Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6191 14 lipca 2011, 21:25

Konto usunięte

agf napisał(a)

Umnie takich małych guzków nie ma jeszcze. Za to jak wypycha tyłek to pół brzucha mam napięte do granic możliwości... A dziś to jednocześnie chyba i głowę i tyłek wypychał - tak poprzecznie, ale trochę po skosie. Tak myślę, bo za duże to były gule na rączki czy nóżki... Wiecie, zaczyna mnie to trochę boleć jak on się już tak wyciąga...

Ola Ty  już lepiej nic nie mów :( wyobraź sobie ze ja cuję to podwójnie :( to jest dopiero ból :(
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6192 14 lipca 2011, 21:25

mamaela Supermama
A jakąś godzinkę temu to mi cały brzuch falował- chyba się przeciagała lub obracała z boku na bok, aż mąż zwijał się ze smiechu i nawet to nagrywał na telefon. Normalnie alien w brzuchu :)

Zgłoś nadużycie #6193 14 lipca 2011, 21:26

Konto usunięte

oliwkowa.mama napisał(a)

u mnie to normalne zawsze nóżka czy piętka to chyba jest wypychana ale to boli juz teraz troszke chyba mała ma za dużo siły

jaki śliczny avatar :)

Zgłoś nadużycie #6194 14 lipca 2011, 21:31

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

ja tam pleśniowy lubie :P oj bardzo, nawet swojego faceta przekabaciłam i też lubi :P  
feta... średnio, bez szału, ale jak ktoś zrobi sałatke to zjem :) w ten sposób :)

Aga.W dawaj zdjęcie!!

Zgłoś nadużycie #6195 14 lipca 2011, 21:31

oliwkowa.mama Zadomowiona
dziękuję :) u mnie chyba było widac jak mała przekrecała sie główką do dołu bo dosłownie brzuch miałam prostokątny a małą prawie było widac przez skóre ja sie wystraszyłam i to był tylko ten jeden raz taraz kopoie jak zawsze
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #6196 14 lipca 2011, 21:44

gosias Fajna mama
Hejka dziewczynki :) U mnie dzisiaj nieco spokojniej z rodzinką...ja trochę sobie odpuściłam,ale i tak nie poleżę! jeszcze jutro jakoś wytrzymam...a w sobotę to już z górki :) Ja czuję się nieźle, brzuch ciągle twardnieje ale nic poza tym, mała się rozpycha, cukry mam niskie...Trochę przejrzałam co tam u Was i jedno mnie dziwi i martwi, Margolcia Ty ciągle narzekasz że Cię boli a ciągle coś robisz, kurczę jesteś w bliźniaczej ciąży i to w bardzo zaawansowanej!! chyba dzieci ważniejsze niż głupia brudna podłoga!!!czy nawet obiad dla męża!!! Pozdrawiam was gorąco...trzymcie się :)
Hubert&Helena

Zgłoś nadużycie #6197 14 lipca 2011, 21:48

Konto usunięte

gosias napisał(a)

Hejka dziewczynki :) U mnie dzisiaj nieco spokojniej z rodzinką...ja trochę sobie odpuściłam,ale i tak nie poleżę! jeszcze jutro jakoś wytrzymam...a w sobotę to już z górki :) Ja czuję się nieźle, brzuch ciągle twardnieje ale nic poza tym, mała się rozpycha, cukry mam niskie...Trochę przejrzałam co tam u Was i jedno mnie dziwi i martwi, Margolcia Ty ciągle narzekasz że Cię boli a ciągle coś robisz, kurczę jesteś w bliźniaczej ciąży i to w bardzo zaawansowanej!! chyba dzieci ważniejsze niż głupia brudna podłoga!!!czy nawet obiad dla męża!!! Pozdrawiam was gorąco...trzymcie się :)

oj Gosia aż mi słabo się zrobiło jak tak na mnie nakrzyczałaś :( obiecuję Tobie że przystopuję :)

Zgłoś nadużycie #6198 14 lipca 2011, 21:48

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

no na razie jeszcze nie mogę bo muszę jeszcze zamieć podłogę w kuchni ,zrobić kolację dla męża ,przygotować mu kąpiel i sama coś zjeść ,właśnie idę wstawię kalafiorka :)

Oj kobieto, jak ja się źle czuję to pitolę podłogę, zakupy, gotowanie - zdrowie moje i dziecka najważniejsze,  kurz nie ucieknie a mąż na pewno by zrozumiał  i sobie sam kanapkę zmajstruje- nawet jak jest styrany po pracach przy remoncie. No ale to moje zdanie...

Zgłoś nadużycie #6199 14 lipca 2011, 21:58

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

Ola Ty  już lepiej nic nie mów :( wyobraź sobie ze ja cuję to podwójnie :( to jest dopiero ból :(

O rany teraz to sobie wyobraziłam- z lewej strony dupcia córci wypięta, z prawej plecki synka ,a na górze wypchnięte kolanka lub łokietki :) Ale czad :) Mi wystarczy moja jedna wypinaczko- kopareczka a i tak czasem az muszę się położyć lub stanąć bo potrafi zaboleć jak mnie tak walnie czymś tak. A tak walnie mnie w pęcherz to istna jazda :)

Zgłoś nadużycie #6200 14 lipca 2011, 21:58

agf Supermama

Margolcia napisał(a)

oj Gosia aż mi słabo się zrobiło jak tak na mnie nakrzyczałaś :( obiecuję Tobie że przystopuję :)

