Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Sierpniowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #5771 12 lipca 2011, 11:07

schmetterling Supermama
Ola wiem że nie jestem jedyna,bo mój tato waży więcej haha :D :D a tak to racja,większość z nas waży tyle ile jeszcze nigdy nie ważyła,ale ja w ostatnim miesiącu tyle przytyłam że wstydzę się napisać :| naprawdę :|
Dobrze że już mi cyce nie rosną (na razie) chociaż jakieś pocieszenie....A ile wasze maluchy ważyły w 34 tc? Do dziewczyn które już są powyżej :D

Zgłoś nadużycie #5772 12 lipca 2011, 11:09

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

Ola wiem że nie jestem jedyna,bo mój tato waży więcej haha :D :D a tak to racja,większość z nas waży tyle ile jeszcze nigdy nie ważyła,ale ja w ostatnim miesiącu tyle przytyłam że wstydzę się napisać :| naprawdę :|
Dobrze że już mi cyce nie rosną (na razie) chociaż jakieś pocieszenie....A ile wasze maluchy ważyły w 34 tc? Do dziewczyn które już są powyżej :D

na szczęście moje też :D hehe bo to już ich rozmiar mnie przeraża :|
Nasze Kropelki już z nami !!!

Zgłoś nadużycie #5773 12 lipca 2011, 11:10

agf Supermama
Ania, ja to się boję na wagę wchodzić... naprawdę. Te cyfry mnie przerażają... ;)

Zgłoś nadużycie #5774 12 lipca 2011, 11:13

Brioszka Gotowa na wszystko
w domu stanełam na wagę wczoraj to byłam przerażona...teraz to zrobie dopiero po porodzie jak zaczne się za siebie, czego szczerze powiem nie mogę się doczekać. najgorsze jest to, że waga u lekarza oszukuje na 3 kg do przodu ;(

Zgłoś nadużycie #5775 12 lipca 2011, 11:14

schmetterling Supermama
o matko ,no rzeczywiście znowu konkurs :|

Zgłoś nadużycie #5776 12 lipca 2011, 11:14

konwalia Fajna mama
Hej Mamuśki. :) Nie było mnie parę dni, bo przez ten remont zupełnie oszalałam. A tu jeszcze końca nie widac. :( Co prawda wszystko odnowione, pomalowane, położone, ale te prace wykończeniowe są okropne. :( A to jeszcze to, a to jeszcze tamto.A to drzwi pomalowac, a to listwy przykręcic, a to rolety założyc. Cały tydzień jestem juz przeziębiona, jak nie przejdzie do jutra, to idę do lekarza. I powiem wam, że od tego ciągłego biedgaia i sprzątania, to lewą stopę mam wielką jak bania. :( :( :(
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)

Zgłoś nadużycie #5777 12 lipca 2011, 11:15

Konto usunięte

schmetterling napisał(a)

porażka :( chyba nie będę przez ten czas wchodzić na forum :(

Zgłoś nadużycie #5778 12 lipca 2011, 11:15

schmetterling napisał(a)

o jakim konkursie mowa? rozumiem, że pijecie do mnie, że tak duzo pisze, ale siedze sama w domu i mi się nudzi :)

Zgłoś nadużycie #5779 12 lipca 2011, 11:16

Konto usunięte

Brioszka napisał(a)

o jakim konkursie mowa? rozumiem, że pijecie do mnie, że tak duzo pisze, ale siedze sama w domu i mi się nudzi :)

nie to nie o ciebie chodzi :) wejdz na główną stronę :)

Zgłoś nadużycie #5780 12 lipca 2011, 11:20

ok już kumam. to dlatego nowa osoba na forum ma po brzegi wypełnony profil :D w sumie czy jest się o co bic? dziwne.

