Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5811 12 lipca 2011, 12:02

schmetterling Supermama
Margolcia,nie wiem czy też będą Ci kazali to zrobić .Moja gin mi mówiła że to robi się przy rh - ale niektorzy też profilaktycznie zlecają przy rh +,coś takiego mówiła. A prawdopodobnie trzy razy to badanie się wykonuje ,nawet moja mama miała to 3 razy robione 24 lata temu jak ze mną w ciązy chodziła.Margolcia a Ty sie zapytaj o ten wymaz z przedsionka pochwy i odbytu ,bo to ważne.A wiem że nie wszyscy robią.

Zgłoś nadużycie #5812 12 lipca 2011, 12:03

mamaela Supermama

Brioszka napisał(a)

ja rodzę na początku września, ale na wątku wrześniowym cisza.... ;(

No cisza, ja też mam termin na wrzesień. Chyba trzeba by poprosić moderatora o zmianę nazwy tego wątku: sieprniowe mamusie 2011 i inne miesiące :) hehehe :)

Zgłoś nadużycie #5813 12 lipca 2011, 12:03

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

dobre określenie :D hi hi jak ogórki kiszone

no taka prawda :) nie dość że mam mały brzuszek to jeszcze muszą się pomieścić dwie Kropelki :)
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5814 12 lipca 2011, 12:04

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

Margolcia,nie wiem czy też będą Ci kazali to zrobić .Moja gin mi mówiła że to robi się przy rh - ale niektorzy też profilaktycznie zlecają przy rh +,coś takiego mówiła. A prawdopodobnie trzy razy to badanie się wykonuje ,nawet moja mama miała to 3 razy robione 24 lata temu jak ze mną w ciązy chodziła.Margolcia a Ty sie zapytaj o ten wymaz z przedsionka pochwy i odbytu ,bo to ważne.A wiem że nie wszyscy robią.

Aniu wymaz będę miała 20 lipca :)

Zgłoś nadużycie #5815 12 lipca 2011, 12:04

snoopy90 Fajna mama

Margolcia napisał(a)

no taka prawda :) nie dość że mam mały brzuszek to jeszcze muszą się pomieścić dwie Kropelki :)

no ale tobie juz chyba dlugo nie zostało o ile sie dobrze orintuje?> ??

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5816 12 lipca 2011, 12:07

Konto usunięte

snoopy90 napisał(a)

no ale tobie juz chyba dlugo nie zostało o ile sie dobrze orintuje?> ??

jutro zaczyna się 33 tydzień z miesiączki a z USG 34 tc :) a termin mam na 28 sierpnia :) ale ginekolog powiedział ze 2 tyg przed terminem kładzie mnie już do szpitala i cc :|

Zgłoś nadużycie #5817 12 lipca 2011, 12:07

mamaela Supermama

snoopy90 napisał(a)

heyka dziewczyny:* ale miałam wczoraj wieczoram doła płakałam chyba z 2 godziny i nie miałam konkretnego powodu :D Mój za to do pracy nie poszedł bo mu spać nie dałam :D ale dziś już mam lepszy humorek :D

Hormony.... idź na zakupy, kup coś dla dziecka, zjedz jakieś ciacho albo fajnego loda i popraw sobie humor :) Od razu będzie Ci lepiej. Ja miałam tylko jeden taki dzień od pozątku ciązy, że popłakałam się o jakieś badziewie, mąż był przerazony i nie wiedział co ma robic- przytulać mnie, pocieszać (tylko o co, jak powód płaczu był mało okreslony), zostawić samą... w końcu kazał mi się ubrać i zabrał mnie na spacer... nawet pomogło :)

Zgłoś nadużycie #5818 12 lipca 2011, 12:09

mamaela Supermama

Margolcia napisał(a)

jutro zaczyna się 33 tydzień z miesiączki a z USG 34 tc :) a termin mam na 28 sierpnia :) ale ginekolog powiedział ze 2 tyg przed terminem kładzie mnie już do szpitala i cc :|

Bliźniaki lubia się wcześniej rodzić- mało miejsca mają i ogólnie trudniejsze warunki w brzusiu, więc spokojnie możesz urodzić nawet ze 3-4 tyg. wcześniej...

Zgłoś nadużycie #5819 12 lipca 2011, 12:11

Konto usunięte

mamaela napisał(a)

Bliźniaki lubia się wcześniej rodzić- mało miejsca mają i ogólnie trudniejsze warunki w brzusiu, więc spokojnie możesz urodzić nawet ze 3-4 tyg. wcześniej...

dzięki (starach)

Zgłoś nadużycie #5820 12 lipca 2011, 12:11

snoopy90 Fajna mama

mamaela napisał(a)

