Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6111 14 lipca 2011, 14:46

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

a planujecie jeszcze więcej dzieci kiedyś w przyszłości dziewczyny?

ja raczej nie :) tym bardziej ze mam i syna i córke :) no chyba ze wpadka będzie chociaż nie ukrywam ze z Kropelkami tez była :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6112 14 lipca 2011, 14:48

schmetterling Supermama
my nie planujemy.Ale kto wie ,może kiedyś zmienimy zdanie :D ale wątpię .......

Zgłoś nadużycie #6113 14 lipca 2011, 14:51

Konto usunięte
zobaczymy jak w przyszłości będize :P heh wpadka wpadką ale jaka cudna wpadka :D
Margolcia ale jajca by były gdybyście kolejnych bliźniąt się dorobili :D stadko istne ! :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6114 14 lipca 2011, 14:56

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

zobaczymy jak w przyszłości będize :P heh wpadka wpadką ale jaka cudna wpadka :D
Margolcia ale jajca by były gdybyście kolejnych bliźniąt się dorobili :D stadko istne ! :D

ty Aga lepiej mi nie kracz bo Cię znajdę!! ale tak w ogóle to się właśnie boję ze nów będą bliźniaki :|

Zgłoś nadużycie #6115 14 lipca 2011, 15:02

Konto usunięte
no tak, bo nie przewidzisz :D  
dziewczynyyy ale niedługo się sypać zaczniemy :D normalnie nie mogę się doczekać relacji :D
jutro chyba ide wózek zamawiać :D mam nadzieje ze przyjdzie w pare dni! :D musze potrenować przed porodem przecież... :D hehe koty będe wozić :P

Zgłoś nadużycie #6116 14 lipca 2011, 15:05

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

no tak, bo nie przewidzisz :D  
dziewczynyyy ale niedługo się sypać zaczniemy :D normalnie nie mogę się doczekać relacji :D
jutro chyba ide wózek zamawiać :D mam nadzieje ze przyjdzie w pare dni! :D musze potrenować przed porodem przecież... :D hehe koty będe wozić :P

dlatego zostaję przy dwójce :P dopiero wózek ?? jeju ja juz nawet nie pamietam kiedy wózek kupiłam tak dawno to było :)

Zgłoś nadużycie #6117 14 lipca 2011, 15:11

Konto usunięte
no...  u nas to najkosztowniejsza sprawa i największa gabarytowo, dlatego na koniec zostawiliśmy, tak odkładaliśmy i odkładaliśmy... bo i miejsca dużo zajmuje... ale to już czas :D

Zgłoś nadużycie #6118 14 lipca 2011, 15:14

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

no...  u nas to najkosztowniejsza sprawa i największa gabarytowo, dlatego na koniec zostawiliśmy, tak odkładaliśmy i odkładaliśmy... bo i miejsca dużo zajmuje... ale to już czas :D

no tak my promocję znależlismy to nawet sie nie zastanawialismy czy jest miejsce czy nie :) ale mamy strych a on wszystko pomieści :)

Zgłoś nadużycie #6119 14 lipca 2011, 15:23

Konto usunięte
no u nas jeszcze domu nie ma więc o miejsce ciężko :D ale teraz od razu do rodziców wózek pójdzie... i z głowy :D

Zgłoś nadużycie #6120 14 lipca 2011, 15:32

desdemona Zaprawiona w bojach
Schmettreling u mnie maly na przelomie 33/34 mial 1900  - tez lekarka powiedziala ze do 3 kilo nie dociagnie ale ze po porodzie szybko takie maluchy nadrabiaja.
A swoja droga ogladalam ostatnio program dokumentalny wlasnie o wielkosciach noworodkow - i jakis lekarz, wielki spec od usg sie wypowiadal ze waga mierzona na podstawie wymiarow glowki, nogi czy brzuszka to jest jedna wielka pomylka - i rozbieznosci moga byc baaardzo duze - bo to tak samo jakby patrzec na osobe w drugim pokoju ubierajaca spodnie, ba - nawet znajac rozmiar tych spodni i zgadywac na tej podstawie ile wazy - czyli generalnie nie ma szans dokladnie utrafic, jak sie uda to raczej z przypadku, bo dziecko moze byc mniejsze ale bardziej umiesnione i przez to ciezsze (miesnie waza wiecej od tluszczu) albo wieksze ale wbrew pozorom lekkie - i ze jesli wszystkie badania sa ok i z obrazu usg nie ma odchylen to sie nie ma co ta waga przejmowac bo ile dziecko naprawde wazy okaze sie po urodzeniu i to dopiero jak najpierw straci na wadze :) .