Zgłoś nadużycie #5781 12 lipca 2011, 11:21

Konto usunięte

Brioszka napisał(a)

ok już kumam. to dlatego nowa osoba na forum ma po brzegi wypełnony profil :D w sumie czy jest się o co bic? dziwne.

ojj to nie chodzi o to, zobaczysz co będzie się tu dziać -nie ogarniesz czytania postów :( rzygać się już mi chce na samą myśl :(

Zgłoś nadużycie #5782 12 lipca 2011, 11:22

schmetterling Supermama
Margolcia nie przesadzaj,musisz wchodzić na forum !! Ja będę wchodzić normalnie tak jak zawsze ,bo niewiadomo jak to później będzie jak dzieci nam się porodzą :D Konwalio nie przemęczaj się i nie zadręczaj ,my już miesiąc po przeprowadzce a jeszcze niektóre rzeczy nie są wykończone,trzeba jeszcze ściankę postawić między kuchnią a przedpokojem ,tzn jak będzie ścianka to będzie dopiero przedpokój,bo tak to jest tylko kuchnia i odrazu z korytarza do kuchni tak jakby się wchodziło.No i dalej gazu nie mamy,wentylacje już porobione tylko trzeba czekać na gazowników aż z licznikiem przyjadą.

Zgłoś nadużycie #5783 12 lipca 2011, 11:23

agf Supermama
Dobra, muszę się tymi ogórkami zająć troszkę, bo mi w końcu zwiędną jak ich nie powsadzam w słoiki ;) Lubię takie zajęcia inne wyszukiwać sobie w domu :) Na razie, papa.

Zgłoś nadużycie #5784 12 lipca 2011, 11:23

Konto usunięte
[QUOTE=schmetterling;35846]Margolcia nie przesadzaj,musisz wchodzić na forum !!

no nie wiem :( już sama myśl mnie przeraża, u mnie też jeszcze dużo trzeba zrobić w domu, pokoik dla dzieci nawet nie jest jeszcze zaczęty :(

Zgłoś nadużycie #5785 12 lipca 2011, 11:24

agf Supermama
Na sierpniowych mało nowych, konkursowych się udziela, więc nie rezygnujcie i piszcie, bo to potem nie wiadomo czy już urodziła, czy nie ... ;)

Zgłoś nadużycie #5786 12 lipca 2011, 11:28

właśnie, jak tam u was z przygotowaniami? ja przyznam się szczerze, że nie zrobiłam nic ;( kącik dla małego tylko w planach, ubranka mam dostac od ciotki, ale nawet ich jeszcze nie widziałam, tak samo wózek i fotelik... boję się, że się obudzę z ręką w nocniku... ehh

Zgłoś nadużycie #5787 12 lipca 2011, 11:28

Konto usunięte

agf napisał(a)

Na sierpniowych mało nowych, konkursowych się udziela, więc nie rezygnujcie i piszcie, bo to potem nie wiadomo czy już urodziła, czy nie ... ;)

no tak jak na razie cisza jest poczekajmy do jutra albo kilka dni :( a poza tym na sierpniowych piszą nie tylko sierpniowe wiec juz nawwet tego nie rozumiem!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #5788 12 lipca 2011, 11:30

ja rodzę na początku września, ale na wątku wrześniowym cisza.... ;(

Zgłoś nadużycie #5789 12 lipca 2011, 11:31

Konto usunięte

Brioszka napisał(a)

ja rodzę na początku września, ale na wątku wrześniowym cisza.... ;(

noooo 8)

Zgłoś nadużycie #5790 12 lipca 2011, 11:31

konwalia Fajna mama
Margolciu, Ty się nie denerwuj. :) I wchodź na forum jak najczęściej. Na pewno wszystko zdążycie zrobic zanim Dzieciaczki pojawią się na świecie, bo przecież się im nie spieszy. :) Nic się nie martw. W ogóle jak Ty się czujesz Kochana? Ja ok, tylko to opuchnięcie mnie denerwuje i marwtię się, bo Maluszki się rozleniwiły i mniej się ruszają. 
Aniu, masz rację, nie ma co się denerwowac, jak skończą to skończą. z tym, że chciałabym, żeby było tak przytulnie, domowo, a nie, wszędzie jakies narzędzia porozrzucane. Ehhh, nie cierpię remontów.
W końcu mamy naszych Przystojniaków. :)