Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5911 13 lipca 2011, 9:13

Konto usunięte
hej Karola :D ja wstępny termin miałam na 9 sierpnia :D ale teraz to juz mi grożą 27 lipca :P zobaczymy bo z tymi terminami to róznie...
faktycznie brzuszek musisz mieć giga, ja mam w 36/37 t.c 117 z tego co pamiętam :)
a też mi cięzko, wszystko puchnie, ale Karola, to już końcówka ;) zbyt pięknie być nie może, trzeba troche pomarudzić :)
no i Dzień dobry Mamuśki pozostałe :D
u mnie dziś łądnie ale duszno... spało się aż nazbyt dobrze, jednym ciągiem, bez wstawania!
nic innego mi nie pozostaje jak życzyć Wam miłego dnia! wypoczywajcie ładnie!
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5912 13 lipca 2011, 9:14

Konto usunięte
dzień dobry ja dopiero wstałam a właściwie zostałam obudzona przez "przypomnienie" w telefonie że mam dziś imieniny (tel jest męża i to in zapisał sobie tą wiadomość) ale nie mam ,ja obchodzę 17 pazdzernika :) a po drugie mucha latała mi nad głową (sucz) :| już mam kawkę ,pogoda prześliczna bym zrobiła pranie ale to bez sensu bo dziś bedą burzyć stary piec kaflowy i wiecie sadza i te sprawy a przecież i tak kurz dostanie się do środka do półek więc pranko ich murowane po remoncie :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5913 13 lipca 2011, 9:27

schmetterling Supermama
dzien dobry :) matko ,jak zobaczyłam forum Ciąża to się przeraziłam.......Ja tylko na sierpniowym chyba będe się udzielała,chyba że cos mnie zainteresuje gdzie indziej.....Porażka,za dużo tych konkursów.
Aga super że wszystko dobrze po wizycie :D to mówisz że Twój szkrab w 34 tyg ważył 2700 ?? Jej ,to moja mała chyba tyle będzie ważyła przy porodzie,bo teraz ma 2074 kg w 34 tc właśnie :| w sumie może lżej mi się będzie rodziło.
Ola ja też jakaś taka roztargniona jestem,tłukę talerze,szklanki,wszystko mi z rąk leci,ktoś coś do mnie mówi a ja nie słucham ,tzn słyszę ale nie słyszę,wiecie o co chodzi :D
Gosia wytrzymasz do niedzieli,jestem z Tobą myślami :D
Margolcia jak ja bym robiła to co Ty to juz bym na porodówce leżała i kwiczała ;) ;)
Olka Ty to naprawdę specem moczowym zostaniesz ,daj nr tel. będe dzwonić w razie potrzeby ;) ;)
i oczywiście witam "nową" sierpniową mamuśke :D
Kasiu a wychodziłaś już z Mają na spacer? Może gdzieś pisałaś ale nie kojarzę,a jak nie to po jakim czasie będziecie wychodziły?

Ja zaraz idę do siostry na kawkę,po drodze kupię sobie coś na śniadanko ,bo tam pewnie nawet kromki chleba nie ma :D pewnie posiedzę do popołudnia i dzionek zleci ,napewno będę pisać bo tam szybszy internet 8)

Zgłoś nadużycie #5914 13 lipca 2011, 9:30

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

dzien dobry :) matko ,jak zobaczyłam forum Ciąża to się przeraziłam.......Ja tylko na sierpniowym chyba będe się udzielała,chyba że cos mnie zainteresuje gdzie indziej.....Porażka,za dużo tych konkursów.
Aga super że wszystko dobrze po wizycie :D to mówisz że Twój szkrab w 34 tyg ważył 2700 ?? Jej ,to moja mała chyba tyle będzie ważyła przy porodzie,bo teraz ma 2074 kg w 34 tc właśnie :| w sumie może lżej mi się będzie rodziło.
Ola ja też jakaś taka roztargniona jestem,tłukę talerze,szklanki,wszystko mi z rąk leci,ktoś coś do mnie mówi a ja nie słucham ,tzn słyszę ale nie słyszę,wiecie o co chodzi :D
Gosia wytrzymasz do niedzieli,jestem z Tobą myślami :D
Margolcia jak ja bym robiła to co Ty to juz bym na porodówce leżała i kwiczała ;) ;)
Olka Ty to naprawdę specem moczowym zostaniesz ,daj nr tel. będe dzwonić w razie potrzeby ;) ;)
i oczywiście witam "nową" sierpniową mamuśke :D
Kasiu a wychodziłaś już z Mają na spacer? Może gdzieś pisałaś ale nie kojarzę,a jak nie to po jakim czasie będziecie wychodziły?