Zgłoś nadużycie #6121 14 lipca 2011, 15:32

mamaela Supermama
ja wózek wybrałam, ale kupować będę na początku sierpnia, czeka się na niego max. 10 dni, więc na m- przed terminiem porodu będę go miała w domu- myślę, że będzie akurat

Zgłoś nadużycie #6122 14 lipca 2011, 15:33

schmetterling Supermama
nasz wózek narazie stoi u rodziców na strychu,a u siebie to go chyba na suficie postawię ,na korytarzu mogła bym zostawiać ale gnojki mi ukradną !! :|
No Aga już niedlugo się zacznie i to tak na amen :D po kolei normalnie bedziemy się sypały :D

Zgłoś nadużycie #6123 14 lipca 2011, 15:34

mamaela Supermama

desdemona napisał(a)

Schmettreling u mnie maly na przelomie 33/34 mial 1900  - tez lekarka powiedziala ze do 3 kilo nie dociagnie ale ze po porodzie szybko takie maluchy nadrabiaja.
A swoja droga ogladalam ostatnio program dokumentalny wlasnie o wielkosciach noworodkow - i jakis lekarz, wielki spec od usg sie wypowiadal ze waga mierzona na podstawie wymiarow glowki, nogi czy brzuszka to jest jedna wielka pomylka - i rozbieznosci moga byc baaardzo duze - bo to tak samo jakby patrzec na osobe w drugim pokoju ubierajaca spodnie, ba - nawet znajac rozmiar tych spodni i zgadywac na tej podstawie ile wazy - czyli generalnie nie ma szans dokladnie utrafic, jak sie uda to raczej z przypadku, bo dziecko moze byc mniejsze ale bardziej umiesnione i przez to ciezsze (miesnie waza wiecej od tluszczu) albo wieksze ale wbrew pozorom lekkie - i ze jesli wszystkie badania sa ok i z obrazu usg nie ma odchylen to sie nie ma co ta waga przejmowac bo ile dziecko naprawde wazy okaze sie po urodzeniu i to dopiero jak najpierw straci na wadze :) .

Dokładnie, więc ja w tę wagę tak sobie wierzę. Z moim synem pomylili się na kilka dni przed porodem o kilogram!!

Zgłoś nadużycie #6124 14 lipca 2011, 15:42

olka8922 Gotowa na wszystko
Czesc dziewczyny! :)
ja dzisiaj pozno, bo i pozno wstalam i mialam tyle ciuszkow do prasowania, dopiero skonczylam :/ skonczylam prasowac ciuszki, jeszcze mam do wyprasowania 2kocyki i takie kolorowe okrycie do kolyski :P kurde skonczylam prasowac, polecialam szybko do kuchni cos zrobic do jedzenia bo zrobilam sie glodna i ktos puka.Swiadkowie Jehowy.... :/ powiedzialam ze nie mam czasu i zamknelam, normalnie tak mnie ssalo w zoladku ze postalabym z nimi chwile i chyba bym padla :| dzisiaj rano sie troche wystraszylam, bo wstalam i mialam mokra plame na majtkach.A we wtorek jak polozna mnie badala to zapisala ze mam wodnisty sluz...I rano juz schiza, czy to sluz czy czasem wody plodowe sie nie sacza :P ale zadzwonilam do poloznej, powiedziala zeby ubrac wkladke i jak w ciagu godziny bedzie mokra to jechac do szpitala.Nie byla mokra,wiec to pewnie sluz :P mam nadzieje ze Was nie obrzydzam swoimi opowiesciami :P
agf tak chlopak beedzie ze mna przy porodzie :)
schmetterling zobaczymy jak to bedzie, ale ogolnie nastawiamy sie na wiecej niz jedno dziecko :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6125 14 lipca 2011, 15:59

no co Wy, zadnej na forum nie ma ?? ?? ?? ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #6126 14 lipca 2011, 16:12

snoopy90 Fajna mama
heh ja jestem :P na chwilke niestety tylko :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6127 14 lipca 2011, 16:14

snoopy90 Fajna mama

olka8922 napisał(a)

