREZĘ :D (żart) ale tak serio to zostaję dziś w nocy sama w domu :( mężuś jedzie do Poznania (a to ode mnie 500 km) po samochód dla swojego brata i jest kierowcą. Wyjeżdża o 1 w nocy i wróci pewnie jutro gdzieś pod wieczór więc całą noc i dzień sama jak palec w domu :( no nie tak sama 3 koty i pies będą mi towarzyszyć :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6273 15 lipca 2011, 19:57

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

hippa dużo bardzo dużo osób zachwala :) ja mam większość z flos-leku, a jak czegoś mi brakowało to kupowałam z hippa :)

No właśnie ja też tak słyszałam, no i znajoma mi polecała- a przecena na Hippa - to aż 30 % na Nivea i Penatena 20%

Zgłoś nadużycie #6274 15 lipca 2011, 20:00

agf Supermama
Mamaela - a nie iwesz czy jest z hippa może ten krem na dwór? bo wiem, ze nivea taki ma, od pierwszych dni życia i jego chciałam kupić, aleskoro tego hippa tak chwalicie to bymmoze zmieniła? A superpharm u mnie tez jest :)

Zgłoś nadużycie #6275 15 lipca 2011, 20:00

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

a ja wróciła nie dawno z zakupów bo już lodówa pusta była i kupiłam 4kg ogórków za 1,28/kg  :D jutro będę miała co robić :) kupiłam sobie arbuza,banów,jabłek,i słodyczy :D i takie tam spożywkę :) a właśnie teraz jadłam dwa bananki :) mężuś teraz z teściem posadzkę wylewają w sypiali :D jeeeaa :D

No ja jadę na zakupy z mężem jutro, jak co sobotę zresztą- wielkie na cały tydzień robimy. Ale ponieważ wczoraj zjadłam wieczorem ostatnie jabłko i nie miałam żadnego owoca w domu, to dzisiaj sobie zrobiłam zapas owoców- brzoskwinki, nektarynki,arbuz i czeresnie. I jestem już po kawałku arbuza i 2 brzoskwiniach i to chyba nie koniec na dziś jeszcze :)

Zgłoś nadużycie #6276 15 lipca 2011, 20:01

agf Supermama
Margolcia - u mnie możliwe, ze maż w poniedziałek tak wyjedzie z kimś do Niemiec po auto , jako tłumacz. Więc też przyszloby mi samej być, to i ja was na party zaproszę ;)
A my też z zakupów wróciliśmy, w końcu lodówka pełna. Jutro tylko na rynek po owoce i warzywka ;)

Zgłoś nadużycie #6277 15 lipca 2011, 20:02

mamaela Supermama

agf napisał(a)

Mamaela - a nie iwesz czy jest z hippa może ten krem na dwór? bo wiem, ze nivea taki ma, od pierwszych dni życia i jego chciałam kupić, aleskoro tego hippa tak chwalicie to bymmoze zmieniła? A superpharm u mnie tez jest :)

Jest bo kupiłam go- 7,49 zł w SuperPharmie zapłaciłam za niego (wcześniej 10,99). Kupiłam płyn do mycia ciała i włosów (taki z pompką), oliwkę, balsam do ciała, krem na odparzenia i krem do twarzy.

Zgłoś nadużycie #6278 15 lipca 2011, 20:08

mamaela Supermama
Do dziewczyn, które dostały te kolagenowe kosmetyki- zauważyłyście, że na tym kolagenie białym (małe opakowanie) jest informacja o przechowywaniu w temp. do 15 stopni - włożyłyście do lodówki?
A i jeszcze jedno- o reenzję jakiego sklepu internetowego chodzi - dzisiaj dostałm maila, że mam wystawić recenzję sklepu? Wydawało mi się, że tylko kosmetyków.... ale może czegoś nie doczytałam

Zgłoś nadużycie #6279 15 lipca 2011, 20:22

Konto usunięte
Margolcia to impreza na całego :)  
ja właśnie relaksujący prysznic sobie zrobiłam...  od razu człowiek lepiej się czuje :)
ha, ja jutro idę do dentysty na darmochę :P  
powiem Wam że jedną polówką twarzy da się jeść :P ale gorzej jak się człowiek zapomni... i ciamknie tą drugą stroną... o zgrozo! :)

Zgłoś nadużycie #6280 15 lipca 2011, 20:28

agf Supermama

mamaela napisał(a)

Do dziewczyn, które dostały te kolagenowe kosmetyki- zauważyłyście, że na tym kolagenie białym (małe opakowanie) jest informacja o przechowywaniu w temp. do 15 stopni - włożyłyście do lodówki?
A i jeszcze jedno- o reenzję jakiego sklepu internetowego chodzi - dzisiaj dostałm maila, że mam wystawić recenzję sklepu? Wydawało mi się, że tylko kosmetyków.... ale może czegoś nie doczytałam

W katalogu chyba doczytałam, że one wszystkie muszą być w temp. do 15 stopni i ja włożyłam do lodówki, ale na razie tylko te "poduszeczki" chłodzące. I potem do tego styropianowego wsadziłam jak się zmroziło. A maila też dostałam i chyba chodzi o opinię sklepu z którego to było wysłane. Coś tak było w regulaminie, ale jeszcze nie doczytałam.

Zgłoś nadużycie #6281 15 lipca 2011, 20:29

Konto usunięte
Może o apteke Zdro-Vita chodzi, od której te kosmetyki dostajemy?

