Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6231 15 lipca 2011, 11:05

paprotka25 Supermama

Aga.W napisał(a)

Paprotka co to wpychania się w żebra to jedyne rozwiązanie, położyć się na drugim boku, wiercić się, przespacerować się, pomasować tyłek dziecku i może łaskawie zmieni pozycje :D
mój rośnie coraz większy jest i coraz bardziej w te żebra tyłkiem się wciska. i wtedy mam tez problem z oddychaniem. ale zadnych sercowych dolegliwości nie zauważyłam :)
jak będizesz u lekarza to przede wszystkim o to się zapytaj :)
aj tam zdjęcia :) animal planet sobie wlącznie o wielorybkach :D hih po prostu nie jestem zwolenniczką umieszczania swoich zdjęć w internecie :) to tylko dlatego :)
wczoraj wieczorem myślałam że padne, wieczorem sobie filmik oglądaliśmy i coś tam oczywiście gadka do tego, i mój Wspaniały pstryknął cholernie głośno paluchami. jak mi dzieciątko w brzuchu podskoczyło to az i ja się przestraszyłam :) nieźle... usłyszał i się wystrachał biedaczek.

ja się właśnie zastanawiam czy te żebra mnie bolą od tego że młody się tam wpycha czy tak poprostu, szczerze mówiąć nie jestem pewna czy on jest tak wysoko żeby mnie gnieść, i nawet jak siedzi cicho to mnie bolą... ach taki już mój los, trzeba się przemęczyć, jeszcze 46 dni, to może jakoś dam rade, no i podpytam doktorka, może coś poradzi...
A tam bedę animal planet oglądać, wole obejrzeć ładne zdjęcie :) a może samym brzuszkiem się pochwalisz? :) oczywiście nic na siłe :)

Zgłoś nadużycie #6232 15 lipca 2011, 11:14

olka8922 Gotowa na wszystko
Czesc Dziewczyny! :)
My wstalismy po 9-tej, Wojtyła ma od wczoraj wieczorem weekend takze pewnie mniej bede sie odzywala przez weekend na forum.Wstawalam w nocy tyle razy siku, ze chwila i by sie kibel zapchal :D biodra mnie dalej bola, jak leze.Zostalo mi 16dni :) kurde znowu nam golebie siadaja na antenie :/ dzisiaj 3razy po 5rano otwieralam szeroko okno i przeganialam golebie bo siedzialy dwa i gruchaly nad oknem.Teraz gotuje kalafior bo byl do wczoraj wazny to sobie na sniadanko zjem :) Milego dnia i nie pisac za duzo, bo nie nadaze! :P a i dzisiaj jedziemy odebrac szafke z innego miasta bo wczoraj wygralam licytacje na ebayu :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6233 15 lipca 2011, 11:25

agf Supermama
Paprotka - ja nie wiem czy to o to ci chodzi, ale mi się ostatnio co jakiś czas zdarza, że robi mi się jakby tak duszno i czuję wtedy tak bardziej walenie serca. Często tak jest jak mały mi się zaczyna ruszać. To trwa chwilę, ale najchętniej wtedy musze sie czegoś bardzo zimnego napić, bo czuję, że mi się lekko słabo robi i nie mogę tak w pełni odetchnąć.  Po chwili to mija na szczęscie.

Zgłoś nadużycie #6234 15 lipca 2011, 11:33

paprotka25 Supermama

agf napisał(a)

Paprotka - ja nie wiem czy to o to ci chodzi, ale mi się ostatnio co jakiś czas zdarza, że robi mi się jakby tak duszno i czuję wtedy tak bardziej walenie serca. Często tak jest jak mały mi się zaczyna ruszać. To trwa chwilę, ale najchętniej wtedy musze sie czegoś bardzo zimnego napić, bo czuję, że mi się lekko słabo robi i nie mogę tak w pełni odetchnąć.  Po chwili to mija na szczęscie.

no właśnie to jest coś w tym guście, tylko że u mnie nawet tak się robi jak młody śpi, i czuje taką ściśniętą klatkę piersiową, i słabo mi się nie robi tylko tak jakoś ciężko, ale chyba mamy to samo, ciekawe od czego?

