Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6151 14 lipca 2011, 18:59

mamaela Supermama

olka8922 napisał(a)

ja opakowanie wkladek 30sztuk mam juz chyba z 3tygodnie ;) i jest ich jeszcze sporo w opakowaniu :) mi duzo szlo w drugim trymestrze, teraz jakos mniej :|

Ja to zużywam z 4-5 dziennie, więc opakowanie 30 sztukowe to mam na jakiś tydzień :(

Zgłoś nadużycie #6152 14 lipca 2011, 19:00

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

ja od czasu do czasu jak gdzieś jade uzywam :D

Oj jaki ładny brzuszek się pojawił w awatarze :)

Zgłoś nadużycie #6153 14 lipca 2011, 19:21

agf Supermama
No właśnie sie popsuło, widzę, że nie tylko u mnie. I wcześniej mi dwa posty wrzuciło, mimo, że wcześniej ten pierwszy mi zniknął...

Zgłoś nadużycie #6154 14 lipca 2011, 19:36

olka8922 Gotowa na wszystko
ja dopiero teraz moge wejsc na strone, wczesniej rozpisalam sie a wyszedl Error i cala wiadomosc i skasowalo :[
Aga to widze ze szczecinskie chlopaki beda mieli takie same kolory wozkow :D ja mam zielono-czarny ale ten zielony jest bardzo bardzo jasny, a zarazem bardzo bardzo ladny :) )) Tako Drifter :) moze i nie wysniony, bo napalalam sie na innego, ale wydac 250funtow na wysniony a kupic niemalze nowke za 55funtow to jest roznica ;) zreszta ten nasz tak mnie sie spodobal, ze o tamtym zapomnialam juz ;) i w ogole z tym co mamy jaka okazja - mamy dowod zakupu i byl zakupiony we wrzesniu 2010roku takze nawet roku nie ma :)
Agf to ja mam identyko, albo w ogole sluzu nie ma, albo jest malo.Nieraz tak jak pisalas, jest bardziej mokro, ale nie tak zeby plywac.Chociaz ta dzisiejsza plama na majtach mnie zaskoczyla.Moze teraz sie zwiekszy ilosc tego sluzu...
Mamaela mam nadzieje ze bede miala tak jak Ty z tymi wodami, albo chlusna albo beda sie tak saczyc ze nie bedzie watpliwosci ze to wlasnie wody plodowe ;) no to widze jak dziewczynom, szybko Ci wkladki ida :) ja mialam taki nadmiar sluzu w drugim trymestrze, ja to w ogole jestem dziwna :P w trzecim niby zwieksza sie ilosc sluzu a mi sie zmniejszyla :P
Ja juz po obiedzie, zrobilam placuszki z jablkami :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6155 14 lipca 2011, 19:37

olka8922 Gotowa na wszystko
A i zapomnialam o najwazniejszym - snoopy bardzo ladny brzuszek :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6156 14 lipca 2011, 19:52

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Wam też od ponad godziny pojawiał się komunika, że strona nieczynna?
A ostatnie 10 minut pisałam odpowiedź do Olki i miałam ały czas komunikat błędu... ach ten konkurs znowu to samo - zamulony i nie działający prawidłowo serwis!!!!!! :(

no ja też nie mogłam wejść było "strona niedostępna"
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6157 14 lipca 2011, 19:54

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

ja od czasu do czasu jak gdzieś jade uzywam :D

snoopy śliczny brzuszek :D

Zgłoś nadużycie #6158 14 lipca 2011, 20:01

Konto usunięte
Olka to gdzie Ty mieszkasz bo i u mnie byli :) Gazetki rozdawali i zaproszenie na jakiś kongres :P
A mnie nadal brzuch boli, eh te babskie sprawy :(
Ja dopiero z córcią z zakupów i piachu wróciłam, padła jak mucha :)

Zgłoś nadużycie #6159 14 lipca 2011, 20:03

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

Wam też od ponad godziny pojawiał się komunika, że strona nieczynna?
A ostatnie 10 minut pisałam odpowiedź do Olki i miałam ały czas komunikat błędu... ach ten konkurs znowu to samo - zamulony i nie działający prawidłowo serwis!!!!!! :(

no tez tak miałam :D ale już jest ok :D pewnie konkurs zaś zamula :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6160 14 lipca 2011, 20:05

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

A i zapomnialam o najwazniejszym - snoopy bardzo ladny brzuszek :)

heh dzieki :) mój stwierdził że to erotyzmem zalatuje :D

Zgłoś nadużycie #6161 14 lipca 2011, 20:07

agf Supermama
Snoopy - jakie ładne, delikatne zdjęcie :)
Ja siedzę, sączę kawusie i jem takiego mini pączusia - mąż zrobił mi niespodziankę ;0
Grzmi u mnie znowu... :(

