Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #6051 14 lipca 2011, 9:40

agf Supermama
Jejku,  jak was czytam, że o 6 czy 7 po śniadaniu już to podziwiam... Ja wstałam niedawno, nieprzytomna po prostu, aż poszłam od razu się wykąpać żeby się obudzić... U nas w nocy była burza i jak raz pierdyknęło to żeśmy się z meżem zerwali normalnie, taki hałas był ;)
Ja wczoraj miałam straszny problem żeby zasnąć, pierwszy raz brzuch bolał mnie aż tak. Myślałam, że męża obudzę żeby mi nospę przyniósł, bo nie mogłam się ruszyć. leżałam na tym lewym boku żeby zasnąć i tak mnie coś złapało i przez dobrych parę minut trzymało. I zastanawiam się czy to normalne... Bo nie wiem czy to mały się rozpycha i mi tam na dole brzucha uciska, bo to tak jak na okres boli, ale bardziej, jakby mi jajniki też uciskało... Czy to to twardnienie brzucha, o którym tu gdzies mowa była? Może to już pora na te skurcze i twardnienie? Sama nie wiem...

Zgłoś nadużycie #6052 14 lipca 2011, 9:44

Konto usunięte
agf twardnienie to napewno byś czuła dotykowo :) a że boli to normalne, wszystko się rozciąga, uciska... boli bo boli :) nikt nie mówił że ciąża to sielanka :D i jeszcze poboli :P
chyba że jakoś wybitnie Cię to nie niepokoi to z lekarzem pogadaj, ale pewnie powie Ci to co moja 2 tygodnie temu - jak jest ekstremalnie - można wziąść no-spę, a tak boli, bo to już końcówka, wszystko ciągnie, bo to już dziecko duże i wszystko, i już głową w dół się szykuje, to na dole wszystko obrywa :) mnie wczoraj mocno atakowało, dzisiaj póki co mam spokój :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #6053 14 lipca 2011, 9:50

agf Supermama
Aga - staram się więc nie panikować i przyjmuję ten ból jako normalny  :/ Tylko, że ja wcześniej nie odczuwałam żadnych takich bóli i nie zdążyłam się przyzwyczaić. Ale mój mąż mówi, ze 8 miesiąc to już odpowiednia pora by zaczęło mnie cos boleć w końcu... ;)

Zgłoś nadużycie #6054 14 lipca 2011, 10:04

agf Supermama
Tata przesłał mi filmik. Obejrzyjcie sobie:
http://www.youtube.com/watch?v=Rko3o8pIKo0

Zgłoś nadużycie #6055 14 lipca 2011, 10:18

Konto usunięte
fakt :D 8 miesiąc to czas żeby poczuć ciążę :D i tak dobrze że dopiero :)
mnie to czasem normalnie szlag trafia :P bo albo ciagnie, coś boli, albo od młodego tak obrywam że normalnie horror :D najgorzej to piąstkami po nerach :)

Zgłoś nadużycie #6056 14 lipca 2011, 10:25

schmetterling Supermama
dzień dobry :) matko ile tego czytania,jakoś dałam radę uffff.... :|
Dziewczyny tak piszecie o tych swoich facetach,to jak Was czytam to mi się zdaje że z moim to ja sielankę mam ;) Pracuje od 7 do 15 czasem jedzie na 6 rano ,ale w domu jest przeważnie koło 16:00 i później mamy już czas dla siebie.Wiadomo ,coś tam zawsze trzeba zrobić koło domu czy w domu ale nie narzekam :D no ale pamiętacie jak narzekałam jak remontował,także Margolcia wytrzymaj jeszcze :D Widzę ,że owczarki dość popularne na forum,też mam owczarka :D
Olka teściowa przyjedzie,pomarudzi i pojedzie,6 dni szybko zleci :)
A co do Ciebie Gosiu to współczuję,z rodzinką to chyba rzeczywiście najlepiej na zdjęciu ...Ale no co ,staraj się chociaż jakoś tym wszystkim aż tak nie wkurzać,dzisiaj już czwartek więc zleci ani się nie obejżysz.
U mnie całą noc burza była i strasznie padało,teraz troszkę już się wypogodziło to włączyłam pralke z pościelą naszą,mam nadzieję że padać nie będzie :| Wczoraj mama mi dała kołderkę i podusię taką mega płaską dla dzidziusia już w poszewkach takich ślicznych żółtych w misiaki :D fajnie bo mam same różowe :D

Zgłoś nadużycie #6057 14 lipca 2011, 10:45

wenus1988 Gotowa na wszystko
witam!
Wypuścili mnie dziś ze szpitala. Dostałam sporo kroplówek i tablety na powstrzymanie. I w sumie skurcze sie uspokoiły. Na przyjęciu miałam regularne a juz po podaniu kroplówy było lepiej, dziś jedynie jeszcze rankiem na KTG pojawił sie wielki skurcz ale tylko jeden. No i musze sie oszczedzac zeby chociaz jeszcze 3 tygodnie conajmniej wytrzymac i nie urodzić.. Mysle że dam radę :)
Teraz już na spokojnie przygotuje wszytskie ciuszki malutkiej i pokój.. bo myslałam ze to już bedzie sie działo ale powstrzymali mi :)