Hormony.... idź na zakupy, kup coś dla dziecka, zjedz jakieś ciacho albo fajnego loda i popraw sobie humor :) Od razu będzie Ci lepiej. Ja miałam tylko jeden taki dzień od pozątku ciązy, że popłakałam się o jakieś badziewie, mąż był przerazony i nie wiedział co ma robic- przytulać mnie, pocieszać (tylko o co, jak powód płaczu był mało okreslony), zostawić samą... w końcu kazał mi się ubrać i zabrał mnie na spacer... nawet pomogło :)

te moje hormony to nie zle szaleją,raz płacz a za chwile skacze z radości i tez niewiem co mnie tak cieszy :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #5821 12 lipca 2011, 12:12

agf Supermama

mamaela napisał(a)

No cisza, ja też mam termin na wrzesień. Chyba trzeba by poprosić moderatora o zmianę nazwy tego wątku: sieprniowe mamusie 2011 i inne miesiące :) hehehe :)

I ja mam w sumie na wrzesień - na trzeciego co prawda, ale zawsze ;)

Zgłoś nadużycie #5822 12 lipca 2011, 12:21

Brioszka Gotowa na wszystko
ja mam na 14 września termin, ale na każdej wizycie lekarz mówi, że młody jest rozwinęty jak dziecko 2 tygodnie starsze i niewykluczone ze wcześniej urodzą, co byłoby dla mnie świetnym rozwiązaniem, bo muszę jeszcze obronić magistra...

Zgłoś nadużycie #5823 12 lipca 2011, 12:29

agf Supermama
Mi pierwsze USG też termin podało tydzień wcześniej, czyli 27.08. Kurcze, chciałabym do tego września przeczekać żeby ten mój lekarz był przy porodzie :( A w sierpniu jest remont jego częśći szpitala :(

Zgłoś nadużycie #5824 12 lipca 2011, 12:30

olka8922 Gotowa na wszystko
Dziewczyny nie piszcie tyle bo czlowiek nie nadaza :P od rana mialam do przeczytania 8stron :| u mnie dzisiaj pochmurno, a wczoraj tak goraco bylo.... i dobrze, bo dzisiaj mam polozna a lepiej zeby takich upalow nie bylo :P zisiaj przyszly mi pieluchy tetrowe, ktore zamowilam na polskiej stronie :) w ogole po 5-tej tak mnie brzuch na dole bolal, ze spac nie moglam... dzisiaj moj chlop ma urodziny, az mi przez mysl przeszlo przez te bole ze moze mu synusia na urodziny sprezentuje, wtedy nie bede musiala kombinowac co mu kupic :D juz zaczelam 37tydzien takze nic by sie nie stalo jakby juz sie urodzil ;) ale lepiej poczekac bo jeszcze mam kolorowe ciuszki do przeprasowania ; P mi sie jak na razie waga utrzymuje, staram sie jesc duzo warzyw na kolacje :) chociaz dzisiaj 2razy w nocy wstawalam po kabanosa do kuchni :D
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5825 12 lipca 2011, 12:31

Konto usunięte

agf napisał(a)

Mi pierwsze USG też termin podało tydzień wcześniej, czyli 27.08. Kurcze, chciałabym do tego września przeczekać żeby ten mój lekarz był przy porodzie :( A w sierpniu jest remont jego częśći szpitala :(

mój gin z NFZ ma urlop teraz do 29 lipca i jak na razie łażę do zastępczej ginekolozki

Zgłoś nadużycie #5826 12 lipca 2011, 12:42

schmetterling Supermama
ja się nie pytałam mojej gin kiedy ma urlop,ona tez nie mówiła także licze na nią hehe :D Następną wizytę mam 1 sierpnia ,miałam mieć co dwa tyg ,ale wszystko jest dobrze to mam za trzy tygodnie,to mam tylko zrobić morfologię jeszcze i mocz.A później to nie wiem czy po 37 tygodniu się robi jeszcze jakieś badania itp?

Zgłoś nadużycie #5827 12 lipca 2011, 12:55

agf Supermama
Nie wiem. Mi teraz zleciła tylko krew- morfo, grupę krwi i coś jeszcze (32 tc). Następna wizyta w 35 tc. i ine wiem co będziemy jeszcze robic...

Zgłoś nadużycie #5828 12 lipca 2011, 13:04

Konto usunięte
no ja ja już ziemniaki obrałam ,opróżniłam dwie 4 półki z szafy ,ale co z resztą to ja nie wiem :( chyba będę musiała worki kupić :|

Zgłoś nadużycie #5829 12 lipca 2011, 13:13

schmetterling Supermama
ja jak byłam na wizycie w 31 tyg to nie kazała mi robić żadnych wyników itp,teraz mi robiła ten wymaz i zleciła morfologie i mocz to nie wiem,Margolcia wory kup i spakuj wszystko i tyle

Zgłoś nadużycie #5830 12 lipca 2011, 13:15

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

ja jak byłam na wizycie w 31 tyg to nie kazała mi robić żadnych wyników itp,teraz mi robiła ten wymaz i zleciła morfologie i mocz to nie wiem,Margolcia wory kup i spakuj wszystko i tyle

no wiesz tak myślę że tak zrobię ale juz sama mysl pozniejszego rozpakowywania i układania mnie dobija :(