Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #51 16 lutego 2011, 10:21

Ania85 Supermama
Cześć! Ja także spodziewam się dzidziusia w sierpniu ( 10.08 ). Rączki i nóżki maluszka widziałam już pod koniec stycznia. Obecnie czekam na kolejne usg 24 lutego i być może będę wiedzieć czy to chłopczyk czy dziewczynka. Troszku Wam zazdroszcze braku "tych dolegliwości" :) . Mi dopiero mdłości przeszły więc wreszcie mogłam wstać z łóżka bez problemów.

Zgłoś nadużycie #52 16 lutego 2011, 13:05

alex2 Świeżo upieczona
ja rowniez nie mialam mdlosci,ale powiem wam ze nie ma nic gorszego niz strach o dzidzie.pierwsza ciaze stracilam w 10 tygodniu wiec strach mnie nie opuszcza.

Zgłoś nadużycie #53 16 lutego 2011, 13:13

Konto usunięte
uuuu o mdłościach to mi nawet nie przypominajcie, istny koszmar. trzymały mnie od rana do wieczora, ledwo otwierałam oczy - kurs na lodówkę i coś musiałąm zjeść bo by mnie mdłości wykończyły. okropieństwo. ale ponoć to świadczy o dobrze noszonej ciąży :)
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #54 16 lutego 2011, 13:31

schmetterling Supermama
ja mam termin na 21 sierpnia ;)
boicie się porodu? ja się strasznie boję,odkąd się dowiedziałam o ciąży o niczym innym nie myślę .... ;/

Zgłoś nadużycie #55 16 lutego 2011, 13:32

schmetterling Supermama
a co do mdłości to na szczęście ominęły mnie,tak samo jak i wymioty
nawet zachcianek jeszcze nie mam ;)

Zgłoś nadużycie #56 16 lutego 2011, 15:30

Konto usunięte
bardziej niż porodu boje się całej jego otoczki, połogu... i pobytu w szpitalu - bardzo ich nie lubię :) a tak szczerze to już nie mogę się doczekać aż wycałuje i wyściskam moją dzidziunię :)

Zgłoś nadużycie #57 16 lutego 2011, 15:50

paprotka25 Supermama
ja boje się porodu, a najbardziej przeraża mnie nacinanie krocza :(   (podobno u 90 % pierworódek nacinają) ja zabieram ze sobą na porodówkę męża, będę czuła się bezpieczniej a Wy wolicie rodzić same czy z mężem?

Zgłoś nadużycie #58 16 lutego 2011, 15:57

Konto usunięte
sama!! szwagierka wzięła swojego na porodówkę - obydwoje żałują tej decyzji.

Zgłoś nadużycie #59 16 lutego 2011, 16:32

jagoda Świeżo upieczona
Witam :) Ja mam termin na 19 sierpnia. Usg miałam już 4 razy ale na początku były małe problemy. Ostatnio widziałam już nóżki i rączki. Niestety mdłości i mnie nie ominęły a tym bardziej wymioty... oj było ciężko teraz już dolegliwości tego typu są bardziej sporadyczne. Na ten moment plecki dokuczają a skóra na brzuszku częśto swędzi no i brzuszek też już jest nie duży ale na pewno większy niż zazwyczaj :) najgorsze jest to że chyba jaieś przeziębienie mnie złapało...

Zgłoś nadużycie #60 16 lutego 2011, 17:28

alex2 Świeżo upieczona
co do meza to chyba bedzie obecny w pierwszej fazie porodu,a o samym porodzie narazie staram sie nie myslec skupiam sie na dzidzi i donoszeniu ciazy.na przeziebienie polecam tantum werde- bezpieczny w ciazy.pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #61 16 lutego 2011, 19:11

olka2747 Gotowa na wszystko
Schmeterlling. Ale Ci zazdroszczę daty porodu marzyłam o takiej bo byłaby to pierwsza rocznica naszego ślubu.21 sierpień Chciałabym aby mój  dzidziuś się tego dnia urodził. Ale ja termin mam na 6 sierpnia.

