Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5931 13 lipca 2011, 10:41

karola4382 Świeżo upieczona
za kazdym raze gdy byłam u lekarza to mówiła mi chyba dziewczynka nigdy nie powiedziała ze napewno wiec nie jestem pewna bo zdarzaja sie pomyłki.a nie chce sie rozczarowac nie kupuje rozowych ubranek wole te uniwersalne.

Zgłoś nadużycie #5932 13 lipca 2011, 10:47

Konto usunięte

karola4382 napisał(a)

za kazdym raze gdy byłam u lekarza to mówiła mi chyba dziewczynka nigdy nie powiedziała ze napewno wiec nie jestem pewna bo zdarzaja sie pomyłki.a nie chce sie rozczarowac nie kupuje rozowych ubranek wole te uniwersalne.

aaa to już teraz rozumiem bo myślałam że to ja jakaś ciapa jestem i nie umiem czytać ;)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5933 13 lipca 2011, 10:58

Konto usunięte
Margolcia buteleczka kosztuje około 28 zł u mnie, a starcza z tego co widzę na długo :) mojej siostry mała kończy 8 miesięcy powolutku i cały czas mają tą samą sztukę :D także wydajne  jak na moje oko :)
a co do pojemności - dokładnie Ci nie napiszę bo mam przygotowane u rodziców, ale nie za duża. ale na dzieciaczki wystarczy :P
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5934 13 lipca 2011, 11:11

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Margolcia buteleczka kosztuje około 28 zł u mnie, a starcza z tego co widzę na długo :) mojej siostry mała kończy 8 miesięcy powolutku i cały czas mają tą samą sztukę :D także wydajne  jak na moje oko :)
a co do pojemności - dokładnie Ci nie napiszę bo mam przygotowane u rodziców, ale nie za duża. ale na dzieciaczki wystarczy :P

super dziękuję Ci ślicznie za info :)

Zgłoś nadużycie #5935 13 lipca 2011, 11:11

paprotka25 Supermama
cześć kobietki :) u mnie dzisiaj słonecznie i gorąco, może włącze pranie, mam pościel do uprania to akurat by wyschła, wieczorkiem przyjedzie moja siostra z narzeczonym, więc przejde się później do sklepu kupie coś dobrego, wogóle mój mężuś narobił sobie ochoty na lazanie i kto wie może jutro będę robić na obiad, chociaż troszkę jest z nią roboty ale nie mam sumienia mojemu kalece odmówić ;) dzisiaj nic nie gotuje, mam jeszcze zupe kalafiorową z wczoraj i kotlety mielone w lodówce więc zupe podgrzeje i obiore ziemniaczki i będzie dzisiaj obiad dwudaniowy, a co tam raz nie zawsze :)
Kasiu, fajnie że się odezwałaś, kurcze to chyba kupie te majtki 38-40 skoro piszesz że na Ciebie były dobre, bo szczerze mówiąc myślałam że w nich utone... te podkłady do dobry pomysł, jak będę w aptece to zapytam, a co do octeniseptu to właśnie nie wiem, bo na liście którą mam rzeczy do szpitala mam napisany spirytus więc nie wiem czy nie będą się pluć że go nie mam... może zapytam dra we wtorek jak nie zapomne, kurcze chyba sobie spisze liste pytań bo znowu zapomne o coś spytać...
Witam nową mamusie sierpniową :)
Ja aż się boje wchodzić w zakładke ciąża bo obawiam sie że ta ilość tematów mnie przygniecie, więc zostane chyba tylko z Wami :)
Teraz zmykam, później jeszcze może zajże zobacze co u Was :)

Zgłoś nadużycie #5936 13 lipca 2011, 11:36

Donia1982 Gotowa na wszystko

Aga.W napisał(a)

Donia wtrące się zamiast Black Rose :)
Octenisept jest w sprayu :D co bardzo wygodne jest, później jak są jakieś ranki to też można psikać :) nawet gencjany kupować nie trzeba bo działają podobnie :) a na pępuszek według mnie rewelacja, psikniesz, przetrzesz ewentualnie i z głowy :)
ja zapłaciłam około 28 zł za buteleczkę :)

dziękować :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #5937 13 lipca 2011, 11:48

agf Supermama
Do mnie na chwilkę wpadła siostra, a teraz sama się zastaanawiam co poczać ze sobą. Niby posprzątać w mieszkaniu powinnam, ale jakoś mi sie tego nie chce... I glodna jestem. Dwie godziny minęły od śniadania - czy to nie za wcześnie na drugie śniadanie ??