Zgłoś nadużycie #6058 14 lipca 2011, 10:52

schmetterling Supermama

wenus1988 napisał(a)

witam!
Wypuścili mnie dziś ze szpitala. Dostałam sporo kroplówek i tablety na powstrzymanie. I w sumie skurcze sie uspokoiły. Na przyjęciu miałam regularne a juz po podaniu kroplówy było lepiej, dziś jedynie jeszcze rankiem na KTG pojawił sie wielki skurcz ale tylko jeden. No i musze sie oszczedzac zeby chociaz jeszcze 3 tygodnie conajmniej wytrzymac i nie urodzić.. Mysle że dam radę :)
Teraz już na spokojnie przygotuje wszytskie ciuszki malutkiej i pokój.. bo myslałam ze to już bedzie sie działo ale powstrzymali mi :)

czyli jak narazie się unormowało wszystko,bardzo się cieszę.Teraz powolutku sobie wszystko szykuj,oszczędzaj się a wszystko bedzie dobrze. :D

Zgłoś nadużycie #6059 14 lipca 2011, 11:06

snoopy90 Fajna mama

wenus1988 napisał(a)

witam!

to dobrze :D niech malenstwo jeszcze troche wytrzyma :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #6060 14 lipca 2011, 11:07

Konto usunięte
Wenus to dobrze że sie uspokoiło :) wypoczywaj, relaksuj się i wstrzymuj z rodzeniem :)
ja teraz też wrzucam na luz żeby jeszcze podzwigać ten brzuchol :)
Ania ja ze swoim też źle nie mam :P pracuje  bez konkretnych godzin, więc większość czasu siedzimy razem :)
ide do sklepu po te bułki... bo z głodu padne :P

Zgłoś nadużycie #6061 14 lipca 2011, 11:08

snoopy90 Fajna mama
u mnie zaś w nocy burza była,musiałam wstać i zobaczyc czy okna zamknięte bo mój sie nie ruszył :D śniło mi sie że chyba zaczełeam rodzić i mama mnie na hulajnodze do szpitala chciała zawieś... :D :D :D

Zgłoś nadużycie #6062 14 lipca 2011, 11:19

agf Supermama
Wenus - tylko teraz nie przesadź z tym szykowaniem rzeczy dla dziecka. Powoli i na lenia :)
Snoopy - na hulajnodze ?? Mogłoby być ciężko ... w przeności i dosłownie ;)

Zgłoś nadużycie #6063 14 lipca 2011, 11:21

Konto usunięte
ooo a mi się śniło że już Malucha mojego miałam przy sobie, i go przewijałam, i przebierałam :) i karmiłam. słodki sen to był :D

Zgłoś nadużycie #6064 14 lipca 2011, 11:21

snoopy90 Fajna mama
heh niewiem co to za sny mam ostatnio :D

Zgłoś nadużycie #6065 14 lipca 2011, 11:32

schmetterling Supermama
na hulajnodze ? hahaha :D chcialabym to zobaczyć :D
nie wiem co mam ze sobą zrobić,nudo mi :| :|

Zgłoś nadużycie #6066 14 lipca 2011, 11:56

Konto usunięte
ja właśnie batona wciągnęłam :D świetna rozrywka - polecam gorąco :D szkoda że tylko jeden :P mam chęć na słodkie dzisiaj :D normalnie miałanym karton batonów to jutro już by ich nie było :P ale u mnie senna pogoda... paskudnie jakoś. 12 godzina a ja już bym sobie drzemkę ucieła :P

Zgłoś nadużycie #6067 14 lipca 2011, 12:22

agf Supermama
Aga, a wiesz, że i mi się spać zachciało? Może to po jedzeniu tak... Ale nie mam czasu na psanie dziś, bo mam robotę zleconą na kompie dziś, czekam tylko na wytyczne. U mnie od rana było piękne słońce, teraz się coś chmurzyć zaczęło :(

Zgłoś nadużycie #6068 14 lipca 2011, 12:24

Konto usunięte
dobra ja już wstałam :) i nawet się wyspałam ,zaraz zrobię sobie kawkę ,powieszę te drugie pranie i może coś zjem bo zaczyna mnie ssać :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #6069 14 lipca 2011, 12:35

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

hahaha :) no to mój jeszcze zrobi jajecznicę z cebulką i kiełbasą :)

No ja na mojego męża i jego umiejętności kulinarne liczyć mogę raczej średnio- jadłabym ziemniaki (bo je umie ugotować), kotleta z piersi kurczaka lub ze schabu a panierce, ew. jajecznica(tę robi fenomenalną, lepszą niż ja) i ew. mógłby mi zrobić zupkę z torebki lub gotową z woreczka (mamy takie w domu awaryjne z firmy Profi- naprawdę niezłe). Bardziej to mogę liczyć na syna- on jeszcze potrafi naleśniki, racuszki, pizzę, makaron umie ugotować i ryż i do tego zrobi jakiś gotowy sosik. Potrafi też robić różne wariacje kotlecików z piersi kurczaka- w panierce, sezamie, gyrosa. Ech chyba to i tak średnie żarełko dla mamy karmiącej :)

Zgłoś nadużycie #6070 14 lipca 2011, 12:37

Konto usunięte

agf napisał(a)

Tata przesłał mi filmik. Obejrzyjcie sobie:
http://www.youtube.com/watch?v=Rko3o8pIKo0

fajny filmik i prawdziwy :) fajny był ten chłopczyk z tym arbuzem hahaha i cudowne chyba 3 ostatnie obrazki :)
Nasze Kropelki już z nami !!!