Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #591 6 kwietnia 2011, 15:59

alex2 Świeżo upieczona
o tak,wszystko wyjdzie w praniu :) zobaczymy co powiemy jak nas ktos zapyta za rok. mam tylko nadzieje ze moja corcia nie pojdzie w mame bo ja do dwoch latek budzilam sie po kilka razy w nocy a spiac w dzien mialam chyba radar bo ryczalam jak tylko mama wyszla z pokoju :)

Zgłoś nadużycie #592 6 kwietnia 2011, 17:13

Konto usunięte
Dziewczyny zaczyna się 19 tydzień z moimi bliźniętami :D A ruchów dzieci jak nie czułam tak nie czuję :(   Dziś robiłam badania na mocz cukier i morfologię zobaczymy jakie będą wyniki :) A za tydzień mam USG :D może moje Kropelki się pokarzą i będziemy mieli niespodziankę z mężem na święta :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #593 6 kwietnia 2011, 17:21

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

a ja chcę dwójkę :) zobaczymy jak szybko będzie rodzeństwo, wiem że napewno nie będę stosować żadnych tabletek, plastrów itp. jak okaże się że po kilku miesiącach znowu jestem w ciąży to się nie pogniewam, im miejsza różnica wieku między dzieciaczkam tym lepiej :)

A ja będę mieć od razu dwójkę maluchów :D Już się chyba oswoiłam z tą myślą ;) Mam też starsze rodzeństwo i siostrę bliźniaczkę :D i zawsze z nią spędzałam czas i do tej pory mamy bardzo dobry kontakt , chciałabym żeby moje bliźnięta były tak zżyte jak ja i moja bliźniaczka :)

Zgłoś nadużycie #594 6 kwietnia 2011, 18:15

schmetterling Supermama

olka8922 napisał(a)

rozumiem :) u mnie tez byla wpadka, ale tak sie cieszymy jakby to bylo planowane.Zreszta juz troche ze soba jestesmy takze moze dlatego taka radosc :) ja w sumie niedawno jak mialam silne bole brzucha i nie moglam w nocy spac powiedzialam chlopakowi ze w druga ciaze raczej za szybko nie zajde :P zobaczymy jak to bedzie z pierwszym dzieckiem :)

nam już 6 rok idzie ,także też już troszkę czasu jesteśmy razem :)
My też się cieszymy,mój chłopak bardziej,jest starszy o 5 lat odemnie ,prawie 30 na karku wiedziałam że już chciał mieć dzieciątko :)

Zgłoś nadużycie #595 6 kwietnia 2011, 18:35

paprotka25 Supermama

Margolcia napisał(a)

A ja będę mieć od razu dwójkę maluchów :D Już się chyba oswoiłam z tą myślą ;) Mam też starsze rodzeństwo i siostrę bliźniaczkę :D i zawsze z nią spędzałam czas i do tej pory mamy bardzo dobry kontakt , chciałabym żeby moje bliźnięta były tak zżyte jak ja i moja bliźniaczka :)

Za jednym razem dwójka, więc druga ciąża Cię nie dotyczy chyba że planujesz duuużą rodzinkę bo kto wiem może za drugim razem byłyby trojaczki? miałaś w rodzinie przypadki że rodziło się więcej niż 2 dzieci na raz? Twoje maluchy od początku będą miały zapewnione towarzystwo :)

Zgłoś nadużycie #596 6 kwietnia 2011, 18:38

paprotka25 Supermama

schmetterling napisał(a)

nam już 6 rok idzie ,także też już troszkę czasu jesteśmy razem :)
My też się cieszymy,mój chłopak bardziej,jest starszy o 5 lat odemnie ,prawie 30 na karku wiedziałam że już chciał mieć dzieciątko :)

my jesteśmy razem ponad 4 lata, w tym półtora po ślubie, i tak sobie postanowiliśmy że wyrobimy się z maluchem zanim mój mężuś skończy 30 lat i się udało, co prawda na styk bo na koniec września mąż kończy 30 :) czyli jak maluch będzie miał ok miesiąca :)

Zgłoś nadużycie #597 6 kwietnia 2011, 18:40

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

Za jednym razem dwójka, więc druga ciąża Cię nie dotyczy chyba że planujesz duuużą rodzinkę bo kto wiem może za drugim razem byłyby trojaczki? miałaś w rodzinie przypadki że rodziło się więcej niż 2 dzieci na raz? Twoje maluchy od początku będą miały zapewnione towarzystwo :)

Tk zostanę przy dwójce :) chociaż zależy co będzie jeżeli dwie dziewczynki to za jakies 2 lata pomysle o jeszcze jednym dziecku by mieć chłopca :) a jak będzie chłopak i dziewczynka to juz mi wystarczy :) Ja jestem z trojaczek :)

Zgłoś nadużycie #598 6 kwietnia 2011, 18:42

Konto usunięte
heh młodzi wasi mężowie są heh :p mój ma 34 a jak urodzą się maluchy skończy 35 :)

Zgłoś nadużycie #599 6 kwietnia 2011, 18:43

paprotka25 Supermama
a Ty ile masz lat?