Zgłoś nadużycie #5938 13 lipca 2011, 11:50

snoopy90 Fajna mama

agf napisał(a)

Do mnie na chwilkę wpadła siostra, a teraz sama się zastaanawiam co poczać ze sobą. Niby posprzątać w mieszkaniu powinnam, ale jakoś mi sie tego nie chce... I glodna jestem. Dwie godziny minęły od śniadania - czy to nie za wcześnie na drugie śniadanie ??

ja juz po pierwszym i po drugim śniadaniu :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5939 13 lipca 2011, 11:56

Konto usunięte
ja juz posprzatalam kuchnie jeszcze muszę zmyć naczynia i obrac ziemniaczki do gołąbków :)

Zgłoś nadużycie #5940 13 lipca 2011, 11:58

snoopy90 Fajna mama
ja już tez ogarnełam kuchnie,byłam na zakupach kupiłam fasolkę szparagową w Netto za 4,99kg Promocja :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5941 13 lipca 2011, 12:04

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

ja już tez ogarnełam kuchnie,byłam na zakupach kupiłam fasolkę szparagową w Netto za 4,99kg Promocja :D

to bardzo tanio !! ja jeszcze w tym roku nie jadłam fasolki może kupię sobie na spróbowanie albo poczekam na swoją z ogródka :)

Zgłoś nadużycie #5942 13 lipca 2011, 12:08

mamaela Supermama
Witajcie, ja dzisiaj późno zajrzałam, bo przez ten wczorajszy wypadek córki sąsiadów od samego rana u nas pospolite ruszenie. Sąsiad o 6 rano dorwał mojego męża na spacerze z psem i spytał czy mogę ich skontakotwać ze swoim  prawnikiem (ja w ub. roku miałam wypadek samochodowy i miałam prawnika, który prowadził moją sprawę, byłam poszkodowana, a sprawca chciał się wymiksować z odpowiedzialności i skończyło się na sprawie w sądzie). No to już o 8 rano dzwoniłam do tego prawnika(to kolega z klasy mojego brata) i już o 10 był u mnie w domu i było spotkanie sąsiadów i prawnika u mnie. Okazało się, że w nocy ta dziewczyna, która bez prawka prowadziła (19 lat, a pasażerem był właściciel samochodu też bez prawka 20 lat)zadzwoniła na policję i oznajmiła, że ona uważa że córka sąsiadów była pijana!! i zażądała badania jej krwi. Policja pojehała do szpitala i zdabali ją, oczywiście trzeźwa, ale sąsiad pogadał z policjantem i dowiedział się co grozi kierowcy ( 2 mandaty za 500 zł już dostali,od6 m-y do  8 lat więzienia, grzywna- do 5000zl, 3letni zakaz prowadzenia pojazdów dla obojga, ubezpieczyciel może odmówić im wypłaty odszkodowania za  samochód i odszkodowanie za uszkodzenie ciała Sylwi), więc pewnie ktoś im doradził szukania jakiegoś haka.  Ale też poprosił ludzki policjant lekarza o przetrzymanie, jak się da, Sylwii 7 dni w szpitalu! i lekarz oczywiście się zgodził (wtedy kara więzienia wyższa) i tym sposobem Sylwia zostaje w szpitalu do przyszłej środy, zresztą i tak jej nie wypuścili by bo ortopeda zamiast gipsu zalecił drutowanie na tydzień tej kości (aż ściągną szwy z rany,bo jak to zrobić pod gipsem). No ale mówię wam niezła historia. A samochód im zarekwirowała wczoraj policja i wywiozła na parking policyjny, więc będą mieli jeszcze dodatkowe koszty. Ale nie szkoda mi tych debili, szkoda mi tylko Sylwii. syn właśnie się szykuje i jedzie z jej siostrą do szpitala w odwiedzinki. A ja jakoś spać przez to nie mogłam,, co chwilę się budziłam. I tak duszno na dworze, trzeba jakoś przeżyć ten dzień...

Zgłoś nadużycie #5943 13 lipca 2011, 12:11

mamaela Supermama
Jejku ile tych informacji się pojawiło i ile nowych osób !! Chyba nie jestem w stanie ogarnąć i przeczytać tego wszystkiego :(

Zgłoś nadużycie #5944 13 lipca 2011, 12:15

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Witajcie, ja dzisiaj późno zajrzałam, bo przez ten wczorajszy wypadek córki sąsiadów od samego rana u nas pospolite ruszenie. Sąsiad o 6 rano dorwał mojego męża na spacerze z psem i spytał czy mogę ich skontakotwać ze swoim  prawnikiem (ja w ub. roku miałam wypadek samochodowy i miałam prawnika, który prowadził moją sprawę, byłam poszkodowana, a sprawca chciał się wymiksować z odpowiedzialności i skończyło się na sprawie w sądzie). No to już o 8 rano dzwoniłam do tego prawnika(to kolega z klasy mojego brata) i już o 10 był u mnie w domu i było spotkanie sąsiadów i prawnika u mnie. Okazało się, że w nocy ta dziewczyna, która bez prawka prowadziła (19 lat, a pasażerem był właściciel samochodu też bez prawka 20 lat)zadzwoniła na policję i oznajmiła, że ona uważa że córka sąsiadów była pijana!! i zażądała badania jej krwi. Policja pojehała do szpitala i zdabali ją, oczywiście trzeźwa, ale sąsiad pogadał z policjantem i dowiedział się co grozi kierowcy ( 2 mandaty za 500 zł już dostali,od6 m-y do  8 lat więzienia, grzywna- do 5000zl, 3letni zakaz prowadzenia pojazdów dla obojga, ubezpieczyciel może odmówić im wypłaty odszkodowania za  samochód i odszkodowanie za uszkodzenie ciała Sylwi), więc pewnie ktoś im doradził szukania jakiegoś haka.  Ale też poprosił ludzki policjant lekarza o przetrzymanie, jak się da, Sylwii 7 dni w szpitalu! i lekarz oczywiście się zgodził (wtedy kara więzienia wyższa) i tym sposobem Sylwia zostaje w szpitalu do przyszłej środy, zresztą i tak jej nie wypuścili by bo ortopeda zamiast gipsu zalecił drutowanie na tydzień tej kości (aż ściągną szwy z rany,bo jak to zrobić pod gipsem). No ale mówię wam niezła historia. A samochód im zarekwirowała wczoraj policja i wywiozła na parking policyjny, więc będą mieli jeszcze dodatkowe koszty. Ale nie szkoda mi tych debili, szkoda mi tylko Sylwii. syn właśnie się szykuje i jedzie z jej siostrą do szpitala w odwiedzinki. A ja jakoś spać przez to nie mogłam,, co chwilę się budziłam. I tak duszno na dworze, trzeba jakoś przeżyć ten dzień...

