Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #571 5 kwietnia 2011, 18:35

olka8922 Gotowa na wszystko
Hejka! bylam dzisiaj w przychodni dowiedziec sie apropo wymikow z wymazu.W recepcji powiedzieli mi ze wszystko jest w normie :| dziwi mnie to, bo nieraz z rana mnie podszczypuje i mam b.duzo wydzieliny.Wydzielina ma normalny zapach i kolor (bialy,ale to nie taki jak na grzybice) takze chyba nic mi sie nie dzieje ale dziwi mnie to szczypanie.Ja sie ciesze, ze znam plec i ze dalo rady rozszyfrowac co jest w kroczu :) a chlopak to jest wniebowziety ze jest synus :) tak bardzo chcial miec jako pierwsze dziecko syna :) no ale dziewczynka tez by byla kochana :)
Kamilek juz na swiecie !!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #572 6 kwietnia 2011, 7:12

wenus1988 Gotowa na wszystko
Jakoś bardzo mocno nie zżera mnie ciekawość.... nie wiem nie mam takiej potrzeby wielkiej żeby znać jaka płec bo jaka by nie była to dzieciatko bedzie bardzo mocno kochane i w sumie nie potrzeba mi znać :-) A jeszcze raz napiszę że warto zafundowac sobie byc może raz w zyciu :-) Tak cudowną niespodziankę i zostawić to na sam koniec :-) Co by nie było ważne żeby było zdrowiutkie bo tylko tego się boję :-(

Zgłoś nadużycie #573 6 kwietnia 2011, 7:44

magdab Gotowa na wszystko
Witam, ja też niestety nie znam jeszcze płci dziecka ale 21.04 idziemy na USG. Teraz chciałabym wiedzieć bo w pierszej ciąży mieliśmy niespodziankę do samego końca i urodziła się dziewczynka :) ). Wszyscy byli zdziwieni, że nie znamy płci dziecka ale dla nas było najważniejsze żeby było zdrowe :)
Mam już dwie księżniczki Maję i Lenę :)

Zgłoś nadużycie #574 6 kwietnia 2011, 10:33

wenus1988 ja moze zdecyduje sie na niespodzianke w drugiej ciazy :) a tak, najwazniejsze, zeby bylo zdrowe, niewazne co bedzie.Kurde ale do tego sierpnia sie ciagnie. Ja juz bym chciala miec malego w domu a nie w brzuchu :)

Zgłoś nadużycie #575 6 kwietnia 2011, 10:49

schmetterling Supermama

olka8922 napisał(a)

wenus1988 ja moze zdecyduje sie na niespodzianke w drugiej ciazy :) a tak, najwazniejsze, zeby bylo zdrowe, niewazne co bedzie.Kurde ale do tego sierpnia sie ciagnie. Ja juz bym chciala miec malego w domu a nie w brzuchu :)

ja raczej na drugą ciąże się nie zdecyduję :)
a ja właśnie jeszcze bym nie chciała rodzić,wolę zaczekać do sierpnia :)
w dalszym ciągu przygotowuję się psychicznie do tego ze zostane mamą i teraz to by za szybko było :)

Zgłoś nadużycie #576 6 kwietnia 2011, 11:06

desdemona Zaprawiona w bojach
schmetterling trudno sie przyzwyczaic do bycia mama nie majac jeszcze dziecka :) .
Spokojnie, nie denerwuj sie teraz i nie staraj oswoic z ta mysla bo wciaz tego dzidziusia realnie na swiecie nie ma.. Masz go co prawda w brzuszku ale to niewiele, nie karmisz, nie przewijasz, nie tulisz czy uspokajasz...
Jak malusze sie urodzi wtedy mozesz sie oswajac z byciem mama - dla tej istotki i tak bedziesz najwazniejsza i calym swiatem, wiec nie ma sie czego bac, dasz sobie rade. Codzienne czynnosci, wspolne przebywanie i ani sie obejrzysz bedziesz sie zastanawiac jak moglas zyc bez swojego skarba ;) .

Zgłoś nadużycie #577 6 kwietnia 2011, 11:10

schmetterling Supermama

desdemona napisał(a)

schmetterling trudno sie przyzwyczaic do bycia mama nie majac jeszcze dziecka :) .
Spokojnie, nie denerwuj sie teraz i nie staraj oswoic z ta mysla bo wciaz tego dzidziusia realnie na swiecie nie ma.. Masz go co prawda w brzuszku ale to niewiele, nie karmisz, nie przewijasz, nie tulisz czy uspokajasz...
Jak malusze sie urodzi wtedy mozesz sie oswajac z byciem mama - dla tej istotki i tak bedziesz najwazniejsza i calym swiatem, wiec nie ma sie czego bac, dasz sobie rade. Codzienne czynnosci, wspolne przebywanie i ani sie obejrzysz bedziesz sie zastanawiac jak moglas zyc bez swojego skarba ;) .

:)

Zgłoś nadużycie #578 6 kwietnia 2011, 11:52

Black_rose Supermama
Ja też raczej na drugą ciążę się nie zdecyduję. Chociaż może podejście się zmienia po urodzeniu jednego? 
Desdemono skoro mówisz, że dopiero potem się z maluchem tak naprawdę oswajamy, to muszę Ci powiedzieć, że odetchnęłam z ulgą ;) ... Ja też się staram "oswoić" i różnie mi to wychodzi jak dotąd. Mam nadzieję, że zakocham się w małej istotce jak tylko ją zobaczę.