Zgłoś nadużycie #600 6 kwietnia 2011, 18:47

paprotka25 Supermama
całkiem bym zapomniała się pochwalić ,byliśmy dzisiaj oglądać wózki :) http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=289 będzie jednak taki z tym że brąz będzie ciemny, niestety na stronie nie mają w tym kolorze bo to nowa kolorystyka ale wzór taki jak na zdjęciu. Miał być czarny ale w tym od wejścia do sklepu się zakochaliśmy :)

Zgłoś nadużycie #601 6 kwietnia 2011, 18:49

olka8922 Gotowa na wszystko
alex2 to modl sie zeby Twoja corcia nie byla taka jak Ty, bo budzic sie w nocy do dwoch latek musi byc meczace. Miejmy nadzieje ze moj synus polituje sie nad matka i bedzie w nocy smacznie spal  :) bynajmniej jak bedzie juz troche wiekszym chlopcem, a nie noworodkiem..Ja bym chciala miec  co najmniej dwojke,  ale to tak jak napisalas, zobaczymy co powiemy za rok :)
Margolcia uzbroj sie w cierpliwosc, niedlugo pewnie poczujesz ruchy i to podwojne. Moze maluchy zaczepiaja sie nawzajem dlatego nie czujesz ruchow ;)
schmetterling moj chlopak tez jest starszy ode mnie, tyle ze o 6lat i u nas bylo tak, ze jak planowalismy ciaze to poronilam, a jak wpadlismy to wszystko sie dobrze rozwija (nie zapeszajac) takze cieszymy sie tak jakby to bylo to planowane ;) nam w grudniu minie 5lat :)   i tez wiem ze nawet jak bysmy teraz nie wpadli to juz bysmy sie starali, bo mojego do 30-stki tez niewiele brakuje.
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #602 6 kwietnia 2011, 18:51

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

a Ty ile masz lat?

Ja? mam 23 :) mój mąż jest ode mnie starszy o 12 lat :D

Zgłoś nadużycie #603 6 kwietnia 2011, 19:00

schmetterling Supermama

Margolcia napisał(a)

Ja? mam 23 :) mój mąż jest ode mnie starszy o 12 lat :D

fajnie jest mieć starszego faceta
ja lubię strszych :)
są bardziej dojżali i odpowiedzialni ,nie mówię że wszyscy młodsi są glupki ale wiem z doświadczenia :)

Zgłoś nadużycie #604 6 kwietnia 2011, 19:04

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

fajnie jest mieć starszego faceta
ja lubię strszych :)
są bardziej dojżali i odpowiedzialni ,nie mówię że wszyscy młodsi są glupki ale wiem z doświadczenia :)

Wiem schmetterling dlatego mam starszego męża :) tez wolę starszych są bardziej dojrzali i pewni tego co chcą nie skaczą z kwiatka na kwiatek i są bardziej stabilniejsi :)

Zgłoś nadużycie #605 6 kwietnia 2011, 19:14

paprotka25 Supermama
oj tak facet musi być dojrzały :) bo co mi po chłopczyku którego trzeba nianiczyć... kobieta potrzebuje faceta w którym będę mieć oparcie i będzie odpowiedzialny. Pamiętam jak dobrych kilka lat wstecz zastanawiałam się jaki powinien być mój książe z bajki i jak poznałam mojego męża to on przewyższał moje "wymagania" , mój facet idealny :) a jaki kochany :) ach jakie ja mam szczęście że go mam :)

Zgłoś nadużycie #606 6 kwietnia 2011, 19:18

Konto usunięte

paprotka25 napisał(a)

oj tak facet musi być dojrzały :) bo co mi po chłopczyku którego trzeba nianiczyć... kobieta potrzebuje faceta w którym będę mieć oparcie i będzie odpowiedzialny. Pamiętam jak dobrych kilka lat wstecz zastanawiałam się jaki powinien być mój książe z bajki i jak poznałam mojego męża to on przewyższał moje "wymagania" , mój facet idealny :) a jaki kochany :) ach jakie ja mam szczęście że go mam :)

To prawa :) ja też mam wielkie szczęście :D

Zgłoś nadużycie #607 6 kwietnia 2011, 19:57

alex2 Świeżo upieczona
moj maz tez jest starszy o 7 lat ,takie roznice chyba nigdy nie stanowia problemu,jakos na mlodszych nigdy nawet nie zwracalam uwagi. w lipcu stuknie nam 8 lat znajomosci a w listopadzie 6 po slubie :)

Zgłoś nadużycie #608 7 kwietnia 2011, 7:19

wenus1988 Gotowa na wszystko
Wczoraj byłam u lekarza (w końcu) p. doktor Obliczyła według swego magicznego kalendarza ( ;-) )ze jestem miedzy 21/22 tc... doktor zaleciła badania do zrobienia( w końcu) na glukoze i jeszcze jakies.. mam zrobić po świętach wielkanocnych i powiedziałą zebym zrobiła sobie gdzies USG (w koncu) bo ona nie ma i chodze prywatnie robić do innych lekarzy. Po Świetach w maju na kolejną wizyte z wynikami badań.. Mam nadzieje ze wszystko sie dobrze rozwija bo dotychczas tylko raz widziałam malucha w 9tc :-( :-(
A no i od poczatku mam +3 kg ;p ;p hehe

Zgłoś nadużycie #609 7 kwietnia 2011, 7:24

schmetterling Supermama
idz na usg ,zobaczysz maleństwo to będziesz spokojniejsza :)

Zgłoś nadużycie #610 7 kwietnia 2011, 7:27

wenus1988 Gotowa na wszystko
Nom pujde na USG .....dopiero za 3 tygodnie... to czyli bede jakos w 24/25 tc!! wow! sama nie wiem jak to szybko leci...