Zgłoś nadużycie #6282 15 lipca 2011, 20:33

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Margolcia to impreza na całego :)  
ja właśnie relaksujący prysznic sobie zrobiłam...  od razu człowiek lepiej się czuje :)
ha, ja jutro idę do dentysty na darmochę :P  
powiem Wam że jedną polówką twarzy da się jeść :P ale gorzej jak się człowiek zapomni... i ciamknie tą drugą stroną... o zgrozo! :)

jeszcze nigdy sama na noc nie zostawałam od kiedy  tu mieszkam :( ciekawe jak mi minie noc ??

Zgłoś nadużycie #6283 15 lipca 2011, 20:35

Konto usunięte
Pewnie spokojnie... chociaż odkąd razem mieszkamy to też sama nie spałam... (pomijam pobyt w szpitalu) 
bądz twarda :D sama nie będziesz, masz 2 maluchy w brzuchu :D

Zgłoś nadużycie #6284 15 lipca 2011, 20:37

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Pewnie spokojnie... chociaż odkąd razem mieszkamy to też sama nie spałam... (pomijam pobyt w szpitalu) 
bądz twarda :D sama nie będziesz, masz 2 maluchy w brzuchu :D

które mi pewnie spać nie dadzą :( no nic jakoś to wytrzymam bo nie ma innego wyjscia :( jeju spać mi się już chce :( a nie mogę bo tu łażą gadają a ja jak idę spać to musi być cisza :|

Zgłoś nadużycie #6285 15 lipca 2011, 20:48

Konto usunięte
tez wole spokój do spania :D jedynie ciuchotko radyjko i koniec :)  
szybko zleci, może Maluchy dadzą Ci spać dzisiaj ;)

Zgłoś nadużycie #6286 15 lipca 2011, 21:02

agf Supermama
Ja muszę mieć ciszę absolutną żeby zasnąć :(

Zgłoś nadużycie #6287 15 lipca 2011, 21:06

Konto usunięte
jak mam cisze absolutną to słysze wszystko co na dworze się dzieje :P dlatego wole radyjko. a bo to kot przebiegnie a to coś się przewróci :P i już wyobraźnia pracuje :P (za dużo horrorów, przyznaje się tylko Wam, bo swojemu facetowi zawsze zaprzeczam jak tak mówi :P )

Zgłoś nadużycie #6288 15 lipca 2011, 21:16

Konto usunięte
CHOLERA NAD CHOLERY PRZEKLĘTE!!! komar mnie ugryzł w palec u nogi w 2 miejsach. to przecież jest jakiś skandal. umre na swędzenie.... normalnie.

Zgłoś nadużycie #6289 15 lipca 2011, 21:16

Konto usunięte
Do dziewczyn które wygrały konkurs :P A tak kosmetyki od 5-15 stopni się przechowuje :P Ja mam w lodówce po prostu na drzwiach.
A co do opini to warunkiem było aby napisać opinię o aptece Zdro-Vita.
Ja napisałam tu
http://www.nokaut.pl/zdro-vita-pl/komentarze.html
a tam jeszcze wam się pojawi nr zlecenia w opisie to ja zapytałam już administrację i mi przesłali, jak chcecie to mogę tu podać

Zgłoś nadużycie #6290 15 lipca 2011, 21:25

paprotka25 Supermama
to znowu ja :) byliśmy dzisiaj u mojej mamy, zerwaliśmy resztę agrestu, pojechaliśmy do banku dowiedzieć się o te pieniążki i jak coś nie będzie problemu z debetem, ale może się uda bez pomocy banku :) później zjedliśmy obiad, poszliśmy na mały spacer, tak żeby Jarek nie nadwyrężył sobie zbytnio tej nogi, już o wiele lepiej chodzi :) jak wrócilismy to musiałam sie położyć bo aż mnie brzuch bolał od chodzenia, tak na dole, pewnie Młody naciskał. A na kolacje zrobiliśmy sobie dzisiaj małego grilla :) co prawda w piekarniku ale zawsze coś :) zgrilowaliśmy łopatkę, zrobiłam sałatkę z pomidora i ogórka, wyłowiłam ze słoika ogórków małosolnych, i tak się najedliśmy że aż spanie mnie zaczęło brać, na szczęście sę trochę rozruszałam bo później w nocy bym nie mogła spać jakbym się zdrzemnęła.
Elu, ja pytałam w aptece o majtki i pani mi pokazała właśnie takie z canpolu, tylko że one nie są siateczkowe tylko takie pełne, no chyba że u Ciebie mieli inne, ja bynajmniej wole chyba siateczke.
Mam nadzieje że z tymi żebrami mi przejdzie :) jeżeli jakieś 3-4 tyg przed porodem powinno ulżyć to mi zostały jakieś 2 :)
Super że mała modelka tak ładnie rośnie :) rzeczywiście niezła z niej akrobatka :) ciekawe co mój mały zaprezentuje na usg :)
Margolciu, jakoś zleci Ci ta noc, mój mąż jak pracował na nocki to ja zawsze zostawiałam sobie cichutko włączony telewizor, i małą lampke, jakoś bezpieczniej się czułam, bo jak tylko usłyszałam szelest za oknem to od razu miałam jakieś dziwne wizje ;)
Co do tych kosmetyków, to szczerze mówiąc widziałam że trzeba je trzymać w takiej temp ale jeszcze go nie otwierałam więc narazie chyba nie ma potrzeby, a co do tych opini to dostałam maila z jakimś kodem zamówienia który jest potrzebny do opini ale nawet nie wiem na jakiej str mamy dodać tą opinie i jak to ma wyglądać, może nas jeszcze poinformują?