Zgłoś nadużycie #579 6 kwietnia 2011, 12:05

agf Supermama
heh, ja też na razie jednego na świecie sobie nie wyobrażam, ięc o drugim to nawet nie myślę :)

Zgłoś nadużycie #580 6 kwietnia 2011, 12:16

schmetterling Supermama
mój facet to by chciał żebym odrazu 11 urodziła, i to chłopaków,koszulki barcelony by im włożył i by drużynę miał. :)

Zgłoś nadużycie #581 6 kwietnia 2011, 12:42

alex2 Świeżo upieczona
a ja chcialabym miec dwoje dzieci,u mnie akurat odwrotnie bo moj maz chce jedno :) mam nadzieje ze dojdziemy do porozumienia tzn.ze mi ustapi :)

Zgłoś nadużycie #582 6 kwietnia 2011, 13:00

paprotka25 Supermama
a ja chcę dwójkę :) zobaczymy jak szybko będzie rodzeństwo, wiem że napewno nie będę stosować żadnych tabletek, plastrów itp. jak okaże się że po kilku miesiącach znowu jestem w ciąży to się nie pogniewam, im miejsza różnica wieku między dzieciaczkam tym lepiej :)

Zgłoś nadużycie #583 6 kwietnia 2011, 13:06

alex2 Świeżo upieczona
masz racje beda mialy fajny kontakt ze soba bedac w podobnym wieku.

Zgłoś nadużycie #584 6 kwietnia 2011, 13:09

paprotka25 Supermama
między mną a moją siostrą jest różnica rok i 3 miesiące i zawsze fajnie się dogadywałyśmy, dlatego chce żeby między moimi dzieciaczkami też była mała różnica, zawsze będzie kumpel do zabawy :)

Zgłoś nadużycie #585 6 kwietnia 2011, 13:16

alex2 Świeżo upieczona
miedzy mna a bratem 8 lat niestety kontakt mamy lagodnie mowiac-sredni :) inni znajomi ,zainteresowania i ogolnie podejscie do zycia.

Zgłoś nadużycie #586 6 kwietnia 2011, 14:48

Black_rose Supermama
Tzn. ja wiem, że rodzeństwo to jednak czasami dobrze mieć ;) -mam młodszą siostrę o 5 lat. Tylko, że nie wiem czy sama chciałabym przechodzić np. przez ciążę drugi raz, a poza tym czy będziemy mogli sobie finansowo na drugie pozwolić. Czas pokaże :)

Zgłoś nadużycie #587 6 kwietnia 2011, 15:17

schmetterling a czemu nie chcesz sie zdecydowac na druga ciaze?;> ja chcialabym miec dwoje dzieci, moze nawet troje :) no ale bardziej stawiam na dwojke.a co do sierpnia, to troche boje sie tych obowiazkow i zobowiazan wobec dziecka, ale wiem ze dam rade i bedzie to dla mnie niezwyklym doswiadczeniem. Nawet tesciowa mi mowila, ze przez pierwsze 2miesiace bede zasypiala na stojaco, bo i dziecko bedzie plakalo w nocy i beda inne obowiazki, ale ze jak spojrze na to szczescie, przez ktore jestem taka niewyspana, to bede wstawala z usmiechem na twarzy :) no, zobaczymy :p ja mam siostre 5,5roku starsza, i tez jakbym zecydowala sie zajsc w druga ciaze to wolalabym zeby ta roznica wieku miedzy ziecmi byla nieco mniejsza, np.2lata. 

Zgłoś nadużycie #588 6 kwietnia 2011, 15:39

schmetterling Supermama
Dlaczego ,pytasz? Bo nigdy jakoś specjalnie mnie do dzieci nie ciągneło,jak już kiedyś gdzieś tu na forum pisałam,moja ciąża to była wpadka,owszem planowałam dziecko ale później i nie tak z zaskoczenia :) zresztą nigdy nie miałam w planach mieć więcej niż 1 dziecko.Oczywiście może jeszcze zmienię zdanie ale raczej w to wątpię,nie jest to dla mnie jakimś priorytetem ,mam inne.Mam marzenia,plany ktore chcę zrealizować ,nie mówię że przy dzieciach ich nie zrealizuję,ale będzie napewno trudniej.Tak jak mówię nigdy jakoś specjalnie się dziećmi nie zachwycałam i poprostu nie ciągnie mnie do tego

Zgłoś nadużycie #589 6 kwietnia 2011, 15:40

schmetterling Supermama
być może musze jeszcze do pewnych rzeczy "dorosnąć" :)

Zgłoś nadużycie #590 6 kwietnia 2011, 15:52

rozumiem :) u mnie tez byla wpadka, ale tak sie cieszymy jakby to bylo planowane.Zreszta juz troche ze soba jestesmy takze moze dlatego taka radosc :) ja w sumie niedawno jak mialam silne bole brzucha i nie moglam w nocy spac powiedzialam chlopakowi ze w druga ciaze raczej za szybko nie zajde :P zobaczymy jak to bedzie z pierwszym dzieckiem :)