i bardzo dobrze kara musi być!! najlepiej by było gdyby te wszystkie kary dostali :|

Zgłoś nadużycie #5945 13 lipca 2011, 12:16

agf Supermama

snoopy90 napisał(a)

Patrzcie jakie te ceny różne! Ja od soboty co dzień jem szparagową, bo kupiłam zieloną na rynku po 3 zł., a żółtą nawet za 2 zł. znalazłam. I właśnie chyba jako drugie śniadanie sobie ugotuję :) Wy tyeż taką z bułeczką smażoną jecie?

Zgłoś nadużycie #5946 13 lipca 2011, 12:18

agf Supermama
Mamaela- też mi wcale nie żal takich debili za przeproszeniem. 19 lat to człowiek powinien trochę jednak myśleć i rozsądku miec...

Zgłoś nadużycie #5947 13 lipca 2011, 12:18

Konto usunięte

agf napisał(a)

Patrzcie jakie te ceny różne! Ja od soboty co dzień jem szparagową, bo kupiłam zieloną na rynku po 3 zł., a żółtą nawet za 2 zł. znalazłam. I właśnie chyba jako drugie śniadanie sobie ugotuję :) Wy tyeż taką z bułeczką smażoną jecie?

pewnie!! tylko ta bułka tarta musi być koniecznie usmażona na maśle wtedy jest delikatniejsza :) ależ te ceny różne a ja myślałam ze snoopy tanio kupiła :|

Zgłoś nadużycie #5948 13 lipca 2011, 12:20

olka8922 Gotowa na wszystko

mamaela napisał(a)

Jejku ile tych informacji się pojawiło i ile nowych osób !! Chyba nie jestem w stanie ogarnąć i przeczytać tego wszystkiego :(

ja mam to samo... teraz mialam do przeczytania 9stron, porazka jakas...
Paprotka te roztargnienie to chyba normalne w ciazy, ja tez tak mam.Jak nie ziemniaki przesole, to w ogole nie posole :D
Black_Rose to Majce juz pewnie kikut odpadl co? :) fajnie macie, dzidzia w domu, juz po porodzie :) a my ciagle w niepewnosci :P
Schmetterling smialo pytaj jak cos Ci dolega :D na pewno cos pomoge albo zasugeruje od czego to moze byc :) :)
ja juz kurde nie wiem co mam sobie na sniadanie wymyslac, ciagle jem to samo, juz mi sie nudzi.Tez wczesniej zjadlam kolacje i do rana mi wystarczalo, a od dwoch dni zjem kolacje po 21 i rowno o 2 w nocy budze sie w burczeniem w brzuchu :/ wczoraj mnie polozna wazyla, od poczatku ciazy przytylam 15kg :P ale sie nie przejmuje, nie ma tragedii ;) teraz piora sie ciuszki, pozniej trzeba poprasowac i cos na obiad wymyslic :P
dziwne ze konkurs sie zaczal i juz jakies nowe sierpniowki sie przyplataly.Co, wczesniej nie wiedzialy o tym forum i raptem sie dowiedzialy?Hmmm....
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5949 13 lipca 2011, 12:21

olka8922 Gotowa na wszystko
u mnie jak fasolka to bulka musi byc musowo :D moj chlop niedosc ze uwielbia fasolke to jeszcze jak bez bulki zrobie to wraca po pracy, obiad gotowy na stole czeka, a on nie.... pojdzie do kuchni i usmazy bule :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5950 13 lipca 2011, 13:30

agf Supermama
heh, ja włąsnie z michą fasolki siedzę :) Drugie śniadanie, trochę dziwne, ale co tam. Mój fasolki nie lubi, ani kalafira ani kapusty, więc jak teraz na wszystko jest sezon i ja to pochłaniam do obiadu to jemy tylko ogórki albo pomidory daję... Dziwny jest, nie?  ;)