No! Należalo ci się, w końcu ktoś ostro zareagował! ;)

Zgłoś nadużycie #6201 14 lipca 2011, 22:00

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

fujjj a o serach plesniowych to nawet nie wspomnę ani fety też nie tknę obrzydlistwo :(

serki pleśniowe są dobre, ja długo ich nie jadłam ale chyba do tego jak do wielu innych rzezy w życiu  trzeba dorosnąć. Uwielbiam wszelkie camemberty - zwłaszcza smakowe, ale takich z pleśnią typu lazur nie tknę. A fetę uwielbiam - jak była w Grecji na wakacjach to chyba ze 2 kg wiozłam w walizce do Polski - część dla siebie a resztę dla znajomych i do tego oliwki... o rany nie mogę już mi ślinka leci :)

Zgłoś nadużycie #6202 14 lipca 2011, 22:04

mamaela Supermama
dziewczyny Garnier organizuje konkurs- może chcecie zerknąć
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/summer-promotion/registration.aspx
Nie wiem gdzie to wkleić a tu przynajmniej najłatwiej znajdziecie :)

Zgłoś nadużycie #6203 14 lipca 2011, 22:04

agf Supermama
Fetę to ja bardzo lubię :) Ale bez oliwek - ich nie cierpię ;)

Zgłoś nadużycie #6204 14 lipca 2011, 22:10

Konto usunięte
oliwki pycha :D uwielbiam!
ja zdjęć nie mam :P w obiektywie się nie mieszcze :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6205 14 lipca 2011, 22:11

Konto usunięte
ide na rilaks :D milego wieczorku Wam zycze, i wypoczynku :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6206 14 lipca 2011, 22:13

mamaela Supermama

Aga.W napisał(a)

oliwki pycha :D uwielbiam!
ja zdjęć nie mam :P w obiektywie się nie mieszcze :P

Ściemniasz coś... kiedyś się mówiło, że klisza pęka, a teraz w dobie cyfrówek ten argument odpada :)

Zgłoś nadużycie #6207 15 lipca 2011, 0:07

olka8922 Gotowa na wszystko
Po dwoch godzinach dopiero swobodnie zalogowalam sie na stronie :| przesada jakas!! pozniej nie nadrobie wszystkiego :(
Editwil ja jestem na emigracji, w Anglii, moze Ci sami Johowi byli :D
snoopy Twoj stwierdzil, ze fota erotyzmem zalatuje, ale jakby ktoras dodala zjecie cycuchow to pewnie by mu sie podobalo, jak kzademu facetowi :D
Aga W. ta to Tako Drifter, ja go kupilam od Polakow a oni go sprowadzali z Czestochowy :) takze pewnie ten sam ;) a co do sluzu to jak wpiszesz w google "wydzielina pod koniec ciazy" to na kazdej stronie jest ze sie zwieksza ilosc i jest gestsza :) Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, moze i mi zgestnieje :P
Oliwkowa.mama tez mam schizy ze cos zrobie maluszkowi jak cos np. po prawej stronie odstaje a ja chce sie przelozyc na prawy bok :D nieraz leze na lewej stronie, bo tak niby w ciazy lepiej, nic sie maluch nie rusza a jak sie przewroce na prawy bok to czuje wgniatanie w srodku ;) u mnie zostalo 17dni :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6208 15 lipca 2011, 6:36

schmetterling Supermama
Dzień dobry :D Ja już od 4 na chodzie,jakoś tak spać dzisiaj nie mogłam :| Nastawiłam sobie budzika na 7 ,bo muszę jechać coś załatwić a tu cholera już od 4 na nogach :| Przeraża mnie myśl jechania busem bleeeee,czemu my nie mamy dwóch samochodów ?? !! ale co jakoś dam radę,tylko żeby nie było upału.....
Tak piszecie o tych śluzach itp,to ja w drugim trymestrze miałam więcej,a teraz to ledwo co i czasem tylko.
Jestem już po kawce i kanapce z dżemem truskawkowym i tak się czaję do 7 ,uszykuje się i lecę .No i odwieczny problem "w co się ubrać" ;) ;)

Zgłoś nadużycie #6209 15 lipca 2011, 7:00

Konto usunięte
Dzień dobry a ja już od 2:45 nie śpię :( przewalałam się z boku na bok i  myślałam że urodzę z bólu :( tak bardzo bolał mnie brzuch i do wc z 5 razy maszerowałam :( istny koszmar :( ale po kawie i śniadaniu wzięłam no-spe i jest o niebo lepiej :| tylko jestem jakaś nie przytomna i chyba zaraz się położę spać a jak wstanę to obiorę ziemniaczki do obiadu i umyje głowę.

Zgłoś nadużycie #6210 15 lipca 2011, 7:04

gosias Fajna mama
Stwierdziłam,że zajrzę z rana póki wszyscy jeszcze śpią...Margolciu czuję się jakbym ci dała po dupsku! Ale fakt jest taki,że to Twoje dupsko to usiedziec nie może :) A wiesz, jak byłam ostatnio w poradni diabet. to dziewczyna opowiadała,że jej mama 5 lat temu urodziła bliźniaki, dwóch chłopców 3900g i 4100g w 40tc :) nieźle, 8kg same dzieci :) U mnie od rana pada, matka chciała mi okna myc, chyba nici z tego...Miłego i spokojnego dnia dziewczynki :)
Hubert&Helena