Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6131 14 lipca 2011, 16:30

Konto usunięte
AHA właśnie doczytalam na necie że nie ma to związku :) sobie może być czop, a wody cieknąć. no i oczywiście odwrotnie.
a dużo dalej tego masz? bo wiesz... że kolor i konsystencja nie taka to myśle że nie szkodzi :) ja mam cały czas jakieś zmutowane wydzieliny ale wszystko z nimi w porządku jest, bo badane regularnie :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6132 14 lipca 2011, 16:31

mamaela Supermama

olka8922 napisał(a)

u mnie sie wycwanili bo daja jakies zaproszenie i szybko sie odwracaja i spieprzaja zeby im nie odmowic i nie oddac :D jeszcze biora ludzi na litosc bo przyszli z malutkim dzieckiem :P w sumie to nic by sie nie stalo jakby to byly juz wody, bo to juz prawie 38tydzien :) kurde mam wodnista wydzieline, na necie pisza ze na koniec ciazy jest gesta i biala, i jak ja mam odroznic co to jest? :(

U mnie też ostatnio łazili po wsi od domu do domu, ja otworzyłam drzwi jak zadzwonili przy furtce i powiedziałam, że nie mam czasu, a że pies biegał po ogródku i głośno szczekał to jakoś sobie odpuścili - hihihi ten mój pies to taki mój obrońca i wszyscy się go boją :) Ale poleźli do sąsiadki, ona akurat zabierała się za mycie okien (no i nie ma płotu) to  podeszli do niej i zaczynają gadać. A że sąsiadka wyszczekana  to spytała ich czy mają dużo czasu. Oni się ponoć podjarali, że trafił im się słuchacz, zadeklarowali że oczywiście, no to... zaproponowała im zeby umyli z nią okna, bo ma robotę, ale może w międzyczasie posłuchać, bo jak jej pomogą to będzie szybciej :) Uciekali w takim tempie, że hej!!!

Zgłoś nadużycie #6133 14 lipca 2011, 16:32

Konto usunięte
Olka o takich rzeczach tu piszemy że naprawdę nic już nie krępuje :D
u mnie wydzielina jest gęsta i paskudna :) ale taka jest sobie i już, grunt że zdrowa bo to najważniejsze...
a u mojej siostry odszedł czop i urodziła kawał czasu później :) pęcherz płodowy musieli przebijać i dopiero wody odeszły :)
także faktycznie zwiazku to nie ma :)

Zgłoś nadużycie #6134 14 lipca 2011, 16:34

mamaela Supermama

olka8922 napisał(a)

u mnie sie wycwanili bo daja jakies zaproszenie i szybko sie odwracaja i spieprzaja zeby im nie odmowic i nie oddac :D jeszcze biora ludzi na litosc bo przyszli z malutkim dzieckiem :P w sumie to nic by sie nie stalo jakby to byly juz wody, bo to juz prawie 38tydzien :) kurde mam wodnista wydzieline, na necie pisza ze na koniec ciazy jest gesta i biala, i jak ja mam odroznic co to jest? :(

Jejku o by Ci tu poradzić- ja mam cały czas taką białą, dość wodnistą- już pisałam na forum, że kiedyś się wystraszyłam, że to wody się sączą i popędziłam do położnej na testowanie. Mi przed poprzednim porodem faktycznie odszedł śluz- gęsty, podkrwiony.   Jak nie ma skurczy i jak wkładkę masz suchą to chyba nie ma co panikować...

Zgłoś nadużycie #6135 14 lipca 2011, 16:36

Konto usunięte
ohh jak ja tych dziadów namolnych nie lubieeee!!!! i babów też. bo to jedne cholerstwo.
u mnie zawsze krótka piłka, idę, otwieram drzwi, patrze stoi jakaś trójca i widzę już gazetki, to tylko uprzejmie 'nie dziękuje, do widzenia', ale ale alee.... drzwi zamykam i narazie. normalnie jak już dom zrobimy to chyba przy furtce kamere się zamontuje :P

Zgłoś nadużycie #6136 14 lipca 2011, 16:38

olka8922 Gotowa na wszystko

Aga.W napisał(a)

