Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5831 12 lipca 2011, 13:20

oliwkowa.mama Zadomowiona
witajcie mamusie
czy wy tez tak maci ? wczoraj wieczorem zaczął mnie pobolewać brzuch tak jak na okres ale nic poza tym nad ranem tez mnie pobolewał i teraz tez nie jest to jakiś silny ból ale czuje ze jednak coś tam sie dziej na dole nic poza tym mi nie dolega czy to normalne ? nigdy wczesniej tak nie miałam zeby tyle czasu mnie pobolewało
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #5832 12 lipca 2011, 13:23

schmetterling Supermama
Ja jak miałam tą przeprowadzkę to właśnie pakowanie było najgorsze,później jak to pakowałam spowrotem do szafy to szybko poszło.Fakt że kilka worów wywaliłam z ciuchami i jakies pierdoły co zalegały to było mniej.

Zgłoś nadużycie #5833 12 lipca 2011, 13:25

agf Supermama

oliwkowa.mama napisał(a)

witajcie mamusie
czy wy tez tak maci ? wczoraj wieczorem zaczął mnie pobolewać brzuch tak jak na okres ale nic poza tym nad ranem tez mnie pobolewał i teraz tez nie jest to jakiś silny ból ale czuje ze jednak coś tam sie dziej na dole nic poza tym mi nie dolega czy to normalne ? nigdy wczesniej tak nie miałam zeby tyle czasu mnie pobolewało

Mnie właśnie w ostatnim czasie też tak brzuch pobolewa, na samym dole. Wydaje mi się, że teraz to już chyba normalne, że tak ciąży ...

Zgłoś nadużycie #5834 12 lipca 2011, 13:25

schmetterling Supermama

oliwkowa.mama napisał(a)

witajcie mamusie

ja ze dwa razy tak miałam że brzuch mnie bolał własnie tak jak na okres ,stare czasy się przypomniały heh :D Ale to tylko chwilę i nawet zapomniałam o tym wspomnieć lekarce

Zgłoś nadużycie #5835 12 lipca 2011, 13:29

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

Ja jak miałam tą przeprowadzkę to właśnie pakowanie było najgorsze,później jak to pakowałam spowrotem do szafy to szybko poszło.Fakt że kilka worów wywaliłam z ciuchami i jakies pierdoły co zalegały to było mniej.

ja tam niczego nie wyrzucę :P jak coś to oddaję siostrze :D
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5836 12 lipca 2011, 13:30

Konto usunięte

oliwkowa.mama napisał(a)

witajcie mamusie

też mam taki ból dość często , to tak jakby gniecenie jajników normalnie :(

Zgłoś nadużycie #5837 12 lipca 2011, 13:34

no to mnie uspokoiłyście bo juz myślałam ze na dniach bede rodzic a torba do szpitala nawet ze sklepu nie wyszła :) chyba sie zbiore zaraz i na wszelki wypadek kupie wszystko co potrzeba. U nas w szpitalu każą miec ze sobą termometr maszynke jednorazową podkłady ale to wiadomo jednorazową lewatywe pieluchy dla dziecka ubranek nie tzrba jedynie na wyjscie. U mnie coraz bliżej juz i boję sie coraz bardziej mam nadzieje tylko ze nie chlusną mi wody kiedy bede sama w domu a reszta to pewnie juz jakoś pójdzie :)
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #5838 12 lipca 2011, 13:39

Konto usunięte

oliwkowa.mama napisał(a)

no to mnie uspokoiłyście bo juz myślałam ze na dniach bede rodzic a torba do szpitala nawet ze sklepu nie wyszła :) chyba sie zbiore zaraz i na wszelki wypadek kupie wszystko co potrzeba. U nas w szpitalu każą miec ze sobą termometr maszynke jednorazową podkłady ale to wiadomo jednorazową lewatywe pieluchy dla dziecka ubranek nie tzrba jedynie na wyjscie. U mnie coraz bliżej juz i boję sie coraz bardziej mam nadzieje tylko ze nie chlusną mi wody kiedy bede sama w domu a reszta to pewnie juz jakoś pójdzie :)

a na kiedy masz termin ??

Zgłoś nadużycie #5839 12 lipca 2011, 13:54

najpierw był koło 12 a teraz mówiła ze ok 1
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #5840 12 lipca 2011, 13:55

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

dzięki (starach)

Oj nie chciałam Cię straszyć, w końcu sama stwierdziłaś, że mają się te Twoje dzieciaczki jak ogorki w słoiku, bo im ciasno :) Ale jak na dworze będzie gorąco to może nie będą się pchały szybciej, bo po co, u mamy jak w słoiku, ale przynajmniej gorąco nie jest :)

Zgłoś nadużycie #5841 12 lipca 2011, 13:58

schmetterling Supermama

mamaela napisał(a)