Zgłoś nadużycie #6162 14 lipca 2011, 20:09

snoopy90 Fajna mama
u7 nas tez zaś burze zapowiadali;/ byłam nad jeziorkiem poleżałam ale zimno troche :D i wróciłam boso bo weszłam w japonkach do wody a wyszłam bez bo się rozkleiły czałe :D normalnie masakra i musiałam boso wracać a mój mnie na rękach do mieszkania wnosił bo pod blokiem duzo szkła :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #6163 14 lipca 2011, 20:12

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

u7 nas tez zaś burze zapowiadali;/ byłam nad jeziorkiem poleżałam ale zimno troche :D i wróciłam boso bo weszłam w japonkach do wody a wyszłam bez bo się rozkleiły czałe :D normalnie masakra i musiałam boso wracać a mój mnie na rękach do mieszkania wnosił bo pod blokiem duzo szkła :D :D :D :D

No wiesz żeby aż taki powód był do noszenia na rękach- taki słodki ciężar to powinien odziennie na rękach nosić  miłości :) :)

Zgłoś nadużycie #6164 14 lipca 2011, 20:29

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

No wiesz żeby aż taki powód był do noszenia na rękach- taki słodki ciężar to powinien odziennie na rękach nosić  miłości :) :)

he jak ja juz waże tyle co on :D ale podnosi cieżary wiec nie ma ze mna problemu :D

Zgłoś nadużycie #6165 14 lipca 2011, 20:46

Konto usunięte
u mnie też nie działało :) pewnie jakieś roboty mają :)
Olka jak kupujesz tez tako, czy tam kupiłas :P to pewnie takie same kolory mamy :) bo to z jednej palety leci :D bo w szczecinie to najpiękniejsze wózki :P ladnie i zielono mamy, dużo drzewek i zieleni, to i wózki musza pasować :P
a co do śluuuuzów :P to jak miałaś z tym spokój to właśnie gdzies ostatnio czytałam że pod koniec własnie może pojawiać się więcej, ale za cholere nie pamiętam gdzie :) może stąd właśnie ta plama :) nic innego nie pozostaje jak uzbroić się we wkładki :D
u mnie dziś pogoda brzydka cały dzień :/ wiatr taki że normalnie dobrze że głowy mi nie zwiało. i brzucha!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6166 14 lipca 2011, 20:46

Konto usunięte
Dziewczyny jak mnie bolą jajniki jak na miesiączkę  :( zaraz ugotuję sobie kalafiorka i zjem z bułką tartą na maśle :) i to taka kolacyjka bedzie moja :) dziś wczesniej chyba się położę po nie usiedzę z bólu :(

Zgłoś nadużycie #6167 14 lipca 2011, 20:47

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

u mnie też nie działało :) pewnie jakieś roboty mają :)
Olka jak kupujesz tez tako, czy tam kupiłas :P to pewnie takie same kolory mamy :) bo to z jednej palety leci :D bo w szczecinie to najpiękniejsze wózki :P ladnie i zielono mamy, dużo drzewek i zieleni, to i wózki musza pasować :P
a co do śluuuuzów :P to jak miałaś z tym spokój to właśnie gdzies ostatnio czytałam że pod koniec własnie może pojawiać się więcej, ale za cholere nie pamiętam gdzie :) może stąd właśnie ta plama :) nic innego nie pozostaje jak uzbroić się we wkładki :D
u mnie dziś pogoda brzydka cały dzień :/ wiatr taki że normalnie dobrze że głowy mi nie zwiało. i brzucha!

gdzie Wy mieszkacie ?? u mnie upał niemiłosierny tylko przez pięć minut pokropiło i tyle z deszczu było :)

Zgłoś nadużycie #6168 14 lipca 2011, 20:48

Konto usunięte
idz leżakuj Margolcia, należy Ci się wypoczynek. mój też dzisiaj wybitnie daje mi popalić po dolnych rejonach. takie to uroki :/ siedze i tylko czuje jak się rozpycha i rozpycha łobuz i tłucze mnie no! poza tym znów mnie wszelakie kości i inne miednicowe mi dokuczają. ale to ponoć też normalne... wszystko jest normalne, byle pocierpieć!

Zgłoś nadużycie #6169 14 lipca 2011, 20:49

oliwkowa.mama Zadomowiona
Witajcie mamusie
u mnie nic sie nie zmienia cały czas spokój po oststnich bólach nie ma śladu mała tak daje mi w kość ze nie moge ani leżeć ani siedzieć. Macie czasem tak ze chcecie sie położyc na boku a tu czujecie nóżke i boicie sie zeby nie przygnieść dziecku czy tylko ja mam takie schizy ? nam zostało jeszcze niby ok 16 dni czekamy jak na szpilkach ale nic nie chce sie zadziać ...
u nas na małą czeka różowy wozek ciekawe co zrobimy jak będzie chłopak ;/ mąż powie " a nie mówiłem "
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #6170 14 lipca 2011, 20:50

Konto usunięte
no właśnie u mnie wzcoraj ukrop, dzisiaj zimno... tak do kitu. ale wole chłodniejsze dni, może i do kitu ale człowiek z tym brzuchem nie męczy się tak jak w te upały.