Olka o takich rzeczach tu piszemy że naprawdę nic już nie krępuje :D
u mnie wydzielina jest gęsta i paskudna :) ale taka jest sobie i już, grunt że zdrowa bo to najważniejsze...
a u mojej siostry odszedł czop i urodziła kawał czasu później :) pęcherz płodowy musieli przebijać i dopiero wody odeszły :)
także faktycznie zwiazku to nie ma :)

ja mam w sumie taki wodnisty sluz od poczatku tego tygodnia i jest on bialy :P wydaje mi sie, ze jakby to byly wody to caly czas by sie laly.Rano wstalam to byla plama na majtkach, a teraz np. chodze w majtkach bez wkladki i nic nie ma, suchutko :) jutro mam dzwonic apropo wynikow z moczu i wymazu, zobaczymy :) dzieki za info ;)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6137 14 lipca 2011, 16:40

paprotka25 Supermama
cześć dziewczynki :) ale się od wczoraj rozpisałyście, miałam do przeczytania prawie 20 str, wieczorem orzyjechała do nas moja siostra z narzeczonym, posiedzieliśmy, pograliśmy w eurobiznes :) i o 23 pojechali. A dzisiaj pojechaliśmy do makro, zrobiliśmy zakupy, kupiliśmy młodemu chusteczki nawilżane 4+2 op za 24 zł to wychodzi po 4 zł za paczkę i to tych sensitive, takie same w sklepie koło mnie kosztują 9 zł za paczkę, więc nieźle zaoszczędziliśmy, później pojechalismy zrobić zakupy dla teściowej i jej zawieźliśmy, posiedzieliśmy pół godz i wróciliśmy do domu, wstawiłam zupe i dopiero przed chwilą zjedliśmy. Generalnie pogada do d**y - strasznie duszno, na chwilewyszło słońce a tak to cały czas jest tak zachmurzone że zaraz chyba włącze światło bo nic nie widać, i co chwile leje... szkoda gadać,
Aga, fajnie że kupujecie wózek :) my czekamy jeszcze na kase, ale dzwoniła moja mama i mówiła że sprawy się ruszyły i może za jakieś 2 tyg będą pieniążki, bo jak nie to będziemy musieli chyba pożyczyć ze 2 tys, kupić ten wózek i resztę rzeczy których nie mamy... bo wreszcie okaże się że się nie wyrobimy z czasem ....

Zgłoś nadużycie #6138 14 lipca 2011, 16:41

mamaela napisał(a)

Jejku o by Ci tu poradzić- ja mam cały czas taką białą, dość wodnistą- już pisałam na forum, że kiedyś się wystraszyłam, że to wody się sączą i popędziłam do położnej na testowanie. Mi przed poprzednim porodem faktycznie odszedł śluz- gęsty, podkrwiony.   Jak nie ma skurczy i jak wkładkę masz suchą to chyba nie ma co panikować...

no to chyba mamy podobny ten sluz :) no ja wlasnie tez sie dzisiaj rano wystraszylam, zadzwonilam do poloznej, mowila zeby zalozyc wkladke i obserwowac czy jest mokra czy nie, jak tak to jechac do szpitala.Mokra nie byla, takze pewnie wszystko wporzadku ;) i teraz majtki tez suche.A jak Ci w poprzedniej ciazy odszedl sluz podkrwiony to po jakim czasie zaczal sie porod? skurczy nie mam, ale czesto brzuch boli.No ale to to chyba normalne, w koncu to juz 9miesiac ;)

Zgłoś nadużycie #6139 14 lipca 2011, 16:50

Konto usunięte
Olka to Ci powiem że masz luz którego Ci zazdroszczę :) bo ja o 5 minutach bez wkładki mogę zapomnieć :) po prostu szał.. i tak od drugiego trymestru bez przerwy....już się nie bawie w ulubione wkładki, tylko w najtańsze z biedronki :P
Paprotka nawet nie wiesz jak się cieszę z tego wózka - u nas teść uratował sytuację i jutro idziemy zamawiać. bo nam kasy brak... tak to złośliwie jest :)
mam nadzieje że z wszystkim się obrobicie :) w chwile da się pokupowac wszystkie rzeczy :D najgorsze to te pranie i przygotowywanie pokoju... i w ogóle ;D

Zgłoś nadużycie #6140 14 lipca 2011, 16:54

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Olka to Ci powiem że masz luz którego Ci zazdroszczę :) bo ja o 5 minutach bez wkładki mogę zapomnieć :) po prostu szał.. i tak od drugiego trymestru bez przerwy....już się nie bawie w ulubione wkładki, tylko w najtańsze z biedronki :P
Paprotka nawet nie wiesz jak się cieszę z tego wózka - u nas teść uratował sytuację i jutro idziemy zamawiać. bo nam kasy brak... tak to złośliwie jest :)
mam nadzieje że z wszystkim się obrobicie :) w chwile da się pokupowac wszystkie rzeczy :D najgorsze to te pranie i przygotowywanie pokoju... i w ogóle ;D

ja wkładki nosiłam non stop przed ciążą i w czasie, jakoś nie umiem sobie wobrazić siebie bez wkładki :) nawet jak miesiączkę miałam to tampon i wkładka (podpasek nie noszę ) ale teraz to rzeczywiście bardzo dużo idzie mi wkładek kupuje te discreet po 120 szt to na miesiąc nie cały mam :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6141 14 lipca 2011, 16:55