Czesc dziewczyny! :)
ja dzisiaj pozno, bo i pozno wstalam i mialam tyle ciuszkow do prasowania, dopiero skonczylam :/ skonczylam prasowac ciuszki, jeszcze mam do wyprasowania 2kocyki i takie kolorowe okrycie do kolyski :P kurde skonczylam prasowac, polecialam szybko do kuchni cos zrobic do jedzenia bo zrobilam sie glodna i ktos puka.Swiadkowie Jehowy.... :/ powiedzialam ze nie mam czasu i zamknelam, normalnie tak mnie ssalo w zoladku ze postalabym z nimi chwile i chyba bym padla :| dzisiaj rano sie troche wystraszylam, bo wstalam i mialam mokra plame na majtkach.A we wtorek jak polozna mnie badala to zapisala ze mam wodnisty sluz...I rano juz schiza, czy to sluz czy czasem wody plodowe sie nie sacza :P ale zadzwonilam do poloznej, powiedziala zeby ubrac wkladke i jak w ciagu godziny bedzie mokra to jechac do szpitala.Nie byla mokra,wiec to pewnie sluz :P mam nadzieje ze Was nie obrzydzam swoimi opowiesciami :P
agf tak chlopak beedzie ze mna przy porodzie :)
schmetterling zobaczymy jak to bedzie, ale ogolnie nastawiamy sie na wiecej niz jedno dziecko :)

kurcze dobrze ze to wody jeszcze nie były,u mnie świadkowie jechowy tez były ale w tamtym tyg to zamknęłam  im drzwi :P

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6128 14 lipca 2011, 16:18

snoopy90 napisał(a)

kurcze dobrze ze to wody jeszcze nie były,u mnie świadkowie jechowy tez były ale w tamtym tyg to zamknęłam  im drzwi :P

u mnie sie wycwanili bo daja jakies zaproszenie i szybko sie odwracaja i spieprzaja zeby im nie odmowic i nie oddac :D jeszcze biora ludzi na litosc bo przyszli z malutkim dzieckiem :P w sumie to nic by sie nie stalo jakby to byly juz wody, bo to juz prawie 38tydzien :) kurde mam wodnista wydzieline, na necie pisza ze na koniec ciazy jest gesta i biala, i jak ja mam odroznic co to jest? :(

Zgłoś nadużycie #6129 14 lipca 2011, 16:25

Konto usunięte
hehe dobrze ze do mnie nie przychodza. czubki.
eee z tymi odcieniami i konsystencjami śluzu nie ma się co zbytnio sugerować.
a przed wodami, czop nie wypada? tak się zastanawiam, bo pojęcia nie mam :) bo skoro czopem zakorkowana jesteś, to chyba wody by się nie sączyły? może jakas doświadczona mamuśka coś powie na ten temat.

Zgłoś nadużycie #6130 14 lipca 2011, 16:29

Aga.W napisał(a)

hehe dobrze ze do mnie nie przychodza. czubki.
eee z tymi odcieniami i konsystencjami śluzu nie ma się co zbytnio sugerować.
a przed wodami, czop nie wypada? tak się zastanawiam, bo pojęcia nie mam :) bo skoro czopem zakorkowana jesteś, to chyba wody by się nie sączyły? może jakas doświadczona mamuśka coś powie na ten temat.

tez nie mam pojecia, bynajmniej u mojej siostry wody chusnely od razu, a o czopie nic mi nie wspominala :P taa tylko ze teraz zadnej doswiadczonej nie ma :/ Aga Ty jestes w takim stadium ciazy jak Ja, tez masz wodnisty sluz? czy raczej gesty? Jak za bezposrednie pytanie to nie odpowiadaj ;)