Oj nie chciałam Cię straszyć, w końcu sama stwierdziłaś, że mają się te Twoje dzieciaczki jak ogorki w słoiku, bo im ciasno :) Ale jak na dworze będzie gorąco to może nie będą się pchały szybciej, bo po co, u mamy jak w słoiku, ale przynajmniej gorąco nie jest :)

i koperku nie ma :D

Zgłoś nadużycie #5842 12 lipca 2011, 14:00

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

hahaha nie no masz rację sama czuję że już nie długo pociągnę i się rozpakuję :)

Zgłoś nadużycie #5843 12 lipca 2011, 15:27

Konto usunięte
ziemniaczki wstawione do obiadu :) dzieci tak mi się rozszalały w brzuszku żę sodoma heheh :) czekam na mężusia to zje obiad i pojedziemy po te nieszczęsne worki co by zawartość szafy wpakować w nie :)

Zgłoś nadużycie #5844 12 lipca 2011, 15:49

Konto usunięte
no, już po lekarzu, nadrobiłam zaległości dzisiejsze z sierpniówek ;P
u lekarza wszystko ok, młody przygotowany do startu, cały czas glowa w dół, ale na szczęście szyjka szczelnie zapieczętowana, zamknięta i jak tylko się da - jeszcze nie rodzę :P zapomniałam o wagę zapytać, ale za tydzień wizyta więc już nie przepuszczę :)
Ania wizyte miałam na 12:30 - weszłam około 14 :) także też jakiś szał u mnie :) Dobrze że u Was tez wszystko ok :D ja na wagę jaką mi wpisała nie patrze. co mnie to :P   i swoją drogą też NIGDY tyle nie ważyłam :) a mój w 34 ważył 2700, ale to kloc więc nie ma co porównywać. tyle ważyła siostrzenica mojego faceta jak się urodziła :)
jak mam już wszystko przygotowane, to teraz tylko wypoczynek, i naprawdę zaczynam się oszczędzać :) oby mój Maluszek jak najdłużej pobył w brzuchu :) no chociaż do swojego terminu :)
zjadłam rosół :P znów 2 kubki kakao... zaraz po rosole... pycha :P
no i oczywiście po rosole będzie pomidorówka :D pomidorowka jest pyszna :D heh
Oliwkowa - co do bólu brzucha, no coraz częściej się zdarza :) moja gin mówi że to normalne :) i pamiętaj żeby kupioną torbę przeprać przed pakowaniem rzeczy.
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5845 12 lipca 2011, 15:53

agf Supermama
Aga - no i super. Tylko teraz to już serio sobie te kurze wszystkie daruj żeby ci zabezpeiczenie się nie rozpieczętowało ;)

Zgłoś nadużycie #5846 12 lipca 2011, 15:58

Konto usunięte
taki mam zamiar :D już się narobiłam hehe :D teraz brzuch do góry i relaksik :D
Kocham Mojego Tomcia i Naszego Kazika :*

Zgłoś nadużycie #5847 12 lipca 2011, 16:13

u mnie wkońcu torba maluchowa do szpitala spakowana niby nie trzeba miec swoich ubranek ale cos jej tam jednak spakowałam zawsze może się przydać :)
oliwkowa.mama

Zgłoś nadużycie #5848 12 lipca 2011, 16:24

mikusiowa Gotowa na wszystko
Ja nie musiałam miec swoich ubranek dla maluszka choc ja i tak miałam swoją czapeczkę i flanelową pieluszkę do przykrycia. Te szpitalne trochę zużyte już są wiec chcialam zeby synek od poczatku miał cos swojego.

Zgłoś nadużycie #5849 12 lipca 2011, 16:28

agf Supermama
Ja jeszcze 2 miesiące, ale muszę się wziąc i dokupić tepotzrebne rzeczy, bo jednak tą torbęto bym wolała miesiąc przed mieć spakowaną... Cały czas się tylko zastanawiam co kupić do mycia - czy to tantum rosa (niewygodne to przygotowywanie...) czy np. płyn bialego jelenia? Myśle, że na SR się spytam. A wy co  w końcu macie?

Zgłoś nadużycie #5850 12 lipca 2011, 16:30

mamaela Supermama

oliwkowa.mama napisał(a)

u mnie wkońcu torba maluchowa do szpitala spakowana niby nie trzeba miec swoich ubranek ale cos jej tam jednak spakowałam zawsze może się przydać :)

W moim szpitalu nie trzeba mieć ubranek dla dziecka, tylko na wypis. I położna jak z nią o tym rozmawiałam, to prosiła by jednak nie przynosić, bo czasem położne zabierają dziecko, myją i przebierają i jak dzieci są w "cywilnych" ubrankach to potem one giną, mieszają się i mieli z tym problem. Dlatego teraz nie chcą by dzieciaki były na oddziale w innych niż szpitalne ubrankach. Trzeba mieć natomiast pieluszki, mokre chusteczki  i kosmetyki dla dzieci.