Zgłoś nadużycie #6235 15 lipca 2011, 11:45

Romka Fajna mama
to dzieciaczki uciskają! Wyobraźcie sobie,że ja z Michałem traciłam przytomność!!!Wysłali mnie do kardiologa -okazało się,że to dziecko tak się rozpycha,że serce ściśnięte -a krew krąży i to szybciej i więcej, bo jeszcze do maluszka ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #6236 15 lipca 2011, 11:46

Konto usunięte
Witam ponownie :) jak się położyłam spać o 7:25 tak wstałam o 11:30 czyli nie dawno :) bym jeszcze pospała albo chociaż poleżała ale tak szmaciura-mucha siadała mi na głowę :| teraz odgrzałam sobie wczorajszego kalafiorka i go jem. Wiecie 20 lipca mam wizytę i ginekolozka będzie pobierać mi wymaz ,to ona będzie mogła sprawdzić od razu czy to coś się dzieje z tą szyjką tak jak piszecie? bo do śmiechu to mi naprawdę już nie jest :( bo nie daj Boże naprawdę teraz urodzę to ja nie będę miała gdzie wrócić z Kropelkami :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6237 15 lipca 2011, 12:13

olka2747 Gotowa na wszystko
Dzieńdoberek :-) Matko boska ile tego czytania :-( Ja dziś obudziłam się o 5 z mężem razem bo wstawał do pracy, ale obudził mnie ból brzucha, co się dzieje z tymi naszymi brzuchami ostatnio ?? Miałam takie skurcze nawet blesne i do tego krocze mnie bolało i miednica_MASAKRA :-( Już wyobraźcie sobie byłam niemal pewna że może to już i nawet nastraszyłam  męża i powiedziałam że ma pilnować telefonu w pracy, ale mi przeszło już i wiecie co zawiedziona trochę jestem, bo już bym chciała rodzić jestem w 37 tyg. więc wszystko już powinno być ok. A mój mąż bidaka pewnie osrany chodzi w pracy hahha :-) a mi przeszło :-) Aha bym zapomniała i wczoraj też duża ilość śluzu mi się wydzielała, dlatego pomyślałam że to już, przynajmniej wszystko na to wskazywało :-) No nic dalej czekamy.

Zgłoś nadużycie #6238 15 lipca 2011, 12:16

Margolcia a Tobie to się naprawdę porządny ochrzan należy. Wiesz dobrze, że ty sama sobie krzywdę robisz, ale robisz dalej. Brak słów na Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #6239 15 lipca 2011, 12:24

Konto usunięte

olka2747 napisał(a)

Margolcia a Tobie to się naprawdę porządny ochrzan należy. Wiesz dobrze, że ty sama sobie krzywdę robisz, ale robisz dalej. Brak słów na Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przecież nic złego nie robię :| tylko codzienne czynności jak każda z nas :| chyba przestanę pisać na forumco u mnie i Kropelek  :( będę pisała tylko "Dzień dobry jeszcze chodzę i się nie rozpakowałam  :) "

Zgłoś nadużycie #6240 15 lipca 2011, 12:35

Margolcia napisał(a)

Przecież nic złego nie robię :| tylko codzienne czynności jak każda z nas :| chyba przestanę pisać na forumco u mnie i Kropelek  :( będę pisała tylko "Dzień dobry jeszcze chodzę i się nie rozpakowałam  :) "

widać nie można Ci robić nawet codziennych czynności...albo rób mniej, jeśli sprzątasz to nie robisz obiadu lub odwrotnie!!!