Ja zaraz idę do siostry na kawkę,po drodze kupię sobie coś na śniadanko ,bo tam pewnie nawet kromki chleba nie ma :D pewnie posiedzę do popołudnia i dzionek zleci ,napewno będę pisać bo tam szybszy internet 8)

Ania już Ty nie przesadzaj :) robię  to co jest potrzebne nie wymyślam nie wydziwiam :)

Zgłoś nadużycie #5915 13 lipca 2011, 9:39

agf Supermama
Kurcze, ja to już nie pamiętam kiedy spałam jednym ciągiem. Tak 3 razy na sikanie to standard. I to jeszcze jest mi już coraz cieżej - i się podnieść z łóżka (poooowoooli) i jak mi juz na ten pęcherz naciśnie to aż ledwo zdążam...
Ja po kawce i myślę już nad śniadaniem :)

Zgłoś nadużycie #5916 13 lipca 2011, 9:49

Konto usunięte
editwil mam taki zamiar , wczoraj mąż mi oznajmił że nie gwarantuje mi że remont skończy się za 2 tyg bo wyszły jakieś tam komplikacje :( w nocy spać nie mogłam bo plecy (całe) mnie bolały okropnie tak że nawet nie mogłam się przekręcić na żaden bok :( a teraz głowa mnie boli i nawet apap nie pomaga :(

Zgłoś nadużycie #5917 13 lipca 2011, 9:58

Konto usunięte

editwil napisał(a)

Eh no widzisz mieszkałabyś bliżej to bym Ci przyszła pomóc :)
Margo oszczędzaj się, remont remontem, ale lepiej mieć troszkę syfu niż np. leżeć w szpitalu z przemęczenia.
Ja na szczęście dziś już troszkę lepiej się czuję, wczoraj przez ten okres to myślałam że umrę... i miałam mieć w poniedziałek, bo biorę tabletki i mam regularny a tu dostałam we wtorek. Do tego moje ostatnie boleści :( Jak tylko okres się skończy idę do lekarza

Dziękuję Ci ślicznie :) staram się nie forsować i robię już wszystko na raty nie chcę żeby mnie znów bolały plecy jak dziś :| a może to przez te tabletki masz te dolegliwości może czas na ich zmianę ??

Zgłoś nadużycie #5918 13 lipca 2011, 10:05

Konto usunięte

editwil napisał(a)

No nie wiem, muszę badania porobić. Tyle, że te tabletki dostałam nie jako typowe antykoncepcyjne tylko na uregulowanie hormonów ( testosteron, prolaktyna) I zawsze bardzo dobrze reagowałam na Diane? Eh nie będę gdybać, za tydzień do gina to się dowiem

no jasne nie ma co snuć domysłów :) Dziewczyny głowa przeszła :D odpukać :)

Zgłoś nadużycie #5919 13 lipca 2011, 10:08

Donia1982 Gotowa na wszystko

Black_rose napisał(a)

Oktenisept sprawdził się u nas super - pępek się nic nie ślimaczył i nie zaogniał, a ja używam do psikania na szew na brzuchu (do krocza też można żeby się nie zaogniło nic). Podkłady w każdej aptece - tylko pytajcie o duże - 1mx1m albo 90cmx60cm żeby wygodnie było. Cena jednego to ok. 3zł, ale komfort psychiczny że nic się nie zmoczy-bezcenny ;)

no proszę , znowu robie notatki ;) jak dobrze że zostałas na fajnej mamie po  porodzie, (mimo że masz teraz ciekawsze zajęcia) to dużo pożytecznego info można sie od ciebie dowiedzieć :) . nie ma to jak swieżo upieczona Mamusia. 
ten OKTENISEPT to w sprayu?
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #5920 13 lipca 2011, 10:11

Donia1982 Gotowa na wszystko

karola4382 napisał(a)

Nie moge sie juz doczekac kiedy przytule swoje malenstwo te dzieciaczki sa takie słodkie i nie winne mam nadzieje tylko ze urodze szybko i bez komplikacji .

witam i życze szybkiego bezproblemowego porodu :)
Kochamy naszą słodką córeczkę : *

Zgłoś nadużycie #5921 13 lipca 2011, 10:13

Konto usunięte
Donia wtrące się zamiast Black Rose :)
Octenisept jest w sprayu :D co bardzo wygodne jest, później jak są jakieś ranki to też można psikać :) nawet gencjany kupować nie trzeba bo działają podobnie :) a na pępuszek według mnie rewelacja, psikniesz, przetrzesz ewentualnie i z głowy :)
ja zapłaciłam około 28 zł za buteleczkę :)