Zgłoś nadużycie #62 16 lutego 2011, 19:17

olka2747 Gotowa na wszystko
Ja się stresuję ale nie porodem, może dlatego, że to jeszcze długo.Ale nie mogę przestać myśleć czy z dzieckiem jest wporządku, dopóki nie poczuję ruchów. Tym bardziej się martwię bo tak ciąże przechodzić jak ja to każda by chciała. Zero wymiotów, nudności, wrazliwości na zapachy, brak większego i mniejszego apetytu. Poprostu nic kompletnie. Za 5 miesięcy znów mogę być w ciąży :) hehe Żart oczywiście :)

Zgłoś nadużycie #63 17 lutego 2011, 8:56

angeliska999 Świeżo upieczona
ja mialam straszne mdlosci. brzuszek juz mam sporawy nie da sie ukryc ze jestem w ciazy. a co stosujecie przeciwko rozstepom ?? bo ja krem od rozstepow firmy gerber. od paru dni dopada mnie zgaga ;/ a bole plecow sa tak straszne ze ledwo z krzesla wstaje ale czego sie nie robi dla maluszka :) )) POzdrawiam wszytskie mamusie ;*

Zgłoś nadużycie #64 17 lutego 2011, 9:45

Konto usunięte
ja używam babydream z rossmanna. dużo znajomych właśnie ten używalo i zadowolone :) a mnie plecy tak od 2 dni pobolewają...

Zgłoś nadużycie #65 17 lutego 2011, 12:55

Anias Świeżo upieczona
Hej!!
Ja też jestem sierpniowa mamusią,  termin mam na 9 sierpnia. Brzuszek też juz widoczny, ubrania robią się za ciasne, trzeba powoli zmieniać garderobę :) Na razie sie nie przejumuje, wagą bedęs ie martwić po porodzie. Zastanawiałam się nad ćwiczeniami na basenie, bo jakos w domu nie moge sie zmobilizować. Macie jakies doswiadczenia w chodzeniu na takie cwiczenia dla kobiet w ciąży? Pozdrawiam cieplutko :)  

Zgłoś nadużycie #66 17 lutego 2011, 12:56

Anka.M Zadomowiona
Witajcie Mamuśki :)
Ja mam termin na 20,08. Widzę, że jest to popularny termin na tym forum :)   To moja druga dzidzia :)

Zgłoś nadużycie #67 17 lutego 2011, 12:58

Anias Świeżo upieczona
Cześć Ania :) Ja tez bede miała drugie dzieciątko. Mamy juz synia 4-letniego. Bardzo byśmy chcieli miec corke ale los pokarze co bedzie.

Zgłoś nadużycie #68 17 lutego 2011, 13:28

Anka.M Zadomowiona
Cześć Anias
My tez mamy juz synka. prawie trzyletniego :) Drugie wazne by zdrowe, niewazna jest płeć. Ale i tak jestem bardzo ciekawa kto tym razem mieszka w brzuchu :) Tylko do dzis nie mamy żadnej opcji na imię :( Brak pomysłów :)

Zgłoś nadużycie #69 17 lutego 2011, 14:44

paprotka25 Supermama
ja na rozstępy kupiłam oliwkę w żelu z johnsons'a czytałam że jest dobra a tak naprawdę nie liczy się jakiego kremu używasz tylko sam masaż, oliwkę wcieram w mokrą skórę po kąpieli, skóra jest fajna, mięciutka i elastyczna, ja jestem z niej zadowolona. Na 28.02 mam wyznaczony termin usg, mam nadzieję że jest wszystko ok.

Zgłoś nadużycie #70 17 lutego 2011, 16:25

Konto usunięte
Anias mamy taki sam termin :) a co do basenu ja od 18 tyg planuję się wybrać na taki zestaw, 2 razy w tyg basen i raz aerobik dla cieżarnych :) wygląda to fajnie. a w domu sobie wskakuje na rowerek stacjonarny włączam jakiś nudny film i nie jest tak źle ;)