Zgłoś nadużycie #6241 15 lipca 2011, 12:46

Konto usunięte

olka2747 napisał(a)

widać nie można Ci robić nawet codziennych czynności...albo rób mniej, jeśli sprzątasz to nie robisz obiadu lub odwrotnie!!!

ależ się uwzięłyście na mnie ale ok dostosuję się do rad :)

Zgłoś nadużycie #6242 15 lipca 2011, 13:06

Konto usunięte
poskarżyłam się mężowi że na mnie krzyczycie :P powiedział że macie rację i mam zakaz robienia dwóch czynności na raz w ciągu dnia :( i że zorganizuje kogoś żeby nam posprzątał po remoncie abym ja nie musiała :) mam cały czas leżeć i się byczyć jak to określił :)

Zgłoś nadużycie #6243 15 lipca 2011, 13:12

Margolcia napisał(a)

poskarżyłam się mężowi że na mnie krzyczycie :P powiedział że macie rację i mam zakaz robienia dwóch czynności na raz w ciągu dnia :( i że zorganizuje kogoś żeby nam posprzątał po remoncie abym ja nie musiała :) mam cały czas leżeć i się byczyć jak to określił :)

Brawo !!! Good Men :-) Widzisz jest z Nami nie z Tobą heheh :-)

Zgłoś nadużycie #6244 15 lipca 2011, 13:34

Konto usunięte

olka2747 napisał(a)

Brawo !!! Good Men :-) Widzisz jest z Nami nie z Tobą heheh :-)

hehe złapię go w ciemnym koncie i zobaczymy z kim będzie :) hahaha Kropelkami go nastraszę :D

Zgłoś nadużycie #6245 15 lipca 2011, 14:06

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

dobrze niech cie tam mąż przypilnuje :D odpoczywaj bo kropelki będa pracoholikami :D :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6246 15 lipca 2011, 14:17

Romka Fajna mama
Rozumiem,z enie umiesz usiedzieć na miejscu! Ale są rzeczy ważne i ważniejsze!!!!!!!! :) A my musimy mysleć nie tylko o sobie.....Nie ma potrzeby żeby przeginać ;)
http://grzdyl.blogspot.com

Zgłoś nadużycie #6247 15 lipca 2011, 14:28

Konto usunięte
o matko!! już dobrze od jutra jestem LEGATEM :D

Zgłoś nadużycie #6248 15 lipca 2011, 14:31

schmetterling Supermama
Ja dopiero wróciłam z miasta,matko tak się nałaziłam i znowu brzuch mnie boli w dole :( :( ta nasza pier*****a biurokracja,a niech im się wszy zalęgną gnojkom jednym,mam to w dupie.Nie dość że nic nie załatwiłam to jeszcze same wredne chamy przy tych biurkach siedzą.Aż z nerwow poszłam do budki z żarciem i tosta sobie kupiłam takiego wielkiego,a co tam.Beatka,ja też mam tak jak piszesz z tym oddychaniem,wczoraj wieczorem np myślałam że się uduszę,a dzisiaj rano aż mi się w  głowie zakręciło od tej duchoty :( :(

Zgłoś nadużycie #6249 15 lipca 2011, 14:36

agf Supermama
Ania- biurokracja i urzędy są wspaniałe :) Ja wczoraj dowód odebrałam, w końcu po póltora roku po kradzieży udało mi się zmobilizować i sprawę załatwić także cała jestem happy :)
Margolcia - daj spokój z tymi codziennymi czynnościami - ja tylko siedzę w fotelu, leżę na kanapie, czasem coś ugotuję, przemknę i ogarnę. Ale bez żadnego mycia podłóg, ścierania itd. Dwa dni pranie ściągałam i składałam, hahahhaa :D

Zgłoś nadużycie #6250 15 lipca 2011, 14:46

wenus1988 Gotowa na wszystko
a ja niby wyszlam z tego szpitala ale nie wiem czy znowu nie wroce bo i tak dalej lapia mnie te skurcze i ból... znowu nerwy i latanina... w koncu nie ma komu posprzatac ani ogarnąć pokoju.. Wiecznie wszystko na mojej głowie!