Zgłoś nadużycie #5922 13 lipca 2011, 10:14

Konto usunięte
i fakt, black rose normalnie zasypała nas pożytecznymi radami :D   trzeba korzystać :D

Zgłoś nadużycie #5923 13 lipca 2011, 10:18

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Donia wtrące się zamiast Black Rose :)
Octenisept jest w sprayu :D co bardzo wygodne jest, później jak są jakieś ranki to też można psikać :) nawet gencjany kupować nie trzeba bo działają podobnie :) a na pępuszek według mnie rewelacja, psikniesz, przetrzesz ewentualnie i z głowy :)
ja zapłaciłam około 28 zł za buteleczkę :)

czyli to jest zamiast spirytusu do przemywania kikutka ??

Zgłoś nadużycie #5924 13 lipca 2011, 10:19

agf Supermama
Ciekawe jakie ja info zbiorę w SR... Boję się, że od każdego będę słyszeć co innego ;)

Zgłoś nadużycie #5925 13 lipca 2011, 10:24

Konto usunięte
Margolcia zgadza się :) do kikutka zamiast spirytu :D a później do ewentualnie jakiś ranek itp... np mojej siosty mała ostatnio sobie pieluszką (sleep&play-badziewie) strasznie podrażniła pachwinkę i co zrobić - psiknąc octeniseptem :D
Agf, każdy robi jak uważa, ja stosuje się do rad siostry która 8 miesięcy temu rodziła :)
powiedzą Ci pewnie jeszcze tuzin innych rzeczy, wszystkie sprzeczne, ale wybierz lepiej jedno źrodło i się go trzymaj :) bo tak to fakt - można zwariować :)

Zgłoś nadużycie #5926 13 lipca 2011, 10:26

karola4382 Świeżo upieczona
Ja sypiam akurat teraz dobrze tylko do toalety chodze czesto tak mnie cisnie na pecherz czuje je juz bardzo nisko ale gdzies z miesiac temu budziłam sie o 3 nad ranem i nie mogłam juz spac to była masakra.czasem czuje w nocy albo nad ranem jak w brzuszku fika sobie chyba koziołki chociaz teraz to juz moze nie bo mało miejsca haha ciekawa jestem jakie bedzie duze jak sie urodzi ,w 34 tyg podobno wazyło 1900 g w przyblizeniu moja pierwsza corka urodziła sie w terminie i wazyła 2350g a syn 3350 g podobno dziewczynki rodza sie mniejsze.

Zgłoś nadużycie #5927 13 lipca 2011, 10:29

Konto usunięte

karola4382 napisał(a)

Ja sypiam akurat teraz dobrze tylko do toalety chodze czesto tak mnie cisnie na pecherz czuje je juz bardzo nisko ale gdzies z miesiac temu budziłam sie o 3 nad ranem i nie mogłam juz spac to była masakra.czasem czuje w nocy albo nad ranem jak w brzuszku fika sobie chyba koziołki chociaz teraz to juz moze nie bo mało miejsca haha ciekawa jestem jakie bedzie duze jak sie urodzi ,w 34 tyg podobno wazyło 1900 g w przyblizeniu moja pierwsza corka urodziła sie w terminie i wazyła 2350g a syn 3350 g podobno dziewczynki rodza sie mniejsze.

karola to jakiej płci nosisz dziecko pod serduszkiem bo raz piszesz dziewczynka a teraz "JAKIE będzie duże"

Zgłoś nadużycie #5928 13 lipca 2011, 10:31

Konto usunięte

Aga.W napisał(a)

Margolcia zgadza się :) do kikutka zamiast spirytu :D a później do ewentualnie jakiś ranek itp... np mojej siosty mała ostatnio sobie pieluszką (sleep&play-badziewie) strasznie podrażniła pachwinkę i co zrobić - psiknąc octeniseptem :D
Agf, każdy robi jak uważa, ja stosuje się do rad siostry która 8 miesięcy temu rodziła :)
powiedzą Ci pewnie jeszcze tuzin innych rzeczy, wszystkie sprzeczne, ale wybierz lepiej jedno źrodło i się go trzymaj :) bo tak to fakt - można zwariować :)

zapisałam sobie nazwę i wykupię :) duże to jest ?wydajne? ile kosztuje?

Zgłoś nadużycie #5929 13 lipca 2011, 10:35

karola4382 Świeżo upieczona
Podobno to dziewczynka .

Zgłoś nadużycie #5930 13 lipca 2011, 10:37

Konto usunięte

karola4382 napisał(a)

Podobno to dziewczynka .

dlaczego podobno ?? no nie rozumiem jesteś już przy końcówce to raczej powinnaś znać płeć :|