Aga.W napisał(a)

az tak masz z tymi wkladkami?ja tak mialam wczesniej, oj wtedy to dopiero byla porazka.Musialam z 5-6razy dziennie zmieniac.Teraz cos sie uspokoilo.Teraz albo w ogole nie nosze albo 1-2dziennie :) a jaki kolor wozka wybraliscie? :) my mamy czarno-zielony, ale ta zielen jest tak piekna ze jakbym mogla to bym juz z lalka w wozku wyszla na spacer :D
Paprotka tak jak Aga pisze, rzeczy nie jest ciezko kupowac, ba, toz to przyjemnosc jest ;) dla mnie najgorsze bylo prasowanie :P

Zgłoś nadużycie #6142 14 lipca 2011, 16:58

Margolcia napisał(a)

ja wkładki nosiłam non stop przed ciążą i w czasie, jakoś nie umiem sobie wobrazić siebie bez wkładki :) nawet jak miesiączkę miałam to tampon i wkładka (podpasek nie noszę ) ale teraz to rzeczywiście bardzo dużo idzie mi wkładek kupuje te discreet po 120 szt to na miesiąc nie cały mam :)

ja opakowanie wkladek 30sztuk mam juz chyba z 3tygodnie ;) i jest ich jeszcze sporo w opakowaniu :) mi duzo szlo w drugim trymestrze, teraz jakos mniej :|

Zgłoś nadużycie #6143 14 lipca 2011, 17:02

Konto usunięte
no ja cały czas wkładkę mieć muszę... istny horror :) i dziennie tak z minimum z 6 idzie.ale takie uroki ciązy i już :) kiedyś to jedną paczuszkę dużą na 2 miesiące miałam. a teraz 2 paczuszki giga na jeden miesiąc :P
My wózek - zielono czarny :D tako jumper x, wyśniony, wymarzony :D AH :)

Zgłoś nadużycie #6144 14 lipca 2011, 17:03

agf Supermama
Matko, zająć się robotą i nie wchodzić tu to potem trzeba pół godziny czytać ;)
Ja w ogóle żadnych wkladek nie używam, żadnego śluzu nie miałam i nie mam. Ostatnio czasem tylko, ale rzadko, jakoś tak mokrzej jakby mi się robi, ale to takie coś wodniste bardziej i w sumie niedużo.
Matko, już nie pamiętam o czym tak pisałayście te kilka stron temu...

Zgłoś nadużycie #6145 14 lipca 2011, 17:04

snoopy90 Fajna mama
ja od czasu do czasu jak gdzieś jade uzywam :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6146 14 lipca 2011, 18:35

agf Supermama
Ech, jak zrobiłam sobie przerwę i chciałam poczytać to coś się popsuło ... Nie wiem czy tylko u mnie nie działała stronka ze dwie godziny?

Zgłoś nadużycie #6147 14 lipca 2011, 18:37

agf Supermama
Kurcze, jak zrobiłam przerwę w robocie żeby poczytać to sięcoś popsuło :( Czy tylko u mnie stronka nie działała?

Zgłoś nadużycie #6148 14 lipca 2011, 18:45

Ona_123 Supermama
Ja od półtorej godziny nie mogłam wejśc :/
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #6149 14 lipca 2011, 18:55

mamaela Supermama
olka - co do poprzedniego porodu -Krótko po odejściu śluzu (ok.30 minut) zaczęły się sączyć wody, ale nie
miałam wątpliwości że to wody, ciekło małym strużkiem po nogach. A po
około kolejnej godzinie pojawiły się pierwsze skurcze.

Zgłoś nadużycie #6150 14 lipca 2011, 18:57

mamaela Supermama
Wam też od ponad godziny pojawiał się komunika, że strona nieczynna?
A ostatnie 10 minut pisałam odpowiedź do Olki i miałam ały czas komunikat błędu... ach ten konkurs znowu to samo - zamulony i nie działający prawidłowo serwis!!!!!! :(